|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 3
29.4.2008 23:50:30   
VANILI
dashi - ne jaz ne vem katera revija, katera prireditev, kateri žur...
vem samo, da danes cel dan mislim, da je sobotauser posted image user posted image

suzanamai - Jaz semHousa gledala od pol desetih, ker Teo valda ni hotel zaspat, pa če ti nobena še ni obnovila, bom jaz na koncu...

nič, oči se mi lepijo...

lahko noč...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 8:08:26   
sanwebdra
Pa da bo meni po dolgem času uspelo ... PRVA

DOBRO JUTRO ... sonček sije, dnevna temperatura do 19°C, na Štajerskem seveda, Zahodna Slovenija pa žal dež ...

30. april, noč za prižiganje kresov ... tokrat brez nas ... in jutri gremo na morje user posted image  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evo, zdaj pa kavica in obvezni zajtrk:
 user posted image

user posted image .

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 8:27:22   
vedra
Dobro jutro .... in hvala za "južno" sanwebdra.
In obilo užitkov in user posted image   na morju.


Sem vesela da so prazniki, saj je temu primeren tudi tempo tukaj .... tak tempo še nekako dohajam, sploh če je vmes kak tih deževen danuser posted image

Vanili - za naslov knjige za male papavčke, si jo bom sposodila, saj bom morala biti malo bolj inovativna, da bo moj user posted image  pojedel kaj zelenjave in zelenjavne vitaminčke.


(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 8:29:14   
lane31
Dobro jutro.......Sanwebdra si se pa lepo potrudila user posted image
Suzanamai......jaz imam 1,56 cm brez treninga user posted image
Včeraj smo se stepali.....malo šli prek meje - ponovno v ilegali user posted image  -v lipnico
Mislim ej.......slučajno še zavijem v DM ,ker sem rabla mleko za malo ,pa je hipp2 pod 8€ medtem ko je pri nas 12 user posted image  ......pol smo šli še v neko trgovino z igračama in sem ji za 3 igrače dala 20€ ,ko bi tukaj vsaj 40 prišle....pa kake lepe vrtiljake za na posteljo- z lučkami in muziko pa samo 19€ ....midva pa sva za božič ji najbolj enostavnega kupila za 27€ user posted image
No zdaj vsekakor bom igrače drugje kupovala....sploh teh z liki ki jih otrok vstavlja v odprtine, so full poceni
Pri nas je sonček........si bo treba kaj namislit in ga šibnit kam user posted image  


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 8:31:20   
lane31
Valči........pa to so pa res neki dohtarji....jaz bi jo peljala še enkrat k pediatru,
vem pa da se ti že butasto jo zdi tolikko vlačit okoli pol pa tako

Janja.......te tvoje težave sem pa spregledla....ti kar pojdi k zdravnici ,pa ji vse tako lepo razloži....bo sigurno naredila preiskave....morda si slabokrvna user posted image  ali pa imaš zelo nizek RR user posted image  ne boj se da te bo tako odpravila..........se spomnim da je celo ena bolezen....grem poiskat
http://en.wikipedia.org/wiki/Hypersomnia   e to sem iskala

< Sporočilo je popravil lane31 -- 30.4.2008 8:38:55 >


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 8:56:21   
Ulaa
Dobro jutro!
Iiiii, kak fini zajtrk user posted image Pa kaj a sonce imate? Mi bi tudi, mi bi tudi.....
Sem mislila, da bomo sli vceraj v zoo pa ni bilo nic s tega, no mogoce pa danes, saj ne rabimo sonce, samo dez naj ne pada.
gh: 
vceraj sem nasemu Niku dala eno zlicko krompirja, se je tako davil, da je vse zbruhal user posted image , mi ni nic jasno,jabolko, korenje, banano - vse brez problema. A mislite da sem mogoce naredila pregosto? Ali ima se od katere user posted image , tezave pri kaki vrsti hrane. Danes dobi bucko user posted image .
alergije: jaz bi po zdravilih posegla v skrajnem primeru, kar pomeni ogromno flekov, ne vem tezave z dihanjem, driska ipd. Poizkusite ugotovit kaj bi bilo krivo za alergije. Sedaj je v zraku ogromno cvetnega prahu, potem pa je tu se hrana ki jo uvajamo, jabolko je velik navzkrizni alergen - kar pomeni, da sam po sebi je o.k., ce pa ga je nekdo, ki ima seneni nahod se pa ta zelooo poslabsa. Sicer pa malo tezit P naj vas dajo na kaka testiranja. Upam, da se porihtate. Eno user posted image za vse bolancke, da se pozdravite.
janja: super filmcek user posted image user posted image user posted image , nam j nekaterim v tolazbo, ko vidimo, da ni samo nas takole spreten user posted image .
Pa kakega hudega miskota imate!
pranje oblacil: jaz jih perem na toliko kolikor je oznacceno na etiketi, kar pomeni da vse kar je malo pisano tam na cca 40, kaj vec ze ne.  Pred pranjem pa packe in madeze pospricam z zelenim oxi. Pa to kar takoj ko se umazejo, in potem pocakajo na pranje. Nekateri madezi zginejo ze pred pranjem.

Tole je pa nasa nova pridobitev:
http://shrani.si/f/3A/R0/3b9J6cGd/dsc05486.jpg

Nik se oglasa, sibam.
lep dan


(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 9:41:05   
mišk
****ti!!!! Tolk sem napisala, pa mi je vse zbrisalo!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo eno prošnjo bom ponovila:
Klaudia, ali katera druga: a se vam da prpopat link o izdelavi mai tai-ja?user posted image

Madonca sem jezna!

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 9:54:49   
Klaudia
Linki za mei tai-je
http://www.sleepingbaby.net/jan/Baby/FrankenKozy.htm

http://bradley-etheridge.com/MaeMeiTai.htm

http://www.wearyourbaby.org/Default.aspx?tabid=118

http://www.sleepingbaby.net/jan/Baby/asian.html

Meni je najbolj prav prišel zadnji link.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 10:00:05   
mehurčica
O, Mišk, tebe je tudi skenslalo? user posted image Jaz sem imela samo tri stavke napisane.user posted image Ko drugače ful dolgo poste pišem, pa si raje skopiram, ampak me nikoli ne skensla. Zdaj pa glih...

Sanwebdra, hvala za zajtrk. Sem morala prav slino pogoltnit.user posted image

Eni se je pa danes ponoči dojila samo ob 2h in ob 5:30! Kaki luksuz.user posted image Spala pa tako kot ponavadi, cca. 12 ur. Včasih malo manj, včasih pa tudi 13.
In danes je za zajtrk pojedla 80ml brskvine kašice.user posted image

Valči, kako je z Nino??

Aneta in Tjaša, vse naj naj za 6m!
user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 10:58:47   
Alina_alin
Aneta, Tjaša ti časti torto - polovičko + lepe želje po zdravju in veliko igrivosti še naprej. Drugo polovičko torte  bo obdržala zase.user posted image
Hja, Tjaša bo za pol urce stara 6 m. Ja ta čas sem že zeloooo dihala.

Mehurčica, hvala za čestitke, pravi Tjaša v svojem jeziku cviljenja in vriskanja.user posted image


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 11:46:49   
nova10ka
Aneta in Tjaša - čestitke... da bosta srečni in veseli, se veliko igrali, peli ter seveda dobro spali user posted image user posted image user posted image

Hvala vsem za predloge o vrtcih in varstvu user posted image (Kasija, hvala za like). Babice žal ne pridejo v poštev, ker še delajo. so vsi iz tiste flower power generacije, k so malo dlje faks pacal, zato morajo pa zdaj malo dlje delat user posted image - to se hecam. Tjaša nič kaj ne osvaja potrebnih veščin za samostojno bivanje doma, tako da še naprej iščemo varstvo.

Potovanje- letalo ali trajekt;
ste me kar prepričale za letalo, samo zanimajo me pa argumenti proti trajektu. Saj je mogoče res dolga do Grčije, samo če bi vzeli svojo kabino in se v miru rihtali, pol mogoče ne bi bilo take panike... Razen, če bo pikici slabo ali dolgčas. Kaj menite o trajektu do Grčije?

Čiščenje noska
- na srečo je do zdaj šlo tako, da sem ji dala v nosek kapljice fiziološke (kar je bil sicer po njenih kriterijih en hujših zločinov) in je potem sama skihala ven, kar je ostalo. Tele vaše izkušnje s pumpico so pa ojojojoj.

Mi smo drugače NAVELIČANI DEŽJA DO KONCA, pa tole vreme danes čisto nič ne pomaga. Jo dam v voziček, ker vidim sonce, ko pa stopim skozi vrata že dežuje. Pa še nikamor se ne bomo spravili za 1.majskeuser posted image . Kajti slaba stran biti izvenzakonska žena znanstveniku je, da sploh ne ve kdaj so kakšni prazniki. Je pač obdobje, ko se mu dela in obdobje, ko se mu ne dela toliko. In ta obdobja se seveda ne pokrivajo z vikendi in prazniki. Fino je, da veliko dela doma, torej mu lahko user posted image uturim, pa dopoldne skočim v kak šoping al pa tečt al pa kaj. So pa tudi ne tako fine stvari, na katere se spomnim, ko se ljudlje odpravijo proti morju in v LJ (predvsem v Šentvidu) postane mrtvilo.

Lepo se imejte in uživajte





(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 11:53:01   
Kasija
Aneta in Tjaša, vse naj naj za pol leta!

Elian ima še malo poln nosek, ampak je že v redu, tako da se gremo danes potepat! Upam user posted image

Zdaj vas grem pa še malo prebrat,

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 12:24:31   
mama06
Punce, malo mi pomagajte, plaese!!

GH - Včeraj sva začela z banano in danes sem mu jo dala še enkrat. Obakrat glih za eno mali žličko, zraven pa take face, kot da ga želim zastrupi - mehurčica te popolnoma razumem sedaj, kako ej pri tvoji pikici in hranjenjuuser posted image . Ampak kot vidiš, nisi samauser posted image .
Sedaj me pa zanima glede alergij in kakanja. Banane bi naj zapirale, ane? Naš ima pa drisko in noter polno črnih trakecov, ko mali "črvički". A je to OK?

Prosim, za pomočuser posted image

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 12:41:57   
mišk
Klaudia: Hvala ti! Ti si res carica!!user posted image user posted image  Dobro, da imamo eno tako majstrco med nami, ki nam pomaga pri raznoraznih tehničnih težavah, iskanju raznih zadev, urejenju seznamov, organizaciji,... Dobra si!user posted image  S čim se že drugač ukvarjaš?user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 12:42:55   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Punce, malo mi pomagajte, plaese!!

GH - Včeraj sva začela z banano in danes sem mu jo dala še enkrat. Obakrat glih za eno mali žličko, zraven pa take face, kot da ga želim zastrupi - mehurčica te popolnoma razumem sedaj, kako ej pri tvoji pikici in hranjenjuuser posted image . Ampak kot vidiš, nisi samauser posted image .
Sedaj me pa zanima glede alergij in kakanja. Banane bi naj zapirale, ane? Naš ima pa drisko in noter polno črnih trakecov, ko mali "črvički". A je to OK?

Prosim, za pomočuser posted image



Brez panike, to je od bananeuser posted image .

Zapira pa postana banana.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 12:43:37   
mišk
Daschi: A to bo objavljeno v SuperMami, ker jaz jo kupujem, čeprav sploh ne vem kdaj izide?! Kupim jo, ko pač v trgovini vidim, da je nova.user posted image  Kdaj res izhaja? Mislim, katerega v mesecu?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 12:43:46   
sanwebdra
mama06, tu ti pa ne znam pomagat - poskusi spet čez kak teden - a si mu jo zmiksala ali samo pretlačila???

Aneta in Tjaša, pa vsem včerajšnjim slavljencem

user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 12:48:50   
mama06
Samo naribala na ribež od suzanemai, pa je kot da bi jo prepasirala ratalo. Zraven sem pa dala čisto malo mojega mleka.Prvi poskus je pa bil sama banana.


Ja seveda sem smotana. Za nazaj in za danes vsem polovičkam iskrene čestitke!!!

user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 13:22:53   
VANILI
Helou šeod mene!
Danes sem kar malo žalostna, ker doma samevamo, user posted image  je šel na službeni piknik, dopoldne smo ujeli krpe sonca, na srečo, ker zdaj je že temno in se pripravlja k dežju.
Ja,sem hotla rečt, da bi raje šla na morje... uživajte vsi, ki ste na počitnicah!! No pa sevedavsi, ki ste ostali doma.

sanwebdra - juhu za morje, kam pa greste?? Danes sem vidla ful visok in lep mlaj, pa grmado za kres... upam, da jih ne bo dež presenetil.

vedra - meni je knjiga všeč, ker ima recepte po starosti, od zečetka uvajanja gh pa vse do predšole. Jaz si pri vsakem receptu označim, ali so moji z veseljem popapcali alise jim je zatikalo po grluuser posted image . Pa not je polno nasvetov. Tako, malo ti  razširi obzorja. Čeprav mi je moj user posted image  včeraj v napol smehu rekel, naj ne kompliciram preveč, ker sem se zanimala za to, katere začimbe lahko dajem user posted image . No, katere vi dajete? Vem, da je bil enkrat v Mami napisano, a pojma nimam, kam sem dala...

lane31 - kam hodite po igrače? Jaz bi tud rada vedla. Smo kupili en poganjalc za Teta, je bil 100 vrov. Sicer je ful v redu, ker ga lahko že zdaj uporablja, ampak vseeno se mi tista plastika ne zdi tok vrednauser posted image ...

suzanamai - gimnastičarka- sanjala sem, da ti moram rečt, da ko boš delala salto-mortale, ne imet Zoje v mei taju!!! sej sm vidla, da si ful spretna, in ti verjamem, a vseenouser posted image user posted image user posted image user posted image

valči - kako kaj zdravje??? eno veliiiko user posted image vam pošiljam!!

mama06 - user posted image user posted image user posted image user posted image kako si pa banano naribala???user posted image user posted image user posted image
joj si me zdaj nasmejala in sem malo boljše volje



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 13:32:49   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

lane31 - kam hodite po igrače? Jaz bi tud rada vedla. Smo kupili en poganjalc za Teta, je bil 100 vrov. Sicer je ful v redu, ker ga lahko že zdaj uporablja, ampak vseeno se mi tista plastika ne zdi tok vrednauser posted image ...



mama06 - user posted image user posted image user posted image user posted image kako si pa banano naribala???user posted image user posted image user posted image
joj si me zdaj nasmejala in sem malo boljše volje





Čisto enostavno gre, ne vem, kaj ti je bilo tu tako smešnouser posted image user posted image . Če rabiš inštrukcije s kuhanja, se lahko zmeniva.user posted image user posted image user posted image

Igrače
- midva sva kupila on vrtiljak za nad posteljico v A v Leineru, pa je bil 17EUR in je ful dober. Sem jih potem gledala pri nas in so bile brez muzike dražje od najineuser posted image user posted image . Drugače pa v Toysu. Pa mogoče še lane31 ve za kako bliže in bolj skritouser posted image

< Sporočilo je popravil mama06 -- 30.4.2008 13:35:07 >

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 13:34:41   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI


mama06 - user posted image user posted image user posted image user posted image kako si pa banano naribala???user posted image user posted image user posted image
joj si me zdaj nasmejala in sem malo boljše volje




Veš, zdaj si pa ti mene nasmejala, ker gre ful izi naribat, heheuser posted image user posted image user posted image . Just use your imagination an tryuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 13:39:02   
VANILI
mama06- ja, za inštrukcije se priporočam, lahko odpreva poseben kotiček na RRuser posted image . no še vedno ne štekam ribanje - sori saj sem res mal tupa po naravi, ampak vseeno... v uni "moji " knjigi piše, naj bo banana res zrela, potem se jo pretlači in doda mleko ali vodo. Če pa ni res zrela - se jo da za par minu v mikrovalovko.
A mogoče veš. ali se lahko in kdaj se lahko dajo kalčki??

in, kako kaj Jernejček pridobiva na teži???

plenice - sem prej pozabila povedat, da sem kupila v muellerju njihove Babylove plenice, so samo 6 evrov, moje pamperske pa 14!!!! In ugotovila, da čez dan so ok, čez noč pa ne, ker Teo tok lula,da je zjutraj čez in čez moker, plenica pa tokšna, da jo lahko vsakhip raznese. Pa kakec gre tud venuser posted image . Tako da so ok, mehke in to, ampak čez noč ostajamo na violičnih pamperskah (z mrežico).

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 13:43:22   
VANILI
mama06, daj plis povej, kako daš kopirat tekst!!
In ribanje banane: po moji logiki morajo prit ven oribki, če ribaš. Ma evo meni bi se vse zapacalouser posted image  v bistvu sem pa tok pametna zato, ker sem hotela enkrat dat v sokovnik na centrifugo - banano in seveda ni nič oka ven prišlo,samo sem ga ful zapacala, potem pa v navodilih prebrala, da se baban pač ne daje v sokovnikuser posted image

kuhalnikotiček: krompirjevi njoki in kisla smetana (ker samo me2 z Živo jeva -ona pa skor nič ne je), jaz pa gor še na soparikuhane kalčke une tavelke. Kaj boš a ti kuhala??

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 13:47:37   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Daschi: A to bo objavljeno v SuperMami, ker jaz jo kupujem, čeprav sploh ne vem kdaj izide?! Kupim jo, ko pač v trgovini vidim, da je nova.user posted image  Kdaj res izhaja? Mislim, katerega v mesecu?


Ja, v tisti reviji, ja.
Izhaja vsak prvi četrtek v mesecu.user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Desetke007 part 3
30.4.2008 13:52:34   
mama06
kuharski kotiček - goveja juha,
kuhana govedina in zelena solata( pri nas se zadnje čase ne kuha več ogljikovih hidratov ala riž, krompir, testenine
sladoled, ki ga seveda ne sme, ker imam bronhitisuser posted image user posted image user posted image user posted image , jaz pa  pudinguser posted image user posted image

ribanje banane - ni problema je naribat, potem dobiš tako fajno zmes, kot da bi pasirala

kalčki - nimam pojma, samo mislim, da prehitro ni dobro

kako misliš, da kopiram tekstuser posted image . To, kar napišeš ti? Nad tvojim postom je citiraj(ti sebe ne boš citirala, ampak drugegauser posted image ), stisneš in potem se ti odpre pogovorno okno on tam potem urejaš, dopisuješ,...etc

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?