|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "kile"
24.4.2008 16:17:18   
Virtualna
Zivjo punce,

danes sem bila na ginekoloskem pregledu, noseca sem 18 tednov in 2 dni...in do sedaj sem se zredila le 0,7 kg. Sicer naj omenim, da se cisto normalno prehranjujem, pojem res veliko sadja zadnje case (najvec jagod), normalno tudi mesne izdelke jem, res cisto normalno oz. enako kot pred nosecnostjo, a se mi nekako zdi, da sem "premalo" pridobila v teh stirih mesecih user posted image
Zanima me, ali kljub temu da se pac nisem veliko zredila, user posted image  dobi dovolj, ker zdej pa neki basat se s hrano zaradi "premalo pridobljenih kg" mi pa ne pride na misel. Nekje sem prebrala, da ce se user posted image  ne redi ravno veliko oz. ne pridobiva hitro na kg, da je v bistvu to "prikrito hujsanje"... jaz pa niti slucajno ne hujsam in tudi nimam namena...
Povejte mi drage moje, koliko ste ve po tednih oz. mesecih nosecnosti, pridobivale na teziuser posted image  In ce je katera ze rodila, me tudi zanima, koliko je tehtal user posted image  oz. so bile kake tezave, glede teh kil user posted image

Hvala vsem user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Virtualna -- 24.4.2008 16:18:06 >


_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "kile"
24.4.2008 17:32:09   
2 Sraki
Če sama veš, da pridno ješ vse po vrsti, ti ni treba delat nobenih skrbi. V prvi  user posted image  sem se tudi jaz zredila do 20 T samo 1 kg, potem pa so kg kar poskočile. Bistvo je da poslušaš svoje telo in če ti veleva da je lačen, ne omejuj. To je vse kar moraš vedeti. V 6,7 in 8 mesecu otrok precej pridobiva na teži in tako tudi mamice čutimo večjo željo po hrani ali večjo lakoto. Vse bo še prišlo. Ne skrbi.  

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "kile"
24.4.2008 17:35:21   
pavlyna
ojla

jst sm se redila tko: 1.pregled pri 7-8tednov-----50kg
                                2.preg.    pri 11-12t----------51,7kg
                               3.preg.           16t    ----------53,6kg
                               4. preg            12-22t--------56,3kg
                               5.preg.           25-26t --------58,2kg
                               6.preg.           30t-------------60kg
                               7.preg.           34t-------------62,4kg
                               8.preg.           36-37t--------63,2kg
                               9.preg.           39t------------64,5kg

rodila sem 3 dni pred rokom in mala je bla velika 52cm in težka 3280g.

nič se ne skiraj zarad kil.moja kolegica je sedaj v 21.tedni in se je zredila 1,5kg,res pa da je na začetku ful bruhala in je shujšala nekje 2kg,se pravi,da se je vsega skupi zredila 3,5kg.
poznam eno,ki se je v celi nosečnosti zredila samo 6kg in je bil mali glih tko velik 51cm in težek neki čez 3kg.

če bo ob uz vse normalno se nimaš kaj sekirat,boš proti koncu nadoknadila,al boš mela pa po porodu manj skrbi kako shujšat nazaj.


srečnouser posted image   

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "kile"
24.4.2008 17:37:20   
majči22
Imam priajteljico, ki je do konca nosečnosti izgubila 3 kilograme, to pomeni da je praktično skoz hujšala. Otrok je bil sicer res bolj mali vendar je sedaj pravi korenjak. Res pa je da je tudi ona mala in imela je čez celo nosečnost težave s pritiskom, mogoče je tud to mal povezano.

Pri meni je pa tak, da sem se do sedaj 23t zredila za 4 kg.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "kile"
24.4.2008 19:11:28   
lojzika
Ne se obremenjevati, čez par mesecev boš pa pisala da si se od enega do drugega pregleda zredila za 4 kile.

Skratka ni nekega pravila. Jst sem bila v bolnici z eno ki je tehtala okrog 80 kil in se tudi zelo zredila pa je otroček bil zahiranček. Kr nisem mogla verjet,

Ti se kar normalno prehranjuj pa bo user posted image

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "kile"
24.4.2008 19:20:23   
budulove
19. teden....6 pridobljenih kilogramov. Bi se raje 0,7 kg;)

Ne se sekirat, na začetku pridobiš samo ti ne pa otrok, ker je še zelo majhen. Važna je kvaliteta hrane, ne pa količina.



(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "kile"
24.4.2008 20:38:58   
kajajaka
jaz sem se do 16 tedna 2 kg, sedaj pa kar kipim (do 29 tedna skupno 7 kg) user posted image

nič se ne sekiraj, user posted image  dobi vse kar rabi!!

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "kile"
24.4.2008 22:34:10   
julči
Joj groza punce, od 35-37 t (torej v 14 dneh) sem se zredila za 3 kg- me je skor kap na pregledu. A je to loh kej narobe??Prej pa nekako normalno cca 2 kg na mesec. 

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "kile"
25.4.2008 9:06:26   
frutka_
Noseča 28T in imam +4kile.  Ne grejo in ne grejo gor. Normalno jem, moj gin pa pravi da se čisto dovolj zredim.
V prvi nosečnosti sem se do konca zredila 9kil.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "kile"
25.4.2008 9:10:59   
MATEJKA_
glede kg pa se res ne smeš sekirat... jaz se do 17t nisem zredila čisto nič (tudi izgubila nisem nobenega kg), konec 18t pa sem naemkrat imela +1,5kg. do 23t sem pridobilvala po vsak teden +0,5kg, konec 24t pa je naenkrat skočilo na skupno +5,5 kg (se pravi 1,5 kg v 1 tednu). pa moram rečt, da na hrano fejst pazim, ker pa se mi sladko že kakšen mesec pošteno lušta, pa pač gledam, da ga ne jem vsak dan...
ne pozabi, da je važen način prehranjevanja in ne kg!
pa lepo user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "kile"
25.4.2008 9:11:57   
kristinaj
jaz sem v obeh user posted image , no v drugi sem sedaj, normalno jedla, kakšenkrat tudi več z izgovorom, še posebej če je bilo kej dobrega......... zredila sem se za 17 kg, mala je bila težka 3910g, dolga 55cm in domov iz porodnišnice sem prišla s 4 kilami več, kot kadar sem zanosila.....ostane špehec okol pasu :=)))

če ti smatraš da se normalno prehranjuješ je vse ok, tudi če bi manj jedla otrok dobi vse potrebno, ne se po nepotrebnem obremenjevat...jej kar ti paše....

jaz se na dieto po porodu nisem spravila, glede na to, da smo nameravali imet še enega, se mi ne da dvakrat hujšat....

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "kile"
25.4.2008 9:37:20   
srki
Približno kilo na mesec dobim. Še ne eno kilo je res malo. Pa ne mislim zato, da bi bilo kaj narobe. Pač, saj nikjer  ne piše, da če je ženska noseča, da se ma mora redit.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "kile"
27.4.2008 8:10:54   
NancyF
jaz sem v 32. tednu in se pridobila 7 kg

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?