|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 8:44:45   
ursa1981
Punce, če sklepa niste dobile po priporočeni poštei, se da to vse preverit. Če vrtec trdi, da so pošto poslali priporočeno, morajo imeti to zabeleženo v knjigi oddane pošte, ki jo mora pri oddaji pošte izpolniti vsaka firma, tudi javne ustanove  (vrtci). Pošta nato notri zabeleži, kdaj je bilo kaj poslano in komu  zaporedna številka in vrtec lahko pošlje poizvedbo na pošto, ali je bila pošta prevzeta ali ne. Če tega ne bodo storili potem imajo slabo vest in boste takopj vedele zakaj gre - to pa morajo tudi nekaj časa hraniti. Poleg tega pa ve to zahtevajte od njih, ker se sami tega ne bodo spomnili. Se pa vsekakor da preverit, na žalost ne z vaše strani ampak z njihove, ker lahko dajo res povpraševanje po priporočeni pošiljki, da se vidi ali je bila izgubljena oz. kdaj je bila prevzeta in kdo jo je prevzel.

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 9:19:42   
prolet
Vem da se da in vem da mojega podpisa ni. evo novinarji že obveščeni.

(odgovor članu ursa1981)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 9:56:58   
2ursae
miške, to sploh ni bil sklep, niti odločba ampak navadno, preprosto obvestilo user posted image . Če bi delali po ZUPu (kar bi po mojem morali), bi morali poslato konkretno odločbo, še sklep je premalo. Tole obvestilo je čisto mimo - niti pravnega pouka, kam in kako se pritožit.

Vrtec naše občine mi je poslal kot se šika (samo nekaj ni bilo v redu - odločba je bila odklonilna user posted image ), odločbo, osebno vročeno. Res ne vem, v čem je vic, da javni zavodi nimajo na tem področju poenotene prakse.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 10:11:02   
ursa1981
Dejte preletet temo Preverjeno pa se mi javite, prosimmmm!

(odgovor članu ursa1981)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 12:40:43   
prolet
Na sklepu je pravni pouk in pritožba je možna od dneva prejema. po navadni pisemski pošiljki ti ne moreš dokazati dneva prejema poleg tega pa so mi na MOLu rekli da morajo biti sklepi poslani priporočeno 

(odgovor članu ursa1981)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 12:43:09   
ursa1981
To kar si napisala prolet je čisto res, samo če nisi dobila priporočeno potem zahtevaj, da vrtec dokaže, da je poslal priporočeno! Kot sem že zgoraj napisala, če ne bodo dokazali potem niso poslali, ker morata vrtec in pošta hraniti papir za priporočeno pošiljko.

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 13:34:55   
prolet
saj bom podala prijavo na MJU ker jih imam res dovolj

Prestavljeno iz druge teme:

prolet
nepravilno vročeni sklepi- Mladi Rod

Mamice!

Več kot očitno je, da poslovanje vtca Mladi Rod ne poteka ravno po pravilih. Rada bi zoper vrtca podala prijavo in me zanima koliko staršev nas je dobilo sklep z negativnim odgovorom z navadno pisemsko pošiljko. Več kot nas je bolje bo. V vrtcu so namreč uslužbeniki iz MOLa zatrdili da so bili vsi sklepi poslani priporočeno. Če bi bilo možno bi vas tudi prosila, če bi mi lahko na zasebno sporočilo poslali vaš ime in priimek, tako da v prijavo lahko konkretno navedem koliko staršev nas je takih

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 22.5.2008 13:57:22 >

(odgovor članu ursa1981)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 15:23:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu prolet)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 15:25:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu prolet)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 15:30:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu prolet)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 15:49:23   
ursa1981
Lukrecija,

tole je bilo pa grdo od tebe. Prolet ne misli nikomur nič slabega, bi pa kot vidim rada preverila kako je postopek potekal. Če so dokument res izgubili potem je tozahtevalaa ni  njihova napaka, je pa napaka tudi prolet, da ni zahtevala potrdila, čeprav sem jaz tudi odnesla vprašalnik osebno pa nism vzela potrdila, a me bo ta zgodba izučila.

Naj pa preveri, zakaj ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 15:53:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursa1981)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 17:36:14   
MiRaNi
Če bi bil njen otrok na podlagi tega ''izgubenega'' dokumenta sprejet bi tudi jaz težila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 19:27:38   
ursa1981
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Če bi bil njen otrok na podlagi tega ''izgubenega'' dokumenta sprejet bi tudi jaz težila.



Se strinjam s teboj!

LP

URŠA

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 23:34:06   
prolet
Lana bi morala imeti 55 točk:
-40 točk na osnovi potrdila o prijavi stalnega prebivališča, katerega sem oddala naknadno- tega dokumenta po čudežu ni
- 10 točk ker sem študentka
- 5 ker bo ob vpisu stara 1 leto

kriterij za sprejem je bil 52 točk, in ve mamice bi se sprijaznile s tem da bo edina možna rešitev to da vam otroka prestavijo na čakalni listi, halo?
vinškova je od prvega dne arogantna, nesramna in nestrokovna. Zaveda se da ne morem dokazati, da sem te papirje res oddala. Poleg tega mi je sama rekla v telefonskem razgovoru da se tudi pri njih lahko papirji izgubijo, ali jim lahko to dokažem? Ne.
Zlagala se je da je vrtec vse sklepe pošiljal priporočeno kar ni res in za to imam dokaz.

Prijazna je samo do tistih ljudi, ki ji lezejo v rit, jaz ji definitivno ne bom. V tem trenutku mi je že čisto vseeno ali bo Lana sprejeta v vrtec ali ne gre se mi za princip, da ji dokažem da starši nismo neumni. Če se je zmožna zlagati za zadevo za katero nima dokaza potem domnevam da ji je najmanjši problem se zlagati, da nikoli nisem oddala papirjev.

Kje je point, point je v tem da če bi se to zgodilo npr na CSDju ali DURSu, bi taka oseba verjetno že izgubila službo, bila bi po vseh medijih in vsi bi zmajevali z glavo in se spraševali kaj se dogaja z našo upravo?!
In če bi vi izgubili že toliko živcev kot sem jih jaz zaradi enega vrtca in ene kokoši mislim da bi šle tudi do konca, konec koncev se borim za svojega otroka.

< Sporočilo je popravil prolet -- 22.5.2008 23:38:39 >

(odgovor članu ursa1981)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
23.5.2008 8:41:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu prolet)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 10:38:05   
sazi
Potrdilo o prijavi stalnega prebivališča- ali ne napišeš na prijavo svoje prebivališče in je to upoštevano.


Ni nujno. Jas sem prijave oddajala že maja 2007, vmes pa zamenjala stalno bivališče, ker se v kratkem selimo. In sem v vrtec naknadno nesla točno te papirje o menjavi stalnega bivališče (čeprav bi bilo menda dovolj, če bi jim samo poslala pismo o nameri selitve). Ampak to ni bilo v Mladem rodu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 10:42:30   
ZmajTolovaj
Potrdilo o prijavi stalnega prebivališča- ali ne napišeš na prijavo svoje prebivališče in je to upoštevano.

Ne, pri nas (Grosuplje) sem morala oddat še kopijo osebnega dokumenta zase in za moža, kjer je razvidno stalno prebivališče. In še v vlogi za sprejem imajo rubriko POTRDILA in je poleg rojstnega lista in teh zadev še potrdilo/dokaz (?) o stalnem preb. Ja, ja, ne bomo jih mi kr tko okol prnesl. user posted image


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 23.5.2008 10:43:40 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 10:44:46   
ZmajTolovaj
Aja, prolet, jaz se čist strinjam s tabo, že iz principa bi šla do konca, če ženska bluzi, če se gre pa še za sprejem, pa sploh ni debate. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 13:51:24   
arci
Opisala bom še našo izkušnjo z vrtcem Mladi rod. Tudi mi smo  pred dvema tednoma z navadno pisemsko pošiljko prejeli sklep, da naš otrok ni sprejet v vrtec in da smo na čakalni listi. Vendar je bilo v sklepu napačno določeno število točk ( 50 točk namesto 51 točk), kot tudi je bilo napačno določeno zaporedno mesto na čakalni listi. Po telefonski pritožbi smo nato v roku 4 dni prejeli nov sklep po priporočeni pošti. Tudi tokrat, žal, naš otrok ni bil sprejet v vrtec, vendar smo na čakalnem seznamu napredovali za kar 25 mest. Pogovori po telefonu, najprej s predsednico komisije nato še z pomočnico ravnateljice, so potekali korektno, vendar ne ravno prijazno. Vendar prijaznosti tudi ne pričakujem, želim le, da svoje delo korektno opravijo, še zlasti, ko se gre za interese otrok.







(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 14:52:26   
MiRaNi
Arci, tudi pri nas so se zmotili v št. mesta ampak so mi rekli, da ne bodo pošiljali novih popravljenih sklepov.user posted image Potem sem prebrala, da ste vi dobili nov sklep in sem jih takoj klicala. Dobili smo vrtecuser posted image . Nove sklepe bojo poslali danes, baje priporočenouser posted image

(odgovor članu arci)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 15:10:58   
arci
MiRaNI čestitam!!!user posted image  Zelo si me razveselila s to novico, saj predvidevam, da je tudi naša pikica sprejeta v vrtec, ker smo na 2.mestu na čakalni listi. Mi lahko zaupaš v kateri enoti ste dobili? Naša edina izbira je bila  Čira Čara, saj stanujemo v neposredni bližini. Zavedam se, da verjetno ne bomo dobili te enote, temveč bomo sprejeli to, kar nam ponujajo.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 17:56:44   
MiRaNi
Arci, mi smo bili prvotno na 15. mestu ampak so se zmotili, dejansko smo bili na 3. mestu. Dobili pa smo v Kostanjčku.

(odgovor članu arci)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 17:58:03   
MiRaNi
Arci zatipkala sem se: dejansko smo bili na 5. in ne na 3. mestu.

< Sporočilo je popravil MiRaNi -- 23.5.2008 18:00:09 >

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
23.5.2008 22:23:04   
prolet
Me zanima zakaj so sedaj lahko poslali sklepe priporočeno?! Čestitke Mirani, mi smo tudi dali v Kostanjčka, tako da upam da se vidimo.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?