|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 12:54:07   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

fajn zrihtita natasi... user posted image



ja upam da se bomo lepo vse zmenili user posted image

karin uživaj, še dve urci user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 12:54:20   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

joj karin srečno in danes mejse super!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
karin uživajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 13:25:55   
baguSka
se urco pa pol.......................... user posted image

in bos GOSPA!user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 14:05:34   
NATAŠI
še urco user posted image user posted image  ..............

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 14:06:13   
NATAŠI
mene so pa iz poročnega kotička klicali da imam jutri proboooooo  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ,sem toook vesela  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 15:08:56   
fragola
zdaj pa gre za res karin24!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 15:09:24   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

mene so pa iz poročnega kotička klicali da imam jutri proboooooo  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ,sem toook vesela  user posted image


waw !!!joj jaz ti zavidam


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 15:54:44   
Bubamaraa
juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......... i m backkkkkkkkk.......user posted image user posted image user posted image user posted image

čeprav bi še kar bilaaaa....user posted image

zdej pa prosim za obnovo teh kolobocij, ker se mi res ne da brat vsega......... katera je gospa????? katera je noseča????? katera je na novo tle gor?? (welkom)   in katera me je najbolj pogrešala...itak, da moja baguskaaaaaaaaaaaaaaaaaa......user posted image

jaz sem se imela noroooooo....sem vas tudi pogrešalaaaaaa........ da ne govorim kolkk sem pogrešala mojo baguskooo...tko, da pišček moj pripravi se, da se kmalu vidi9va in čist izgrlivaaaaaaaaaaaaaaa.......  nekji sam zate;

user posted image


lovjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu allllllllllllll......user posted image user posted image user posted image

grem zdej prat......user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 16:42:55   
ellie
Punce jaz imam samo še eno vprašanje...glede albuma.

Kaj je to tak ok, da sem nardila zaseben album...da vam morem zdaj dat uporabniško ime in geslo. To pomeni, da potem vsak lahko album tudi ureja? Al se da kak drugače naredit pod geslo...sam za ogled in ne tudi urejanje albuma? Ker bi tudi marsikomu drugemu, ne iz foruma, pokazala slike, sam mi ni, da bi potem lahko kdo to kaj urejal...


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 17:03:43   
bt08
Karin no sedaj si že poročena,čestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image

O Buba let h Baguski ki te že zelooooooooooooo pogreša!!!!Upam da si fajn namočila rit v vodi?user posted image user posted image user posted image

Ellie če ima  kdo geslo in vse mislim dal hako urejak ar želi.Če dvomiš v koga da i bo urejal mu ne dajat gesla!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 17:48:10   
FLASK_A

NEVESTE 2008
user posted image    
 
user posted image  

16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  


23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem ob 14.00
cerkvena poroka: Brdo ob 18.00
slavje: gostilna Peterka
poročno potovanje:

23.8.2008
anabanana 
civilna poroka: občina v Cazinu (BiH)
slavje: restavracija Oaza
poročno potovanje:

user posted image  

27.8.2008
ana**
civilna poroka:
slavje:
poročno potovanje:

user posted image




user posted image

6.9.2008
pikovit
civilna poroka: Polhograjska graščina
cerkvena poroka:
slavje: gostilna Jezeršek
poročno potovanje:
 user posted image   

20.9.2008

moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

20.9.2008
*maya*
civilna poroka: grad Tabor Laško
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

20.9.2008
sepetalka
civilna poroka: Grad Ormož
cerkvena poroka: cerkvica Runeč
slavje: dvorana gasilnega doma Ključarovci
poročno potovanje:

user posted image  

27.9.2008

eva1
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

user posted image


user posted image

4.10.2008
ankabananka
civilna poroka: Predvor
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje: Gran Canaria

user posted image

user posted image    
NEVESTE 2008









LADIES 2008

user posted image

12.4.2008
AnjaPH
poročno potovanje:
spletni album:

user posted image
26.4.2008
Bubamaraa
poročno potovanje: Sharm el Sheik
  najin dan

user posted image

10.5.2008
srccek
poročno potovanje:

user posted image

31.5.2008
Lan
poročno potovanje:

31.5.2008
seredndipity
poročno potovanje:

user posted image

7.6.2008
fragola
poročno potovanje: Mehika

user posted image

14.6.2008
FLASK_A
poročno potovanje:

14.6.2008
bankc
poročno potovanje:

user posted image

18.6.2008
baguska
poročno potovanje: toplice, Emirati

user posted image

21.6.2008
barbara.a.
poročno potovanje

user posted image

28.6.2008
Trinity22
poročno potovanje:

sonček33
poročno potovanje:

anja24
poročno potovanje:

user posted image
5.7.2008
maya2
poročno potovanje:

user posted image

2.8.2008
ellie
poročno potovanje: Abu Dhabi

6.8.2008
KARIN24
poročno potovanje: Pariz


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 18:05:40   
sepetalka
ja buba končno si prišla, bogi baguški se je že čist mešal. Sicer pa sta itak že skup ta trenutekuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 19:55:09   
FLASK_A
user posted image

Bubica, WELKOM BEK!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa mal se posladkaj, sem ti spekla torticouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 19:56:40   
Bubamaraa
Flaška kolk lepoooooooooouser posted image user posted image user posted image ....tenkssss...... sej tolo tortico še popapcam pol pa na eno dieto, ker sem se kr razlezla.....user posted image








_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 20:00:44   
FLASK_A
ah kaki razlezlauser posted image Sam nove špegle daš gor pa noben ne opazi, da maš kak gram večuser posted image Tko da si kr privoščiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ajde, grem na sprehod, pes laja ko noruser posted image Pol bo pa mož tečen, tako da se tipkamo jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nočko!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Poroka 2008/II.
6.8.2008 20:09:14   
Bubamaraa
ja ko bi res bil gram...so pa kr kilogrami.....user posted image

ja očala pa itak rulajo...user posted image


punce dobite slikice iz dopusta......user posted image


sam tiste sočne so za gospo bagusko....user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 8:34:07   
sepetalka
dobro jutro drage moje!
danes 14 dni imam prvo probo obleke ( a sem to že reklauser posted image ) sem tooolk veselaaaauser posted image ! Zdaj vas bom pa vsak dan s tem bombandirala user posted image user posted image user posted image user posted image !
Včeraj sem se spomnila, da bi blo dobro da končam še naprsne šopke, tega dela se bom lotila danes. Sem cel teden po cel dan sama. Mojuser posted image ko pride iz šihta že leti naprej pomagat zidat, pol pa pride zvečer ves zmetran domov jaz pa vsa razgreta on pa utrujen user posted image user posted image !
Ta vikend bo slamnati vdovec, ker grem domov do torka. Imam spet dr v ponedeljek! Dršte pesti da bodo izvidi ok!

Aja a sem vam govorila o moji bermi, je namreč še nimam in me je en fajmošter lepo za nos potegnu in mi govoru ja bom, bom in prit takrat pa takrt in vsakič ko sem prišla, mi je dal kako knjigo, da preberm in rekel da me pokliče sedaj pa res ko bo. In me nič ne pokliče. Pa prvega avgusta jaz le mislim, da bi ga blo pametno poklicat pa prašat kaj zdej, pa mi reče on da ne bo nič ker so mu prepovedal delat birmeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ( to ta fajmoštr iz tunjc, saj najbrž je že ker slišala o njem)
Mene full p'anika zagrabla, pokličćem mami me pomiri, da bo ona kaj probala zrihtat pri domačem župniku!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 8:37:29   
sepetalka
Naj nadaljujem:
No pol pa me mami pokliče nazaj, pa mi reče, da bosta šla z atijem kar v Ljubljano na škofijo, povedala zakaj nimam birme (sem mela takrat, ko bijo mogla delat največje sranje z boleznijo)
Si mal oddahnem!Pa me pokliče v torek, da je šla k domačem župniku in da je on rekel, da če sem pa res tako bolana pa ni panike, da bo on zrihtal vse samo morava naredit pripravo za zakon!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem se full oddahnila!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 8:52:28   
fragola
sepetalka, bravo da si zrihtalo to za birmouser posted image user posted image user posted image Ti kar bombardirajnas, bomo odštevala s tabo, kdaj maš probo!!!

NATAŠI ti pa maš danes probouser posted image user posted image user posted image

buba dobrodošla nazaj, še dobro da si pršla, ker baguska je že bogauser posted image

ellie zalo lepa si bla oz.sta bilauser posted image user posted image user posted image , on je bil full taki preprost, brez kravate, dobro je zgeldalo!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 9:09:10   
maya2
Dobro jutro!

Bubaaaaa: user posted image a boste šle z Danajo na cici tek????

ellie: user posted image user posted image user posted image lepe slikice, meni je fuuul tista všeč k tečeteuser posted image user posted image

Bom danes dala kako slikico, včeraj sva se spravila pospravljat stanovanjeuser posted image , ne morem verjet kolk pajčevine se naredi če te nekaj časa ni doma.... potem pa smo šli še na kolouser posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 9:30:21   
sepetalka
ellie jaz bi tut rada vidla slikce pleassssuser posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 9:48:49   
Anonimen
Jutro punceuser posted image

Moj možičekuser posted image , kolk se smešno slišiuser posted image .....še spi. Je bla dolga včeri.
V glavnem bilo je superuser posted image

Sem bla pa zjutrej čist živčna, k sm šla k frizerju sm mu rekla naj me kar ostriže na kratkouser posted image , no na srečo je pameten pa me je sam na paža. V glavnem sm ob 20cm lasuser posted image . Ampak mi je ful všeč.
Sama ceremonija je šla super, sam moj ja je bil en cvileč glasek, za kerga še zmer ne vem od kje je pršu, podpisala sm se tako grdo kot še nikoli v življenju ker se mi je tolk roka tresla..... Smo se pa fajn nasmejali ker andreju ni šel prstan goruser posted image . Kako je to možno pa tud ne vem. V glavnem na koncu si ga je sam stlaču nekak na prst ker nikakor ni hotel ituser posted image .
Mamice itak jokale, oba brata sta mela tud čist solzne oči, tamala se je pa kar dobro držalauser posted image . Njegov brat je bil pa tolk zmeden da je vprašal k je mogu podpisat če ne dobi svojga listauser posted image .

V glavnem fajn je blo. Sem mislna da bom vse bolj na izi vzela pa ni šlouser posted image . Me je kar presenetlo kako se počutiš tam k ti tisto bere.

No po ceremoniji smo šli na kosilo v ribiško kočo(al kot, saj ne vem). V glavnem v eno gostilno takoj ven iz postojne. Pol ob sedmih pa smo se vstavili še pri pavu na rakeku(tam imamo tudi v soboto žur), prišlo je še nekaj najinih prijateljev, in smo bili tam do jutranjih uruser posted image . Domov naju je peljala tašča. Poročne noči ni blouser posted image , jeger krivuser posted image .


(odgovor članu sepetalka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 9:53:50   
maya2
karinuser posted image user posted image user posted image user posted image a ti boš mela pa zdej kar dve žurke a? v soboto še enkrat....user posted image

jest sem pa tkooo lena.... čist nič se mi ne da, sam tuhtam kam bi še šlauser posted image user posted image user posted image , sem včeri rekla mojmu, dej gremo nekam da ne bomo samo domauser posted image user posted image pa skor 14 dni nas ni blouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 9:56:45   
Anonimen
a ti boš mela pa zdej kar dve žurke a? v soboto še enkrat....


Tri pa resuser posted image user posted image user posted image

V soboto je kosilo za žlahto. Naslednjo soboto pa veliki žur s prijateljiuser posted image .....to jaz čakamuser posted image
Kosilo bi najraj prespalauser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 7.8.2008 9:57:08 >

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 10:10:43   
FLASK_A
kje lahko vidim slikice od Ellieuser posted image user posted image user posted image

Čestitam Karinuser posted image user posted image user posted image user posted image Evo, pa si gospauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




nosečnost
Lelly28 RR

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?

1. tromesečje (21%)

2.tromesečje (64%)

3. tromesečje (14%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!