|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 15:14:20   
*kinnie*
Kasija: zelooo lep fantek!!user posted image user posted image

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 16:04:22   
valči
Zdravo punce!

Jaz sem čisto zmešana od Nininega bolehanja.Sva šli danes k nadomestni splošni zdravnici in katastrofa.Malo ji je pluča poslušala in konec.Ne ušes,ne grla,niti saturacije ni zmerila.Če sploh ve,kaj je to.Pol pa mene sprašuje,kaj bi ji dala.In da se ji zdi,da je malo bronhitisa.Piska pa ji tako,da jo na daleč slišiš.Pa bruha od kašljanja,vročina pa skoz 37.8.Pa z noska skoz teče,kljub rednim čiščenjem.
Tam sem čakala med starejšimi,ki so buljili v naju 1.5 ure,da sem se samo pokazala,huje,kot bi bila doma.
Ko sem šla ven,mi je na jok šlo,ker to ni dohter za moje pojme.Še jaz več vem.V knjigo tudi jaz znam pogledat,kot je ona.

Naše pediatrinje res ne menjam,kjub zadnič,ko ga je biksnila mimo pri hrani.Pregleda temeljito in strokovno.

Me me vsaj razumete.

janja,tebi napišem,da se oproščam za glupo vprašanje zadnjič o spanju.Oprosti,nisem vedela,da imaš težave,mi je kar nerodno.
Pa lepega sinka imašuser posted image Lepo miga,še malo,pa bo šlo.

VANILI;sva že dve,kar se tiče oblačil,pa jošk,ker meni marsikaj zgornjega ni prav,spodnji deli v celoti premali.Pa kaj se sekiraš,saj ne boš do 1120 kil prišla,kot znanka,brez skrbi,kot jaz ne,čeprav mi ne gre dol,ker zvečer preveč jem,ko imam časuser posted image
mehurčica,odmisli take primitivne izjave in jih ignoriraj,ker imaš krasna otroka,taki niso vredni besed in sekiranjauser posted image zate,ker verjamem,da ti je hudo.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 16:15:13   
zala07
ojla

valči- tudi mi smo bili danes pri nadomestni P in več ne vem kaj naj si mislim. naša ta mala je danes zopet dobila laergijo in je ta P rekla, da naj ji ne dajema več zdravila. prejšnji teden pa mi ga je naša P predpisala. ta danes pa je rekla, da ima mala zgleda izpuščaje zaradi potenja. pojma nimam. kar vem je to, da sem še bolj zmedena kot sem bila zjutraj. katastrofa.

mehurčica- tvoja dva sončka sta tako zlata, da ni vredno sploh komentirat izjavo takega primitivca kot je ta. žal jih je na svetu vedno več. ker pa sem te imela možnost spoznat in lahko samo rečem, da sta otroka lahko vesela, da imata tako skrbno in čudovito mamico. človek to takoj ugotovi.  tako da, GLAVO GOR- NI VREDNO!!!!

hvala vam vsem za nasvete pri pranju, sedaj bom pa kupila še omino bianco in zeleni oxy pa bomo videli, če bodo šli vsi madeži ven.

rečte mi, kako vam kajuser posted image ajajo čez dan. koliko krat gredo ajat?

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 16:47:55   
Klaudia
Ravnokar sem dobila en zanimiv mail o banani:
 
A professor at CCNY for a physiological psych class told his class about bananas. He said the expression 'going bananas' is from the effects of bananas on the brain. Read on:

Never, put your banana in the refrigerator!!!
This is interesting. After reading this, you'll never look at a banana in the same w ay again.

Bananas contain three natural sugars - sucrose, fructose and glucose combined with fiber. A banana gives an instant, sustained and substantial boost of energy.
Research has proven that just two bananas provide enough energy for a strenuous 90-minute workout. No wonder the banana is the number one fruit with the world's leading athletes.
But energy isn't the only way a banana can help us keep fit. It can also help overcome or prevent a substantial number of illnesses and conditions, making it a must to add to our daily diet.

Depression: According to a recent survey undertaken by MIND amongst people suffering from depression, many felt much better after eating a banana. This is because bananas contain tryptophan, a type of protein that the body converts into serotonin, known to make you relax, improve your mood and generally make you feel happier.
PMS: Forget the pills - eat a banana. The vitamin B6 it contains regulates blood glucose levels, which can affect your mood.
Anemia: High in iron, bananas can stimulate the production of hemoglobin in the blood and so helps in cases of anemia.
Blood Pressure: This unique tropical fruit is extremely high in potassium yet low in salt, making it perfect to beat blood pressure. So much so, the US Food and Drug Administration has just allowed the banana industry to make official claims for the fruit's ability to reduce the risk of blood pressure and stroke.
Brain Power: 200 students at a Twickenham (Middlesex) school ( England ) were helped through their exams this year by eating bananas at breakfast, break, and lunch in a bid to boost their brain power. Research has shown that the potassium-packed fruit can assist learning by making pupils more alert.
Constipation: High in fiber, including bananas in th e diet can help restore normal bowel action, helping to overcome the problem without resorting to laxatives.
Hangovers: O! ne of the quickest ways of curing a hangover is to make a banana milkshake, sweetened with honey The banana calms the stomach and, with the help of the honey, builds up depleted blood sugar levels, while the milk soothes and re-hydrates your system.
Heartburn: Bananas have a natural antacid effect in the body, so if you suffer from heartburn, try eating a banana for soothing relief.
Morning Sickness: Snacking on bananas between meals helps to keep blood sugar levels up and avoid morning sickness.
Mosquito bites: Before reaching for the insect bite cream, try rubbing the affected area with the inside of a banana skin. Many people find it amazingly successful at reducing swelling and irritation.
Nerves: Bananas are high in B vitamins that help calm the nervous system.
Overweight and at work? Studies at the Institute of Psychology in Austria found pressure at work leads to gorging on comfort food like chocolate and chips. Looking at 5,000 hospital patients, researchers found the most obese were more likely to be in high-pressure jobs. The report concluded that, to avoid panic-induced food cravings, we need to control our blood sugar levels by snacking on high carbohydrate foods every two hours to keep levels steady.
Ulcers: The banana is used as the dietary food against intestinal disorders because of its soft texture and smoothness. It is the only raw fruit that can be eaten without distress in over-chronicler cases. It also neutralizes over-acidity and reduces irritation by coating the lining of the stomach.
Tempe rature control: Many other cultures see bananas as a 'cooling' fruit that can lower both the physical and emotional temperature of expectant mothers. In Thailand , for example, pregnant women eat bananas to ensure their baby is born with a cool temperature.
Seasonal Affective Disorder (SAD): Bananas can help SAD sufferers because they contain the natural mood enhancer tryptophan.
Smoking &Tobacco Use: Bananas can also help people trying to give up smoking. The B6, B12 they contain, as well as the potassium an d magnesium found in them, help the body recover from the effects of nicotine withdrawal.
Stress: Potassium is a vital mineral, which helps normalize the heartbeat, sends oxygen to the brain and regulates your body's water balance . When we are stressed, our metabolic rate rises, thereby reducing our potassium levels.. These can be rebalanced with the help of a high-potassium banana snack.
Strokes:! According to research in The New England Journal of Medicine, eating bananas as part of a regular diet can cut the risk of death by strokes by as much as 40%!
Warts: Those keen on natural alternatives swear that if you want to kill off a wart, take a piece of banana skin and place it on the wart, with the yellow sid e out. Carefully hold the skin in place with a plaster or surgical tape!

So, a banana really is a natural remedy for many ills. When you compare it to an apple, it has four times the protein, twice the carbohydrate, three times the phosphorus, five times the vitamin A and iron, and twice the other vitamins and minerals. It is also rich in potassium and is one of the best value foods around So maybe its time to change that well-known phrase so that we say, 'A banana a day keeps the doctor away!'

PS: Bananas must be the reason monkeys are so happy all the time! I will add one here; want a quick shine on our shoes. Take the INSIDE of the banana skin, and rub directly on the shoe....polish with dry cloth. Amazing fruit!!!



_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu zala07)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 17:13:20   
valči
zala 07,pol pa vedi,kaj je prav ne,pri teh dohtarjih.Kaj pa je narobe s tvojim user posted image ?In kaka zdravila imata?Pomoje se ti dete sedaj v tem hladu ne poti?
Klaudia,non capito,podnapise prosimuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 17:48:51   
skuštrana
Končno sem doma, za svojim računalnikomuser posted image , ampak ne za dolgo...že pakiramo za naprej, gremo jutri v Split..Komaj čakamuser posted image

Lepo se imejte čez praznike, pa ne preveč pisat da ne bom v velikem zaostankuuser posted image

Suzanamai, upam da boš videla slikce, javi mi če ti je ok, bi mi2 kar rezervirala, gremo mimo ko bomo šli za split. bova kar zacahnila našo parcelouser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 17:50:21   
skuštrana
Metkica, če se ne motim imata vi2 v crikvenici prikolico..kje pa? kdaj pa kaj pridete, da se malo družimouser posted image user posted image Si dobila mt?

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 17:51:40   
suzanamai
Klaudia hudo, sedaj vsaj vem zakaj imamo vsi v familiji radi bananeuser posted image . Bom pa poskusila še ostalo, najbolj zanimivo mi je za pike. Bomo videli....


Valči in Zala07 čisto nič vama ne zavidam. Imam edino srečo, da sta moja P in nadomestna najnaj. Pa tudi čisto nič mi ni težko, ko mi reče naj se prideva raje pokazat, kot je bilo včeraj, saj nikoli nič ne čakava. Če imava uro ob 10h, bova takrat na vrsti, se je zgodilo tudi, da sva bili že 20 min prej, pa sva šli takoj noter. Ni mi hujšega, kot čakati v čakalnici z bolanim otrokom, po možnosti v krogu ostalih bolančkov... Včeraj je tudi Zojo pregledovala skoraj 1 uro, saj ji ni šlo v račun bruhanje, no ko je izključila, res vse možne faktorje, smo ostali na zamašenem nosku. Sem vsaj pomirjena.

Kinnie a boš doma v petek? Gremo mimo, pa bi šli mogoče na kak sprehod?

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 17:53:16   
skuštrana
Suzanamai, ribežn pa drugič..je bilo vse tako na knap, da je jojuser posted image enega kar šparaj zame.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 18:02:29   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Metkica, če se ne motim imata vi2 v crikvenici prikolico..kje pa? kdaj pa kaj pridete, da se malo družimouser posted image user posted image Si dobila mt?


MT še nimam, bom dobilauser posted image user posted image  komaj čakam, denar sem ti danes nakazala. Hja v vaše konce (klenovico) pridem 28. junija (komaj čakam) in ostanem dol sama z otrokoma en teden, no user posted image  bo prisoten vikende. Potem gremo za en teden domov, potem pa glavni dopust 14. julija pa do konc meseca julija. Potem pospravimo in gremo domov. V avgustu me ni več dol user posted image user posted image  ker bom že mela poln kufer ciganskega življenja.

Ko bom dol, definitivno pridem do tebe oziroma nekje se boma dobile.user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 19:44:02   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Kinnie a boš doma v petek? Gremo mimo, pa bi šli mogoče na kak sprehod?

jooj ful bi te rada spoznala......samo me ne bo....danes gremo na Pag (grem našo oktoberko Živo pogledatuser posted image ), tako da kadarkoli drugič!!!!!sorry res...

mi pa lohk poveš, če si trenirala gimnastikouser posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 19:53:43   
*Lana*
Čer!

Joj kk velik pišete, vas komaj dohajamuser posted image
Smo bli bolj mal doma, ker je bil skoz sonček, tako da smo izkoristili lepe dneve zunaj. Danes pa dež, katastrofa user posted image , sem kar mal sitna.

Mali mi je zaspal, js pa na RR, ker je moj user posted image  še v službi, cele praznike dela, razen petek ne, tak da bova z user posted image  sama, bo dolgčas.

GH - ko sva jedla zelenjavo, mi je malo pojedel, zdaj pa jabolko in hruško z užitkom je, jutr bova jedla pa banano, mnjami. Se pa še vedno velik dojiva , tako da v 24 urah imava cca. 10 - 12 obrokov user posted image , saj se mu pozna.

Vidim, da jih je velik na dopustu, blagor jim. Mi bomo pa poleti zato uživali.

A je ktera tu?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 20:05:45   
Daschi
Helou, moje punce!
 
Saj vem, saj vem, čist vas zanemarjamuser posted image ! Bom bolj pridna zdaj! Zdaj pa res user posted image

VALČI! Sem prebrala o tvoji mali. S tem se ni za hecat. Midve z Zairo sva bili v bolnici zaradi bronhiolitisa. Štej ji vdihe. Če jih ima več kot 40 na minuto v trnem spanju, potem ni dobro. Čisti ji nosek. Nam je zelo, zelo pomagal aspirator, ki se ga priključi na sesalec. Istega imajo na vrazovem trgu. Zalivaj jo s fiziološko. Mi smo delali še paro. En lonec vrelih kamilic, čez njeno posteljico smo dali veliko rjuho, spodaj pa lonec in smo ji vso noč greli, da je bila vso noč pod paro. In je pomagalo.

Lahko pa pokličeš še direktno na: 01 5229 252 - to je služba za pljučne bolezni na Vrazovem trgu in ti bodo vse povedali in svetovali.

Pa pozdravite se!

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 20:10:35   
Daschi
Aja, še to!
Imam eno fejst novičko za vse mamice. Sicer je še velika skrivnost, ampak vam jo izdamuser posted image
Konec junija pripravljamo en ful velik žur. Ful bo dobro, ful zanimivo, ful nagrad, degustacij, brezplačna hrana, pijača, poskrbljeno za otroke, ni da ni user posted image  V Zoo-ju - vstopnine ne bo, vse zastonj!
Kako pa pridet noter, vas pa še obvestim. Do časa!user posted image

Sicer ne smem delat reklame, bo vse napisano v tisti reviji - saj veste kateri, ki bo izšla drugi teden in pa na spletni strani bo tudi vse razloženo - saj veste kateri user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Daschi -- 29.4.2008 20:11:09 >


_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 20:19:23   
suzanamai
Skuštrana full hude slikce, jaz sem takoj za, samo imamo eno težavo, ravno včeraj se je soseda spomnila, da bi pa onadva mogoče vseeno postavila prikolco v Vrsarju, ker so jima kot stalnima pavšalistoma dal full ugodno ponudbo, pa nam ponuja polovico pavšala. Sedaj pa ne vem kaj naj. Ta Vrsar mi ne sede, saj smo že bili pri njih in je tema. Prikolica na soncu, bljak sanitarije, skale...
Ma ej prav žal mi je, da sva tako dolgo čarale, zdaj bi ble lahko že na morjuuser posted image
Bom mal pobrskala, če kdo poceni prodaja ali pa mogoče oddaja prikolico, da jo postavimo na tvojo parcelico.

Kinnie sem trenirala gimnastiko ja, zakaj pa misliš, da mam sam meter60user posted image .
Sploh ni panike, saj veš da gremo velikokrat mimo, sem se mislila elegantno izognit tastu pa taši, saj gremo že v četrtek tja, Mai bo tam prespal, potem gremo pa v petek po njega. Ni panike, bi mi pa sigurno bolj pasalo s tabo it na sončka, kot pa ponovno k njimuser posted image . bom mojmu rekla, naj me kar pri mojih spusti, pa bova šli z zojo spet do gradu in nazaj v mt, je bil zakon.
user posted image

Zdaj pa šibam..

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 21:06:05   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Kinnie sem trenirala gimnastiko ja, zakaj pa misliš, da mam sam meter60user posted image .



user posted image user posted image
jaz sem tudi upokojena gimnastičarka z 1,60....

za kateri klub si pa tekmovala?


(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 22:29:27   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Kinnie sem trenirala gimnastiko ja, zakaj pa misliš, da mam sam meter60user posted image .



user posted image user posted image
jaz sem tudi upokojena gimnastičarka z 1,60....

za kateri klub si pa tekmovala?




Domžalske lastovke smo bile. Ampak kot veš je že dve desetletji pa še malo tegauser posted image user posted image user posted image . ampak še nisem za v staro šaro, sem ravno v nedeljo par fint Maiu pokazal, pa me je gledal ves začuden in pozabil usta zapret. Pol je pa rekel ja saj ti gre še full dobr mamiuser posted image .

Zdaj grem pa spat, sem full jezna, ker sem housa zamudilauser posted image . Punce raport prosim, saj ponovitve verjetno ni al kakouser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 22:44:43   
janja
valči - ni panike. Nisem zamerljiva. Zadnja leta imam očitno težave s spanjem. Pa se pripravljam, da grem k dohtarju, pa vem kaj mi bo rekla. Da sem izčrpana. Halo! Jaz vem kdaj sem utrujena od izčrpanosti, kdaj pa sem zaspana proti svoji volji.  Je pa pot do diagnoze dolga. Saj zdele, ko sem na porodniški ni panike. Bojim se pa kaj bo, ko bom šla v službo. Ko se mi začne spati, me kar v trenutku zmanjka. Ne pomaga nobena kava...mogoče samo za pol ure. Pol je pa situacija enaka. Pa jaz, ko sem komaj čakala, da naredim izpit za avto. Se sploh ne upam it na relacijo, ker me je strah, da zaspim za volanom. Tako da vozim samo še po mestu, pa mogoče relacijo do 30 minut (ampak moram biti prepričana, da sem spočita in naspana). Se opravičujem ostalim za off topic.
Pa user posted image za Nino. Ti kar vztrajaj, da ugotovijo, kaj je narobe z njo. Upam, da se kmalu pozdravi.

No grem še mal pospravljat. Naši pustijo za sabo pravi nered, preden grejo spat. Kr pikce dobim.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 22:53:07   
zala07
IZVIRNO SPOROČILO: valči

zala 07,pol pa vedi,kaj je prav ne,pri teh dohtarjih.Kaj pa je narobe s tvojim user posted image ?In kaka zdravila imata?Pomoje se ti dete sedaj v tem hladu ne poti?
Klaudia,non capito,podnapise prosimuser posted image



midve pa sva prejšnji vikend imeli vročino, v torek pa drisko in alergijo. ful, ful je bila slabe volje in jokala dan in noč v eno.  Moja P ji je kr dala claritine proti alergiji. pa je bila o.k. do včeraj, danes zjutraj pa zopet alergija. kar je grozno pa je to, da je mi nadomestna P rekla, da ona ji ne bi dajala tega zdravila. katastrofa, sploh ne vem kaj naj.

ta mala pa se mi smili, ker vfidim, da jo ful srbi in je non stop slabe volje.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 23:15:19   
sanwebdra
zala07, saj sploh ne vem, kaj naj ti rečem ... Že to je dovolj hudo, da se mnenja P razlikujejo ... potem pa še ... ALERGIJO na KAJ pa je Zala dobila?

Claritine ... jaz bi tudi premislila o dajanju tega zdravila -  a ima predpisano kar normalno dozo za odrasle???

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu zala07)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 23:18:28   
Alina_alin
sanwebdra,ti imaš pa skozi neke aktivnosti. Prav tak! Dobro spletite mlaj in lepo kresovanje, pa da kaj ne zažgete - kljub temu,da si gasilka, si drznem opozorit...
Lane31 sanwebdra, hvala za pohvale za avatar.

Mišk, saj bo mrk tudi minil. Mi smo tudi imeli fazo "dooolgo nič" po parih obratih, ki jih je pokazala. Sedaj - zadnji teden pa se obrača v obe smeri, kot da je na tekomovanju kotaljenja.

Jaz sem danes že malo pokupčkala stvari za jutrišnjo pakiranje.

Aja, pa da se še jaz pohvalim - tudi jaz imam od danes MT. Upam, in še enkrat upam, da se bo Tjaša navadila in ji bo všeč biti v njem. Ker pri sprobavanju na srečanju je bil 2x jokec stokec še preden sem ga inštalirala. Danes je bila not 10 min zadovoljna.

Bolančki, pozdravite se.

Aja,  čiščenje noska - tudi jaz imam pumpico na sesalec. Ista zgodba kot od sanwebdre- se mi je slišalo grozno, pa ko je Tjaša zbolela februarja, sem zalaufala s knedlom v ustih in isto sekundo ugotovila, da je zakon! Sem ji pa čistila nosek vsakih 5 min- takoj ko je "voda" pritekla, v kopalnico in posesala. In nahod je imela samo 2 dni in ni se zgodilo, da bi se nos zabil, da se ne bi mogle dojit, kar sem se bala...Sem bila sama nase jezna, da si je nisem že prej nabavila - no ja, pa saj je hb, nismo prej kaj niti rabili - prvorojenka nikoli ni imela prehlad z zamašenim nosom. bolj parkrat virozo, ko ni bil nos na udaru. hb. pa že trkam, ja nič ne hvalim našega zdravja... da kaj slučajno ne pride. V glavnem - pumpico toplo priporočam.

Suzanamai, pa vaša Zoja je pa hitro štartala z motorji
alarm, tjaša kliče, nočka




_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu zala07)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 23:23:08   
sanwebdra
Aja, pa dober večer, sem že čisto izmozgana ...

Se je Juljija zjutraj že pred sedmo zbudila, kot da bi čutila, da greva vence za prvomajsko drevo plest. In potem sva ble pridne od 08.30 do 14.30, ko sva prišle domov. Moja mama in jaz (pa fotr je tudi pomagal) sva spletli 3 vence in dve kitiuser posted image , pa še trakove smo narezali iz krep papirja, da se bodo trije mlaji svetili v barvah.

Je bil najprej lep, zakrit sonček, da smo se kar slačili, potem pa naenkrat dež in smo se umaknili v garažo gasilskega doma. Julija je bila pridkana, le v vozičku noče sedeti ... tako, da smo največ naredili, ko je spala.user posted image

Potem pa sva popoldan dobila obisk prijateljic, še posebno ene, ki zdaj živi v Nemčiji. Je prišla teta Nina iz Berlina. Pol pa House, Damages z Glenn Close (presenetljivo dobra serija), zdaj pa kot pravi odvisnik ... user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 23:24:02   
VANILI
valči, a nimate dežurnega P?? Ker če se majceniže tako vleče, bi blonujno jo it pokazat. Upam,da sidanes to uredila,sem šele začea brat, pa kar proti komentiram...

janja - prav luštkan je Urbanček! Je pa vztrajen! Kdaj keri kaj osvoji, sploh ni merilo za to, kako bo kasneje motorično spreten. En primer: v vasi je punčka, zdaj stara kake dobra 4 leta. Hodila je na fizioterapijo, ma se je blo narobe. Živa je pa prehitevala. In po treh letihje ta punčka kot profesorca sedla na Živino kolo in se furala po dvorišču, naša Živa pa vsa lesena, s koleščki... Tako da - vsak je za nekaj.

Moram pa rečt, da naš Teo danes se je prvič sam vsedel!! Najprej sem mislila, da ga je živa dala sedet, ko je sedel na armafleksu, potem pa sem bila rpiča temu dejanju, ko se je sam vsedel. Seveda sem hotela posnet, a čim sem vklopla aparat, me je sam bulkal in se smejal, pa nič od sedenja, valjdauser posted image . Tako da ob drugi priliki.

house - pa je le zajuser posted image al una detektiva, jes!!! Ja, tud jaz bi bla rada njegova prijateljica...user posted image

nočno zbujanje in zgodno vstajanje: dobro, da se mali ponoči zbuja, mi je čist ok, ker ful intenzivno vleče, se hitro naje in potem v hipu zaspi. jaz včasih kar zaspim, pol ko mi pa glava naprej pade, se pa zbudim. Ampakzadnjič je nekaj cvilkalo ob treh. Prižgem luč in ga zagledam na vseh 4, kako se mi smeji. Pol je zagledal atija v pojstli in se na vsak način hotel dokopat donjega. Sem mu rekla,najse obrne stran. Pa je ponovil ob petih isto zgodbo, samo da sem bila tako crkjena, da sem ga dala med naju. Pa ga je tako nabunkal, parkrat klofnil, potem pa ga začel vlečt za majico,dokler se ni obbrnil - potem pa tisti dvozobi nasmeh, ki ti ga podari beba- da je več vreden kot spanec! No,seveda te  takoj za tem prešine, da je vseeno še ful zgodaj in bi se te igrice raje šli kakše 3 ure kasneje... Ja pa ne. Ob šestih je po novempri nas budnica. Ojej... jaz pa do enih tu visim,pol se vmes 3x zbudim... ne,janja,jaz sem napoleonuser posted image !

mehurčica - moje pisanje je res grozno, vem, ampak ne gledam pod prste potem pa nikoli ne berem za sabo, ker verjetno ne bi ničesar poslala... al mi pa tadolga tipka ne prime, al pa premalo pritisnem. Saj danes sem si nohte ostrigla, tako da lahko bolj pritiskam. Vidiš??user posted image

gh in vedra - danes sem mudala 50ml mleka in riževe kosmiče. vse zmazal, samo vmes je enkrat pogruntal, da se ful dobra fora zgodi, če pihne ravno, ko ima polna usta hrane. In ker je bilo nepričakovano, sem dobila nazaj porcijo po očalih, laseh, oblačilu... tleh, mizi...user posted image user posted image . Samo sem ga zamotila in se nič na glas smejala, da ne bi poštudiral, da je to dobra fora. Čeprav v sebi sem se pa smejala.

sem hotla rečt, da imam doma eno meni dobro knjigo "Velika paparica za male papavčke", avtorica Annabel Karmel, noter je napisano po dnevih in tednih uvajanje gh, kako se pripravlja hrana, pa recepti...mi je všeč, pa še kakšno idejo dobiš. Čeprav sem recepte probavala na Živi, pa nič užgalo. Ampakto kasneje, kot dojenčica je pojedla vse kar jije prišlo v usta. Potem pa kot bi odrezal. Al ni prave barve, ali oblke, ali vonja...user posted image

suzanamai - a tvoj oči je pa tak tahud motorist, uau! Ja možno, da bo tudi Zoja,pravijo da eno generacijo preskoči... meitai - ja saj jaz ga mam tud tko, ampak zgleda je malo večj,pa mi povsod gleda ven. Se je pa danes zgodilo, da je sredi trgovine začel filmat... ga je ena prodajalka ogovarjala, jaz ga pogledam, on pa že z učki nekam u luft... In sem mu naslonila glavico name (a jo ti nazaj nasloniš, ko spi??). No mi je bilo tako lepo,da je zaspančkal, ker semi res zdi, da mu je noter udobno - no pa da ga ne bi zbudila, sem začela ful poševno hodit, noge veliko naprej kot rit, glava je pa še zaostajala...

kinnie, pa kaj ti živiš v naši vasi???!!! Kot da bi opisovala, kako je pri nas! Tudi ni otročkov, do civilizacije je pa 1km,peš pridem nikamor, edina cesta za sprehajat je polna norcev v avtomobilih, tako da mora Živa skos po bankini hodit, jaz z enim delom viozička tud, tako da so naši sprehodi pravi adrenalinski šok!! Drugo pot, ki je makedamska in je vodila do gozdička in potočka,pa so sosedi zarli, ker se tam zdaj pasejo krave... in so že naredile tako blato... tako da me ima, da bi naredili ograjo - čeprav mi je prej ila všeč širina... ampak to pa tud nč od nč...user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 23:33:46   
VANILI
kinnie, a ti to mene strašiš s taščo , tale dinozaver ji je čist podoben!! in že smo pri...
tašča kotičku!! kaj je danes naredila, beri in se čudi: je cel dan včeraj govorila mojmu, da mora v trgovino .Moj danes cel dan nekajprčkal,kozunaj dež,pa luči naštimal,pato pa ono... Pol se zmeniva, da grem s Teotom na sprehod,on pa tačas naj pelje user posted image . In jo pokliče, in pazite tole, gospa zdaj ni mela časa, ker se bo čez 1 uro začela njena nadaljevanka!!! kot da ne bi mogla posent ali gledat jutri ponovitve!!!! Saj ne moreš verjet. No, pa je vseeno šla,ker je je ugotovila,da je danes sploh ni. Mislim,koje preseravanje.user posted image

nova 10ka jeeeeeeeeeeuser posted image user posted image  za Grčijo!!!!!!! Ja avtostolček, hm... pojma nimam, kaj naredit. Jaz verjetno bi vzela, pa šla z avionom. Upam,da boste šli in uživali!!!!

kasija - vidim, da tvoj user posted image  tud dela strehce!!user posted image





_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 23:34:21   
sanwebdra
Evo, prebrane ... zdaj pa lahko noč in lepe sanje ...
user posted image

OJ, Vanili, problemi s taščico ... ti nič ne zavidam
user posted image

< Sporočilo je popravil sanwebdra -- 29.4.2008 23:35:41 >


_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?