|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:28:24   
valči
Evo,na brzake,ker pol grem v drugo hišo gledat dojenčka Cirila,14 dni starega,možev brat ga je danes prvič pripeljal...



lane 31,od vseh tipov,ki so jih babike včeraj gor limale,mi potegneta tvoja dva prvadva,vau,res mačota,njami...O tretji sliki ne bi zgubljala besed,da bi vsaj Borisa Cavacco dala goruser posted image

No,grem,mož je prišel,pa ne bit preveč pokvarjene zvečeruser posted image ,no,ponočiuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:28:53   
mehurčica
Dona, čestitke za prvi zobek!!!user posted image user posted image user posted image

Klaudia, super avatar! Res lepa slikica.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:29:08   
*kinnie*
A vse gledate kanal Auser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:32:45   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

A vse gledate kanal Auser posted image


Jst gledam preko interneta. Tako da povej o čem bi čvekala...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:00:01   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Joj, Lane, najprej rečeš, da more imeti...tisto nekaj....pol pa nalimaš Plestenjaka!user posted image  user posted image Bruh... Sem pričakovala vsaj še slikico od Vin Diesla ali Sebastiana Cavazze. Sicer pa hvala bogu, da ma vsaka svoj okus.user posted image





user posted image user posted image user posted image  Eto točno cavazzo sem iskala.....pa se nikak nisem mogla spomnit ....mnjami..........ja Jan pa mi je res zdaj ko gre proti 40-im postaja tisto nekaj .....prej je meni tudi bil bljak....si ga kaj pogledala zadnji čas

Joj sem ti prej pozabila napisat full ti hvala za tisti link ,sva ga oba pogledala in je še sedaj dragi mojega mnenja -čim dlje v lupinici........jo je hotel drug mesec prestavit v zic ker ga imamo že dolgo ............zdaj bo pa počakal.....dobiš veliko kavo za to user posted image

Noa1........BRAVO user posted image user posted image user posted image  jAZ ŠE ZDAJ NISEM SPELALA PROJEKTA VARSTVO ZA 2H PRI MAMI ..........eh črke

Valči.........imava isti okus za dece........mora biti ded user posted image

Pa kaj pa bi bilo narobe z večernim čvekanjem.....saj pa ste -smo vsak dan čvekale......pač ko greš zjutraj brat ,prebereš teme do večera ostale pa prelistaš naprej ,kot slike v reviji user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:01:41   
lane31
Aja............sem bolj pričakovala da se boste na Kosa obesile ,pa vidim da nisem edina ,ki ji je všeč user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:05:37   
*kinnie*
Lane31, jaz sem link spregledala...zakaj ne v avtosedež?

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:09:37   
*kinnie*
Mi smo namreč našega že dali v avtosedežuser posted image , ker se ni hotel več voziti obrnjen proč od nas. Vem, da je varnost prva, no saj kriterije, ki jih da proizvajalec, izpolnjuje.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:10:27   
*kinnie*
Vidim, da se ekipa počasi nabira, da se ne bom več pogovarjala sama s sabouser posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:13:26   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Mi smo namreč našega že dali v avtosedežuser posted image , ker se ni hotel več voziti obrnjen proč od nas. Vem, da je varnost prva, no saj kriterije, ki jih da proizvajalec, izpolnjuje.


http://www.youtube.com/watch?v=kRP7ynNI8mI&feature=related

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:19:06   
*kinnie*
hvala, sem pogledala

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:26:32   
janja
Klaudia - hvala za link. Jaz sem tud hotla dat Urbana že ven iz lupinice, pa me je sestra prosila, da bi jo imela še čez dopust. Ker mali spi med vožnjo, potem pa jo dobim.  No, to bi blo pol šele čez en mesec. Zdej k sem to vidla, pa bomo še počakal.








_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:32:18   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Ne dam, ne dam, ne dam. Zdaj sem pa kot smrketa, samo ona je pela tidam, tidam, ti damuser posted image


user posted image  nisem še gledala. Sicer pa ja hbuser posted image . Kako bi pa zgledalo, če bi Zoja hodila po ulici in pela ti dam, ti dam, ti damuser posted image


A si opazila da v novih sinhronizacijah poje "jaz sem mala roža, roža mamina..."? user posted image


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:40:45   
Klaudia
samo danes je pa res zatišje... kje ste vse?

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:47:06   
suzanamai
Joj, Lane, najprej rečeš, da more imeti...tisto nekaj....pol pa nalimaš Plestenjaka! Bruh... Sem pričakovala vsaj še slikico od Vin Diesla ali Sebastiana Cavazze. Sicer pa hvala bogu, da ma vsaka svoj okus.


user posted image user posted image user posted image  misli mi bereš mehurčica
 
Kos je pa o.k., res ima tisto nekaj v sebi, pa v živo prov potegne. Če ga hočte videt, ga lahko v domžalah skoraj vsak dan, ko ima sin trening nogometa.user posted image



_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:49:11   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

samo danes je pa res zatišje... kje ste vse?


Počakaj, da se zberejo. Otroc še ne spijouser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 21:50:18   
Margareta


Punce, jaz se vam na hitro oglašam, ker likam in gledam BB - danes izjemoma. Bom prišla kasneje mal počvekat, če boste še vertikalno.

Lane31 - to mi deli, Šon konli (piši kao što govoriš) - je zakon


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 22:02:44   
janja
Pa kaj zdej vse BB gledate? Pol bote pa spet do 2h čvekale.

Bom pa še mal pisala. Naš Urban ima zgleda spet en orenk poskok v rasti. Zdi se mi, da ves dan samo je, pa zmeri poje vse kar je na krožniku. Danes ja zgledalo tako:
ob 5h dojenje
ob 9h zajtrk: žitna kašica z banano,
ob 12h malica - sadna kašica (melona in banana),
ob 14h kosilo (zelenjava z rižem in piščanček),
ob 16:30 malica (Topfencreme banana),
ob 19h večerja (gres),
ob 20 h spet dojenje.
Vsakič je pojedel min. cca 200 ml z izjemo dojenja. user posted image Na konc sem mislila, da ga bo kar raznesl, ampak on bi kr še jedel. Zdej pa že sladko spančka. Andraž pa še straši naokrog. user posted image Ma sploh noče it spat. Čaka mojga, da gre on.


< Sporočilo je popravil janja -- 14.6.2008 22:13:19 >


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 22:04:41   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: janja

Pa kaj zdej vse BB gledate. Pol bote pa spet do 2h čvekale.

Jaz ga zraven gledam, pa včasih mal na RR pokukamuser posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 22:05:11   
*kinnie*
Ko smo že pri BB-men letos res ne sedeuser posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 22:05:29   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: janja

Pa kaj zdej vse BB gledate. Pol bote pa spet do 2h čvekale.


Jaz delam na compu, se pridružim, ko se začne smetarska variantauser posted image

BB mi je pa adijo pamet, ga ne gledamuser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 22:08:19   
VANILI
valči,si mi dala idejo, hvala!! mislim,za mleko. Ampak punce, dajte PRIZNAJTE no, tiste, ki vam recimo ker od nalimanih včeraj ni všeč... ampak če bi vas npr. na spreodu z vozičkom ustavil in vprašal koliko je ura... ma ne mi rečt,da bi šle štet kolk kocin ma al a ma dost postran uč al kaj takega. Po moje bi se vse po vrsti začele mal oslinit, če bi nas kak tak ogovoril!!!user posted image user posted image

lane31 - ja, Kos je pa meni takooooooooooooooseksi, uf oh!!!

user posted image Teo ne mara zelenjaveuser posted image user posted image , ne glede na to, kako mu jo pripravim... sem se danes prav zasekirala... sam da vidi uno rumeno-zeleno zdrizasto zadevo, kategorično zapre ustka in novej, jih ne odpreuser posted image user posted image . še kak predlog... sem sprobala vse vaše nasvete, razen kisle smetane in soli...

danes sem bila v sport2000, sem se slekla v kabini in padla v hudo hudo depresijouser posted image user posted image . jaz sem pravi želirko!! Želir-ženska. Želevomanuser posted image user posted image user posted image . saj vem, da špegli v kabinah malpopačio, ampak nekaj je pa tudi resnice v odsevu. v glavnem, ta moja resnica mi NIKAKOR ni všeč!!! Ne le, da se mi vse trese in vibrira še dolgo po tem, ko obstanem, vse visi, pa kožo mam flekasto, spraskano.. ma kaj sem si to naredila....

ok, je že dobro, sem morala dat to iz sebeuser posted image

moj se ga bo pa danes po moje napil, svaka sta že tako ulita, jaz in Teo sva šla lepo domov, oni pa tam čez (pri user posted image ) pijejo na svakijin nov avto... torej bo danes spal v Živini sobi, ker takrat ko pije tako smrči, da bi ga najraj zbrcala dol s pojstle ali mu dala dušilc v usta.

no, sem se spomnila na naš včerajšnji žur - ma raje sem tu, z vami, kot tam, tam je že vse jasno, vse po istem sistemu, žur sam sebi namen... tu - tu pa je prava akcija!! In, če ste opazile, smo se zbrale same stare mamke (z izjemo Pandice - zdaj ne grem gledat ampak a nisi i med mlajšimi tu gor?)

komarnike sva dopoldne našimala, so zelo lepi, čist nevidni, na rolo, tako da jih damo dol samo zvečer. in kar je naboljše pri tem - nič mrčesjauser posted image user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 22:10:09   
*kinnie*
Vanili, jaz vem, kako bo koža hitro napeta

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 22:13:19   
VANILI
kinnie, dej POVEJ

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 22:16:03   
*kinnie*
še  enegauser posted image , kot nosečka sem imela zelo lepo napeto kožouser posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?