|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:19:36   
Lunca1
Katee saj psi ponavadi jejo travo, kadar imajo prebavne motnje. naš je isto počel. Saj res še slaba 2 tedna, pa tudi moji starši dobijo novo psičko.user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:30:29   
katee
Ja, če imajo user posted image prebavne motnje oz. jim ni dobro, jedo travo, da jo potem zbruhajo (ali pa tudi ne) in s tem spravijo ven tisto, kar jim ne dela dobro. To delajo čisto nagonsko. 

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:31:34   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Upam da se pozdravi ker zdaj sem se že jaz malo navezala nanjo.




A na mojo psičko? Joj, kako lepo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:33:06   
mala pikica
alfabeta in klepetka čestitke Ajdi in Lani za prejet zakrament user posted image Obe sta bili pravi mali nevestici user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
A ste opazile da  ni več?

Jaz nisem nič opazila. Pri meni se še vedno blešči 5 zvezdic  mi je včasih kar nerodno

triš ti pa si res konkretno zalutala user posted image Pa kako si lahko zašla k nosečkam, niti teorije ni, da bi bila junijčica 2008, razen če so ti kakšnega noter pozabili user posted image user posted image user posted image

Hvala vsem, da želite Gašperju vse dobro. Upam, da bo tako. Sem pa brala, da včasih traja vse do pubertete, da mine atopijski dermatitis user posted image Revček naš, upam samo, da ga ne bo začelo preveč srbeti.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:42:06   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

alfabeta in klepetka čestitke Ajdi in Lani za prejet zakrament user posted image Obe sta bili pravi mali nevestici user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
A ste opazile da  ni več?

Jaz nisem nič opazila. Pri meni se še vedno blešči 5 zvezdic  mi je včasih kar nerodno

Hvala vsem, da želite Gašperju vse dobro. Upam, da bo tako. Sem pa brala, da včasih traja vse do pubertete, da mine atopijski dermatitis user posted image Revček naš, upam samo, da ga ne bo začelo preveč srbeti.

Hvala!

Ja, zdaj so pa spet,user posted image . Prej jih ni bilo, res ne.

Nisem zasledila, ker zadnje dni bolj površno berem, zaradi vse te naglice in obveznosti, ki smo jih imeli. Kako si pa ugotovila, da je dermatitis? Upam,da se hitro popravi stanje.user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 21:44:56   
nana35
Se pridružujem na 2.delu.

Klepetka,ne morem te citirat,ker je še v 1.delu,ampak sem vedela da si si tako zamišljala "ta mlada dva"user posted image .
Sebastjan-tudi jaz mislim,da je botrovala nominacija,ne pa deklina,izgovor pa si je dober našel,kajne?
Pečena kura-za prste polizat!!Sonček- pri nas bo svetil in nas grel,ve pa kar veselo k nam na klepet in kavico!Vljudno ste vabljene!Samo res,zakaj pa ne bi prišle kdaj v MB?Je daleč?Klepetka tako rada bi te spoznala,pa Triš in Limmo. Pa Lano in Žana pa Nežo in vse druge oddaljene nam otročke in mamice!
 
Lunca,lepo si zrihtaj frizurco jutri,vem kako je to,ko si že ves nesrečen in že komaj čakaš.Ampak v Ljubljano pa ne bi šla k frizerju,je predaleč.user posted image K sreči imam domačega frizerja.

Alfabeta,Ajda je bila tudi zrihtana za krst,mi pa še imamo do krsta celo večnost.Se še nismo niti šli dogovarjat,kaj šele kaj druga,le botra je izbrana in obveščena.Kje je še junij!!
Vidiš,pa si imela presenečenje,ki si si ga tako želela!!!

A je še katera,ki namerava dati otročka krstiti pa ga še ni,ali sem samo jaz tista,ki bo to naredila bolj pozno,kot ostale???
 
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

ja super ,zasmetila sem zdaj in tukaj in tam,ker sem nekaj izvajala in kopirala in lepila.user posted image NO,boljše dvakrat kot nobenkartuser posted image




Sem tudi jaz opazila,da si zasmetila na starem delu in zdaj na tanovem!user posted image
 
Klepetka še 1x-o čem to pišete,pa jaz ne vem,o kaki frizuri na dan poroda,kje so to videle,jaz pa nič???Kaj sem pa prešvicala??

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Aja, sem se spomnila!!! Pri nas so se že spraznile baterije v glasbenem centru, pa ga nimamo še 1 teden, pa tud več k pol ure na dan ne laufa muzka.user posted image

Ja to so testne baterije,saj tako piše v navodilih.T   i,ti mami si hitela in pozabila prebrat da jih zamenjaš,ker so notri samo testneuser posted image .Tudi mi jih nismo menjali ker sem jaz gorenjka in čakam da se spraznejouser posted image



Jaz pa sem štajerka,pa jih še tudi nismo zamenjali!user posted image Pa še kar delajo,kar dolgo se mi zdi.Sem že mislila,da imajo pogodbo s tovarno baterij!user posted image

Triš,glej,da se te ne bo res kaj lotilo!

katee,saj kužika mora jest travo,ne,zaradi dlake,da jo zbruha.Jutri bo že bolje.

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: katee

Mi smo bili pa na sprehodu. Je bilo user posted image nekaj slabo, je jedla travo in potem vse zbruhala. Boga je.

Sem ugotovila, da ima Žan Luka vsak dan pol ure arij, ko se dere na vse grlo. Grozno ga je poslušati. Res ne ve, kaj mu je. Nič mu ne manjka, on se pa dere, kot da bi ga mučili.



Ja s tole kužiko je pa slabše kot z otrokom.Upam da se pozdravi ker zdaj sem se že jaz malo navezala nanjo.


Joj,Triš nehaj,se moram resno nasmejat,me je že moj prišel pogledat,če sem normalna tukaj za računalnikom.

Ajda in Lana,vse naj naj za sveti krst!!
 
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica


IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
A ste opazile da  ni več?

Jaz nisem nič opazila. Pri meni se še vedno blešči 5 zvezdic  mi je včasih kar nerodno



Saj ti je lahko nerodno,da si taka klepetulja!user posted image
Saj se hecam,malo sem ti nevoščljiva,jaz bi tudi bila,user posted image .
 
Zdaj se za danes poslavljam, lahko noč vsem in se beremo jutri.

< Sporočilo je popravil nana35 -- 28.4.2008 21:49:07 >


_____________________________

:))


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:45:22   
ljubljana
Evo pa sem dočakala. 3.deluser posted image user posted image user posted image .
Mi smo bili pa danes bolj doma, smo šli popoldne ven pa je pihalo kot prinorcih in smo zmaje sabo vzeli in jih spuščali. No na koncu smo enga uničili.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:46:19   
vaney
samo na hitro se vam javljam, ker sem danes utrujena, sitna, tečna, jezna....vse po spisku, bo jutri boljšeuser posted image

katee, da te potolažim, moj je tudi rekel, da pride ob 19.30, pa ga še niuser posted image

mirno noč vsem in se beremo jutri

nočka


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 21:50:26   
ljubljana
A je še katera,ki namerava dati otročka krstiti pa ga še ni,ali sem samo jaz tista,ki bo to naredila bolj pozno,kot ostale???

Mi imamo krst v soboto.

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:51:16   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Evo pa sem dočakala. 3.deluser posted image user posted image user posted image .


Se hecaš ali resno misliš,ker imamo "šele"2.del.

_____________________________

:))


(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:52:57   
Lunca1
Katee imaš ZS.

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 21:55:00   
ljubljana
samo na hitro se vam javljam, ker sem danes utrujena, sitna, tečna, jezna....vse po spisku,


Joj sam dej mu to povej preden se skregata. Reč mu k pride: Dober večer dragi veš danes se počutm user posted image sem jezna k user posted image  in bi te najraj .user posted image .user posted image .user posted image .user posted image .user posted image .user posted image , ampak ne se sekirat sej bo jutr boljš.



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:57:06   
lutiropan
nana35 mi bomo tudi krstili našo Kajo, ampak šele julija, imamo maja obhajilo s tasrednjim sinom, junija gremo  prvič na morje, julija krst, avgusta spet malo morja,  ... mi smo kar malo razporedil , da ni vse naenkrat

dejte mi povedat koliko spijejo vaši sončki, tiste, ki hranite po flaški Jaz namreč stiskam mleko že od vsega začetka, pa se mi zdi ,da sedaj Kaja kar nekaj štrajka. Nima nobene potrebe, da bi pila kaj več,kvečjemo vedno manj, sploh ne vem, mogoče je to trenutno odbobje, pa kar neki protestira, samo ko flaško prinesem  bliže. Drugače jo kar malo ukanem in jo kar v spanju včasih nahranim, pol pa poje vse...user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 21:58:47   
ursalara
Mala pikica z Laro držive pestke za tvojega sončka upam da ne bo imel težav z kožico!user posted image
Lunca lepo se imej jutri pri frizerju!user posted image
Alfabeta tvoja pikca je bila res prava pravcata princeska!Ful lepo je bila oblečenauser posted image !Čestitke ob krstuuser posted image !No vidiš pa so ti naredili presenečenje domači!user posted image
user posted image     user posted image
Majra iskrene čestitke!
Krasen je dan, dan poročnih sanj, solze v očeh, pesem, radost, smeh...
Dva prstana vaju vežeta, v novo življenje sedaj stopata. 
Poročni valček naj igra, danes le za vaju dva,
naj zven melodije sreče ziblje v plesu oba.

Ko iskra v očeh zažari, duša vzdrhti
in s poljubom povejta si vse kar želi srce.
  user posted image

Katee saj moji kuzki user posted image tudi pojejo travo in jo potem zbruhajo jim je to v navadi ni to slabost ves!

Klepetka sem ti prej pozabila povedati da ima tvoja princeska isto oblekico ki je bila oblečena za krst kot Lara doma!
user posted image Čestitke tudi vam ob krstuuser posted image  
Nana mi bomo imeli krst konec junija!
Nč punce želim vam prijetno noč user posted image   jaz grem pa spančkat sem prav utrujena  user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:00:01   
piba
Mi bomo krstili našo Klaro, ko bo otroček od botrce star vsaj 1 mesec. Ja, bodoča botra ima 1 teden staro punčko,  Nežo. S krstom naše Klare bomo počakali še kak mesec.


(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:04:33   
Lunca1
No jaz grem zdaj tudi spat. Lahko noč.

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:08:04   
piba
Kako so kaj vaši sončki. Klare me zadnje čase skoraj vsak dan preseneti z nečim novim.
Ceplenje bomo opravili naslednji teden. Pred 14 dnemi je bila malo prehlajena in ni bila ceplena. P. je rekla, da jo naj pripeljem čez 14 dni. Pa sem spregledala, da so takrat prezniki, tako da jo bomo cepili naslednji teden.
Kako ste kaj opravili Denverjeve teste. Mi ga pri 3 mesecih nismo delali, ker je bila Klara zelo slabe volje in se je ves čas tulila. Je rekla sestra da ga bomo naredili kasneje, ko bo lara boljše volje.
Ali vaši sončki že vsi vriskajo in se glasno smejijo? Klari to včasih uspe, ne pa vedno. Rokic si še ne ogleduje, zanimajo jo pa že ropotuljice in druge igrače. Je zelo radovedna. Skoz bi bila pokonci in nekaj opazovala.

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:14:43   
katee
lunca: sem ti poslala nazaj ZS

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:15:28   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: piba


Kako ste kaj opravili Denverjeve teste. Mi ga pri 3 mesecih nismo delali, ker je bila Klara zelo slabe volje in se je ves čas tulila. Je rekla sestra da ga bomo naredili kasneje, ko bo lara boljše volje.



kakšni pa so ti testi? Jaz nič ne vem, da bi jih delali user posted image user posted image


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:21:50   
sani1
Samo toliko, da se oglasim.
Kje ste se zmenile jutri za kavo?


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:23:38   
mala pikica
nana mi imamo krst 22.junija. Smo čakali na bolj tople dneve, da bomo lahko imeli piknik. Upam, da ne bo ravno lilo kot iz škafa.

katee TUKAJ si poglej, kaj vse preverjajo. Mislim pa, da tega testa ne delajo vsi pediatri.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:25:44   
sani1
Bom jutri vse prebrala, ker ste toliko napisale med vikendom, da smo že na 2. delu....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:27:47   
klepetka
čer

katee in lunca
, jutri za ob 13 uri pa jaz ne bi mogla ,ker bi mogla iti najkasnjee ob 13 iz Ljubljane.MAruša ima ob 14 trening ,zdajle kar vsak dan ,ker se pospešeno pripravljajo na DP mažoret.Ona pa bi prišla z mano ,zato sem pol obvezana za domov .Saj drugače ni panike ,samo tile treningi zdajle so kar nuja-baje.

Lunca ,a pa bi blo možno ,da bi ti prišla mogoče malo prej?Recimo ob11 ?Pa da pol pobegneš k frizerju o b 12?!

triš,čestitke za 3 zvezdice ,ti čvekauser posted image user posted image user posted image user posted image

mala pikica ,tole pa je kar zoprna stvar ,tale at.dermatitis.Upam da bo Gašperju bolje i nda se ne bo vleklo do pubertete .Konec koncev pa če pogledaš  ,je tole šđe najmanj pri vseh današnjih boleznih.

nana,pa kako  si naju z Lano  lahko za novo leto spregledala po tv?!user posted image No ,od tam in od takrat je bila tale debata o frizuri in vsem kar je zraven spadalo.Sicer pa nisi nič posebnega zamudila ,če me nisi videlauser posted image

Tudi jaz si želim ,da bi se enkart spoznali ,prav tako še z ostalimi štajerkami.Upam ,da se želja enkart izpolni.Ma če ne drugače ,bomuser posted image   enkrat v prihodnosti našponala ,da nas eno nedeljo pelje na izlet po Štajerskiuser posted image .

Sicer pa saj res ,MArtinca je nekaj na dekliščino vabila....,sam kaj ko ste na koncu sveta doma -no skorajuser posted image
baterije na igralnem centru
;a da so samo testne ?JAz sem pa mislila ,da so čist taboljše dali noteruser posted image .Sicer pa nam še delajo.Aja ,pa tudi vam zelo potiho igra tista glasba v tem centru.?ker pri nas moraš biti zraven čisto tiho ,če hočeš kaj slišati.Mogoče bo bolje ,ko zamenjam baterije.user posted image

katee
,tudi naša Lana ima vsak dan nekaj minut arij na dnevnem redu.Pojma nimam zakaj.

SEm bila sigurna ,da bo med samim krstom začela izvajat,pa ga je prav junaško prenesla user posted image .SIcer med polivanjem po glavici se je nekaj odločala ,ali bi jokala ali ne ,no pa na koncu vseeno ni.

vaney,user posted image user posted image .Bo bolje.Že jutri,če ne prej

piba ,Lana se šele zadnji teden intenzivno naglas smeji in vriska.Prej se je  sicer tudi  skoz smejala  na vsa usta,je bila  ko mladi kos.

Tako ,bežim zdaj spat.




_____________________________



(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:28:09   
piba
Denver -jeve teste opravlja ponavadi sestra in preverja, če otrok sledi cofku, gleda droben predmet...in sprašujejo strše, če se otrok že oglaša, smeji, cvili, se obrne s trebuščka na hrbet, opazuje roke ipd.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:32:26   
klepetka
sani,glede kave jutri še nič točno dorečenega .Ti javimo ,če ne drugače(če bi slučajno spregledala) po gsm-ju,ok?!

_____________________________



(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?