|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 11:45:26   
suzanamai
pa še to - a je smrčanje dedno? Ponoč sem mela stereo - z ene strani moj, z drge pa žabo je že vleku . no njga sem malo premaknila, pa je nehal, uno mojo crkotino pa sem kar naprej suvala, pa nič ni zaleglo


Mogoče, Zoja sicer še ne smrči, mi pa vlečemo tko v triu, da cela ulica vibrirauser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 11:56:49   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

in janja - a misliš, da bi lahko postopoma začela dajat namesto svojga mleka riževo?



Lahko, vendar mi je P rekla, da je to mleko bolj pusto. Sam kaj, mi drugega ne preostane, ker ima po AM drisko. Zadevo rešujemo tako, da se zvečer in zjutraj še malenkostno podoji, popoldanski malica pa je mlečna (jogurt ali skuta).


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 11:59:42   
suzanamai
Lahko, vendar mi je P rekla, da je to mleko bolj pusto. Sam kaj, mi drugega ne preostane, ker ima po AM drisko. Zadevo rešujemo tako, da se zvečer in zjutraj še malenkostno podoji, popoldanski malica pa je mlečna (jogurt ali skuta


Ja Janja, nikakor ni dobro zamenjati mlečnega obroka z riževim mlekom, saj to dejansko ni mleko. Vsekakor mu dajaj jogurt ali skuto vsaj 1x/dnevno poleg malenkostnega dojenja.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 12:23:38   
Margareta

Pozdravljene, bom kratka, imam Evo v naročju.

kinnie - glede Arizone in kvalitete, se mi je kar zdelo, da ni kaj prida. Tašča mi je prinesla, nekaj poletnih majc, za Vala in so po pranju take, kot bi bile 10 let stare.

Pandica - sem prelena, da bi si lase likala, še s fenom se mi jih ne da sušit, jih kar na zraku, potem sem pa kot Mel Gibson.

Ponočnjakinje
Punce, kaj sem se včeraj imela fino z vami. user posted image user posted image

Že dolgo se nisem tako narežala, "napila, in najedla." Zjutraj sem bila pa taka, kot, da imam mačka.

Šibam v Kamnik, na kosilo

lp


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 12:47:27   
*kinnie*
Suzanamai: zmenjenouser posted image

Vanili: Jaz si mleka ne črpam, mu dam kar kravjega....za večerni obrok poje kašice iz 200 ml mleka...no včasih ima dosti iz 150 ml mleka....

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 12:49:48   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Margareta

Ponočnjakinje
Punce, kaj sem se včeraj imela fino z vami. user posted image user posted image


Potem pa danes ponovimo vajo....user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 12:51:36   
mehurčica
Se ve malček hecate?? Nisem vsega brala, upam da ni nič nujnega vmes.user posted image Glede na to, da ste limale fotke sexy moških...to je pa zame:
KLIK
Ampak ga na žalost ni več.user posted image


Lane31, ne vem, če pomaga, ker sva pol kar brez in je bilo ok.

Eni se je danes že drugo jutro ob 5.30 zbudila in se pokakala.user posted image Pol pa valda še kako uro ali uro in pol ne more nazaj zaspat. Včeraj sma se zbudile, ker smo itak peljali atija v službo, danes pa je potem zaspala nazaj do 8h.

Na kateri strani je seznam za CE?

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 14.6.2008 20:22:21 >


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 12:54:15   
*kinnie*
Margareta: moje sodelavke so sicer kupile nekaj več kot jaz, ker za nas bajse debelajse ni bilo nič kaj dosti robeuser posted image ....pa motilo me je, ker se povsod ni dalo probat robe in je bilo bolj tako tako...pa če prištejem še prevoz....bi bil HM cenejši...

Jaz grem dol samo še na čevapeuser posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 12:56:26   
*kinnie*
matič, pridruži se nam!!!user posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 13:09:26   
mišk
 
Včeraj je Dona dobila prvi zobek!user posted image  Prvi ga je opazil možev brat.user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 13:24:39   
Pandica
Mišk  bravo Dona  user posted image   za prvi zobek


Jaz pa si grem zdaj hitro nekaj skuhat za jest, mala spi, pol pa pride pop. k meni ena prijateljica, ki sma že prijateljici od otroških let ven in je user posted image . Tak, da, če bo dež, da se ne boste čudile zakaj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 13:30:23   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Suzanamai: zmenjenouser posted image

Vanili: Jaz si mleka ne črpam, mu dam kar kravjega....za večerni obrok poje kašice iz 200 ml mleka...no včasih ima dosti iz 150 ml mleka....



Kinnie pa daš 2/3sko mleko?

Bravo Dona za zobekuser posted image user posted image user posted image

Kaj potem punce, a bomo danes ponovile vajo?

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 13:52:49   
Pandica
Sem "mogla" še zdaj doli vklopit rač. , medtem, ko si kuham za jest user posted image






IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai



Kaj potem punce, a bomo danes ponovile vajo?




Zaradi mene lahko. Pa dans  bom še zraven malo špegala na tv, da vidim kdo bo zmagal pri BB.








IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Na kateri strani je seznam za CE?






Daj nas vprašaj kaj lažjega Mehurčica zraven toliko napisanih na novo strani.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 13:54:37   
Pandica
Suzanamai   a tvoj user posted image   je danes spet v nočni, da si za akcijo?  user posted image  user posted image  user posted image

Če danes to ponovimo nam part 4 ne uide user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 13:57:29   
Pandica
Lane31  vidim te user posted image  user posted image  user posted image a dans se nam boš pridružla al boš spet raje user posted imageuser posted image


Sanwebdra   kaj pa ti, še spiš? Kako je bilo včeraj na dekliščini? Me smo se ziher imele tu tak fajn kot ti, nič nam ni manjkalo, imele smo vse, pijačo, hrano pa še lepe moške user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 14:20:36   
mehurčica
Če mi moj zvečer ne bo vzel laptopa, se vam pridružim v čveku. Gre muziko vrtet, jaz pa bi se lahko z vami dobila. Ampak pol bomo mogle pri smetarčkih eno užgat, da tukaj ne smetimo.user posted image Ker pol bojo tiste, ki se nam ne bodo priključile, mogoče malček jezne na nas, da ne bodo nič več našle. Recimo seznama za CE!user posted image




_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 14:27:06   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Suzanamai   a tvoj user posted image   je danes spet v nočni, da si za akcijo?  user posted image  user posted image  user posted image

Če danes to ponovimo nam part 4 ne uide user posted image



ni v nočni, akcija pa seveda padeuser posted image , samo mogoče res bolje, da gremo med smetarjeuser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 14:29:04   
suzanamai
Nič moj se že tušira in gremo počasi papcat. Zoja pa hoče na vsak način igrat z Maiem na PSP.
Mi je Mai rekel ravnokar: Mami Zoja misli da sem jaz igračauser posted image , čist skoz pleza okol njega, pa po njemu....

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 14:46:46   
Klaudia
Evo ga seznam

Pol pa dajmo 17.6 ob 10 uri srečanje v Celju

Prijavljeni:
Skuštrana
Vanili
2ursae
janja
miška


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 14:47:23   
Pandica
Tak, najedla sem se, mala je tut gor, zdaj pa me je že klicala prijateljica, da je na poti k meni user posted image

Tak, da javite mi kje se dobimo zvečer  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 14:48:17   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Ne dam, ne dam, ne dam. Zdaj sem pa kot smrketa, samo ona je pela tidam, tidam, ti damuser posted image



A si opazila da v novih sinhronizacijah poje "jaz sem mala roža, roža mamina..."? user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 14:53:44   
mehurčica
Sem malo pri novemberkah špijunirala in naletela na ta link:
http://www.youtube.com/watch?v=kRP7ynNI8mI&feature=related
Je taka pesem zraven, da ti gre kr malo na user posted image ....joj, kak smo občutljive mame...user posted image Ma če pa gledaš filmček, poslušaš to pesem, pol se ti pa razni scenariji v glavi začnejo motat, pa so že solzice tu..user posted image Sem pa jaz že itak pred prvim otrokom bila bolj občutljiva, tak da sem med nosečnostjo že ob reklamah jokala..user posted image user posted image user posted image

No, bomo vztrajali v lupinici čim dlje!user posted image David je imel glavico že preko roba, ko smo ga prestavili. Mogoče pa Eni ne bo tako velika in jo bomo lahko bolj dolgo vozili v obratni smeri vožnje.


17.6 ob 10 uri srečanje v Celju

Prijavljeni:
Skuštrana
Vanili
2ursae
janja
miška
mehurčica
noa1
pikijakob ?

Pikijakob, če si opazila, se je srečanje prestavilo za en dan! Da ne boš kaj zašuštrala.user posted image
Noa1, tebe sem tudi kar dopisala, ker si rekla da greš.








_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 14:55:29   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Evo ga seznam

Pol pa dajmo 17.6 ob 10 uri srečanje v Celju

Prijavljeni:
Skuštrana
Vanili
2ursae
janja
miška
metkica


(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 15:38:51   
Klaudia
OMG zdej pa še to...

http://24ur.com/novice/crna-kronika/18-let-v-ujetnistvu.html


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 15:42:07   
micla
Ojla babe, se vam je pa dogajalo ponoči.  Tud jst bi bla z vami, ma sem bla prešvoh. Samo Brad Pitt je pa ZAKON!!!!!! No Vanili, sej Melko je pa tudi takoj za njim.  Res škoda k me ni blo.
No, sem vsaj uredu spala in sem danes za spoznanje boljše. Tko da če danes upalite spet kako žurko zvečer pridem še jst.

Klaudia...nam dodaj še 4 zobke, torej jih imamo že 6. Hmal bomo kračo grizli.
user posted image

Grem prištimat kosilce za mojo princesko. Jo je peljal moj malo ven, čeprav je bolj škifo vreme. Ja mi jemo bolj pozno kosilo, ker mi spi vsak dan do 10 in se pol vse zavleče. Ma sej mi prou paše, da se še jst malo več odpočijem zdej ko sm tko slaba.

Ajde, vas spremljam, da spet kaj ne zamudim.

_____________________________

micla

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?