|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:11:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ma kaj pa vem, jaz si pa mislim, da zvečer gre pa le sam s sabo spat. Morda sem le preveč naivna in verjamem v ljudi, pa po sebi sodim druge, sam dvomim no, da je tak človek čist brez kančka sleherne vesti in čist sam uživa v vsem nakradenem. Mu vseeno privoščim le en malo tiste vesti, ki ga zoblje ponoči, resno.


Pa saj mogoče se zamisli tu pa tam, ampak verjemi, ko sonči svojo rit na jahti, ga baš briga tisti kanček vesti od včeraj...

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:13:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ena firma je bla full vecja od nas in je to odplacala in zivijo naprej.

Čakaj malo... vedeli so, da so bili nategnjeni, pa so vseeno plačali al' kaj?!
Ena druga pa je firmo prodala neki starejsi gospej v bosni, ki bo verjetno kmalu umrla in tudi zivi normalno naprej.

Gospa ima verjetno dediče in če oni ne bodo plačali "dolga", potem bo omenjeni gospod prišel do premoženja v Bosni. Ni zanemarljivo.
Ce dobimo tozbo, dobimo ogromno denarja nazaj.... ce pa ne, pa tud najboljs da si lukne v zemlji skopljemo.... user posted image

S prvim delom se strinjam... drugi pa... hja... to nam bodo kopali drugi, ne boj se user posted image ... a pa je hiša vredna toliko, kot "dolg" (več - manj)?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:15:02   
kovač
Volga - ti si pa genij za žaljenje in opazke. Ampak ti nič ne zamerim.


Še to bi rekla - vedno so bile na svetu razlike in še bojo. Revni-bogati, pošteni in nepošteni ljudje....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:16:13   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Baguska, ok, sranje, hiša gor ali dol, imate pa čisto vest, medtem ko verjemi, da on zelo zelo težko živi, slej ko prej se mu bo vse skupaj obrnilo. Bodi prepričana, jaz sem.user posted image


ne, ne, s tem se pa ne strinjam, ker taki ljudje nimajo ne etike ne morale ne hrbtenice. To so kar neki ljudje, neki izrodki.


Se strinjam ja. Po moje si ne rabimo zdaj metat peska v oči in se tolažit kako gospod težko spi ponoči..Kaj pa vem, je po moje čisto blažen ko lahko pošlata tiste silikone in to je to. Aja, pa da obrne nekaj ljudi v življenju in živi na podlagi njihovega zaupanja. Po moje če ga bo zdravje držalo bo lepo sfural še teh 20 let, dokler ne bo v penziji, Urška pa že drugič poročena takrat.



tudi jaz tako mislim, takim  pomaga samo kol po buči.
po vsem tem prebranem lahko samo bruham. Meni je vse to samo preseravanje, če pa pomislim da so to dobili tako da so druge potunkal ali pa državo (ker s tem so tudi mene), so pa res samo izrodki.

za kovač pa rečem: ja v resnici sem jim fouš, nujno rabim tazga ferarija, pa marcedes SL in ML in te rdeče škorne tud nujno rabim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:18:32   
kovač
Ja pobalami - moj nasvet - pa najdi tazga, če hrepeniš po tem.

Jaz sem že srečna s svojim življenjem.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:19:26   
Pobalami
maxica: jaz mislim, da nimajo taki niti kančka vesti. ko gredo spat jim je fino, ker so nekoga nategnil. Po moje si ga še na roko vrže.

kovač: že iščem. najbrž rabjo še kje kšno tajnico.

kar se pa Urške tiče pa res lahko ploskam: če ji to ustreza in je še velika ljubezen zraven user posted image

< Sporočilo je popravil Pobalami -- 16.4.2008 10:22:35 >

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:20:51   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ena firma je bla full vecja od nas in je to odplacala in zivijo naprej.

Čakaj malo... vedeli so, da so bili nategnjeni, pa so vseeno plačali al' kaj?!
Ena druga pa je firmo prodala neki starejsi gospej v bosni, ki bo verjetno kmalu umrla in tudi zivi normalno naprej.

Gospa ima verjetno dediče in če oni ne bodo plačali "dolga", potem bo omenjeni gospod prišel do premoženja v Bosni. Ni zanemarljivo.
Ce dobimo tozbo, dobimo ogromno denarja nazaj.... ce pa ne, pa tud najboljs da si lukne v zemlji skopljemo.... user posted image

S prvim delom se strinjam... drugi pa... hja... to nam bodo kopali drugi, ne boj se user posted image ... a pa je hiša vredna toliko, kot "dolg" (več - manj)?


Placali so, ker so mogli placat!! Drzava si sama vzame!! Nam so tud vzeli, kot so lahko... vec pa niso mogli, ker nismo meli.... zdej sledi hisa! Ceprav smo v tozbi, to drzavo ne briga. Glih zato jih tozimo, ker so se kar vsedli na racun in pobrali, kar jim po njihovo pripada... men gre kr na bruhanje!!

Tista gopspa pa nima dedicev - nima nikogar!! Zato so tud izvedli tak ukrep, da dolgovi zapdejo z njo! Baje...

Nasa hisa je zelo veliko vredna!! Nebi o cifri, ker je res veliko... a kaj ko to ni dosti za dolg, ki je odprt...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:22:21   
kovač
ja pobalami napiš prošnjo

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:23:44   
kovač
baguška - zate pa upam, da bo pravica na vaši strani in zmagate. Res je grdo, da se nekateri okoriščajo na račun drugih, sodišče je pa največkrat slepo.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:24:19   
baguSka
da so to dobili tako da so druge potunkal ali pa državo (ker s tem so tudi mene), so pa res samo izrodki.


ne skrbi.... saj smo vas mi odplacali - kolkr smo lahko.... user posted image

pa sej v resnici sploh ni kao nobenmu nic vzel (drzavi).... ampak bi kao mogu placat carino za avte, ki jih je pripeljal in je dostavil dokument (ponarajen), s katerim naj bi bil oproscen placila.... in drzava je takrat ta dokument sprejela, potem pa cez 5 let izjavila, da so ti dokumenti ponarejeni in da je to carino potrebno placat!!! in ker njega v registru seveda ni vec, so 'napadli' nas.... nekdo po njihovo pac mora!?user posted image  ceprav je jasno, da avto ni bil delan na kitajskem, ampak da je nemski.... za kozlat!

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:25:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Ceprav smo v tozbi, to drzavo ne briga.

Vi imate pa bolj švoh odvetnika, a? Že jaz bi ti v prvi rundi svetovala odlog rubeža, dokler zadeva ni pravnomočna na sodišču, torej dokler ni dokazano, da ste dolžniki. Pritožba da pritožbo in dokler EU sodišče ne odloči, da ste dolžni, do takrat vam (ob zamrznitvi - odlogu rubeža) nima kdo kaj vzeti. Ne denarja s TRR, ne hiše. Ne česa tretjega.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:25:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ena firma je bla full vecja od nas in je to odplacala in zivijo naprej.

Čakaj malo... vedeli so, da so bili nategnjeni, pa so vseeno plačali al' kaj?!
Ena druga pa je firmo prodala neki starejsi gospej v bosni, ki bo verjetno kmalu umrla in tudi zivi normalno naprej.

Gospa ima verjetno dediče in če oni ne bodo plačali "dolga", potem bo omenjeni gospod prišel do premoženja v Bosni. Ni zanemarljivo.
Ce dobimo tozbo, dobimo ogromno denarja nazaj.... ce pa ne, pa tud najboljs da si lukne v zemlji skopljemo.... user posted image

S prvim delom se strinjam... drugi pa... hja... to nam bodo kopali drugi, ne boj se user posted image ... a pa je hiša vredna toliko, kot "dolg" (več - manj)?


Placali so, ker so mogli placat!! Drzava si sama vzame!! Nam so tud vzeli, kot so lahko... vec pa niso mogli, ker nismo meli.... zdej sledi hisa! Ceprav smo v tozbi, to drzavo ne briga. Glih zato jih tozimo, ker so se kar vsedli na racun in pobrali, kar jim po njihovo pripada... men gre kr na bruhanje!!

Tista gopspa pa nima dedicev - nima nikogar!! Zato so tud izvedli tak ukrep, da dolgovi zapdejo z njo! Baje...

Nasa hisa je zelo veliko vredna!! Nebi o cifri, ker je res veliko... a kaj ko to ni dosti za dolg, ki je odprt...user posted image



Pa ne morem verjet, da se ljudje kar tako pustijo user posted image   Danes se mi zdi so take zadeve itro na televiziji i na 24 ur user posted image   A e ga folk boji al kaj?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:26:20   
baguSka
baguška - zate pa upam, da bo pravica na vaši strani in zmagate.


Hvala.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:27:39   
baguSka
Danes se mi zdi so take zadeve itro na televiziji i na 24 ur


Sej je ze blo to na TV. Ampak A.Č. ni bil omenjen.... so bli pa vsi, ki so to poceli. Ni bil edini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:30:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
in ker njega v registru seveda ni vec, so 'napadli' nas

Še ena napaka... zakon namreč pravi, da pravne osebe ni brez odgovorne osebe... torej d.o.o. ne obstaja brez direktorja oz. lastnika... in če d.o.o. preneha poslovati (obstajati), to še ne pomeni, da je s firmo vred umrl tudi direktor... v tem primeru je še živ... in ker je bil lastnik podjetja, ko se je zgodilo, kar se je (k.d. goljufije - velike), potem za to dejanje odgovarja tudi za nazaj... edini haklc bi bil lahko zastaranje (ne vem, kolikšno je), vendar bi se lahko izgovarjali na člen, da ste dejanje prijavili takoj, ko ste zadnj izvedeli (in ne takoj, ko je nastalo, ker takrat še niste vedeli zanj)... zakon pa pravi "od nastanka ali od takrat, ko je oškodovanec za to izvedel)... pri vas je to očitno 5 let razlike... preveri, no... škodovati ne more.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
16.4.2008 10:30:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:32:37   
riders
O šit, njega pa tud jest poznam! Oz. sem ga poznala še v časih, ko je bil (če je sploh kdaj bil user posted image ) pošten. Kakšna svinja je postal, ne morem verjet! Moram povedat mojemu možu, ki ga je tudi poznal in bil nekoč povezan z njim...

Baguska, srčno upam, da se izteče vam v prid! Pa res upam, da za vsako rit raste palica...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:33:39   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija


kovač- zate pa sploh nimam komentarja na tvoji ravni. Se mi zdi, da če ti napišem nekaj sarkastičnega, tega ne boš razumela. Če ti pa napišem nekaj dirakt, se boš pa po moje izpisala iz RR



go girl!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:35:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

kovač- zate pa sploh nimam komentarja na tvoji ravni. Se mi zdi, da če ti napišem nekaj sarkastičnega, tega ne boš razumela. Če ti pa napišem nekaj dirakt, se boš pa po moje izpisala iz RR



A ne da res? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:37:35   
Anonimen
Lukrecija... bejž enga skadit, pa ne se sekirat user posted image ... pa vrata zapri. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:40:09   
kovač
Ja sorry, po besedah se lahko drugače sklepa, kot če bi rekel. In to je razlika in upam, da razumete. Če je pa bilo mišljeno sarkastično pa ok.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:44:20   
baguSka
Plemenita zakaj ne verjames da smo ze vse zivo poskusili...?

Sicer pa itak iscemo zdej enga drucga odvetnika, ki bi dal kej vec na to zadevo. Ker mam res an sumu, da un nas ne ve glih cist tocno kaj dela user posted image

Edini problem je, ker nimamo denarja zanj.... fotr je brezposeln in ne dobi sluzbe pri tej starosti, brat tud kao nic ne najde (njega sploh ne bom zagovarjala), edino mami dobi penzijo, pa se ona vzdrzuje bajto v LJ, na morju, 2 avta, fotra, pa se brata.... pa pufe za nazaj od firme placuje. Da ne govorim o sebi (ker bo se do leta 2016) placevala 4 mio SIT, da smo lahko sploh pisarno prodal... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ljubezen
16.4.2008 10:48:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Plemenita zakaj ne verjames da smo ze vse zivo poskusili...?

Rade volje verjamem. Ampak je vseeno čudno, veš? Pa brez zamere, no, saj vidim, da ste v dreku.
fotr je brezposeln in ne dobi sluzbe pri tej starosti, brat tud kao nic ne najde (njega sploh ne bom zagovarjala)

V naši firmi je prostor za oba.
edino mami dobi penzijo, pa se ona vzdrzuje bajto v LJ, na morju, 2 avta, fotra, pa se brata.... pa pufe za nazaj od firme placuje.

Ja, mater, KAKŠNO PENZIJO PA IMA?! user posted image  

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ljubezen
16.4.2008 11:02:11   
baguSka
Ja, mater, KAKŠNO PENZIJO PA IMA?!


Verjetno ne bos verjela, ce ti povem, da jo ima: 400€ na mesec, ne!? Hodi pa honorarno delat se kot cistilka v eno pisarno. Da lahko podpira vse vogale... user posted image  In dokler bo tko, se unadva itak ne bosta spomnla kej nardit... user posted image  Vazno da midve odplacujeva vse skupi... in nama bo enkrat kao povrnjeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ljubezen
16.4.2008 11:07:53   
CatJa
kovač, a je tebi že kdo kdaj povedal, da si tupa kot noč?


BaguSka, upam, da bo pravica na vajini strani!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?