|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vrtec - zavrnjeni
26.4.2008 19:15:01   
Kalina
marjetka kaj lahko prosim napises v katere vrtce ste pili sprejeti in s kolkimi tockami?


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: vrtec - zavrnjeni
26.4.2008 22:22:48   
jay_zi
mi mamo pa za LJ celih 8 točk. jes!
upam, da vsaj pri nas na vasi dobimo. če ne se drugo leto res k znancem v mesto prijavim.
pa to ne moreš verjet. presneta banda!

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 8:38:43   
felicia
MARJETKA DEJ ŠE NAPIŠI V KATEREGA NE BOSTE DAli otroka, d abodo druge malce upanja dobile kje se bo kakšno mesto sprostilo!

p.s. oprostite za velike črke

(odgovor članu jay_zi)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 9:50:53   
Lianna
A pa ste že razmišljale, da bi se pritožile nad merili za vstop v vrtec? Ker nezaposleni imajo prednost, pa še vrtec imajo zastonj. Tukaj logike ni. Pa dvomim, da imajo nezaposlene mame vsak dan razgovor, da bi otrok nujno potreboval vrtec. Meni se zdi neumno, da imajo nezaposleni prednost in dobijo ogromno točk za to. Tako, da oni so dobil vrtec, nekdo ki pa ima službo ga pa ni dobil. Najprej bi bilo treba poskrbet za otroke, katerih starši imajo službo, šele potem za otroke nezaposlenih.

Lp

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 9:56:14   
Dashenka
Najprej bi bilo treba poskrbet za otroke, katerih starši imajo službo, šele potem za otroke nezaposlenih.


Kako bodo pa potem lahko fušaluser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 9:56:34   
Anonimen
Kakor sem prebrala pravilnik, brezposelni nimajo prednosti, razen če so socialni problem. Imajo pa npr prednost študentje.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 9:59:37   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Kakor sem prebrala pravilnik, brezposelni nimajo prednosti, razen če so socialni problem. Imajo pa npr prednost študentje.


No sej skoraj vsak nezaposlen je tudi socialni problem. Ker z eno plačo se težko preživi in dobijo socialno pomoč.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 27.4.2008 10:02:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 10:19:57   
Anonimen
To pa ni res. Kolegica ima plače nekaj čez 500 eur, mož bresposelen, ampak niso dobili socialne pomoči, ker je toliko denarja za 4-člansko familijo dovolj za preživetje. Torej niso socialni problem. lp

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 12:46:59   
felicia
se strinjam da ni vsak brezposelni soc. problem v narekovajih!

sama seb brezposelna in nisem zato nič več točk dobila, se mi pa to ne zdi pomembno ker jaz lahko dobim službo recimo okotbra in takrat ne bi dobila vrtca če ga že septembra ne bi dala v vrtec. Dejstvoi je da je sistem za en ku... in to je krivo ne pa starši ki niso iz MOL-a ali pa tisti ki so brezpoelni, čisto vsak otrok ima pravico do vrtca, druženja, spoznavanja novih prijateljev in takšne socializacije!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 13:36:06   
marjetka
Ne bomo se vpisali v vrtec miškolin, murgle in pedenjped, imeli smo pa 55 točk.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 16:36:41   
Kalina
Jaz sem tudi brezposelna, pa nic ne dobim vec tock, in nikakor nismo socialno ogrozena druzina. Zanc sm klicala ce upostevajo izredne studente, pa nazalost ne. PA tko bi prov prslo se par tistih tockuser posted image Tko nas bo pa mali milijon z 51 tockami in bom tm nekej 134 na cakalni listiuser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: vrtec - zavrnjeni
27.4.2008 18:16:08   
felicia
ne obupaj Kalina sej boste dobili vrtec ziher boš vidla! Mi smo tudi imeli 51 točk pa smo dobili.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: vrtec - zavrnjeni
28.4.2008 13:14:32   
silvestra
Tudi mi smo dobili zavrnjen vrtec Mojca-Šiška in pa vrtec Šentvid
(obe enoti-šentvid in brod), smo na čakalni listi. No bomo videli kaj bo do začetka šolskega leta. Upanje??

lp,silvestra

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: vrtec - zavrnjeni
28.4.2008 13:15:12   
silvestra
Aja pa še to smo zavrnjeni za oba otroka.

lp,silvestra

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: vrtec - zavrnjeni
28.4.2008 13:24:16   
Kalina
silvestra, s kolkimi tockami pa?

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: vrtec - zavrnjeni
28.4.2008 13:30:10   
sazi
in brod
- tu je pa znanstvena fantastika dobiti vrtec - nečakinja je bila lani z 59 točkami zavrnjena in tudi med letom ni prišla noter - no, leto z 69 točkami je dobila mesto
moj sinko pa je bil lani z 48 točkami 142. na čakalni listi

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: vrtec - zavrnjeni
28.4.2008 14:58:15   
silvestra
No pri nas je tko: za starejšega rojenega 30,9,06 je imel enota sapramiška 49t, enota mravljinček pa 55t. Tuki smo na 26 in 30 mestu čakalne vrste.No za njega nismo takoj odajali ko se je rodil, smo mislil da ni gužve v vrtcih. Zdaj vidim da smo slabo premislil!!!!
Za hčerko rojeno 17,11,07 pa smo zbral v enoti sapramiška 47t, enota mravljinček 53t. Tuki pa na 46 in 47 čakalni vrsti.
Sapramiška-šentvid ; mravljinček- brod

Mislim katastrofa, nevem kaj bomo.

lp,silvestra

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: vrtec - zavrnjeni
28.4.2008 23:25:20   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

A pa ste že razmišljale, da bi se pritožile nad merili za vstop v vrtec? Ker nezaposleni imajo prednost, pa še vrtec imajo zastonj. Tukaj logike ni. Pa dvomim, da imajo nezaposlene mame vsak dan razgovor, da bi otrok nujno potreboval vrtec. Meni se zdi neumno, da imajo nezaposleni prednost in dobijo ogromno točk za to. Tako, da oni so dobil vrtec, nekdo ki pa ima službo ga pa ni dobil. Najprej bi bilo treba poskrbet za otroke, katerih starši imajo službo, šele potem za otroke nezaposlenih.

Lp


Sem sicer brezposelna, nismo pa socialni problem. Sicer bi hitreje dobila vrtec če bi bili. In ja jaz sem v vlogo napisala da sem brezposelna ampak vem da to nič ne pomaga, tako da ne pametuj da imamo brezposelne mame prednost.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: vrtec - zavrnjeni
28.4.2008 23:26:21   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Kakor sem prebrala pravilnik, brezposelni nimajo prednosti, razen če so socialni problem. Imajo pa npr prednost študentje.


No sej skoraj vsak nezaposlen je tudi socialni problem. Ker z eno plačo se težko preživi in dobijo socialno pomoč.


Ja čisto odvisno koliko znaša ta druga plača, a se ti ne zdi?

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: vrtec - zavrnjeni
1.5.2008 15:08:22   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: silvestra

Tudi mi smo dobili zavrnjen vrtec Mojca-Šiška in pa vrtec Šentvid
(obe enoti-šentvid in brod), smo na čakalni listi. No bomo videli kaj bo do začetka šolskega leta. Upanje??

lp,silvestra


Hmmmm, kolegica ki je vzgojiteljica v vrtcu Mojca mi je rekla, da če si bol na začetku čakalne liste maš ful šans da dobiš vseen vrtec. Na kerem mestu pa si?


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: vrtec - zavrnjeni
3.5.2008 21:45:14   
silvestra
Za starejšega (2.leti)smo  28.čakalni vrsti, za hčerko (mlajša, bo 1.leto ko bo šla) pa je 89.čakalni listi.

lp,silvestra

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: vrtec - zavrnjeni
6.5.2008 18:52:48   
ana35
Zdravo!

Se pridružujem debati. Zavrnjeni v 2 vrtcih - en v bližini službe, drug v bližini doma. Pač nismo delal gužve in oddajal v nešteto vrtcih, ker tako delaš samo gužvo in zmedo (soory tiste, ki ste to naredile - se strinjam s predlogom, da v lj naredijo enotno listo, potem se pa razporedi glede na bližino doma/službe)
Sem že pisala na ministrstvo, Jankoviču pa v prihodnjih dneh, ko bo kaj časa.
Stvar, ki me je do konca razpi*dila je dejstvo, da v Viške vrtce ni bil sprejet noben otrok iz leta 2007. Na čakalni listi jim jih je ostalo še 15 iz leta 2006!!!!!!!!

Pa kje so ljudje, ki so plačani, da spremljajo rojstva, ob tem, da jim mediji že dve leti govorijo o porastu števila otrok?!!!!

Dejstvo, da ni sprejet noben otrok iz leta 2007 je zrelo za varuhinjo človekovih pravic!


Iz odgovora ministrstva za šolstvo:

Odgovor (21.04.2008) Če starši menijo, da je prišlo pri odločanju komisije za sprejem otrok do nepravilnosti potem se lahko zoper njeno odločitev pritožijo. O pritožbi odloča svet vrtca, zoper njegovo odločitev pa je dopustno vložiti upravni spor.
V praksi starši vpišejo otroka v več vrtcev in običajno je otrok  vsaj v enem  vrtcu tudi sprejet. V nasprotnem primeru se odklonjeni otroci razvrstijo na čakalno listo po prednostnem vrstnem redu. V skladu s čakalno listo se otroci  vključujejo na prosta mesta. Posebej pa poudarjamo, da Zakon o vrtcih v 10. členu izrecno zavezuje občino, da mora takrat, ko se v občini v kateri imajo starši stalno prebivališče, pojavi interes staršev za vključitev tolikšnega števila predšolskih otrok, da bi se lahko oblikoval en oddelek (v starostno homogeni oddelek prvega starostnega obdobja je lahko vključeno  najmanj 9  otrok, v starostno heterogeni oddelek prvega starostnega obdobja pa najmanj 7 otrok), v 30 dneh  zagotoviti  dodatne kapacitete v javnem  vrtcu oz. razpisati koncesijo. Da lahko občina izpelje svojo obveznost, morajo starši  občini pisno sporočiti svoj interes za vključitev otrok v vrtec, občina pa jim je dolžna pisno sporočiti, kakšen postopek  zagotovitve prostih mest je pričela izvajati in predviden rok v katerem bo zagotovljena vključitev otrok v vrtec.
Sektor za vrtce MŠŠ

Mislim, da je skrajni čas, da bombardiramo mejl župana in ga obvestimo o dejstvu, da nimamo otrok kam dat ..... tud v privatnem ne morem plačat 500 evrov na mesec, ker pol je bolš, da neham delat.... sori, sam sem čist razkurjena .....

Drage mamice, počasi bo čas, da združimo moči in naredimo nekaj za svoje sončke!

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: vrtec - zavrnjeni
6.5.2008 22:01:46   
rumba
ana35, se strinjam! Tudi moja hči, letnik 2007, je izvisela pri Viških vrtcih. Komisija se je odločila, da bo dala prednost otrokom, letnik 2006. Res pa je, da kar nekaj teh otrok ne bo sprejelo vrtca, saj jim to ni najbližji vrtec in so bili verjetno sprejeti tudi drugje (saj naj bi imeli tisti 10 točk več, ker so se že lani vpisovali), tako da je tudi za otroke 2007 obstaja nekaj upanja. No, za nas verjetno ne, smo na 42. mestu (53 točk).user posted image

(odgovor članu ana35)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: vrtec - zavrnjeni
6.5.2008 22:14:09   
ana35
rumba, mi smo še za vami in te popolnoma razumem. Jaz sem v skrajni sili pripravljena najet varuško na domu, če bi se našemu fantalinu pridružil še kak otrok. Samo kje najt odgovorno osebo, ki bi ji lahko zaupala? Če koga poznaš na našem koncu .....

Še vedno pa mislim, da je treba o situaciji obvestit varuhinjo človekovih pravic, ker se mi zdi zo dejstvo, da noben iz letnika 2007 ni bil sprejet nedopustno.... sem potrebovala nekaj ur, da sem dojela napisanouser posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: vrtec - zavrnjeni
6.5.2008 22:15:23   
januskica
Ana35, se strinjam s tabo. Županu sem že precej časa nazaj pisala email o tem in itak so mi sporočili nazaj, da vejo za prezasedenost vrtecv ter, da jo poskušajo reševat po najboljših močeh (opisano kako). itak, si verjetno prebrala kaj je povedu župan v Dobro jutro ... in ne zdi se mi, da bodo nevem kolko rešili.

glede viških vrtcev me zanima, če so točkovali posebej leto 2006, 2007 in 2008 in tako naredili tri liste al so pač vsakemu dodelili točke, ter potem naredili eno skupno listo. kar bi blo bolj prav. saj lahko ima nekdo iz letnika 2007 več točk kot nekdo iz 2006. a veš?

je pa res, da so ti vrtci letos katastrofa. tudi mi smo dobili v vrtcu pri stalnem prebivališču in pri šihtu zavrnjeno. lp

(odgovor članu ana35)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?