|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 15:42:58   
*pikijakob*
Mehurčica, hvala da si me opozorila.

_____________________________

Otrok je bitjece, ki naj bi mehčal trda srca.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 15:45:54   
valči
Babe,babe,ni čudno,da pri nas dežuje,ko ste toliko naklofaleuser posted image user posted image user posted image

Madonca,sem včeraj šla spat pri tistem debelem natakarju,zjutraj pa ohoho strani,pa sami tipi,sem skoraj padla s stola od smehauser posted image user posted image Tisti kosmatinci mi niso potegnili,najlepše je zbirala Pandicauser posted image za okususer posted image

Sedaj pa resno o naših bebicah.
Nina mi ni spala,se je zbujala,tako,da je bila večina pri meni v postelji.Zgornjadva še vedno nista prišla ven,jo pa boliiii.



Pa plazit  se uči!Se postavi na vse štiri in malo ji  gre,včasih čofne na noska,včasih se potegne po trebuščku,bravo Nina,sem tako vesela,da bo kmalu plazila.Morda še pred 8. mesecemuser posted image

kinnie,daj,napiši,kako mleko daješ,Alpsko,navadno,izpod krave?
Me res zanima,jaz sem našima po 9. mesecu začela kar z domačim,počasi,pri Nini bom previdnejša,ker me je strah.

Mi bo mož danes kupil adaptirano mleko št.3,čeprav še ni 8 mesecev stara.Je že kak dojenček na 3.?

VANILI,ne dat riževega,raje mu adaptirano kupi,za te kašice.Tako jaz delam,ker sčrpat si ne morem toliko,pol pa zmešam.Imam Bablove mleko,ji odgovarja.Ji pa delam zvečer,včasih zjutraj,imam Aletine kašice.So fajn.Pa v polento dajem to mleko.
Riževo je za alergike,pusto,sem sinu dajala,ker revež ni mogel drugega mleka.Pa sojino mleko je pil in sojine jogurte jedel.Po 14. mesecu so mu ugotovili intoleranco na laktozo in je bil do 2 leta na strogi dieti.

Donauser posted image user posted image za zobeka,in svaka,ki ga je opaziluser posted image

Joj,morem it kruh pogledat,da se mi ne zažge...


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 16:55:11   
micla
Valči, kinnie....jst moji tudi močnik kar na navadnem mleku skuham. Uporabljam pa uno sveže od planike nehomogenizirano. Recimo druge kašice za mešat ji nrdim na adaptiranem, recimo uno 7 žit od milupe... samo močnika pa res ne moreš skuhat na novalacuuser posted image . Je prou škifo.  In itak da ga vedno poje z užitkom. Sem ji parkrat tudi nrdila gresolino na AM, ma ni pojedla dosti, ta pravi gres na navadnem mleku pa je njami njami. user posted image
Moja user posted image  že itak ni neki jedec ala grande in tko sem primorana ji delat pač "normalno" hrano. Sej tudi solit ji morem vse, ker čene ne pojemo niti žličke. In kaj čem pol, se delat pametna in vztrajat z nesoljeno hrano in imet lačnega otroka? Ji ne solim ful, ma malo ji pač moram in hvalabogu da mi pol vsaj to poje.

< Sporočilo je popravil micla -- 14.6.2008 17:02:21 >


_____________________________

micla

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:08:42   
micla
user posted image Heeej, kaj zdej....ste šle vse odspat eno kitico, da boste pol spočite za ponočevanje..... pijačka, striptiz in to? user posted image

_____________________________

micla

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:26:18   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: micla

user posted image Heeej, kaj zdej....ste šle vse odspat eno kitico, da boste pol spočite za ponočevanje..... pijačka, striptiz in to? user posted image


Jaz sem odspala eno kitico upam, da mi socialna ne vzame otrok. Se čuvajo sami.user posted image user posted image Saj ne, z enim očesom sem opazovala dogajanje. Drugače pa ne vem kaj je z mano, ker se mi fuull spi, pa hodim normalno spat, če bi bila z vami sinoči, ne vem kako bi bilo danes.

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:29:20   
metkica1
Valči ti pa dobro, da si me spomnila, da je po osmem mesecu že adaptirano mleko št.3, sploh nisem to sedaj razmišljala.

Sedajle me čaka posoda še na mizi od kosila in kuhinja za ščistit. Meni se pa ne da popolnoma nič. Sem pa danes odtalila zmrzovalnik to je pa tudi nekaj.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:35:51   
metkica1
Mehurčica filmček, ki si ga prilepla me je spomnil na eno babo (oprostite izrazu), ki ima svojega otroka starega točno 4m v avtosedežu že en čas.  Malo revše je taki bošček notri. Vse se ji grozno mudi, hipp kašice sadne je jedel že pri treh mesecih in zraven jokal, da se ti srce para. Nasvet dobronameren pa presliši.user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:40:59   
micla
IZVIRNO SPOROČILO: metkica1

Mehurčica filmček, ki si ga prilepla me je spomnil na eno babo (oprostite izrazu), ki ima svojega otroka starega točno 4m v avtosedežu že en čas.  Malo revše je taki bošček notri. Vse se ji grozno mudi, hipp kašice sadne je jedel že pri treh mesecih in zraven jokal, da se ti srce para. Nasvet dobronameren pa presliši.user posted image




Ja eni so pa res kar neki.user posted image user posted image user posted image    Pa brez zamere, metkica1, če je tvoja znanka al karkoli.  Nič osebnega.

_____________________________

micla

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:47:09   
mama06
Sem ostala brez besed. Se včeraj odločim, da se vam pridružim in napišem par ZS, malo berem, si rečem ah, saj ste nore, amapk teh 10 strani bom pa že prebrala. Nakar sem utrujena kot hudič in danes zjutraj - HAAAALLLLOOOOO, a se vam je vtrgalo. Ve imate pa res preveč cajta.


Klaudia hvala za povabilo, sem videla šele danes zjutraj

Pandica - hvala za pijačo, se revanžiram enkrat v živo, OK

Še enkrat - zmešane steuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lane31 za moje pojme si ti počela najbolj pametno stvar včeraj zvečer. Pa brez zamere punce, samo suzanamai je bila sama, pa je pač lahko samo sanjalauser posted image user posted image user posted image , ostale ste pa imele mrtve ribe domauser posted image user posted image user posted image user posted image ( joke)

Lep večer in upam, da se danes še kaj javim. Sem ful na knap s cajtom in mi trenutno vse ne znese


(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:49:10   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: micla

IZVIRNO SPOROČILO: metkica1

Mehurčica filmček, ki si ga prilepla me je spomnil na eno babo (oprostite izrazu), ki ima svojega otroka starega točno 4m v avtosedežu že en čas.  Malo revše je taki bošček notri. Vse se ji grozno mudi, hipp kašice sadne je jedel že pri treh mesecih in zraven jokal, da se ti srce para. Nasvet dobronameren pa presliši.user posted image




Ja eni so pa res kar neki.user posted image user posted image user posted image    Pa brez zamere, metkica1, če je tvoja znanka al karkoli.  Nič osebnega.


Pa ni panike, res je samo znanka, ker druga s tako kurjo pametjo biti ne more

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:54:07   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06
Pa brez zamere punce, samo suzanamai je bila sama, pa je pač lahko samo sanjalauser posted image user posted image user posted image , ostale ste pa imele mrtve ribe domauser posted image user posted image user posted image user posted image ( joke)



Js sm tut sama... in to še do srede... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 17:57:31   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: valči
Mi bo mož danes kupil adaptirano mleko št.3,čeprav še ni 8 mesecev stara.Je že kak dojenček na 3.?



Lia ima št.3. Bebivita iz mullerja. Samo je že 8 stara

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 18:06:38   
Kasija
Ej, punce, berem vaše nočne vragolije in se režim...

IZVIRNO SPOROČILO: lane31

KASIJA.......a še ne spi.........je zmeraj tako pozen ?


ja user posted image Zato pa zjutraj spiva do 8h ali 8h user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: pot

Kasija, ker se Elian že veliko okrog plazi, bi mogoče bilo dobro vzeti s sabo še kakšno varovalo za omare, vtičnice...


Imam varovalo. reče se mu babi user posted image

< Sporočilo je popravil Kasija -- 14.6.2008 18:09:17 >

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 18:23:44   
nova10ka
sem vas šla brat nazaj, pa sem najprej mislila da sem forum falila!!!!! user posted image user posted image user posted image

se še javim kasneje

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 19:11:59   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

Ej, punce, berem vaše nočne vragolije in se režim...

IZVIRNO SPOROČILO: lane31

KASIJA.......a še ne spi.........je zmeraj tako pozen ?


ja user posted image Zato pa zjutraj spiva do 8h ali 8h user posted image





user posted image user posted image

Klavdija........i kaki cuker......bomo jaz tudi mogla počasi zamenjat avatar....ampak ,ko me tu na mojem tako tužno gleda in opozarja da ne smem preveč viset tukaj user posted image ........a kar do srede si sama......ojej.....ti nič ne zavidam

Mama06.....ne biti huda ......a ni lepo ko se tako zastopimo tukaj ,da zmoremo celo pol noči skupaj zabit ,pa čeglih z bedarijami user posted image

Punce ne hodit k smetarčkom no......saj pa menda ni noben jezen ,če je kdaj kera tema tudi off in malo za smeh user posted image

Kak mi gre na k.... ta preklemanski dolgočasni dež user posted image  nikam ej....samo zjutraj za 2h ven user posted image

Jaz tudi kuham gris in take jedi na običnem mleko ,za ostale pa imam AM2 dokler ne porabima pol pa grem na 3 in kar tisto iz DM babylove.....je najceneje ,pika pa z ničim nima težav

Te dede še morem pokomentirat..........ma prav noben dec mi ni všeč.....se vedno šalim ,da meni niso lepi moški všeč user posted image  ne res.....mora imeti tisto nekaj......evo to rabi


user posted image  magično karizmo ,ki vleče in vlečeuser posted image  user posted image   Že grem............si obrisat usta user posted image  
   

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 19:41:36   
mehurčica
Joj, Lane, najprej rečeš, da more imeti...tisto nekaj....pol pa nalimaš Plestenjaka!user posted image  user posted image Bruh... Sem pričakovala vsaj še slikico od Vin Diesla ali Sebastiana Cavazze. Sicer pa hvala bogu, da ma vsaka svoj okus.user posted image



_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 19:59:00   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Če danes to ponovimo nam part 4 ne uide user posted image



user posted image si kar predstavljam, kako bouser posted image

Čeprav verjetno brez mene, ker sem čist narobe še od včeraj...Me danes cel dan glava boli,....ma na sploh se ne počutim ok.user posted image

Suzanamai: ja mešam z vodo...včasih ojoj pa dam kar samo mleko....user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:01:12   
*kinnie*
No, najprej seveda še poročilo....Postojna pa to...
Itak smo prišli samo do Ljubljane, so nam prijatelji javili, da je dol ful slabo vreme, da piha...slaba organizacijauser posted image ...in smo začeli s šopingom na Rudniku, končali pa v BTC...in spet zapravili celega hudiča za nepotrebne stvari.
No, dosti jamranja, zdaj grem mal prebrat, kaj ste napisaleuser posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:04:12   
noa1
Daj ne morem verjet. Pa ve niste normalne. Sem komaj preletela vse za nazaj.

Mehurčica:mmmmmmmmm, to je pa tudi po mojem okusu

Sva bila danes sama v A, pupo pa je čivala moja mama. Sem hotela sprobat, kako se obnese tako daljše varstvo...in je bilo vse OK.user posted image user posted image user posted image  Ko sva pa prišla nazaj pa naju je bila takooooo vesela, da sem kar slabo vest dobila.user posted image

Aja pa še to....Vrtec: jaz sem vlogo dala pred kratkim, ker sem malo cviknila, če slučajno ne dobim varstva za ta malo. Zamudila sem torej rok za vpis, potem pa so mi rekli, da so full polni in da imam malo možnosti. No in danes dobim domov pogodbo. A to sedaj pomeni, da smo sprejeti ali kaj? NIč mi ni jasno. user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:08:48   
*kinnie*
Mišk: user posted image user posted image Dona za zobkauser posted image user posted image

Valči: jaz dajem kar onega iz trgovine 1,6 mm. Včasih ga malo redčim, včasih pa nič....ma po eni strani se mi zdi tole z mlekom pri tistih, ki nimajo alergij, rahlo pretiravanje....kaj pa skute, jogurti....ma ne vem no...jaz pravim, vse po zdravi pameti in brez pretiravanja. Itak se pa še dojiva, tako da dobi iz kravjega mleka samo mlečno kašico.

(odgovor članu *pikijakob*)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:17:35   
janja
Punce, jaz sem mal pokukala k smetarčkom, pa se mi nič kej ne dopadejo. Če ostale nimajo proti, je potem bolje da ostanemo tu, al pa odpremo novo temo npr. oktoberski smetarčki - se ve, da so tam naši čveki off topic.

Še otroka spravim spat, pa se vam pridružim.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:20:54   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: noa1
A to sedaj pomeni, da smo sprejeti ali kaj? NIč mi ni jasno. user posted image


Mi smo dobili odločbo, da se odobri vrtec za vsakega otroka posebej...in zraven še pogodbe, katere smo moral podpisane vrnit.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:23:16   
*kinnie*
Zdaj ne vem, kako druge gledajo na to, samo meni je čist ok, če bi bile tukaj....saj na vprašanja tudi odgovorimo vmesuser posted image user posted image , pa itak to ni vsak dan....

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:24:59   
Klaudia
punce... intak bomo kmalu nov del odprle... mislim da ni nič narobe če tega zasmetimo user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Desetke007 part 3
14.6.2008 20:27:42   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: janja

Punce, jaz sem mal pokukala k smetarčkom, pa se mi nič kej ne dopadejo.

Sem še jaz pogledala zdaj in se menda same in iste menijo. So si zgleda samo ene odprle temo, tako kot bi si jo recimo me. Pa še tisto me moti, ko citirajo citirano od citiranega od citiranega,...user posted image al ne znajo citirat al kaj? Ali namerno to naredijo? Ne razumem.user posted image

V glavnem, bomo zgleda kar tu ostale. Če pa bo katera kaj hotela poudarit ali vprašat, pa naj z rdečim napiše, če bo glih med večernim čvekom. OK?

No, mene danes ne bo med čvekicami, ker bo moj vzel laptopa zraven. Bom prisiljena likat in obešat perilo.user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?