|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 14:50:25   
Volga
Pa dajte no dajte....po  pogovoru sodelč bi rekla, da vam sramne dlake še pognale niso. user posted image

< Sporočilo je popravil Volga -- 16.4.2008 14:54:08 >

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 14:53:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, ker jaz nisem butelj tega ne vem... ti pa ker očitno si butelj to veš in prosim povej še meni...


A res ne razumeš? No, saj potem pa ni čudno ...


Saj si rekla da vsak butel ve!! In ti veš torej si butelj...user posted image user posted image  Mi oziroma jaz, ki ne vemo pač nismo butlji...

In pa itak si se tok zakvačkala, da mi je popolnoma jasno, da če bi imela kak pameten odgovor na moje vprašanje bi ga že zdavnaj napisala..tako pa samo bluziš in bluziš....user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 14:55:56   
Naty*
**** brez veze, tole je zihr en otrok, kateremu se zdi zanimivo sodelovat na NOSEČNIŠKEM FORUMU. 

Mislm na vsaki temi se pa najde nekdo, ki se namesto vprašanju posveti temu, da more temo nasmetit.

Prav smešno res...user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 14:56:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Pa dajte no dajte....po  pogovoru sodelč bi rekla, da vam sramne še pognale niso. user posted image


Ne Volga pol bi vedela, ker se baje v osnovni šoli, ko nam sramne še niso pognale učijo pred čim nas ščitijo dlake na spolovilu...Tko pa ko smo že zdavnaj prerasli O.Š. in pa ker nismo butlji tega ne vemo...

Pa še glih 5 min. časa imam...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 14:59:11   
BUŠICA
NO ENO PAMETNO: obrvi,trepalnice in dlake v nosu imajo funkcijo,dlake na spolovilu pa so izgubile funkcijo ko je človek začel gate nosit!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:00:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
NO ENO PAMETNO: obrvi,trepalnice in dlake v nosu imajo funkcijo,dlake na spolovilu pa so izgubile funkcijo ko je človek začel gate nosit!


user posted image  user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:00:45   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, ker jaz nisem butelj tega ne vem... ti pa ker očitno si butelj to veš in prosim povej še meni...


A res ne razumeš? No, saj potem pa ni čudno ...


Saj si rekla da vsak butel ve!! In ti veš torej si butelj...user posted image user posted image  Mi oziroma jaz, ki ne vemo pač nismo butlji...


user posted image Kakšna logika?? Mišni ni napisala, da SAMO butelji vedo, pač pa, da že vsak butelj ve. Torej vedo vsi od butelja do doktorja znanosti. Nekateri pa so očitno pod rangom buteljev...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:01:12   
kristinaj
a ni to delo kozmetičarke?!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:07:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, ker jaz nisem butelj tega ne vem... ti pa ker očitno si butelj to veš in prosim povej še meni...


A res ne razumeš? No, saj potem pa ni čudno ...


Saj si rekla da vsak butel ve!! In ti veš torej si butelj...user posted image user posted image  Mi oziroma jaz, ki ne vemo pač nismo butlji...

In pa itak si se tok zakvačkala, da mi je popolnoma jasno, da če bi imela kak pameten odgovor na moje vprašanje bi ga že zdavnaj napisala..tako pa samo bluziš in bluziš....user posted image user posted image


Ja, ja, seveda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:07:54   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

NO ENO PAMETNO: obrvi,trepalnice in dlake v nosu imajo funkcijo,dlake na spolovilu pa so izgubile funkcijo ko je človek začel gate nosit!


ja, in odkar človek nosi gate, bakterij ni. In mila in vode seveda ne poznamo.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:08:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

NO ENO PAMETNO: obrvi,trepalnice in dlake v nosu imajo funkcijo,dlake na spolovilu pa so izgubile funkcijo ko je človek začel gate nosit!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:08:43   
taja27
ma ste hecne pupe ... še pri frizurah rata fajt!!

odgovor tisti, ki je odprla temo;
urejena pred, med in po nosečnosti.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:15:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, ker jaz nisem butelj tega ne vem... ti pa ker očitno si butelj to veš in prosim povej še meni...


A res ne razumeš? No, saj potem pa ni čudno ...


Saj si rekla da vsak butel ve!! In ti veš torej si butelj...user posted image user posted image  Mi oziroma jaz, ki ne vemo pač nismo butlji...


user posted image Kakšna logika?? Mišni ni napisala, da SAMO butelji vedo, pač pa, da že vsak butelj ve. Torej vedo vsi od butelja do doktorja znanosti. Nekateri pa so očitno pod rangom buteljev...



Nekaj je če napišeš:
To pa res vsak butelj ve.
 
Nekaj pa če napišeš to pa samo buteljni vedo...In spet nekaj drugega je če napišeš to pa ja vsi vedo še butelljni... A ne? In ona je zapisala tisto odebeljeno user posted image user posted image user posted image
Kar z malo znanja slovnice pomeni točno to, da to vedo buteljni.

Ker je obtožila Naty da ne zna brat, kaj bi šele rekla zate??

Drugače pa kaj je tok težko napisat v dveh stvakih pred čim nas dlake na spolovilu ščitijo?!!user posted image user posted image user posted image
Verjetno ne...
Že zdavnaj bi bilo konec tega balinanja če bi nam Mišni ponudila kak strokovno podprt odgovor...
Oziroma sploh ne bi bilo tega balinanja če bi nam ona napisala samo odgovor na vprašanje... tako pa bluzi in se zapleta in zapleta....in potem pridejo takele smeti ven.

Pa brez zamere lep dan ti želim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:19:03   
BAMBINA_
KLIKNI
Citirano iz tega prispevka:
Some studies show that removal of pubic hair may cause fungal infection of genitalia, especially in women.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:28:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

KLIKNI
Citirano iz tega prispevka:
Some studies show that removal of pubic hair may cause fungal infection of genitalia, especially in women.



Some?

Potem spet druge študije pa so pokazale da so ravno dlake gojišče bakterij in da se higiena lažje vzdržuje če jih ni...
Včasih niso žensk brili pri porodu, danes jih... Veš zakaj jih brijejo?

Pa itak je brez veze moj point je samo bil da vsaka sama za svoje telo skrbi,kot se ji zdi najbolje in da ni treba takoj nas, ki se brijemo napadat.. da smo glupe ali kaj je že bilo, nekaj v tem stilu...


Pece sister...user posted image user posted image


(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:35:51   
Anonimen
o frizurah ne bi, čeprov že zdj vem, da bom imela frizurco urejeno, če se bo le dalo. Drugače pa mišni, me zanima od kdaj so na medicini sprejemni izpiti?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:44:29   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

KLIKNI
Citirano iz tega prispevka:
Some studies show that removal of pubic hair may cause fungal infection of genitalia, especially in women.



Some?

Potem spet druge študije pa so pokazale da so ravno dlake gojišče bakterij in da se higiena lažje vzdržuje če jih ni...
Včasih niso žensk brili pri porodu, danes jih... Veš zakaj jih brijejo?

Pa itak je brez veze moj point je samo bil da vsaka sama za svoje telo skrbi,kot se ji zdi najbolje in da ni treba takoj nas, ki se brijemo napadat.. da smo glupe ali kaj je že bilo, nekaj v tem stilu...


Pece sister...user posted image user posted image



Eh, saj moj namen se tudi ni prepirati, pač pa debatirati. user posted image Tko, BTW, se tudi sama brijem. Drugače pa v Slo porodnic več ne brijejo. Ergo...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:50:45   
BAMBINA_
Pa da odgovorim še na prvotno vprašanje; med nosečnostjo sem si jaz pomagala z ogledalcem...

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 15:59:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Eh, saj moj namen se tudi ni prepirati, pač pa debatirati. user posted image Tko, BTW, se tudi sama brijem. Drugače pa v Slo porodnic več ne brijejo. Ergo...



Res? Mene so pred 22 meseci...in sedaj sem šla na par predavanj MŠ...in  je rekla , klistir, britje...
Ali pa je to odvisno od porodnišnice do porodnišnice...

Me veseli da lahko debatirava... pa tud če smetiva user posted image . Jaz namreč vedno pridem v Slo. rodit...user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 16:02:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
Drugače pa v Slo porodnic več ne brijejo. Ergo...


No, to je pa nekaj novega - mene je ena mlada sestra v LJ pred slabimi tremi leti z dvema potegoma "spodaj" obrila v nulo user posted image  Čeprav sem imela mogoče le slab mm "narastka" user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 16:09:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tancy
Drugače pa mišni, me zanima od kdaj so na medicini sprejemni izpiti?


Včasih so, včasih niso, odvisno predvsem od stragije države in števila prijavljenih študentov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 16:17:18   
Mišni
Kakšen citat na to temo:

As far as shaving for the birth, it used to be common practice for women's pubic hair to be shaved prior to delivering because doctors thought that eliminating the hair would decrease chances of infection. However, statistics showed that there were actually more instances of infection reported from shaving than not shaving. These days, the most common practice seems to involve swabbing the crotch area in antiseptic before the birth.

Usually, the only time shaving is required is when you have a caesarian birth.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 16:19:16   
ANA_P
Mislim, da je to stvar vsake posameznice, če se brije ali ne. Nekatere se nasploh pač ne brijejo.
Moj odgovro na prvotno vprašanje: jaz se brijem povsoduser posted image , pa ne zaradi ginekologa in mojega ampak zaradi svojega dobrega počutja, ker sem tak pač navajena. Kako se pa brijem zdaj ko sem noseča, pa je drugouser posted image user posted image , pravi postopek in obred že to vse skupaj postaja. Ampak za lepoto se potrpi.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 16:28:19   
pavlyna
pa kaj vam je punce?

v slo ne brijejo več?... no nevem če bo to ravno držalo sem rodila pred5.meseci in so me obrili,kar je bilo še potrebno,...
 
user posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: INTIMNA FRIZURA V NOSEČNOSTI
16.4.2008 16:29:17   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
Če nisi prebrala, smo se o tem učili v osnovni šoli. To pa res vsak butelj ve.


no očitno nas je kr nekaj buteljnjev tuki, ker tud jst ne vem .
Ti si pa očitno zelo izobražena in poučena o tem , pa bi lahko še nas razsvetlila.
 
no pa odgovor še : tud jst se brijem pred in med user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?