|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:24:28   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Aha glede tega je pa tako, republiške štipendije - če ponavljaš letnik, ti za ponavljanje letnika štipendija ne pripada, ampak miruje (še ne vračaš), edino če bi ponavljal letnik zaradi materinstva. Potem jo lahko prejemaš tudi 2 leti za isti letnik.

Jaz v prvem rednem letniku nisem imela republiške štipendije. Poleti sem rodila in v jeseni ponavljala letnik. Štipednijo sem brez problema prejemala celo leto. Vse nadaljnje letnike sem potem redno izdelala. Edino diplomo sam mal dlje delala. Ta čas sem podpisala na zavodu nek sporazum o mirovanju vračila (to je treba podpisat, ko nimaš več statusa) in ko sem diplomirala sem jim potem poslala potrdilo in to je bilo to. Če pa bi v kateremkoli letniku pustila šolanje pa bi morala vrnit štipendijo za neizdelan letnik.


Zanimivo.
No, jaz bom sicer diplomirala pred porodom. Bom pa potem vpisala podiplomski študij. PDP imam decembra.
Torej, štipendijo prejemaš samo tisto leto, ko rodiš ali vse letnike?


Drugače pa jaz ne bom samohranilka. Ne obsojam tistih, ki to so. Se mi zdi pa brezveze lagati in skrivati za par € mesečno. Pa da potem moj ne bi dobil bolniške za otroka, če se kaj zgodi... In hodit po sodiščih... Ne, hvala.



Za republiško štipedijo je tako - odvisno kakšne dohodke imata s partnerjem. Jaz sem takrat kot prejemnica štipendija bila skupaj z bivšim, ki je imel nizke dohodke in mi je zato štipendija pripadala.  če bosta predegla cenzus je tako in tako ne boš dobila. Razlika je edino to, da jo lahko zaradi vzroka materinstva prejemaš 2 leti za isti letnik (če so dohodki pod cenzusem).


Aha. Ok, hvala. Bomo videli. Glede na to, da prejema dohodke samo on... Ampak ti cenzusi so ponavadi kar nizki in jih že povprečna plača preseže.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:24:46   
Anonimen
MaruškaŠ- ko si ti imela štipendijo, pa nisi kradla državi, ali kaj?? Za to tvojo štipendijo so prav tako vsi plačevali davke, kot jih za samohranilke.
Nisi ti nič bolj poštena, veš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:27:12   
Taula
Ah ja....KL se stinjam...nov forum...seveda anonimen kjer bodo lahko lajali po mili volji. Ker pač nimajo poguma pisati pod nickom.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:27:25   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

MaruškaŠ- ko si ti imela štipendijo, pa nisi kradla državi, ali kaj?? Za to tvojo štipendijo so prav tako vsi plačevali davke, kot jih za samohranilke.
Nisi ti nič bolj poštena, veš



V bistvu - jaz nisem lagala, da sem lahko prejemala štipendijo in to je bila za državo investicija. Oni so meni pomagali pri šolanju, da bom kot šolana imela višjo plačo in plačevala več davkov in  tako posledično njim prinesla več v 'malho'.

Pa a ti ločiš med poštenostjo/ne in med tistim kar je res in med laganjem in krajo, pa tko naprej - sej so drugač to zelo preprosta dejanja, ki se jih da dokaj preprosto razumet.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:28:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

MaruškaŠ- ko si ti imela štipendijo, pa nisi kradla državi, ali kaj?? Za to tvojo štipendijo so prav tako vsi plačevali davke, kot jih za samohranilke.
Nisi ti nič bolj poštena, veš


OMG!!!!!!
Zakaj že je štipendija?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:28:42   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Aha glede tega je pa tako, republiške štipendije - če ponavljaš letnik, ti za ponavljanje letnika štipendija ne pripada, ampak miruje (še ne vračaš), edino če bi ponavljal letnik zaradi materinstva. Potem jo lahko prejemaš tudi 2 leti za isti letnik.

Jaz v prvem rednem letniku nisem imela republiške štipendije. Poleti sem rodila in v jeseni ponavljala letnik. Štipednijo sem brez problema prejemala celo leto. Vse nadaljnje letnike sem potem redno izdelala. Edino diplomo sam mal dlje delala. Ta čas sem podpisala na zavodu nek sporazum o mirovanju vračila (to je treba podpisat, ko nimaš več statusa) in ko sem diplomirala sem jim potem poslala potrdilo in to je bilo to. Če pa bi v kateremkoli letniku pustila šolanje pa bi morala vrnit štipendijo za neizdelan letnik.


Zanimivo.
No, jaz bom sicer diplomirala pred porodom. Bom pa potem vpisala podiplomski študij. PDP imam decembra.
Torej, štipendijo prejemaš samo tisto leto, ko rodiš ali vse letnike?


Drugače pa jaz ne bom samohranilka. Ne obsojam tistih, ki to so. Se mi zdi pa brezveze lagati in skrivati za par € mesečno. Pa da potem moj ne bi dobil bolniške za otroka, če se kaj zgodi... In hodit po sodiščih... Ne, hvala.



Za republiško štipedijo je tako - odvisno kakšne dohodke imata s partnerjem. Jaz sem takrat kot prejemnica štipendija bila skupaj z bivšim, ki je imel nizke dohodke in mi je zato štipendija pripadala.  če bosta predegla cenzus je tako in tako ne boš dobila. Razlika je edino to, da jo lahko zaradi vzroka materinstva prejemaš 2 leti za isti letnik (če so dohodki pod cenzusem).


Aha. Ok, hvala. Bomo videli. Glede na to, da prejema dohodke samo on... Ampak ti cenzusi so ponavadi kar nizki in jih že povprečna plača preseže.



Ja res je, da so cenzusi dokaj nizki, čeprav ne tako kot pri socialnih pomočeh - sej cenzus lahk ziher kje na netu najdeš. Je pa razlika, da se bo partnerjev dohodek potem delil na 3 člane, ko boš rodila.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:30:56   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

MaruškaŠ- ko si ti imela štipendijo, pa nisi kradla državi, ali kaj?? Za to tvojo štipendijo so prav tako vsi plačevali davke, kot jih za samohranilke.
Nisi ti nič bolj poštena, veš




user posted image user posted image user posted image

Kaj pa tiste, ki so "kao" samohranilke + imajo štipendijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:31:44   
Vali 81
če bo koristila samohranilstvo ji ga bom delno tudi jaz preživljala. ENA BOGA ŠTUDENTKA tu ena boga študentka tam potem pa ni čudno da naša boga državica vedno bolj tone v dr.k.
pa brez zamere ampak za take ki goljufajo državo pa mi plačujemo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:37:24   
maruškaŠ
Pa sam tolk - jaz sem bla tut študentka mama. Bivši pa je imel majhno plačo. Smo nekak shajali - kaj veliko si nismo mogli privoščit. Pomoč staršev je prišla krvavo prav - ampak tako hudo ni bilo pa nikoli, da bi se spustila tako nizko, da bi lagala in kradla.

Aja, ker sem želela za svojega otroka najbolje sem poleg rednega študija še delala (kot študentka) - sicer so mi posledično takoj znižali otroški dodatek, ampak vseeno sem raje zaslužila svoj denar. Kdaj sem lahko delala - popoldneve, vikende, praznike. Sem pa poskbela za svojega otroka in bi ga preživela tudi brez kančka državne pomoči. Nekateri imajo žal občutek, da so država in drugi dolžni živeti njih in otroke (ne pa oni sami), če ne drugače tako, da se laže in krade.

Tako, da tisti stavek - uboga študentka - prihranite za koga drugega...

(odgovor članu Vali 81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:40:14   
BUŠICA
ubogi vi VSI, ki plačujete davke in ste taaaako pošteni!!!!
samo ste zavistni, da se nekdo hoče malenkost znajti!
jih poznam kar nekaj, ki živijo skupaj, se pa mama vodi kot samohranilka-ker se pač bolj splača. pa jih noben ne preverja.

(odgovor članu Vali 81)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:40:54   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Aha glede tega je pa tako, republiške štipendije - če ponavljaš letnik, ti za ponavljanje letnika štipendija ne pripada, ampak miruje (še ne vračaš), edino če bi ponavljal letnik zaradi materinstva. Potem jo lahko prejemaš tudi 2 leti za isti letnik.

Jaz v prvem rednem letniku nisem imela republiške štipendije. Poleti sem rodila in v jeseni ponavljala letnik. Štipednijo sem brez problema prejemala celo leto. Vse nadaljnje letnike sem potem redno izdelala. Edino diplomo sam mal dlje delala. Ta čas sem podpisala na zavodu nek sporazum o mirovanju vračila (to je treba podpisat, ko nimaš več statusa) in ko sem diplomirala sem jim potem poslala potrdilo in to je bilo to. Če pa bi v kateremkoli letniku pustila šolanje pa bi morala vrnit štipendijo za neizdelan letnik.


Zanimivo.
No, jaz bom sicer diplomirala pred porodom. Bom pa potem vpisala podiplomski študij. PDP imam decembra.
Torej, štipendijo prejemaš samo tisto leto, ko rodiš ali vse letnike?


Drugače pa jaz ne bom samohranilka. Ne obsojam tistih, ki to so. Se mi zdi pa brezveze lagati in skrivati za par € mesečno. Pa da potem moj ne bi dobil bolniške za otroka, če se kaj zgodi... In hodit po sodiščih... Ne, hvala.



Za republiško štipedijo je tako - odvisno kakšne dohodke imata s partnerjem. Jaz sem takrat kot prejemnica štipendija bila skupaj z bivšim, ki je imel nizke dohodke in mi je zato štipendija pripadala.  če bosta predegla cenzus je tako in tako ne boš dobila. Razlika je edino to, da jo lahko zaradi vzroka materinstva prejemaš 2 leti za isti letnik (če so dohodki pod cenzusem).


Aha. Ok, hvala. Bomo videli. Glede na to, da prejema dohodke samo on... Ampak ti cenzusi so ponavadi kar nizki in jih že povprečna plača preseže.



Ja res je, da so cenzusi dokaj nizki, čeprav ne tako kot pri socialnih pomočeh - sej cenzus lahk ziher kje na netu najdeš. Je pa razlika, da se bo partnerjev dohodek potem delil na 3 člane, ko boš rodila.


Malo sem iskala, ga še nisem našla, pa saj se ne mudi. December je še daleč. Samo da se malo informativno pozanimam. Sem pa našla nekaj drugega. Mati študentka samohranilka, oče pa s.p.! Verjetno zelo rabijo socialno pomoč. No, tako je bilo pri prvem user posted image , zdaj pri drugem pa sprašuje, ali naj naredi istouser posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:42:26   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ubogi vi VSI, ki plačujete davke in ste taaaako pošteni!!!!
samo ste zavistni, da se nekdo hoče malenkost znajti!
jih poznam kar nekaj, ki živijo skupaj, se pa mama vodi kot samohranilka-ker se pač bolj splača. pa jih noben ne preverja.


Bistvena razlike je med znajti se in krasti.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:45:30   
maruškaŠ
Malo sem iskala, ga še nisem našla, pa saj se ne mudi. December je še daleč. Samo da se malo informativno pozanimam.


Nekaj je tukaj napisanega:

http://www.soum.si/za_studente/stipendiranje/stipendiranje_20082009/

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:49:32   
Taula
Nekateri imajo žal občutek, da so država in drugi dolžni živeti njih in otroke (ne pa oni sami), če ne drugače tako, da se laže in krade.


Tako gredo meni na user posted image . Pol se pa jokajo po TV da je država dolžna poskrbeti za njihove otroke, da oni pač rojevajo slovenčke. Če otroka ne moreš preživljati sam ga ne imej. Simpl ko pasulj. Sej vsakemu kdaj zagusti lahko..samo ne pa načrtno zanositi, če še sam komaj preživiš. Potem pa takoj razmišljati kje bi kaj ukradell. Najbolj žalostno pa je da mislijo, da jim to pripada....da je to vse ok....tvoj otrok JE tvoja odgovornost, ne odgovornost drugih. Če nimaš tega v glavi urejenega potem ne vem zakaj imaš otroka.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:50:53   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Malo sem iskala, ga še nisem našla, pa saj se ne mudi. December je še daleč. Samo da se malo informativno pozanimam.


Nekaj je tukaj napisanega:

http://www.soum.si/za_studente/stipendiranje/stipendiranje_20082009/


Hvala.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 12:55:02   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ubogi vi VSI, ki plačujete davke in ste taaaako pošteni!!!!
samo ste zavistni, da se nekdo hoče malenkost znajti!
jih poznam kar nekaj, ki živijo skupaj, se pa mama vodi kot samohranilka-ker se pač bolj splača. pa jih noben ne preverja.


Kako pa lahko nekateri sodite o postenju tistih, ki jih sploh ne poznate. Midva z mozekom sva se sama postavila na svoje noge, brez da bi s tem koga okrog prinesla.
In ne ne gre samo za placevanje davkov (ker to ni edina stvar) ali pa za zavist, ker sem prekleto ponosna na to kar sva z mozekom za najino druzino sama ustvarila.

Ce bi slo za nek osamljeni primer mamice studentke ali pa samohranilke nic ne recem. Ampak glede na to koliko je taksnih, ki razmisljajo na taksen nacin (kako prinesti okrog drzavo), je pa res malo too much.

In da ne bo pomote, hudujem se samo nad "laznimi" primerki.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 13:07:10   
Anonimen
Bravo bušica user posted image  vsaj ena, ki je ugotovila poanto njenega vprašanja.

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 13:09:15   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bravo bušica user posted image  vsaj ena, ki je ugotovila poanto njenega vprašanja.


Pa a ne bi blo bolje, da vi kar ves svoj dohodek daste takšnim 'ubogim' revežem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 13:12:07   
Anonimen
Taula, na TV jokajo ponavad usi južnjaki (da ne uporabim še kaj gršega), ki imajo po 10 otrok, pa oba starša sta invalida in čudežno je še eden otrok na poti. Kar me pa najbolj razkuri je pa to, da morajo potem v oddaji narediti še podnapise, da jih sploh kdo od slovencev razume!
Za tiste "poštenjake" vam je pa vredno plačevati davke?! 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 13:19:06   
Taula
Ne jokajo samo oni. In zame so (mogoče ste) vsi isti....tisti ki enega ne morejo preživljati in načrtno spet zanosijo in tisti ki sicer otroka lahko preživljajo, ampak gruntajo kako bi goljufali. Da ne bo pomote...tu se najdejo taki, ki imajo malo denarja in taki ki imajo nadpovprečne dohodke.
Pač se nikoli ne bomo strinjali...lažne samohranilke imajo svoje mnenje o tem in si opravičujejo v glavi svoje dejanje oz. ene itak mislijo da jim to pripada-zakaj bi jih to pripadalo-naj mi da tehten argument, ne da samo to cvili, poštenjaki pa svoje mnenje.

Samo je pa hecno..najprej je lažna samohranilka, ima nizko preživnino, potem jo pa tip nogira in joka kako naj iztrži večjo preživnino, ko postane prava samohranilka.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 13:23:23   
maruškaŠ
Ne jokajo samo oni. In zame so (mogoče ste) vsi isti....tisti ki enega ne morejo preživljati in načrtno spet zanosijo in tisti ki sicer otroka lahko preživljajo, ampak gruntajo kako bi goljufali. Da ne bo pomote...tu se najdejo taki, ki imajo malo denarja in taki ki imajo nadpovprečne dohodke.


Je pa dejstvo, da se tistim z malo dohodka to niti ne splača, ker dobijo pomoč iz drugih naslovov (do katerih so ponavadi celo upravičeni).

Jokako tako južnaki, kot jokajo naši. Kradejo pa eni in drugi (mi je čist vseen kteri so). Ampak nekako so mi iz medijev bolj znane pristne slovenske družin, seveda krščanske, ki imajo otrok, da jih komaj preštejejo...

Kakorkoli obrneš sem proti laganju, kraji in nepoštenosti (neglede na zneske, neglede na narodnost in neglede na vsebino in način).

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 13:53:07   
nuala
Kaj se bolj splača ne vem. Ampak verjetno sta se preden sta naredila otroka kaj pogovarjala o tem, kako ga bosta preživela? Oz. vsaj takrat, ko sta se zanj odločila?
Pa nimam namena kritizirati tvojih poskusov " potegniti čim več od države ", samo zanima me pač.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 14:02:38   
Janice1
jaz bom pa takole povedala:kot študentka sem zanosila, pred porodom diplomirala in šla pač na socialno, kjer sem prejemala starševski dodatek. OBA sva živela skupaj,čeprav sva bila prijavljena na različnih naslovih. Na centru so me vprašali, če živiva skupaj in sva rekla, da ja, ker za ušivih takrat 30.000 tolarjev  več pa se že ne bom bala, da me kdo prijavi, češ saj živita skupaj.ON ni bil kakšen težki podjetnik ali pa bančnik, da bi lahko rekla, da sva krasno živela, ampak sva pregurala. Ker tako kot je rekla maruškaŠ, bolje je imeti vso podporo partnerja, psihično in fizično, kot pa stalno gledaš, če kdo ne opreza, če ali kdaj pride tvoj domov. Glede države pa je tako: na vsakem voglu te goljufajo, kaj pa si moreš? Super če te ne dobijo, če kje goljufaš, če pa te, potem pa ti nabijejo poleg kazni še take obresti, da se raje zamisliš.Saj veste, "majhni" ljudje vedno nasrkajo, "živina" pa ostane cela, ker tako pomaga državi. o je moje mnenje, ti pa se odloči kaj boš naredila. Pa lep pozdrav user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 14:04:05   
poli*
Seveda nam tudi brez samohranilstva ne bo hudo. Želela sem samo, da pove katera tudi svoje izkušnje oz. kakšen nasvet, ampak zgleda, da vprašanje ni doseglo svojega namena.
Torej, tema je zaključena!


(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: študentka/samohranilka....kaj je bolje?
25.4.2008 14:23:23   
pavlyna
ja jst sm bla na istem eno leto nazaj.
če se hočeš prijavit kot samohranilka imaš en kup kolobocij,kjer moraš ,če je oče otroka znan njega osebno tožit preko sodišča,...itd.
jst pa nisem hotela otroka očeta zatajit al pa ga tožit...HALO!
TKO JE BLO MEN REČENO NA SOCIALNI.

sedaj pa kot študentka dobivan štipendijo 175€in starševski dodatek nekje 178€ in to je to.

lp

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?