|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 17:09:09   
FLASK_A
Trinity, ja, res fajn je bit domauser posted image
vidva se pa lepo lepo imejta na hanimunuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 18:17:47   
sepetalka
moj bog flaska, mene so zalile solze ko sem to brala! kako grozna iskošnja mora to bit. Sama nimam otrok še in upam, da kaj takega ne bom nikoli doživela! Hvala bogu da si bila prisebna in da si reagirala kakor si! Vsa čast! Kar roe se mi treseji ko to pišem! sama sem bila veliko bolana kot otrok in še sedaj sem in niti približno ne vem kako sta se mojadva počutila! Groza res! Jaz upam, da bo s tvojim malim Jakcem vse ok! držim pesti in mislim nate! držite se družinica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 7:16:07   
NATAŠI
flaška user posted image user posted image  žal sem imela prav user posted image  ... sem videla enkrat enega otročka ki so ga pripeljali in je imel vročinske krčke ... groza user posted image . Daj povej mi kako je treba odreagirat če pride do tega in hvala bogu da se je vse lepo izšlo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 7:16:10   
Bubamaraa
morninggg....user posted image

evo danes mam malo več energije....user posted image

sem se vsaj naspala..... čeprav bi še spalaaaaaa user posted image

flaška...grozno...sploh si ne predstavljam, da bi bila v tvoji koži...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 7:32:30   
bankc
Dobro jutro! Se vam javljam po dolgem času. Včeraj sva imela z dragim 1 mesec od poroke. Kako gre čas hitro.
Čestitam vsem novim gospem. Sem pogledala slikice in bile ste naravnost čudoviteuser posted image user posted image .

Joj Flaška sem prebrala kaj se vam je zgodil so mi šle kar solze v oči. Kok more bit to groza. Jaz upam da mi čese takega ne bomo doživeli. Jaz sploh ne bi vedela kaj početi  z mojim, če bi se mu kej takega zgodilo.
No sam da ste zdej ok in upam, da česa takega ne boste več doživeli user posted image user posted image user posted image user posted image .

Drugače pa da povem, se mi sploh ne zdi da bi bila poročena, ker se ni nič spremenilo, edino kar je, da bi najraje še enkrat ponovila poročni dan, ker mi je bilo tako super in smo ga fajn feštal. Sedaj pa komaj čakam, da bomo šli kej na dopust, pa gremo na žalost šele konec avgusta.

Sem mislila, da se bom kej večkrat javila, pa sem v službi sama s šefico v pisarni in nimam šans, da bi šla na ringaraja forum (razen zdej  ko je na dopustu user posted image ), popoldne pa letam za našim otrokom, ki se uči hoditi in ki se je odločil, da nama bo stanovanje obrnil na glavo. Tako da samo še za njim lavfam in pospravljam, ker mi vse razmeče. Da ga pa pustim 5 sekund samga mi bo pa radejanje naredu.



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 8:15:22   
FLASK_A
Jutro punce! Evo, danes pa je DOBRO jutrouser posted image Spali smo super, od pol devetih zvečer do sedaj. Vse OK, zvečer je zarad vročinice spet dobil svečko, sam je blo vse Ok.

Otročki se iz nezavesti sami prebudijo, tako da ni ravnanja, ki bi bilo pametno ali potrebno v primeru, da do tega pride. Če je to seveda prvič. V avto pa takoj k dohtarju, druge ni. Čeprav se mi zdi, da je bila hladna voda kar dobra odločitev vseeno, da je vsaj k sebi prišel. Ne bi ga mogla jaz kar pustit, da se sam zbrihtauser posted image Naslednjič mu moram dat pa neke kapljice v ritko, če krč traja več kot 2minute, da se prekine. Tako da se zdravilo dobi šele, ko to da že enkrat skozi.

No, zdej gremo k zajtrku... Lep pozdravček, pa se tipkamo!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, kak vas mam rada, vse vam lahko povem, pa me boste spodbujale... Hvala vam vsem po vrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 8:30:51   
sepetalka
Dobro jutro ,

Flaska user posted image Za to smo tuki! me ve4seli, da je danes bolje! Kar tako naprejuser posted image user posted image user posted image !
Buba, ja glej jo no, včeraj sem te kar malo pogrešala. No samo da si se odpočila!
Jaz pa še zmeraj nevem kaj naj grem po torto, sem že probala 2 pa mi nista bili všeč. Al sem jaz čudna al pa torteniso več tako okusne kot so bile! Ima katera kak predlog kje naj jo vzamemuser posted image V ormožu ni nobene pametne slaščičarne, na Ptuju tudi ne vem za nobeno tako, a kje lahko naročiš pa ti jo pripeljejouser posted image Kriza! Kje ste pa pecivo naročile in kakšno ste naročileuser posted image Jaz nimam pojma več kam naj pogledam! Tuki ko koga sprašujem mi samo z glavo zmigujejo, da ne vejo kje naj! POmagajte pleassssssss!!user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 8:45:42   
bt08
Jutro!

Flaska ko sem brala kaj se je z Jakcem dogajalao,me je kr srh spreletaval,groza res.user posted image Ampak važno je da ste se poštimal in da ste se dans lepo naspali in zbudili.user posted image user posted image user posted image
A pa so rekli kej zakaj do tega pride?

Sepetalka men je pecivo ena gospa tukej nardila,pa še v škatle mi ga je tako lepo dekorirala,pa tašča je mal potice spekla in to je blo to.Morem pa povedat da sem mela peciva 10 kg,ne vem če je 1kg ostal,potica pa skorej vsa ostala.user posted image Torto sem naročila v Kraljevem mingnonu,pa je tud kr šla,mal jo je ostal da sem jo domačim pol drug dan mal potalala.

Buba sem misnla da si na morju spet,k te včerej ni bilo nič za brat!user posted image

Bankc mi mamo za pospravlat ko že sam hodi pa ma 3 leta,sam zdaj je ta fora da on sam pospravla,pa veš kako pol posprav,men gre jo kr lase pokonci.Sam ga pustim,pa pol ko gre spat jaz hitro za njim pospravim.user posted image user posted image user posted image user posted image Dopust bo pa pol tok slajši ko boste na dopustu,boš vidla kok hiter bo tukej konec avgusta!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 8:55:29   
NATAŠI
šepetalka ja tako je, meni bo pekla pecivo ena iz tuhinjske doline ampak to je za tebe mislim da malo predaleč user posted image

Jaz sem pa včeraj dokončala vabila user posted image  user posted image , no saj čez 14 dni dobim pa pošiljko zahval user posted image  user posted image  pa bomo spet limali in rezali user posted image  user posted image  ... o čez tri tedne imam pa dekliščino user posted image  user posted image  user posted image  ... zdaj bo kar en kup opravkov, do župnika, ansambla, civilne, cvetličarne ... vse to morava še sestankovat, pa do občine user posted image  user posted image  user posted image  .. komaj čakam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 8:56:50   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

A pa so rekli kej zakaj do tega pride?



Nič niso rekli, pač nekateri otroci to doživijo, nekateri pa sploh nikoli. Je pa do petega leta možno, da se to zgodi. Jaz si razlagam, da je za telo preveč obremenitve, pa se odklopi. Kaj jaz vem. Mislim, da to sploh še ni raziskano zakaj, kdaj in pri kom do vročinskih krčev dejansko pride. So al pa niso, to je to.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 8:57:36   
FLASK_A
Jaz sem pa včeraj dokončala vabila , no saj čez 14 dni dobim pa pošiljko zahval pa bomo spet limali in rezali ... o čez tri tedne imam pa dekliščino ... zdaj bo kar en kup opravkov, do župnika, ansambla, civilne, cvetličarne ... vse to morava še sestankovat, pa do občine .. komaj čakam


user posted image user posted image user posted image Joj, kako lušno delo imaš tiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 9:21:17   
bt08
Flaska hvala za odgovor,upam da se je to pri vas končalo!


Nataši jaz bi tud še enkrat o tem razmišljala kot ti,pa še enkrat bi ponovila ta dan isto kot je bilo in z istim možem,ker sva se mela res fajn!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 9:58:22   
Bubamaraa
punce jst sm še kr doma..... ne bom še morja vidla kar neki časa.... cca. dva tedna...user posted image

sam bagusko po gmailu gnjavim....user posted image

Flaška res lepo, da gre na boljš..... ko boš pa pri volji me pa poklič, ker mam neki zate....user posted image


zdele bo pa mal malcaaa...sem tolk lačna...user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 10:16:07   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce jst sm še kr doma..... ne bom še morja vidla kar neki časa.... cca. dva tedna...user posted image


zdele bo pa mal malcaaa...sem tolk lačna...user posted image



Ti ga boš vidla še,jaz pa letos ne vrjamem da bo kej morja še!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz tud čakam da bo malca,sem lačna kot volk že.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 10:18:39   
FLASK_A
jst sm pa dva bureka snedlauser posted image

najmiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 10:54:24   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

jst sm pa dva bureka snedlauser posted image

najmiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



kam si jih pa dala??? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:01:54   
NATAŠI
jaz sem tudi zdaj po malici, sem mcchikna pojedla pa pomfri  user posted image  user posted image  user posted image  

ja flaška res uživam zdajle v teh zadnjih zaključkih in pripravah... bo pa treba še mal v solarij zavit da bom enakomerno rjava ker morje bo .. hm mogoče kakšen vikend paket pred poroko, potem pa itak po poroki user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:07:08   
bt08
Jaz sem tud po zajtkru malici in kosilu.Sej sem dans kr cel dan tukej,pa že zdaj mi je dolgcajt,kaj šele bo.

Jedla sem pa ribje palčke,pa pere krompir,njami,zvečer pa lubenica pade,pol bom pa spet celo noč dežurala.

Zadnej dni mam ful smešne želje pri hrani,sam važen da je lubenica pa čokolada!user posted image user posted image user posted image

Ja glede barve,jaz sem prišla iz Djerbe tko rjava še nikol tok,faco mam ko mulatka,pa se nisem nič sončla,tko vmes me je ujelo.Taka bi mogla bit pred poroko.user posted image user posted image user posted image Bi tista obleka kr sevala!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:16:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

jst sm pa dva bureka snedlauser posted image

najmiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



kam si jih pa dala??? user posted image


user posted image user posted image user posted image

bolnica dela svoje....user posted image Sm mela kar luknjo v želodcu...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:24:23   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Zadnej dni mam ful smešne želje pri hrani,sam važen da je lubenica pa čokolada!user posted image user posted image user posted image


hm ... mogoče bo pa user posted image

šepetalka a si se ti kaj zmenila z unim iz mengša za balone? jaz sme ga klicala pa je nedosegljiv, bom popoldne ponovila vajo

ali je imela katera okrašeno s kombinacijo balonov

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:29:44   
bt08
Ja Nataši upam,mogoče sva pa nardila kako Tunizijko al pa Tunizijca.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:30:11   
lyra*
ei buba  veš,da nisem dobilauser posted image  a si dala gmail al hotmail? Ker nevem kaj sem napisalauser posted image  Ah ja nosečniške težaviceuser posted image  No kakorkoli gmail je prav, pa še enkrat pošli plissuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:33:37   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

ei buba  veš,da nisem dobilauser posted image  a si dala gmail al hotmail? Ker nevem kaj sem napisalauser posted image  Ah ja nosečniške težaviceuser posted image  No kakorkoli gmail je prav, pa še enkrat pošli plissuser posted image


gmail


in kako kaj nosečnost???? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:33:57   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Ja Nataši upam,mogoče sva pa nardila kako Tunizijko al pa Tunizijca.user posted image user posted image user posted image user posted image


ja držimo pestkeeee user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Poroka 2008/II.
15.7.2008 12:38:14   
baguSka
Heeellooow babnice!!

Flaska, bom zacela pri tebi: full sem vesela da ste zdej ok in mocno mocno mocno drzim pesti, da ste zdej zakljucili s tem in da bo Jaka od zdej naprej ok!!user posted image

Natasi, evo pri tebi pa se je zdej zacelo sele na polno dogajat!! :)) Bos zdej sele vidla kaj se rece zivcnost in panika pred poroko hehe... user posted image

Barbara, tud jaz se ne vem, ce bom letos se kej morje vidla.. :(( No, kaksen vikend mogoce se, pa ce bomo res sle babnice septembra se enkrat na morje za slovo poletju.. to je pa tud vse! Se bom pa verjetno tok vec kopala v bazenu na dolenskem.. :) Ce bo sploooh vreme!!?? Aja, drugac pa men tud pase zadnje case full lubenica in cokolada hehe.. samo da pri meni skor ziher ni nc... :P

Sepetalka, jaz vse punce k poznam, so peciva in take dobrote obicajno narocvale pri sosedah, prijateljicah, tetah, babicah itd itd... upam da ti uspe najdt kaksno punco oz gospo, ki bo pripravljena pect!? Sicer je pa boljse ce jih je vec, ker ce bo pekla samo ena, ponavad ne zmore tolk velike kolicine v enem dnevu nardit.. moja prijatelca je vse to narocila pr kateringu ki ga je mela na svoji poroki.

Btw natasi, ta ista moja prijatelca je mela tud svojo poroko okraseno z baloni - in to ogromno baloni, ampak ji je tud vse okrasil ta katering, ki ga je narocila. Res so za vse lepo poskrbeli.

To je vse for tudej!

Lep pozdrav,
od zaspane baguSke.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?