|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:18:18   
luna39
emamair, jest pijem velik, tako, da mislim, da lulam res zato, ker res velik popijem. Bom pa spet jutr za hec zmerla za pet min. temp., da vidim, kako se men telo greje.:morje::morje:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:18:46   
emaa
damjana teb pa še miom poštimajo, pa gas do konca, ni vrag da ti rata. moja mami, je mela zadnjega brata pr 38, pa ni z nobenim nč narobe.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:19:26   
luna39
O damjana, ne mi rečt, da sem jo k teb poslala to :hudicek:, hotla sem jo k Piki:hudicek::hudicek:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:19:57   
emaa
zdele sem pa jest počas sposobna tipkat tko kot je treba za petkov kofe, bo pač v soboto

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:20:46   
emaa
luna je šla :hudicek: po obvozu, da si še mal slovenijo ogleda, bo pršla do pike, garantirano

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:21:51   
pika74
Nč ni še golobov okol naše bajte. dejmo punce, pa kšnga u formi pošljte, ne shiranga z benetk:)-:)-:)-

Dons je pr men 28. dan - dejmo.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:21:54   
luna39
Prosim za dvojni capucino s kakavom, brez sladkorja, a imate šlogarco. Jo že čakam od zjutrej, ko sem debatirala :kava::kava:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:23:48   
emaa
kavo lahko naštimam, sem kupla mleko, capuccino prihaja. Pika z golobom ne bo nič, ga je najina mačka pohopsala, je sam glava ostala, pošljem kej večjega in hitrejšega sokola mogoče

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:27:46   
pika74
:)-:)-:)-dej:)-:)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:31:28   
Anitka
Punce hojla, še tukaj vas pozdravim, potem pa počivat in pa :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Dan O se bliža, zato bova izkoristila še današnji in jutrišnji dan, potem pa pavza zaradi četrtkovega spermiograma.

Vsaki pa pošiljam eno dišečo :kava: pa :rozica:

Pa pestke :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: za vse :modri::duda::roza:

:metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   Katera se caka,...
12.2.2005 18:33:49   
luna39
Anitka, pozdravček, ne zmatrej tvojga preveč, dva do tri dni pred spremiogramom je čist dovolj.;);)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   Katera se caka,...
12.2.2005 19:12:40   
luna39
Astra, zjutrej si mi obljubila šloganje 50%. A se da kej zment? Tvoj kuža vidi v prihodnost, prašej za pomoč njega, ima tako lepe očke, sigurno ve.:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   Katera se caka,...
12.2.2005 20:38:37   
biba77
Evo mene... :)-
Cakaj, mislis, da vecerna :kava: tudi deluje? Naj si najprej malo mozgancke zberem - sem imela slabe tri ure instrukcij zdaj...

:)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   Katera se caka,...
12.2.2005 21:02:04   
lucika
ta mesec sem bolj malo racunala, je blo prevec virozic in podobnega stresa....

sem pa zdaj vzela v roke koledarcek... ja, se tri dni imam, pa da dobim ali ne! samo, prejsnji mesec je blo malo dlje, od samega cakanja in racunanja se mi je prestavilo. zdaj pa nic, malo bom drzala pesti. ampak, tak malo poskusov ko sva imela, skor ne more nic bit.

al pa ja, iz istega razloga!

bom porocala

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   Katera se caka,...
13.2.2005 9:48:06   
Andy13
Baguska in ostale,

sem šla malo analizirat tale Pikin seznam BT, ki ga je objavila na prejšnjih straneh in priznam, da o merjenju BT nimam pojma. :ups: Še nikoli si je nisem merila, pa me zanima (se že vnaprej opravičujem, ker ste o tem ziher že pisale in takrat nisem bila pozorna:ups:):
- ravnokar sem vstala in si izmerila z navadnim termometrom temperaturo pod jezikom in na moj 21. dan znaša 37.2
No, ker si temperature sploh ne merim, me zanima ali ta malo povišana T sploh kaj pomeni? In ali sem pravilno izmerila?

Vnaprej hvala za vse odgovore. :rozica:

Moje M pa NEčakam 20/02.

Lp, Andy

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   Katera se caka,...
13.2.2005 9:52:09   
emaa
andy pomeni, da je ovulacija že nastopila, po nastopu O se temperatura poviša (si vlak že zamudila) in če si noseča ne pade celo nosečnost, drugače pa pade dan, dva ali ob M

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   Katera se caka,...
13.2.2005 9:54:17   
Andy13
Ja, vem, da je O že mimo. Ne razumem pa kar si napisala, si vlak že zamudila, v kakšnem smislu? :ups:
V času O sva bila kar pridna in :sloncek:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   Katera se caka,...
13.2.2005 9:58:29   
Andy13
Emamair, ma sem smotana, sem še 1x pogledal na termometer in kaže 37,6, kar najbrž pomeni le, da se me loteva kakšna viroza. In nič drugega. :((

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   Katera se caka,...
13.2.2005 10:02:40   
emaa
mislila sem, da si vlak že zamudila, če si računala, da se lahko kaj prime, če ob nastopu povišane T :sloncek:, je na žalost že mimo. Sicer pa viroza še ne pomeni nič, ker imaš do predvidene M še nekaj časa, se je vseeno lahko kaj prijelo

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   Katera se caka,...
14.2.2005 11:23:29   
TANTRA
Tudi jaz čakam...Dobiti bi jo morala 22.2....Torej bo
naslednji teden pestro.....
Veselo Valentinovo vam vsem....:metulj::rozica::rozica::darilo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   Katera se caka,...
14.2.2005 11:37:21   
TANTRA
Imam pa temp. 13 dan 36,15, 14 dan 36,8, 15 dan 36,86, sedaj pa ves čas 37...
Je pa hecno, da sem že dva dni malo omotična in precej hodim na wc. Ima katera podobne izkušnje?
Danes je šele 20 dan...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   Katera se caka,...
14.2.2005 11:43:36   
tinkamiška
Tantra, jst ti želim, da bi tvoja T ostala taka kot je zdej in da te:hudicek: ne bi obiskala.:rozica:

Pa, ki je ne čakate tudi ne:rozica:

Tinka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   Katera se caka,...
14.2.2005 11:43:44   
biba77
Tantra, za 20. dan so to kar malo "zgodnji znaki". :zmeden: No, jaz drzim pesti, da si :nosecka:; T ze lepo kaze, ne?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   Katera se caka,...
14.2.2005 12:19:14   
TANTRA
Hvala za lepe želje. Jaz imam že dve pubertetnici in je tale želja prava popestritev. Ja temp. lepo kaže, mislim pa, da se slabo počutim ker sem te dni malo bolj utrujena.
Pri obeh sem imela prve znake že ob zamudi menstruacije - napete prsi, napet trebuh, malo slabosti v zaprtem prostoru...Utrujenost, sicer pa zelo sijoč videz..In pa topa bolečina v trebuhu!!
Me pa moj dragi zelo razvaja..Je možno, da moški bolj čutijo spremembe?


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   Katera se caka,...
14.2.2005 12:43:18   
Andy13
Emamair, hvala za tvoj odgovor.
Ja, tudi jaz upam, da sva tokrat "zmagala".;)

Tantra, držim pesti :miska:, da vama je uspelo. To bi bila pa res popestritev.
Sva kar blizu glede nepričakovanja M.
No, upam, da je tokrat res ne bo!

Lp, Andy

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?