|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vrednost hemoglobina
21.4.2008 18:54:27   
Anonimen
V nosecnosti nekaj nad sto oz. malo pod spodnjo mejo.

Potem se mi je stanje hitro izboljsalo. Recept? Redna, redna, redna in kuhana hrana in veliko svezega zraka.

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vrednost hemoglobina
22.4.2008 8:46:53   
Anonimen
Jaz sem imela Hemoglobina pri 8. tednih 126, pri 25. tednih 124, zdaj pa mam naslednji teden spet napotnico za kontrolo krvi. Upam, da mi ne bo pod 120. Drugače pa imam anemijo, kadar mi pade teža mi začnejo eritrociti prehitro propadat. Od nekod imam podedovano, pa ne vem od kod, enako je z mojo sestro.

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vrednost hemoglobina
22.4.2008 8:52:40   
Ancy
Jaz imam že od nekdaj probleme s hemoglobinom, sem ga imela v nenosečem stanju pod 80, ker sem imela močne menstruacije in sem morala dolgo jesti tablete. Stvar tablet in sirupov pa je, da se ne absorbira dobro če ni zvezano s C vitaminom, zato ko vzameš tableto ali sirup spij čez cedevito ali pa malo limonade...
Ker ne jem rdečega mesa (oz. zelo malo) sem si mogla pomagat z drugimi stvarmi, da ohranim hemoglobin kar se da visok: moje najljubše so suhe marelice, vložene borovnice, blitva in špinača, ta prava čokolada in čokoladno mleko user posted image user posted image pa včasih pri stari mami kak govej polpet, fejst dobro začinjen.....

Upam, da se ti kaj popravi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vrednost hemoglobina
22.4.2008 11:21:51   
Skye
Jaz sem pa pravo čudo pravi moj G.....kljub temu, da nosim dvojčke je moja vrednost hemoglobina vedno okoli 135-140. Pa nič posebnega ne jem...nasprotno, mislim, da jem še bolj nezdravo kot pred nosečnostjo (velik apetituser posted image ). Tako, da verjetno je veliko odvisno tud od tega, kako se telo odziva na nosečnost.

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vrednost hemoglobina
19.12.2011 12:42:57   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Če imaš 132 ne rabiš nobenih dodatkov, ker imaš dovolj visok hemoglobin. Verjeto bi ti rekli, da jih melji, če bi imela spod 120, mislim  da je to mejna vrednsot.



jaz ga imam 118, pa mi niso nič rekli, da je premalo..

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vrednost hemoglobina
19.12.2011 12:51:47   
lily32
Ker je tako malo pod mejo, ti niso rekli nič. Če pade pod 110 ti predpišejo sirup ali tablete železa. Sicer pa če si ga hočeš sama malo dvgnit, si kupi sirup

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vrednost hemoglobina
22.12.2011 12:02:22   
Gwendolen
Meni je G dal Ferrum Lek tablete, ker sem ga imela 119. user posted image  Ampak jih nisem jemala, pa se mi je vseeno do naslednjega pregleda dvignil na okrog 130. Pri prvem pregledu krvi sem ga imela pa 140. Sem pa vsak dan spila malo soka mangostina, to pa res (pol dnevne doze, več nisem upala v nosečnosti).

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?