|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 7:16:38   
NATAŠI
dobro jutro

trinity čestitke za user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   in želim ti predvsem zdravo in lepo nosečnost user posted image user posted image user posted image  . Sem si pa tudi jaz komaj sedaj pogledala slikice in si zelo lepa user posted image

Uf pred nama je pa precej naporen vikend ... morava full splenirat in razvrstiti kam vse bova šla in nesla vabila  ... user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 7:40:19   
maya2
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image flaska za album res lepo da si zadovoljna... jaz tudi komaaaaj čakam svojega.... še kak tedenuser posted image user posted image

Midva greva jutri v Laško na pivo in cvetjeuser posted image user posted image .... malo sama .... sva imela ta teden obletnico, pa še tam sva 'uradno' začelauser posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj moram pa Karin zbudit, ker je čist iz tira ta teden k sem jaz doma...... opoldan sploh noče več spat, skoz se me drži ko klop... pa še ponoči se večkrat zbuja kot običajno. Mi je prav zanimivo več ko sem z njo, več hočeuser posted image Pa odvajamo se pleničk... ne vem a ji je to taka panika?

A katera ve, a so naseldnji teden razprodaje?

Še 2 tedna pa gremo na dopust/hanimuuuuuuuunuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 8:32:37   
baguSka
Flaska super za album, sem vesela zate! :)

Natasi zelim vama cimlepsi in neprenaporen vikend. ;)

Maya super da se gresta sama mal sprostit!! :) Kako pa zgleda ta 'Pivo in cvetje'?? Nisem se nikol bla, pa ne vem kaj se dogaja.. Sem mal firbcna. :) Ce se slucajno tud midva z mozek kej pdb spomneva. :)

Ceprav kr mal dvomim. Zdej nisva bla doma ze vec kot en mesec - tko cez vikend. Pa se zna zgodit, da bova tegale kr izkoristla za lenarjenje doma.. :)) Edin jutr se morva it pokazat njegovim, ker se se nismo vidli odkar sva porocena hehe.. :))

Pa se to: vceri smo se dobile Buba, Pika in maj self in smo se mele fuull lustn!! :))) Ugotovile smo celo, da je Pika bivsa sosolka od mojga moza in soplesalka na maturantskem plesu!! No, kukr sta pac plesala hehe.. user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 8:34:32   
baguSka
A katera ve, a so naseldnji teden razprodaje?


jst ne vem.. ker jih ne spremljam.. niti jih ne cakam.. vem pa, da vceri ko sem se sla slikat za dokumente v btc, da so nekje ze bla znizanja.. neka delna al kaj pa jst vem kaj.. no, jst sm si eno torbico kupla k je bla tud za 20 posto znizana.. user posted image

dons grem pa na UE koncno rihtat dokumente.... user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 8:42:17   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Maya super da se gresta sama mal sprostit!! :) Kako pa zgleda ta 'Pivo in cvetje'?? Nisem se nikol bla, pa ne vem kaj se dogaja.. Sem mal firbcna. :) Ce se slucajno tud midva z mozek kej pdb spomneva. :)
.. 


Ja to je že tradicija v Laškem... en veliiiik žur na ulicah, pa po trgih, različni bendi na različnih lokacijah, pa malo cvetja in veliiiiiiiiiiiko pivauser posted image user posted image user posted image

Razprodaje: sicer se ne mislim tja drenjat, ampak Karin rabi čeveljčke, pa jih ne grem danes kupit, če bodo v pon znižane user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 8:48:11   
NATAŠI
baguska hvala za lepe želje user posted image

naj povem, da sva včeraj s Timotejem dobila že nove potne liste. A lahko verjamete da sva jih dobila v 6.dneh in to brez da bi rekla da se mudi? Noro user posted image  user posted image  user posted image

maya razprodaje se začnejo se mi zdi da v ponedeljek. Pivo in cvetje- full dobro user posted image  user posted image  user posted image  sva bila z mojim par let nazaj in je bilo super, pa nori ognjemet imajo

baguska in ti greš danes rihtat dokumente- pohvalno user posted image  user posted image  user posted image , no želim ti da hitr opraviš brez slabe volje

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 8:49:50   
maya2
Baguska: user posted image user posted image za tvojo odločitev glede domkumentovuser posted image , zdaj pa ščitnike in čelado gor user posted image user posted image user posted image , pa dva persena pa si pripravljenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 8:51:04   
Bubamaraa
trinity čestikeeee user posted image user posted image user posted image user posted image


baguska Pivo in cvetje je huda stvar.... a greva??? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 8:51:46   
Bubamaraa
flaška komi čakam da vidim.....user posted image user posted image user posted image  in itak da je hud album... Miloš je le Miloš...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:03:26   
baguSka
Miloš je le Miloš...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:05:40   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Miloš je le Miloš...


user posted image user posted image user posted image


kaj se ti smejiš???? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:05:41   
baguSka
baguska Pivo in cvetje je huda stvar.... a greva???


ampak ce je fuuull piva... kje bom pa spala!!??user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:06:00   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguska Pivo in cvetje je huda stvar.... a greva???


ampak ce je fuuull piva... kje bom pa spala!!??user posted image


pr men...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:07:32   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Baguska: user posted image user posted image za tvojo odločitev glede domkumentovuser posted image , zdaj pa ščitnike in čelado gor user posted image user posted image user posted image , pa dva persena pa si pripravljenauser posted image user posted image user posted image


u peeesda.... sej res!!! persen!!! zakaj me nisi ze prej spomnla, da bi jih doma vzela... user posted image  lohk bi enga za zivcke!! jah nc... bom pa probala brez... joj kr na kozlanje mi gre, ko se spomnem, da je treba neke listke vlect pa cakat... user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:08:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguska Pivo in cvetje je huda stvar.... a greva???


ampak ce je fuuull piva... kje bom pa spala!!??user posted image


pr men...user posted image


ajaa?? user posted image  a mas plac?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:09:40   
baguSka
A lahko verjamete da sva jih dobila v 6.dneh in to brez da bi rekla da se mudi? Noro


O super. user posted image  Jst bom tud dons rekla za osebno, da se mi zloooooooo mudi!!! Kok casa traja ce das na reees urgentno?? A kera ve?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:10:26   
baguSka
Aja kaj pa jst sploh rabim sabo met?? In kok denarja?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:14:41   
sepetalka
jutro babuške,user posted image user posted image user posted image
nataši, midva sva tudi mela prejšnji vikend naporen pa še naju čaka!Zdaj bo tretji vikend naslednji teden ko vabila talava! Drug vikend greva in bova letala od Ljubljane, do iga, do grosuplja, do kamnika! Ufffuser posted image
Za razprodaje pa jaz ne vem, ker nikoli, skoraj niloli ne hodim na razprodaje ker je taka gužva!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:22:37   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja kaj pa jst sploh rabim sabo met?? In kok denarja?


staro osebno, vozniško, potni list, tisto kar boš pač menjala, pa kopijo poročnega lista, pa davčno številko za na davčno... pa nekaj ojrov... za osebno in vozniško sem dala 32€

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:30:27   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguska Pivo in cvetje je huda stvar.... a greva???


ampak ce je fuuull piva... kje bom pa spala!!??user posted image


pr men...user posted image


ajaa?? user posted image  a mas plac?


če bo mož v dnevni spal ga mam...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:36:04   
baguSka
pa davčno številko za na davčno...


to mam v glavi.. a bo vredu?

a pa na davcno je tud treba it al kaj? a to niso nic povezani med sabo??

ker jst grem itak ze zarad firme na davcno... in potem to verjetno velja ne!?user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 9:36:55   
baguSka
če bo mož v dnevni spal ga mam...


sej lahko pa mene das v dnevno.. da ne bo moz jezen.. user posted image  al pa nevoscljiv.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 10:35:44   
NATAŠI
na razprodaje tudi jaz ne hodim, le danes že cel dan šopajo reklame da se  v ponedeljek začnejo razprodaje

baguska mislim da boš dobila v parih dneh osebno ...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 11:23:23   
maya2
a ima katera kak dober recept za bučkino juhico??? imam ful bučk (malih zelenih) pa jih moram porabit

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 11:52:28   
sepetalka
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5437
Evo maya, to sem najdla na kulinarični sloveniji, kamor tudi sama večkrat pogledam kak recept, so zelo hitri in enostavni!
Jaz bom pa danes zelenjavno juho in palačinke!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?