|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:13:01   
VANILI
user posted image mehurčica - ignoriraj kretena, ker če se boš sekirala zaradi njegove izjave, mu s tem priznaš, da te je prizadel. In mu daš moč. verjetno kak zakomleksan debil, ko ni nič in nima nič, potem pa mu ob sreči drugih ventile ven meče. Bljekuser posted image

nova10tka - jaz sem kupila eno tako peno proti mravljam, ki jo našpricaš na prag (tam pač kjer hodijo noter), potem se ta pena posuši oz. zgine, verjetno pa ostane vsaj sloj ali vonj. Jazsem jih s tem pregnala.

zala07 - jaz perem perilo na 95 - bodije in tetra plenice in kaj bombažnega, kar je pokakano, ostalo na 6o stopinj ker ima vse bombažno in bombaž lahko pereš tako. J tud naš stroj tako dolgo  pere, dam pa na dodatno spiranje. Brez mehčalca.


ženski kotiček: naj vam povem,da sem si bila primorana kupit nekaj ražnjega in sem si res. Sicer za 4 številke večje od moje siceršnjeuser posted image ,ampak vseeno. Našla sem enordečo obleko,ki je takonarejena, da ima pas pod joški, takoda skrije obline, hehe.  semsi pa probala najprej M,pa sem se od obupa ker je nisem mogla niti na pol gor potegnit, kar histerično režat. Pol je bla pa Živa z mano v kabini in je rekla,da to obleko (samovečjo) MORAM, enostavno moram kupit, saj ima rezervni gumbuser posted image . No, sem si oblekla L številko, ampak glej ga zlomka, komaj sem oprsje spravila not. Kot tahuj pušap!! Ponavadi mije bilo v joških vse preveliko, zdaj sem jih pa res kar z roko morala malo not potlačituser posted image . Zraven sem spet poslušala iskrene komentarje moje hčerkice, o katerih danes raje ne bi.. no, obleko pa vendarle imam, jes!
Ati in Teo sta pa pridkano stala pred trgovino in se zibala v ritmu muske. Pridna.

sanwebdra - jaz mam pa takega, ko jaz z usti ven potegnem smrkel. Pa tud dobro gre. A tako, to s sesalcem sem pa res prvič slišala...


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:17:57   
sanwebdra
Tak izgleda, če zdaj to spet ne bo reklamauser posted image :
user posted image .

Cevka in dva nastavka. Samo 11€, ker vsi ostali so mi bli ultra predragi. Ena frendica mi je na RR zrihtala.

< Sporočilo je popravil sanwebdra -- 28.4.2008 23:18:05 >


_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:22:11   
VANILI
alina_alin, ful lep podpis. To bi morali imeti vtisnjeno v spomin vse mamice in atiji tega sveta...

kinnie - user posted image :dobro, jaz ti dam pol plače, če jo vzameš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image
a sem že napisala, da je včeraj mela celdandolg nos, ker je sinek ni "ubogal" in sfrezal rtek po svoje... mislim, stara se potem dži še na otroke - smo cel popoldan bili na dekci pri atiju, una se je muvala okoli, pa vnučka niti pozravit ni prišlauser posted image .

Teo: sicer sedi, če ga jaz dam sedet, če se začne nagibat, se opre z rokico. Zadnja 2 dneva pa se poskuša sam vsest. Ga pustim čist na miru pri vseh aktivnostih, kar naj sam poštudirčka. torej gre v sede, pol se pa prek nogice lepo zvrne nazaj... je pa našel že vtičnico, pa pobira Živine ostanke malic pod kavčem...

sanwebdra - aha, tako zgleda. Naš ful podoben,samo da sem jaz sesalecuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:25:12   
VANILI
mi smo pa Teotku naročili poganjalca. Ima tako fajn obroč in naramnice za privezat,da bo že zdajprimeren. Komaj čakam, da ga posadimo not.

Joj a ste gledale zdaj poročla? V Avstriji je en ata 2 let ržal v kleti svojo hčer ki jo je spolno zlorabljal, ji jnaredil 7 otrok, ki niso videli do pred kratkim dnevne svetlobe... mislim, zakaj morajo eni tako trpet in zakaj smejo take gnusobe sploh živet????? Zelo, zelo žalostno in grozljivo...
pa nisem hotla zatežit, ampak tudi to se dogaja...

zdaj pa hitro kaj lepega in smešnega napisat, da bomo šle z nasmeškom na ustih spat!!!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:27:26   
sanwebdra
Si hotla rečt 24 let?

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:29:05   
sanwebdra
Jutri pa gremo vence in kito za prvomajsko drevo plest. Pa barvne trakove narezat in popoldne še mlaj postavit ... pa čaga z golažom ... user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:32:24   
VANILI
sanwebdra - ja to je pa čist po titovsko še!!!user posted image  me spominja na mojo mladost... ah kje je že to... pa kako lepo je bil okako tako kupinsko delo...
aaaahhhhh
nostalgija...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:33:27   
sanwebdra
Vidim, da se sama s sabo pogovarjam, kar je definitivno znak, da se je treba popokat spat. Lepe sanje vsem, morda o:
user posted image , user posted image  ali user posted image .

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:33:39   
VANILI
ja, 24 let!!!!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:36:13   
VANILI
no lahko noč, sanwebdra(čeprav sem jaz še tle!!!)
bom šla perilo obesit, pol se pa itak javi janja na nočni šiht, bom še njo počakalauser posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:39:58   
Ulaa
Kako pridno tipkate, smo ze part 3 user posted image user posted image user posted image
Cestitke vsem slavljencem za nazaj in se za kak dan naprej.
Mi imamo ta teden pocitnice in ker nikamor konkretno ne gremo se bom potrudila in nasemu tavelkemu skratu vsaj kaksen dan popestrila.
Danes smo bili v Arboretumu in je bilo zelo lustno, povecali so igrisce, pa tudi lokali so bili odprti, da je bil prostor za kavo user posted image . Priporocam pa obisk zjutraj ko se no guzve. Jutri ce bo vse po planu gremo v zivalski vrt. Potem pa se kak muzej, kino , kolesarjenje in bo teden naokoli.
vozicek:  klaudia: mogoce pa ni povezano z obliko vozicka ampak s starostjo otroka? Naj poskusi se enkrat s kosaro. Sicer pa sem si uspela nabavit se en vozicek  - marelo.
tascin koticek: punce, moja je pa tko fajn. user posted image
gh: mi sedaj jemo jabolko in banano. Se mi zdi da koren ni bil najboljsi za prebavo, ampak ga bomo spet pocasi uvedli. ta teden sem mislila dodat se kaksno zelenjavo. Kaj ste dajale najprej poleg korenja. Sama sem mislila dat krompir, nato pa bucke.
Zdaj pa v mizule.
Nocko



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Desetke007 part 3
28.4.2008 23:50:51   
nova10ka
IZVIRNO SPOROČILO: VANIL

nova10tka - jaz sem kupila eno tako peno proti mravljam, ki jo našpricaš na prag (tam pač kjer hodijo noter), potem se ta pena posuši oz. zgine, verjetno pa ostane vsaj sloj ali vonj. Jazsem jih s tem pregnala.



kulsko, bom probala. do zdaj sem jih morila z biokilom, zdaj sem jim še eno tako morilsko hišo kupla. upam, da bo hiška kaj pomagala, ne pa da se bodo sam srečevale tam notri (to delajo namreč eni kolegici). če ne bo nucal, bom pa še peno nabavila. ker včeri jih je 15 v moji postelji!!! ne hecam se!! očitno sem jim presladka...

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 0:05:37   
VANILI
nova10kauser posted image user posted image
lepo da ma človk tako pozitivno mnenje  o sebiuser posted image

veš, jaz sem mela prvo garsonjerico speljano čez njhovo pot, pa me niso motile, sem jih prav gledkala,kako so šibale, vedno po isti poti...
novsa ljubezen do mrčesovja me je pa minila, koso okupirale mojo kuhinjo in zaloge, pol smo pa izkopale bojno sekiro in  - zmaga je bila moja!!!

pred kakim mesecem pa smo imeli rjave hroščke. Čist drobcen so bli, pa povsod, kjer je bila hrana. Pol pa jih enkrat zaloti mož pri grupnem suser posted image  - v škatli speculas piškotov. In njihov užitek se je razpotegnil v večnost...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 0:07:11   
VANILI
joj je že torek, Haus zvečer, do takrat pa moram še it spat, še rpej perilo obesit, ...

nič, janja - lepo se imej, ostale mamice pa prav tako.
lepo spite in lepe sanje!!!!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 0:17:51   
valči
Dober večer!

No,včeraj sem mogla na brzake odit,ker je Nina ful kašljala,sedaj sem komaj prebrala vse za nazaj.Pa,da ne bi kera mislila,da sem bila cel dan tu gor,ker sem dopoldne malo začela brat,pol pa sem kar prižgan R pustila,pol pa sem dala user posted image spat,pa avto sem oprala,pol sem še tašči malenkost na vrtu pomagala zaštihat,pa vmes alarm...Joj,kaki stavek dolgi.

Vglavnem,starejšadva sta OK,Nina pa nikakor ne.In danes dopoldne je imela v ritki 38 vročine,pa jo mislim peljat,pa naša P,ne dela do 5.5.user posted image user posted image Madona,sem bila jezna.A z njo bo treba it naprej,ker imam slab filing.Tri tedne prehlajena,9. dan hrope in piska,ponoči kašlja...Sem odločena,da jutri grem z njo.Ali pediatru samoplačniško,ali pa nadomestnem.Ker imam dosti tega pacarjenja.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 0:27:35   
janja

Spet strašim ob nemogočih urah. Zdele sem se matrala na youtube, pa upam, da mi je uspelo. Spodaj si lahko pogledate našega črnogorca (da ne boste preveč študirale, če se vaši otroci še ne plazijo - mi se tud ne)  http://www.youtube.com/watch?v=xhoaAd6CAfY

IZVIRNO SPOROČILO: zala07

rečite mi, na koliko perete perilo za  ? jaZ PEREM NA 40C, PA OPAŽAM, DA MI NIČ NE GRE VEN, SEVEDA SEDAJ KO JE MALECKA ZAČELA JEST IN JE CELA POPACKANA

pa še kako dolgo vam stroj pere na 40C? meni namreč pere cca 2 uri in pol, kar se pa mi zdi too much...



Jaz perem Urbanove in Andraževe umazane cote na 60 stopinj (zelo umazano), podaljšano 2,5 ure. Uporabljam pa Ariel v prašku in gre vse lepo ven. Mogoče edino kdaj kaka banana ali pa korenček ostane (zelo bledo) pa naslednjič našpricam še z Vanishem in gre ven.
Kakšen stroj pa imaš. Mi imamo Siemensovega 6kg in ima precej opcij, pa razne senzorje, zaščito proti izlivu, povišan nivo vode, elektronski displej (kaže samo čas pranja in eventuelni zamik začetka pranja do 19 ur).

mehurčica - ne sekiraj se zaradi raznih komentarjev. Človek očitno ni dorasel svojim letom, pa ne ve kaj govori. Pri nas v bloku je tudi stalno nekdo čečkal po stenah in v dvigalu. Po pisavi sodeč smo mislili, da gre za kakšnega mulca. Pa take opolzke je pisal. Pol smo pa naštimal kamero in so ga ujeli na delu. Ne boš verjela, da je to delal družinski človek (kakih 40 let bi mu prisodila). Če bi bla jaz njegova žena bi se pogreznila al pa preselila. Pa še punčko imata v OŠ.
Pa dobri filmčki - David obvlada kar nekaj stvari, kot sem opazila. Priden.user posted image

vanili - a že spiš, jaz sem spet pozna, sem še pir zamudila. Bom šla spet žejna spat.

klaudia
- tale tvoja Lia bo pa gimnastičarka.  user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 0:33:57   
valči
Raje v dveh delih pišem,da me ne vrže ven.
Čiščenje nosa,vsem trem pucam tako,da vlijem fiziološko v nos tako,da pumpico,ki je za ven vlečt,napolnim z fiziološko,stisnem v nos in pol potegnem ven zadeve.In to delam redno,ima vsak svojo pumpico,Nina,ko jo vidi,že ful joka.In verjamem,da ji je dosti,ker ji že 3 tedne to delam,večkrat dnevno.
VANILI,
sem samo pogledala,ja res je torek in moj Haus,ki je težka faca.Da mi je biti jednom takva,kao onuser posted image user posted image Res bi rada en dan buila tako sarkastična,to bi gledli milo Valčiuser posted image
Ej,ti imaš pa res taščouser posted image ,da nosiš hrano,ki jo hčera je??Pa nič ne kupi,pa tako naprej.Groza.Naša je pa dobričina.Bi otrokom dala vse za jest,pa vedno je pri njej nekaj,pa speče jima,pa vedno ju ima v mislih.Saj ima včasih finte,samo jaz sem se navadila in za dobro vzamem,pa je.Ko je pa slabe volje,pa je ne diram preveč.

Pranje cotik,bombažne majčke,bodije,pleničke,slinčke,kar kuham.Ker zgornje majčke so svetle in ni nič narobe.
Je pa Nina,kot Eni,ker rabiva slinček krpico za noge,pa še eno zraven,ker ona špuka,ko ji paše,predvsem,ko neha jest,tako špukne,da leti daaaaleč.Po meni,po njej,po mizi,stolčku,no najraje imam,če je to špinača,sem pol taka lepa,kot Fiona od Shreka-zelena vsa.
Liauser posted image user posted image user posted image user posted image faca mala,boš Neli in Eni dohitela.Pa gibčna,kot gimnastičarka.Bravo.Naša pa zanemarja svoje telovadne sposobnosti,ker je bolna,se pa obrača na vse smeri.

No,ura je pol ena,malemu zdravilo pol pa spat.Upam,da bo noč bolj mirna,kot prejšnje.
Nočkouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 0:40:45   
janja
Valči vidim, da si še tu!

Men se nč več ne da, pa grem končno spat. Lahko noč.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 4:32:15   
mama06
Ne se vstrašit, samo jaz strašim, saj že od 1 ne spim, ker tako kašljam. Zgleda, da bo danes treba k zdravniku, če sploh delauser posted image

Dobro jutro!user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 4:38:11   
mama06
Pogledala slikice in filmček. BRAVO!!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 8:06:23   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

Pingi, super slikice, najbolj se mi dopade tista, kjer z Jakcom kažeta hrbte ... kolk luštno ...


meni je ta tudi najlepša.user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 8:37:42   
Klaudia
Dobro jutro!

Danes je bila spet burna noč. Neprestano jok in brcanje in ne vem kaj še vse. Ob pol 7h sem imela vsega dost in sva ustale. Zdaj smo že zajtrk pojedle, Lia se igra, js pa hitro na RR user posted image

ANŽE in OSKAR vse najboljše za polovičko!! user posted image
user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 8:38:36   
*kinnie*
Dobro jutro.
Smo se prebudili v deževno jutro, jaz pa take načrte za danes....smo se ravno za danes z mamicami zmenile, da se dobimo na otroškem igrišču....
Saj ne rečem, da nimam kaj početi...opažam, da sem se spremenila v pravo lenobicouser posted image ...bi v tem času , ko visim tu gor res lahko naredila kaj pametnega, ampak ne, se ne dam motiti....itak samo bluzim. Bi morala spakirati, ja pajade, še to si me ni da!


IZVIRNO SPOROČILO: zala07
rečite mi, na koliko perete perilo za user posted image ? jaZ PEREM NA 40C, PA OPAŽAM, DA MI NIČ NE GRE VEN, SEVEDA SEDAJ KO JE MALECKA ZAČELA JEST IN JE CELA POPACKANA

pa še kako dolgo vam stroj pere na 40C? meni namreč pere cca 2 uri in pol, kar se pa mi zdi too much...



Jaz odkar imam novi stroj imam ful opcij, tako kot je ena že napisala....in ponavadi si skrajšam čas pranja kar s tem, da dam na sintetiko, namesto bombaža....temperatura 40-50 c, pa moram reči, da zelo lepo opere.

IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

ženski kotiček:  Ponavadi mije bilo v joških vse preveliko, zdaj sem jih pa res kar z roko morala malo not potlačit



user posted image user posted image , to mi je pa tako znano!user posted image user posted image


(odgovor članu zala07)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 8:44:52   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Dobro jutro!

Danes je bila spet burna noč. Neprestano jok in brcanje in ne vem kaj še vse. Ob pol 7h sem imela vsega dost in sva ustale. Zdaj smo že zajtrk pojedle, Lia se igra, js pa hitro na RR user posted image



Jooooj, jaz pomisliti ne smem na tako nočuser posted image , se mi že pošteno pozna, da sem neprespana. Zdaj imam nekaj dni nagradne noči, ko sploh ne morem verjeti, da je to res....bom raje tiho....nazadnje me je celo nočno bedenje tako spravilo iz tira, da sem bila 2 dni čisto v out-u....
user posted image

Oskar, Anže vse najboljše za polovočko!!!user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 8:57:58   
mehurčica
Anže in Oskar, čestitke za 6m!user posted image
user posted image


Pa dobro jutro punce!

Hvala za tolažbo glede tistega butla. Upam, da ga bom kdaj videla, da ga vprašam, zakaj je to napisal in da mu svetujem, da nima otrok. Mislim, da se hodi rolat na isti plac, kjer se dobivajo skejterji in kolesarji.
Vanili, ni panike za smajlija....user posted image


Eni se je danes spet lepo naspala. Se samo 2x dojila in posledično zbudila že ob 6:30. Včeraj pa smo vsi spali do 8h.user posted image

Morem povedat, da se je na previjalni že dvakrat sama posedla, ker ima obstrani taki 5cm rob in ji je zgleda lažje. Ampak na ravnem ji pa še ne gre.

Kinnie
, zmenite se v kakem lokalu, kjer imajo tudi notri igrala. Meni je sploh ob deževnih dneh tak tečno bit doma. Pol pa študiram kam bi se uštulila na obisk.user posted image

Pranje cotik:
ponavadi perem tisto kar je malo bolj umazano kar na 60. Tako da večina Davidovih majic in kaki spodnji deli trenirk, če pač material ustreza programu. Mi pa menda vode ne vzame dovolj. Se mi zdi, da kar na suho pere. Pa sem očistila filter. Ni mi jasno. Kaj naj še probam??? Dam pa tudi zaradi tega potem vedno na dodatno izpiranje, ker se mi zdi, da je še kar vse od gela in mehčalca.user posted image


Joj, Vanili, kakšna zgodba. Meni tud ni jasno kako lahko taki izmečki živijo. Naslednjih 24 let bi mogel nekdo z njim tako delat, kot je on s svojimi otroki.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?