|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopel za otroke - velik pene
17.4.2008 18:41:07   
Paštetka
Zadnjič je ena pred mano trgovki razlagala, da išče neko otroško kopel za pene delat, da se kao naredijo ogromne pene. Nisem slišala vsega in zato ne vem kaj je iskala. Seveda pa tistega niso imeli v trgovini.

A mogoče katera ve, kako se reče tej peneči kopeli za otroke? Imamo namreč Bubchen, pa ga moram kar precej noter zliti, da pene nastanejo. pa še to take majhne. Ta gospa pa je rekla, da baje obstajajo ene veliiiiiiii peneuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopel za otroke - velik pene
17.4.2008 19:13:08   
Zamima
ja, s temi navadnimi res samo gel stran vliješ, komaj se kaj peni user posted image , ji jaz tud rada nardim dost pene, včasih pol tube not vlijem user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopel za otroke - velik pene
17.4.2008 19:19:44   
madela
Mogoče izdelki iz kolekcije Tinti user posted image
Posebej za otroke raznorazne stvari,ki se uporabljajo v vodi. Od barve,pene in penečih kopeli. Jaz osebno sem zelo zadovoljna s temi stvarmi. Otroci pa še seveda bolj user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopel za otroke - velik pene
17.4.2008 20:20:06   
Janeja
Jaz pa komot z Bubchnom nardim ful pene, pa ga v banjo dam res čist malo. A kako? user posted image
V banjo ga zlijem, ko je na dnu čist malo vode. Potem pa tuš obrnem na tisti najmočnejši curek, ga držim tik nad kopeljo in pene kar raaaasteeeejoooo.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopel za otroke - velik pene
17.4.2008 20:24:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

V banjo ga zlijem, ko je na dnu čist malo vode. Potem pa tuš obrnem na tisti najmočnejši curek, ga držim tik nad kopeljo in pene kar raaaasteeeejoooo.


Enako...user posted image .

Potem je vseeno, katero peno das....lahko tudi navadno zajfo, pa se bodo bal0ncki naredili user posted image

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopel za otroke - velik pene
17.4.2008 20:27:47   
Paštetka
1. pri nas je curek za en drek
2. v banji se kopata bratec in dojenčica in ko gre dojenčica ven dobi šele pene. Torej, ko je že voda noter user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopel za otroke - velik pene
17.4.2008 22:27:08   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Jaz pa komot z Bubchnom nardim ful pene, pa ga v banjo dam res čist malo. A kako? user posted image
V banjo ga zlijem, ko je na dnu čist malo vode. Potem pa tuš obrnem na tisti najmočnejši curek, ga držim tik nad kopeljo in pene kar raaaasteeeejoooo.



točno tako tudi meni rata

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopel za otroke - velik pene
18.4.2008 9:16:49   
TIA22
Jaz uporabljam od BABY MILD-pjena za kupanje. Jo kupim v Lidlu in je res odlična. Je daš malo, pa je polna bana pene!

http://www4.slikomat.com/08/0418/d46-Slika0.jpg

< Sporočilo je popravil TIA22 -- 18.4.2008 9:19:13 >

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopel za otroke - velik pene
18.4.2008 10:38:50   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

1. pri nas je curek za en drek
2. v banji se kopata bratec in dojenčica in ko gre dojenčica ven dobi šele pene. Torej, ko je že voda noter user posted image


O draga moja, tak pa nema pjene user posted image . Enostavno moraš vliti peno na dno bane, drugače lahko daš noter milo majku pa se ne speni user posted image . RES. Še cet ne zaleže.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kopel za otroke - velik pene
18.4.2008 13:02:53   
kofetek2010
naša ima iz Müllerja kar njihovo kopel malina in ful diši, pa še pene so user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?