|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 11:55:10   
NATAŠI
oh jaz pa rabim idejo kaj naj skuham danes za kosilo, hitro in enostavno user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 11:56:00   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

Jaz bom pa danes zelenjavno juho in palačinke!



no to smo ta teden že imeli user posted image  user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 11:56:29   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5437
Evo maya, to sem najdla na kulinarični sloveniji, kamor tudi sama večkrat pogledam kak recept, so zelo hitri in enostavni!
Jaz bom pa danes zelenjavno juho in palačinke!



to sem tudi jaz našla.... je že kuhanauser posted image user posted image hvala... pa je res dobra...

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 11:58:02   
maya2
jaz bom danes imela bučkino juho, piščančji file pečen, krompir in paradižnikovo solatouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 12:01:28   
ana**
Sam poslovim se pa sibam na letalouser posted image

Greva na vroc mauritius in upamo da bomo uzivali!
Mogoce se vam se kaj javim od tam,sam prvo me caka dolga dolga pot!

Lepo se imejte in mogoce dobite kaksne slikiceuser posted image

flaska a ti si pozbla na mene?user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 12:09:25   
baguSka
Greva na vroc mauritius


hudoooo.... uzivita maximalno!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 12:11:53   
baguSka
baguska mislim da boš dobila v parih dneh osebno ...


v pondeljk jo ze dobim na dom!! user posted image user posted image

potni list pa par dni za tem... user posted image

evo, voznisko mam pa ze narjeno - moj prvi dokument z novim priimkom!!user posted image

sem se na vsak dokument drugac podpisala... user posted image  nism nc vadla prej... sem se dons prvic podpisala sploh z mojim novim priimkom... razn na poroki, pa se tam sem se zmotla naprej... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 12:15:08   
baguSka
aja.. placala sem pa za osebno + potni list = 56€ in za voznisko = 11€.. torej skupi 67€.. taprvic se je pa pri potnem se celo zmotu in mi je se vec racunu, ker me je razumel, da hocem tud potni list urgentno.. user posted image  se dobr da sm vidla hehe.. drugac bi bla ob 5€.. to je pa tud neki.. je bil pa full prjazen.. sva se full ujela.. haha.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 12:31:03   
NATAŠI
ana uživajta na full user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  in srečno pot nazaj domov

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 12:32:25   
NATAŠI
baguska no user posted image  user posted image  za urejene dokumente, pa ni bilo tako hudo a ne.. razen tošlček je malo tanjši user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 12:33:03   
sepetalka
uau ana uživajta še za nas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 13:44:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

baguska no user posted image  user posted image  za urejene dokumente, pa ni bilo tako hudo a ne.. razen tošlček je malo tanjši user posted image


ne itak da ni blo.. samo spravt se je tezko tja..

toselcek je pa kr precej lazji... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 13:51:07   
bt08
Daaaaaaaannnnnnnnnnn!!!!

Mi smo pa že doma user posted image ,pa tok lušen smo se mel!Je bil za nas eden najboljših dopustov,če bi vedl da nam bo tok cool,bi šli za 14 dni.Ampak vseeno,meli smo se fantastično.
Če smo 4 ne vem,delali smo na tem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uradno smo domov prišli 3!

Najprej Novim nevesticami in nosečnicami čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Slikice od Maye,Baguske in Anje so res lepe ble,vse tri ste ble prave lepotičke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Buba jaz bi tud vajine slike gledala,sam ne vem kje?user posted image user posted image user posted image user posted image

Še mal povem o dopustu oz medenem tednu.Ogledali smo si vse kar smo si lahko in kar nam je čas dopuščal,najlepše mi je bil ov Sahari na kamelah,to mi je bi lres užitek,pa teli izleti...aja pa gusarji so mi bili ok.No vse je blo ok,zbolel ni nihče,Ožbej je občutil mal spremenbe in je mal trajal da se je navadil na vse,ugotovila sem da se boji črnih ljudi,na čofotal ismo se,barvo nabiral kr sprot,važen je da sem se jaz mal pregrela.

Zdaj grem pa do koca prat pa mal pospravt,ker mamo bombo,smo prišli okol 1 ponoč iz Brnika.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 13:52:16   
bt08
Aja baguska glede dokumentov,pasuš sem dobila v torek takoj,v ponedeljek sem ga šla dat delat,2 eura sem več plačala,osebno sem dobila pa čez dober teden.Zdravstveno grem pa drug teden menjat!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 13:53:36   
maya2
dobrodošla nazaj barbaraaaaaauser posted image user posted image Super da ste se imeli fino, mene malo skrbi letalo .... kako ga je prenesel Ožbej?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 14:25:10   
FLASK_A
ana, nisem pozabilauser posted image user posted image Sam imam ful zasedeno, bom takoj ko bom lahko... Danes smo bili z malčkom na pediatrični, pa gremo v nedeljo spet, ga bodo čez noč opazovaliuser posted image Sej ni najbrž nič posebnega, samo morava ostati pa tam čez noč. Eh, bo že.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 14:44:04   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

ana, nisem pozabilauser posted image user posted image Sam imam ful zasedeno, bom takoj ko bom lahko... Danes smo bili z malčkom na pediatrični, pa gremo v nedeljo spet, ga bodo čez noč opazovaliuser posted image Sej ni najbrž nič posebnega, samo morava ostati pa tam čez noč. Eh, bo že.


bogiiiiuser posted image kaj pa mu je?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 14:45:12   
baguSka
Oooo barbi, dobrodosli nazaj med nas!!user posted image user posted image


2 eura sem več plačala



A samo tok?? Men je na prvem racunu pisal 5€.. user posted image  Pa sem jih potem dobila nazaj.

Ti bom jst poslala na ZS kje lahko vidis najine slikce. Ok?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 14:46:01   
baguSka
Kaj pa je flaska? A kej v zvezi s tem, k se je zadnjic skoz kopu??user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:09:48   
FLASK_A
Mah, sej ni nč tazga, sam bi radi bili prepričani če je res vse Ok...

Zjutraj skoraj vedno pomodri okrog ustec, včeraj pa je še po rokicah, čisto plave nohtke je imel, pa tresel se je od mraza. Mu je varuška bundo oblekla, pol je blo pa počas Ok. Pa sem šla vprašat, kaj bi to bilo, pa so me napotili na pediatrično. Tam pa sej veste. Čakaš pol dneva samo izvide. Smo bili od jutra do zdaj tam, vmes je pa še vročino fasaluser posted image No, v nedeljo ponoči imamo opazovanje, sam vem, da ne bodo nič odkrili (kot da že kdaj kaj souser posted image user posted image user posted image ) in bo pač tako, skoraj vsako jutro modrikasto...

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 11.7.2008 15:10:09 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:10:40   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kaj pa je flaska? A kej v zvezi s tem, k se je zadnjic skoz kopu??user posted image


ne, čist nič v zvezi s tem...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:11:14   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Mah, sej ni nč tazga, sam bi radi bili prepričani če je res vse Ok...

Zjutraj skoraj vedno pomodri okrog ustec, včeraj pa je še po rokicah, čisto plave nohtke je imel, pa tresel se je od mraza. Mu je varuška bundo oblekla, pol je blo pa počas Ok. Pa sem šla vprašat, kaj bi to bilo, pa so me napotili na pediatrično. Tam pa sej veste. Čakaš pol dneva samo izvide. Smo bili od jutra do zdaj tam, vmes je pa še vročino fasaluser posted image No, v nedeljo ponoči imamo opazovanje, sam vem, da ne bodo nič odkrili (kot da že kdaj kaj souser posted image user posted image user posted image ) in bo pač tako, skoraj vsako jutro modrikasto...


bogi!user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da boste vedi zakaj in da bo z Jakcem vse ok!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:13:57   
baguSka
joj.. upam da bo vse ok.. user posted image

jaz se poslavljam za dons.. oz kr za cel vikend verjetno..

lepo se imejte.. pa crkljajte se maximalno.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:16:48   
bt08
Baguska in Buba žurerke na kubik!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej prav!Hude fotkice,se vidi da ste se mele fenomenlano!


Baguska ti pa uživej vikend!!!!!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:18:05   
bt08



2 eura sem več plačala



A samo tok?? Men je na prvem racunu pisal 5€.. user posted image  Pa sem jih potem dobila nazaj.




Ja  jaz sem 2 plačala,pa so mi rek lda ga dobim v četrtek,je pa kr v torek ko sem prišla ne vem od kod,bil že doma,je tast podpisal.Morem pa še kartice bančne pa zdravstveno zrihtat,to pa drug teden pride na vrsto!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?