|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:35:41   
klaja
Večer!

Zdaj si bom vsaj lažje zapomnila kje sem ostala z branjem, ko so manjše številke, v prvem delu sem se proti koncu skoz zgubila in sem ponavadi 2x čitala eno ta isto.

Majra iskrene čestitke še od mene za krst in seveda poroko!!!

Anchikaa tvoja Daša je pa očitno zmeraj tako dobre volje, saj se skoraj na vsaki sliki smejčka. Pravi sonček mali je!

Piba moja Hana že zna kar konkretno zavriskat, vendar mora bit zelo dobre volje, pa tudi smeje se, ko jo žgečkam z mojimi lasmi.

KLepetka čestitke Lani ob krstu!

Alfabeta joj kako je lušna, ful ji paše! Pa seveda čestitke!

Mala pikica pa en poljubček Gašperju od Hane in upam da bo čim prej boljše.

Vse ste ful simpatične na slikah!

Jutri pa nam pripeljejo kinderpet za Hano, ker v zibelki nima več prostora, pa mislim da ga bom kar sama sestavla, ker bom preveč nevčakana. Pa bo imela malo več prostora za miganje. Komaj čakam.

Lepo bodite!



(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 22:41:13   
Lunca1
Klepetka bom vidla če bom lahko prišla prej (moj je nekaj nameraval delat). vi se kar zmenite, potem pa bom prišla ali pa me pač ne bo, če ne bom mogla. name se ni treba ozirat.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 7:53:22   
klepetka
dobro jutro
danes sem pa jaz prva.

ZA nami je živahna nočuser posted image .LAan se je 4x zbudilauser posted image

katee,prav pozabila sem ,da ima Maruša danes izjemoma trening že ob 12 uri .Ali se zmenimo za jutri ob 11 nekje (kjer želite),pa še vreme bo baje lepše,da bo tud sani lahko prišla.Kaj pravite?

Grem zdaj en kapučino uničit.pA še vam vsak ienega ponudimuser posted image

lep dan ,pa čeprav malo deževen;pri nas že malo pada.


_____________________________



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 7:57:35   
Lunca1
Jutro.

No jaz sem se z mojim zmenila in načeloma lahko pridem tudi že ob 11h, samo bom morala čez 1/2 ure že oditi.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 7:58:57   
Lunca1
Sem šele zdaj videla. Jutri pa mene verjetno ne bo. Imejte se lepo.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 8:41:15   
TRIŠ
DOBRO JUTRO VIDIM DA STE VČERAJ ZVEČER UŽGALE TURBO ČVEK NA 2.DELUuser posted image

nana
MB je pa zame res predaleč,ampak če bi spekla kako dobro kuro bi pa razmislilauser posted image .Glede krsta pa nisi edina.Mi ga bomo krstili konec maja.Bi ga konec aprila ampak bi bile fešte z obhajilom preveč na kupuuser posted image
Ja glede zvezdic
alfabeta
glede zvezdic si me pa zasikirala.Tako pridno pišem da si pridobim tretjo,zdej bi se pa zbrisaleuser posted image
ljubljana pa le nisi pozabila na nas .Sem te kar pogrešalauser posted image
vaneyuser posted image user posted image user posted image ti,ti možiček.Saj smo mi s tabouser posted image
lunca danes ti želim lepo frizurico.Mene to čaka jutri in upam da bo Žan ponovil vajo prejšnjega barvanjauser posted image
Piba glede cepljenja je meni pri prvih dveh ful komplicirala samo če jima je teklo iz nosa.Sedaj pa je Žana cepila pa čeprav ima majhen prehlad.Je rekla da samo vročine ne sme imet za cepljenje,user posted image Hvalabogu da ga je dobro preneseluser posted image Drugače pa je vsak dan nekaj novega.Poje vriska se naglas smeje.Kadar ga pogledam se smeji.Je pravi mali dobrovoljček.Samo nič mu ne sme manjkat
IZVIRNO SPOROČILO: katee

IZVIRNO SPOROČILO: piba


Kako ste kaj opravili Denverjeve teste. Mi ga pri 3 mesecih nismo delali, ker je bila Klara zelo slabe volje in se je ves čas tulila. Je rekla sestra da ga bomo naredili kasneje, ko bo lara boljše volje.



kakšni pa so ti testi? Jaz nič ne vem, da bi jih delali


Pri nas odlično.Imela je rdečo volno in jo premikala levo desno in otrok ji mora slediti.Potem pa je še z ropotuljico ropotala in je moral obrnit glavo proti zvokuuser posted image ,in spraševala če si ogleduje rokice....
klepetka ko sem prebrala čestitke za tri zvezdice sem šla hitro pogledat če jih mam res.Ko sem pogledala zadnje je bilo 490user posted image .

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 8:49:35   
klepetka
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ


nana
MB je pa zame res predaleč,ampak če bi spekla kako dobro kuro bi pa razmislilauser posted image .

Tukaj bi pa tudi jaz zelo dobro razmislila.user posted image


klepetka ko sem prebrala čestitke za tri zvezdice sem šla hitro pogledat če jih mam res.Ko sem pogledala zadnje je bilo 490user posted image .

To  se pravi,da sama sebe ne dohajaš večuser posted image .



Lunca ,škoda da se ne bmo videle.PA saj lahko se ve vseeno zmenite ,če boš prišla že prej v Lj.


_____________________________



(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 8:54:01   
klepetka
tile denverjevi testi; pri nas je to bolj vse na izi-očitno.Sestre niti ne zanima kaj dosti,ona otroka sam ozmeri in zvaga;le P je vprašla ,če si že kaj roke ogleduje.

In baje da smo uspešno prestali testuser posted image

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 8:58:26   
katee
Lunca, klepetka: tukaj v Lj je že sedaj čisto črno in bo začelo deževati, tako da je res bolje, da se za jutri zmenimo.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 9:02:04   
Lunca1
Naš bi tudi moral slediti tisti volni, pa mu je bila P toliko bolj zanimiva, da je gledal samo njo in se je potem ona premaknila iz ene na drugo stran in tako preverila.user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 9:03:01   
Lunca1
Katee kaj naj rečem, ojoj moja frizura. user posted image user posted image user posted image  Saj ne, se samo hecam. user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 9:29:29   
TRIŠ
Pri nas pa dežuje in ne moreva venuser posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 9:29:42   
piba
Klara si rok še nekako ne ogleduje. Ampak vse nese v usta od rokic do ropotuljic. Usta so ji veliko bolj priročna. Pa dežek zeloooo rada dela, tako da ji moram že dajati slinček.
Včeraj se nama je uspelo prekotaliti iz trebuška na hrbet in tudi iz hrbta na trebušček ji ne manjka skoraj nič. Samo pri ritki ji zelo malo pomagam in je že na trebuščku. Potem pa tako zvedavo in začudeno gleda in malo pokomentira.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 9:32:16   
piba
Kako je z vašimi lasmi in frizuro. Meni lasje precej izpadajo (tudi po prvem porodu je bilo podobno) in nikakor si ne morem urediti frizure. Lasje so postali manj ubogljivi. Sicer imam srednje dolgo kratko frizuro (zakomplicirano a ne). Nameravam se postriči in pobarvati. Ali ste imele kaj problemov z barvanjem las?

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 9:34:28   
limma
Čisto sem zmedena.. pridem, po 3 dneh na RR in ugotovim, da smo že pri 2. delu, tako da malo berem za nazaj in zdaj sem odprla še 2. del in vidim, da Lunca čestita Majri za poroko.. kaj vse sem zamudila user posted image

Marja, čestitke še z moje strani! Vse lepo vama in vam kot družini želim še naprej!
 
Imam pa še domačo nalogo - mali pikici sem že zaželela vse najboljše za rojstni dan, tokrat pa vse lepo želim še s00s in sunny morning! user posted image user posted image
 
Sunny, danes ima RD tudi moj user posted image , se še spomniš, ko si pisala, da bomo tako ali drugače skupaj praznovali user posted image  No, pri nas se letos to praznovanje vleče že od petka, pa nikoli prej nismo imeli takšne navade, letos pa so se vsi spomnili na user posted image , ker pridejo še Nežo pogledat user posted image  Pa saj je lepo, se nič ne pritožujem! user posted image
Včeraj smo bili pri user posted image  doma, tašča je spekla odlično sacher torto, pojedli smo ogrooomno sirovo ploščo in pili so Jameson, ki sva ga prinesla lani s potepanja po Irski, bila sva prav v destilarni.. jaz sem pa en kozarček Uni-ja user posted image  Vse za mleko! Neža se je po eni uri naveličala in tako glasno jokala, da je bilo joj in bolj sem ljudem dopovedaovala, da je njena ura za spanje, bolj so mi govorili, da ob 19.30 še ne more bit zaspana user posted image  No, potem sva šli domov in je pojedla in zaspala isto sekundo...

Zdaj grem pa najprej prebrat za nazaj....


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 9:35:21   
vaney
jutro.

no, danes sem že boljše voljeuser posted image

aja, punce, saj ni bil Grega kriv za mojo slabo voljo, zvečer je malo zavlekel pijačo, ampak čez dan je bil pa priden, tako da tokrat krivda ni njegova. Enostavno se je vsega preveč na kup nabralo in enkrat je moralo ven, zdaj je pa že boljše.

joj, zdaj, ko to pišem, ima Anže cele arije v dnevni sobi v ležanikuuser posted image Je bila noč dolga, pa se mora vse zmenit z igračkamiuser posted image Je ratal pravi dobrovoljčekuser posted image (upam, da nisem prehitro rekla). Včeraj sva bila do 20h zunaj in mi je zaspal, ni se hotel več zbudit, tako da sem ga previla, preoblekla in nahranila v spanju (pojedel 150ml) in dala v posteljico, spal je pa do 5h zjutraj. Očitno mu je manjkalo.

ursalara, tak poročni verz sva pa midva imela na vabilih za poroko, so kar spomini na poroko prišli nazaj.

majra, ČESTITAM za poroko, naj vama bo pot posuta z rožicamiuser posted image user posted image user posted image

vsi, ki ste imeli krst, vse naj naj ob krstuuser posted image

mi imamo krst v soboto, bomo pa imeli samo enega botra, ker drugi ni dobil dovoljenja, ker otroka ima, poročen pa niuser posted image

a je katera opazila pri svojem sončku, da bi mu začeli zobki rast? Naš frajer si skoz pest rine v roko, rdeč je v obraz, kar žari in ima rahlo povišano temperaturo, pa več je začel pit. Sem vprašala P, pa je rekla, da so to najbrž že zobkiuser posted image pri 3 mesecihuser posted image

Grem jest zajtrk, ker potem dobim delavce in moram kuhat kosilo, sem se danes odločila za puranje roladice, filane z mortadelo in sirom, v šampinjonovi omaki in riž zraven. Upam, da rata in da bodo gospodje zadovoljni. Mi je Grega zjutraj rekel, daj ti danes eno tistih "svojih taboljših" zadev naredi, pa nisem mogla rečt neuser posted image Sem ga karv nabavo poslala.

Zdaj pa grem, preden bom celo 3. stran jaz zafilalauser posted image


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 10:09:49   
Lunca1
Sunny Morning vse naj naj za rojstni dan. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 10:15:37   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: piba

Kako je z vašimi lasmi in frizuro. Meni lasje precej izpadajo (tudi po prvem porodu je bilo podobno) in nikakor si ne morem urediti frizure. Lasje so postali manj ubogljivi. Sicer imam srednje dolgo kratko frizuro (zakomplicirano a ne). Nameravam se postriči in pobarvati. Ali ste imele kaj problemov z barvanjem las?

V nosečnosti mi ni prijela nobena barva in nič mi ni stalo kot bi blo treba.Zdej pa je vse po staremuser posted image

SUNNY vse najboljše za te ,vse najboljše za te..............draga sunny vse najboljše za teuser posted image

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 10:15:55   
limma
Dolenjke, super zgledate in super fotki s srečanja user posted image  Jaz sem ti tudi vse drugače predstavljala... samo TRIŠ sem si zapomnila s fotk s poroke, ker si bila tako lepa nevesta user posted image  Tudi Štajerke ste super! Vas sem pa vse že "na videz poznala" (s fotk user posted image ), razen obright, prav super punce ste, luštne vse po vrsti!

Katee - lepa sta med tulipani user posted image

TRIŠ - kako imaš ti pridne otroke.. se kar sami zamotijo... pri nas bo PRAZNIK, če bo za 2 minuti sama zaspala, kjerkoli, ne le v igralnem centru...

nana - prvič, ko pridem v MB, te pokličem za kavo.. saj sem obljubila, kako bi naj pozabila user posted image  Ti sporočim mojo številko na ZS.

klepetka - Nežin nosek je že dobro, malo še pokašlja, ampak mislim, da ni nič hujšga... hvala user posted image  Pa luštne fotke so s krsta... Lana je bila kot princeska, vsa v roza, krasna, krasna punčkauser posted image
martinca, hvala, user posted image , bom poskusila, že imam tak termoforček.

sunny - user posted image  tudi pravi, da imamo komandini center.. in to kar dva - igralni in ležalni(ček) user posted image

anchikaa - kak lep smehec user posted image  Bananine rezine, napiši recept, prosim. Jaz sem po novem, po porodu, sladkosnedna za znoret user posted image  user posted image  Tudi mene na momente moti, da z Nežo nimava istega priimka, sploh, če kam kličem.. npr. k zdravniku user posted image  Moj se ne spomni, da bi se poročila, čeprav ga vsi zafrkavajo... meni je do nedavnega tudi bilo vseeno, zdaj mi je pa vedno manj, se mi zdi... mogoče mu pa danes, ko ima 33. let, kane kakšna ideja user posted image

majra - jaz tudi upam, da boš prilepila kakšno slikco.

mala pikica - upam, da ni kaj hujšega z Gapšerjem user posted image

Uf, prebila sem se do konca 200-te strani...

Pogrešam mml, kje pa si? 

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 10:22:50   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Katee kaj naj rečem, ojoj moja frizura. user posted image user posted image user posted image  Saj ne, se samo hecam. user posted image


Saj sem ti ravno hotela napisati, da vzami sabo največji dežnik, kar ga imaš, da ne boš imela takoj uničene frizure. Jaz bi ti predlagala, da kar tisto marelo - senčnik za na plažo vzameš user posted image user posted image


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 10:28:55   
katee
Sunny morning: user posted image   VSE NAJ NAJ NAJ!!!!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 10:31:32   
nana35
Pozdravljene!

Torej nisem edina ki bomo imeli malo kasneje krst.
Lutiropan,Klemen ponoči sicer poje na flaško tudi do 200 ali več ml,čez dan pa je tako kot pišeš,poje veliko manj kot prej in videti je kot da ne potrebuje več.Poje mi tako od 80,100 in 120 ml,včasih tudi 130ml,če je res že lačen,da bi pa pospravila 150ml čez dan pa je že pravljica.
Sicer nisem obremenjena z njegovo težo,ker pridno gre navzgor in je bolj močen kot suh,tako da me ne skrbi,a se vseeno jezim,ker se mi zdi,da bi pri njegovih 4.mesecih moral pojesti več v enem obroku.

mala pikica,prebrala sem tvoje vprašanje ki si ga odprla in ti moram povedati,da sem z vama,upam,da ne bo kaj hujšega in da bosta našla pravo sredstvo,ki bo pomagalo.Upam,da boš dosegla,da bodo naredili alergološke teste tvojemu sončku in porihtali njegovo kožico.Zaenkrat pa vama pošiljam topleuser posted image user posted image user posted image kako dolgo jih bosta potrebovala.

triš,a tudi ti si že načvekala 3 zvezdice?Čestitke!

klepetka,kako sem vaju z Lano spregledala za novo leto po TV???Še vprašaš? Veš zakaj?Ker sem bila v porodnišniciuser posted image .
Pač nismo na koncu sveta doma,Slovenija je pa res tako majhna,da se z lahkoto pripeljemo od A do B,le čas si je treba vzeti,pa gre vse.
Glasba v centru pa igra kar glasno,tako da ne vem...

piba,pri Klemnu so opravili te Denverjeve teste(tako kot jih je opisala Triš,z volno...),zdaj ko si jih opisala vem,kaj je to,prej pa nisem vedela,da imajo neko posebno ime.To je delala pediatrinja pri 3.mesecih.Pa tudi dežek že dela kake 3 tedne.

Pri nas je vreme še kar lepo,tudi sonček se želi kazati,je sicer malo oblačkov,ampak dežja ni.Sem rekla da bo lepo na štajerskem.Klemen je pridno ajčkal vse do zdaj,zdaj pa pridno gleda okrog.

Zanima me,kakšne volje so vaši otročki,ko se prebudijo?Moj Klemen je pravi sonček,ko se zbudi,mi podari najlepši nasmeh na svetu.
 
limma,boš mogla bolj pozorno slediti čvekanju,vidiš kaj vse si zamudila?

sunny m.vse najboljše ob tvojem rojstnem dnevu!user posted image user posted image

vaney,tudi Klemen si rine roke v usta in pije kot žolna.Ko poskusim z roko,če je zobek,ga ne otipam,tako,da ne vem.Mogoče pač.

 
 
 

_____________________________

:))


(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 10:40:25   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: nana35



piba,pri Klemnu so opravili te Denverjeve teste(tako kot jih je opisala Triš,z volno...),zdaj ko si jih opisala vem,kaj je to,prej pa nisem vedela,da imajo neko posebno ime.To je delala pediatrinja pri 3.mesecih.




Tudi ŽAn Luki je vse to naredila že pri 2. mesecu, ampak nisem vedela, da je to Denverjev test.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
29.4.2008 10:42:51   
ursalara
Čaw čvekice joj kako ste pridne z čvekanjem!Pri nas pada dežekuser posted image in lepo danes počivamo!Oči in Lara pančata user posted image je oči cel teden doma jaz sem pa izkoristila ta čas in sem že pobrala perilouser posted image ga zlikalauser posted image zdaj me pa samo še sesanjeuser posted image čaka ter kuhanje kosila user posted image !Smo že od zgodaj zjutraj v polnem teku!user posted image

Sunny vse najboljše!user posted image
Vse kar upaš naj se izpolni,
kar iščeš naj se odkrije,
kar si želiš naj se uresniči,
vse kar v srcu čutiš,
naj se v srečo in ljubezen zlije.
Vse naj naj za ... rojstni dan.

Vaney lepo da sem ti obudila spomine na najlepši dogodek z verzom!user posted image
Pri nas se Lara že nekaj časa slini,tlači rokice v usta da se skoraj zadavi,kakšen dan nepopisen jok je čutiti kje naj bi zobek ven prišel a ga še ni tako da ne vem kaj bo še iz tega!user posted image Upam da si danes res že boljše volje!user posted image
Piba jaz z barvanjem laskov nisem imela nobenih težav barva je prijela super sem se pa na kratko postrigla ker so mi lasje nenormalno izpadali in sem morala nekaj ukreniti user posted image !Drugače je pa naša pikicauser posted image   vsak dan večji dobrovoljček user posted image se smeje,vriska prijema igračke res ne moreš verjeti če ne vidiš,je pa tudi že začela si nogavičke dol sama dajat jo je prav zanimivo opazovati! user posted image
Klepetka v našem igrelnem centru je glasba zelo naglas!user posted image user posted image




_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 10:43:14   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: nana35



Zanima me,kakšne volje so vaši otročki,ko se prebudijo?Moj Klemen je pravi sonček,ko se zbudi,mi podari najlepši nasmeh na svetu.
 

 


Žan Luka se vsako jutro prebudi z nasmeškom oz. me prebudi, ker se vedno prej zbudi kot jaz (ti, ti, ti mamica zaspanka user posted image ). Čez dan pa kakor kdaj. Če ga napenja (zadnje čase ga spet to zelo matra, ne vem zakaj user posted image ), se zbudi z jokom.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?