|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 10:17:34   
ana**
ellie jz bi tut slikice prosmuser posted image

Dans grem v soping,morm po cevlje pa zment se moram za sopek in frizuro. Ju3 pa grem na depilacijo in urejanje nohtkovuser posted image user posted image
Pa se v hotel bi se mogla it zment za kosilo,sam ne nikakor ne mormo uskladituser posted image

karin27
cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A je zdj kaj drugace,ko si gospa?user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 10:18:31   
maya2
user posted image


eko ena slikica našega hotela
je bil res najboljši tam okoli, sva bila zelooo zadovoljna, pa še oranžna barva je bila vsepovsod user posted image user posted image user posted image (tko k pr nama na poroki), za jest je bilo dobro in veliko, sobo sva imela čisto spodaj, plaža tik zraven do morja 20 metrov, igrala tik zraven balkona, je pa res bolj družinski hotel, veliko je bilo otrok, predvsem tok starih kot naša Karin. Se je hotela skoz menit, pa ji niso odgovarjal user posted image user posted image , pa je potem nekak razumela da govorijo 'drug jezik'.
Večinoma so bili Rusi, veliko mamic samih z otrokom in pa spremljevalko.
Imeli so vrtec za otroke, eni otroci so bili kar tam, vzgojiteljice rusinjeuser posted image , tko da sva razmišljala če je hotel mogoče ruskiuser posted image

Šla sva tudi malo naokoli, smo se peljali v Varno, pa tam malo po letovišču, sva se mal z domačini menila (tko največ izvešuser posted image ), ampak je težko ker večinoma le rusko govorijo, angleško ne.
Meni se ni zdelo prav nič poceni, razen pijače (pivo 1€), pa v lekarno sem šla po lekadol (paracetamol) pa je bila takšna škatla kot je pri nas lekadolov le 0,75€user posted image
Sva pa kupila oba goreteks jakne podložene še s flisom skupaj za 87€user posted image so bile kar letoviške cene .... plače njihove pa nisouser posted image Zunaj letoviška je bolj revščina, prav nič urejeno, bloki sivi, grozni, okolica zanemarjena.... ja še najmanj 20 let za nami, če ne 30.

nič grem zdaj delat moj že neki razbija po stanovanju user posted image

karin: user posted image user posted image user posted image tko je treba....user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 11:15:43   
bt08
Ojla!

Nataši dans pa proba,glej da fotič sabo vzameš da se nam pokažeš!

Sepetalka ti pa fajn uštimej pri zdravniku,bomo držale pesti,da bo vse ok.In fajn glede birme,se že najde kaka ko ti nardi,da ni probleme.

Ellie ful sta bla lepa,ti pa sploh,tako luštkana si bla.user posted image user posted image user posted image user posted image Men je tud tista slika ko tečete ful huda!

Maya mal več mi napiš o hotelu in podobno,ker bi mi tud enkat šli tja,pa ne poznam.Moj brat je ravno prišel iz Bolgarije,so imel en festival,mislim da je blo Plovdi mesto,ne vem tm ko je anfiteater in staro mesto.Prav da je blo noro in ful poceni!S folkloro so šli.

Zdaj pa šibam nazaj mal delat,se kuhnja beli še zadnjič,v ponedeljek pa pridejo montirat kuhnjo!Jeeeeeeeee!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 11:16:02   
bt08
Aja Karin čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 11:22:13   
Anonimen
A je zdj kaj drugace,ko si gospa?


Ja. Mačka mamuser posted image . Pa skoz mi gre na jok, mislm ekstremno sm občutljiva že od včeri zjutrej. Neki novga zameuser posted image

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 12:18:58   
fragola
barbara.a kako je pa kaj s tabo? Kaj pravi noga?



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 12:19:30   
fragola
karin24 si mela pol šopek? Dej maš kako sliko pokaži nam, dej !

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 12:21:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

karin24 si mela pol šopek? Dej maš kako sliko pokaži nam, dej !


Imela sem šopek iz sončnicuser posted image .

Slike bom dala gor k pridem do njih. Je brat odpeljal fotoaparat, k je bil v njegovem avtu.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 12:23:53   
fragola
lepo lepo, da si ga imela, pa srečno in zdej vas pa čakajo še pikniki!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 12:43:48   
ana**
maya midva sva bla lani v istem hoteluuser posted image user posted image user posted image user posted image In sva bla ful zadovolna...sam je pa res,da je okol hotel urejeno,kak pa gres malo bol vn pa kr groza. Se spomnim,da sva bla v Varni in je bla tam ena starka,k me je hotla zvagat sred ulice jz pa bi ji mogla dat nek dnaruser posted image user posted image user posted image user posted image Svašta vglavnemuser posted image Pa super je ker kak prides iz hotela ze stopis na mivkouser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 12:49:02   
sepetalka
karin čestitke, no vidiš pa je nekaj novega ko si poročena, čutveno si nabita user posted image user posted image user posted image user posted image
Komi čakam da slikce vidim. Jaz sem gledala danes na kanalu a zjutraj vražje neveste!user posted image user posted image user posted image user posted image Joj me je kar v želodcu stiskal ko sem jih gledala. Sicer so tiste neveste res imele sanjsko poroko, saj ne da moaj ne bo, ampak te pa so pretiravale!
Bubaaaaa, a ti še kaj name misliš!user posted image Saj veš tablice pa to!user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 14:12:25   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

barbara.a kako je pa kaj s tabo? Kaj pravi noga?




Z mano je cool,od vsega tega rihtanja,zbijanja in pucanja sem kot cunja.Noga je pa super,mal še čutim da me boli,drugače pa laufam skoz sto na uro okol.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 14:31:36   
FLASK_A
dejte še men za ellie povedat, kje ima album? sploh ne vemuser posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 14:45:08   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

dejte še men za ellie povedat, kje ima album? sploh ne vemuser posted image

user posted image user posted image user posted image



jaz pa vem user posted image

želiš da ti povem user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 14:51:41   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

dejte še men za ellie povedat, kje ima album? sploh ne vemuser posted image

user posted image user posted image user posted image



ja meni tudi pleasssss

jaz pa vem user posted image

želiš da ti povem user posted image



_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 15:07:10   
fragola
sepetalka maš zs!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 15:21:38   
FLASK_A
ja, itak mi povejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 15:45:01   
FLASK_A
kolk sta bla lušnaaaaaauser posted image user posted image user posted image Si pa rjava ko zamorcuser posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 17:03:04   
sepetalka
ellie hvala za geslo! Full ampak res full si bla lepa. Lepo zagorela koža, lepa obleka! Full lepo!!user posted image A si hodila v solarij a si bla na morju! Najbrž si že po naravi bolj temna!
Lepa sta bla full


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 17:37:56   
ellie
Hvalauser posted image

No...sem hodla v solarij pred morjem...pa potem sva bila 2 tedna na morju. Res pa tud, da se me kar hutro prime...sploh na morju, na soncu. Mi je kar žal...sem bila skoraj mal preveč črna.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 21:08:45   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

Bubaaaaa, a ti še kaj name misliš!user posted image Saj veš tablice pa to!user posted image user posted image



se potrudim in gredo konec tedna v kuverto...nisem pozabila....samo čas me bo dobesedno povozilll...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 21:10:14   
Bubamaraa
karin čestitkeeeeeeee.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jst pa še kr nisem videla mojo baguskoooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image ....je šla na dolenjsko in ne vem kdaj prideeeee.........jst mam krizooooooooooo...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 21:56:50   
Freycha
sej ne, da se štulim, ampak tista lepa punčka, ki je pri ellie v albumu in sedi na tleh je pa moje dete user posted image

user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 22:05:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

sej ne, da se štulim, ampak tista lepa punčka, ki je pri ellie v albumu in sedi na tleh je pa moje dete user posted image

user posted image


cukr....res....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Poroka 2008/II.
7.8.2008 22:28:30   
eva1
Hej!

Po dolgem času se malo javljam...in ne nismo bili na dopustu, ampak nam je strela udarila v računalnik, Dvd , TV kominikator in vse skupaj je scvrlo, tako da sem bila 14 dni čist odrezana od sveta(to leto nam je že 3x modem skurlo, pa režno kartico..sedaj vem, da bom najprej kupila zaščito pred strelami)...no zdej počasi kupujemo nove aparat....včeraj za piko na i pa se mi je še pomivalni stroj pokvaril...ej k ma hudič mlade jih ma pa res velikouser posted image user posted image user posted image .. 
V soboto sva bila na poroki od kolegov in morem reči, da je prav fino,sem videla kaj bi jst drugače naredila in je bila kr ena napol generalka pred najino poroko!

maya-včeraj ko sem šla v nočno, sem vas vidla kako ste pridno kolesariliuser posted image

Sicer vas nisemza nazaj prebrala..kaj je kaj novega...je katera nova user posted image , se je katera na novo pridružila??? Če je kaj zanimivega prosim,da katera kaj poročauser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Nič šibam delat dalje...pa se jutri zvečer še kaj javim, če bo kaj časa!

Uživajte!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?