|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 18:41:30   
Anonimen
Danes dobim klic na stacionarca: "Ja, koga sem pa dobila?"

Mislimuser posted image  Halo? A ni osnovna manira, da se predstaviš, ko kam kličeš?

Al pa še močnejša: "Dober dan. A je tam trgovina ta in ta?"
Ko povem da ni, pa reče: "A pa slučajn veste kolk majo tel.? "
Pa jaz: "Ne ne vem, v imeniku poglejte pod to in to občino in to in to ime?"
Pa oni spet: "A pa ne morte pogledat?"

Ja madona, a sem socialna ustanova al kaj?

Grrrrrrrrrr....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 18:47:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Danes dobim klic na stacionarca: "Ja, koga sem pa dobila?"


Ja, ta je ena boljsih user posted image .

Najboljsa je bila ena gospa, ki je cist ven padla, ko sem jo vprasala, kdo je pa ona.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 18:47:57   
Miškolin
Ja madona, a sem socialna ustanova al kaj?


ne...telefonska centrala!! 1188, al kaj je že tista številka...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja eni res nimajo osnov olike!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 18:57:04   
Rubin.
Danes dobim klic na stacionarca: "Ja, koga sem pa dobila?"


Odg.: Ja, koga ste pa klicali?

Al pa še močnejša: "Dober dan. A je tam trgovina ta in ta?"
Ko povem da ni, pa reče: "A pa slučajn veste kolk majo tel.? "
Pa jaz: "Ne ne vem, v imeniku poglejte pod to in to občino in to in to ime?"
Pa oni spet: "A pa ne morte pogledat?"
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica


No, a ti je tok težko v imenik pogledat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 19:42:43   
LoCa
oh ja, neštetokrat doživeto. so bli eni že rk jezni name, ker sem hotla najprej vedet, kdo so oni in koga hočejouser posted image . se mi je v službi zgodilo, da me je ena stara klicala in sm ji povedla kar sem imela za povedat. pa pokliče čez eno minuto, in je mislila, da je drugam klicala, pa me je začela prepričevat, da sem ji jaz dala napačno telefonsko in da je zato klicala spet mene.
sm pa tut js v avstriji sestro klicala k sva se zgubil v ikeji in al ni obstajala cifra, pol ko je pa primlo sem pa napol nadrla eno babouser posted image . pač neki je zmiksalo telefonske zgleda.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 20:06:50   
Anonimen
user posted image user posted image Ja no mene je neka oseba moškega spola,zelo grdo z najbolj sočnimi besedami nadrla,kaj se pa jaz oglašam,ko on kličeuser posted image user posted image Muharema.bol,ko se mu skušala dopovedat,da se je zmotil v telefonski številki,bol mi je klel na ušesa.Pa en Italijan je rezerviral mizo za pet oseb,pri meni.user posted image user posted image user posted image user posted image
samo je bil kulturen in se je opravičil pomoti in se smejal,ker sem jih pa vseeno povabila na domačo jedačo v domačo kuhno po 100 eurou na osebouser posted image user posted image user posted image

90 letni tetki prejšneg lastnika hiše in seveda telefonske številke tudi nisem zamerila,pa čeprav se je zelo hudovala,ker ji nočem njenga nečaka poklicat,da pride k telefonuuser posted image user posted image

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 20:13:55   
Mijavček
Lih včeraj me je klical/a nekdo na mobitel:

Jaz; prosim
On/a; Kdo je tam?
Jaz; (malo presenečena, ampak vseeno odgovorim); tukaj ____(moje ime), kdo pa je tam?
On/a; (prekine zvezo)

Eni se pa res ne znajo obnašat. Enkrat je pa ena modelka klicala na stacionarca, brez dober dan, brez vsega; "kdaj pride avion iz Frankfurta?"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 20:24:02   
jakaracman
Prinese tip pizze pred mojo sobo, rečem to bo pa pomota, kam jih pa morate dostaviti.Tip pove oddelek, pa rečem, to ni tukaj je tam in tam on pa meni ne to je tukajuser posted image Soba mi je cel dopoldne smrdela po morskih pizzah.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 20:24:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Danes dobim klic na stacionarca: "Ja, koga sem pa dobila?"



user posted image user posted image user posted image  Taki so že nekaj krat od mene dobili porcijo pridige o osnovah lepega vedenja.
Enkrat pa ena kliče in me vpraša, koga je dobila, uf, me je pojezilo user posted image .Sem jo nasula nazaj, da se najprej predstavi, kdo kliče. Ona pa še vedno, koga sem dobila user posted image . Ja, pač ne povem, dokler nima toliko manir, da se sama predstavi. Potem  je odložila (brez opravičila seveda).
Enkrat me je pa eden celo tako razjezil, da sem ga poklicala nazaj user posted image . Pokliče in odloži, brez kakšne koli besede, ko ugotovi, da se je zmotil. Pa me je ravno pms dajal al ne vem kaj in sem ga poklicala nazaj, da naj ima vsaj toliko manire, da reče, oprostite, pomota. Ne vem, a je res tako težko?

Kdor pa se zmoti in opraviči, ta dobi nazaj en zelo prijazen ni problema, se zgodi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 20:42:00   
Anonimen
Ja no sej tole gospo danes je kar mal šokiralo, ko sem ji rekla, ja kdo pa kliče.
pa si je prišla gor, da je nevljudna. Pa se mi je pol predstavila in povedala koga hoče.

Sem se pa včeraj smejala ko je ena punčka klicala pa hotela imeti dedka. Se je pa oče oglasil (ki je tudi že dedek).user posted image
Sam ji je tako lepo razložil, da sicer je dedek pri telefonu, sam da najbrž ni ta pravi, pa da se je zmotila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 20:49:47   
Shorty_
No ko je ravno tema o telefonskih klicih me zanima na kakšen način se pogovarjate s prodajalci knjig po telefonu, oziroma izvajalci anket, kakšno je vaše mneje oziroma ali jim sploh pustite do besede?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 20:52:15   
Anonimen
Jz včasih pač sodelujem v anketi (mi je ponavadi čez 2 minuti žal), včasih pač rečem da nimam cajta.

Zadnjič sem se pa zafrknila skor, ko je hotla met enega nad 18 let ki je imel zadnji v hiši rd. Pa sem bila to jaz.user posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 21:00:09   
Naja30
Ankete - ponavadi odgovarjam, ker sem tud sama to delala preko študenta in vem kako je včasih težko najti vsaj enega, da ti odgovarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 21:22:48   
Mijavček
Ja, mene so tud anketarji enkrat na to foro rd dobil, pa sem pač odgovarjala, sam prvič in zadnjič.... je punca rekla, da traja 5-10 min, je pa blo na konc ene 20user posted image

Zdaj lepo prijazno rečem; žal, ne morem, nimam časa, se ravno odpravljam od doma in se mi mudi.

< Sporočilo je popravil Mijavček -- 16.4.2008 21:23:02 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 21:28:34   
Anonimen
Ja, mene so tud anketarji enkrat na to foro rd dobil, pa sem pač odgovarjala, sam prvič in zadnjič.... je punca rekla, da traja 5-10 min, je pa blo na konc ene 20user posted image


Jaz vedno vprasam, koliko casa bo trajalo.

Ko pretecejo 4 minute (vec zadnje case niti ne odgovarjam), jim recem lahko noc in naj se naslednjic bolje pripravijo.

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 22:14:29   
FLASK_A
Mene so za anketo poklicali ob pol 9h zvečeruser posted image Sem rekla, da je že pozno in da po osmi uri nimajo kaj klicat. Pa je sam reku ah dejte guspa, sej ni tuk poznouser posted image Jaz pa ravno malega spat spravljala... Se mi ne da ubadat z njimi, prav res da ne.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 22:38:03   
solatja
sicer je tega že kaki dve leti, ampak enkrat sem se pa prav jokala od smeha, ko sem enemu tipu odgovarjala na anketo o mobilnih operaterjih. vprašanja so biča tako neumna, da sem mogla večkrat rečt:" sam mal, da se neham smejat" in pol se je še tist tip ful režal z mano, tako da je on komaj prebral vprašanje v smehu, meni pa se ni bilo treba zadrževat in sem večkrat prasnila v smeh. in še zdej se spomnim tega vprašanja:Ali je Simobil vodaphone Vaš prijatelj? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mož me je pa samo gledal, s kom se pogovarjam, da se sam režim in da ne pridem do sape in da traja pol ure!! user posted image user posted image user posted image

ker vem, da se ne bom nikoli več z nikomer pri anketi tako smejala, v dobro mojih spominov ne odgovarjam več nanje user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 23:28:29   
rija
ne, najboljša j bila ta:
kliče tip:
kje si?
jaz:
kako misliš kje sem?
**** ti materina!
pa vrže dol.

za 5 minut opet isti.
kje si?
jaz:
če bi bil ti moj tip, bi bil že ti v pM!user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
16.4.2008 23:55:42   
barika
no da  vam povem še mojo štorijo..imam eno kolegico, ki ima telefonsko št. (normalno, da jo imauser posted image ), si privoščim nov telefon, pa shranim to številko narobe, oz. shranim njeno in eno narobe.
ko sem jo klicala, sem enkrat dobila njo, drugič pa enega tipa, pa se je to ponavljalo...ko jo pa nazadnje pokličem, pa se mi tip javi (SPET), sma že bila skoraj na TIuser posted image , pa rečem, joj gospod, zdej pa obljubim, da vas res nikol nikdar več ne pokličem, on pa ful v smeh, pa ja, ja je že dobrouser posted image user posted image user posted image , zbrišem obe telefonski, pa pa si potem spet shranim tel. od kolegice(pravo tel.), ampak jo ful s strahom pokličem, ker nikoli ne vem, kdo se bo na drugi strani oglasiluser posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
17.4.2008 7:26:18   
LoCa
zdej sem se tut js spomlna....tut sms-i radi pridejo na napačno telefonsko. enkrat sem enga ljubavnega dobila (zgleda da sta bla v neki romantiš fazi ki pa ni bla brez težav)user posted image . no in meni se je zdelo to tko fajn, da sem temu tipu odgovorila pač da je fajn to, samo da je napačni pupi pisal.
knjgarje skenslam, takoj ko pridem do besede. agencijo smiljana morija bi najraje sežgala, če me še kdaj pokličejo zaradi kakega zavarovanja, jedni jim, oni pa RES ti ne pustijo niti sekunde za komentar. ankete pa..bolj malo me kličejo, ko me je enkrat ena klicala sm pa pač rekla ok (ker bogi so najbrž po učinkovitosti plačani) in je blo pol o kajenju, js pa valda ne kadimuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
17.4.2008 8:11:53   
Anonimen
UH... sem se zdej spomnila na en sms.

Moja zadnja cimra v študentu je bla kar ok. Imela pa je fanta. Tud ok.
Pol je pa šla medpoletjem na študentske konference (al kaj so že)v nekam v Romunijo al Bolgarijo.

In dobim en večer SMS: Imamo se ful fajn. Razmere tu so takšne, da človek kar ne more verjeti. Ljudje pa so zelo prijazni. Pogrešam te. Sweet kisses. In njen podpis.

user posted image user posted image user posted image

No največja finta pa je, da sem jaz s kolegico ravno gledala en gejevski film. In dobim ta SMS... jaz sem se začela smejat in se kr nisem mogla nehat. Kolegica me je sam trapasto gledala. Pol sem ji pa telefon porinla v roke pa je še ona umirala od smeha.

Cimra pa itak pojma ni mela da se je zmotila.

Sicer pa tud z mobitelom mam probleme s temi napačnimi klici. Zdej že vsakemu povem, da me ne sme shrananit pod A user posted image (prva črka mojega imena)

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
17.4.2008 8:15:26   
caillou
Pa jaz: "Ne ne vem, v imeniku poglejte pod to in to občino in to in to ime?"
Pa oni spet: "A pa ne morte pogledat?"


Pri nas se tudi dostikrat kdo zmoti, samo naj v imenik pogledam, mi pa še nihče ni rekel. Tole je zame prej zajebancija, kot pomotauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
17.4.2008 8:18:14   
noe
user posted image , To pa res izpadejo take fore, da se moraš še pol ure pol režat.
Mene so tudi nekaj časa kar naprej klical, če pridem belit. Sem od Debitela vzela št., in sem očitno dobila eno, ki jo je prej imel en maler. Ene pol leta je kr naprej zvonilo, če imam čas, da pridem belit.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
17.4.2008 8:18:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Pa jaz: "Ne ne vem, v imeniku poglejte pod to in to občino in to in to ime?"
Pa oni spet: "A pa ne morte pogledat?"


Pri nas se tudi dostikrat kdo zmoti, samo naj v imenik pogledam, mi pa še nihče ni rekel. Tole je zame prej zajebancija, kot pomotauser posted image .


Verjem da to folk misli čist resn... in to še kake starejše gospeuser posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nevzgojenost ali kaj?
17.4.2008 9:55:48   
jagoda77
ja o teh klicih, bi se dalo marsikaj povedat
me kliče kdo na mobitel,
pa reče če je ta pa ta, pa išče npr. tipa,
pa pol jaz,da ne...
ja koga sem pa dobil,
ja ne tistega, ki ste iskali user posted image

al pa kliče kdo k nam v podjetje, pa reče zadnjič ena teta, da bi stanovanje kupila
pa jaz, da se mi s tem ne ukvarjamo in da delamo to pa to
pa ona, ja kako pa naj potem
pa jaz, ja ne vem, pokličite kakšno agencijo
ja katero pa
ja ne vem hudiča, poglej v imenik... jaz ne vem, kva bi ti radauser posted image


da ne rečem, da kličejo k nam v firmo prodajalci taki in drugačni in bi radi kar direktorja in tečnarijo. Ej sej vem, da moramo prodajat, samo če poveš, da te ne zanima, potem dejte hudiča mir user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?