|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 7:48:02   
Teni_
Ja, ta večja tudi vsake toliko govori, da jo trebušček boli, ampak norela pa bi. To pač. Ampak takrat vem, da se napravlja. Zaenkrat sta zdravi - na srečo. Ta večja je boljša, kar se zdravja tiče, ta mala pa pokasira vse kar je možno. Ko se ji nos zamaši, kašlja kot zmepana, pa uho se ji takoj vname. Ampak letos je zaenkrat boljše kot lani.

Meni tudi niso všeč te vožnje, zato sem prav vesela, da imam službo pred nosom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 8:22:30   
bobika
Že od začetka prebiram temo Štajerk user posted image . Pa sem sem odločila, da se tudi jaz javim. In to ravnos sedaj, ko imam full časa in dolgčas v hiši. kmalu tega ne bo več user posted image .

Sem iz Selnice ob Dravi. Se spomnim, da je ena pisala, da ima od tam starše.

Doma imamo 2,4 letnico Manco. V teh dneh pa pričakujemo še fantka Anžeta. Sem že 5 dni čez pdp in samo čakam, kdaj me zgrabi user posted image
Manca je v vrtcu in mami te dni res še s polno paro uživa. Sicer, pa kaj pametnega tak ne moem narediti, ker sem že res zelo okrogla in okorna.

Toliko za prvič.
lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 9:16:01   
Teni_
Oooo, bobika. Nisi več v Rušah?

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 10:42:50   
doroteja23
Oj

Bojka jaz grem za Starše, no grem. Tam sem bla doma. V Staršah. Od kje pa si ti?

Joj kako lepo vreme je. Hvala bogu, da je končno toplo, saj je bil že čas. Drugače pa sma tudi midve z tamalo ta teden sami. Je najin ati šel na jadranje in sma do nedelje fraj. Ja fraj ja. Če se hecaš.
Imamo še nekaj opravkov pri dohtarih in terapije. Pol pa upam da boam imeli vsaj vikend za sebe. In boam kam odpihnile.

Ja mi tud gremo čez dober mesec na morje. Komaj čakamo. Vsi.
KAm pa grete  na morje tiste, ki grete? Mi gremo letos v Baško vodo in to za 14 dni. Prvič gremo za tolko časa. Me prav zanimam kak bo. Vedno smo hodli samo za 7 dni. Upam da nam bo ok. Jaz sicer obožujem morje, tamala tud, ati pa ne preveč. Pa saj bo. Bo mogo zdržet.

Lp, Doroteja

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 11:05:30   
bobika
Teni: v Rušah nismo že eno leto. Smo si doma porihtali in se preselili nazaj.

Mi pa ne gremo letos na morje in bom kar pogrešala. Vam vsem, ki boste uživali kar malo zavidam.
Dojenček se mi zdi še premajhen za daljšo pot in dopust.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 11:10:03   
Teni_
Aja, no ja, kje pa jaz živim. Aja, več časa v trgovini, zato pa nič ne vemuser posted image .

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 12:06:55   
NATALIJAS
Halo čveke

da se ponovno oglasim malo po doglem času, saj preberem še, ampak za odpisat mi zmanjka časa.
Moja mala je v ponedeljek po 14-ih dnevih šla ponovno v vrtec. Groza - jok in stok, ponovno so jo trgali iz mene, sem že upala, da je to že minilo, ampak očitno ne. Zdaj dva dni je bilo že malo boljše, ker sem ji govorila, kaj bova delali vse doma, ko pridem po njo, ampak počasi mi bo tudi tukaj zmanjkalo idej. 

O srečnice ve ki greste na dopust, mi ga bomo letos imeli kar v novih sobicah za male, kajti trenutno so v "izdelavi" in še nekaj časa bodo. Upam le, da bodo do septembra konec, ko se nam bo pridružil novi član oz. članica. Bo drugo leto morda zato malo daljši pravi dopust.

NRMM odgovor na tvoje vprašanje; ja jaz še delam, tam okrog 16.30 in 17. ure sem doma, vikenda pa vsak, razen če se kam ne odpravimo. Tako da komot drugič se lahko oglasite, saj nimate tako daleč, lahko pa me prej pokličeš (telef. pa veš kje dobit - SŠ).

pozdravček vsem, ter uživajte v prelepem vremenu 

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 14.5.2008 22:20:59 >

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 12:41:37   
Anonimen
Doroteja, mi pa smo doma  preko Drave, v Marjeti. user posted image

Na morje gremo mi vedno zadnji teden junija, letos počakamo da naša tavečja čmrljica konča s poukom in pol v soboto 28. junija odrinemo. Komaj čakam. Gremo pa za 7 dni. Klasika pri nas. Čeprav bi vzela varianto 10 dni, če bi šlo, ta se mi zdi najboljša, ker 14 dni je meni že preveč. Letos je na vrsti Bol na Braču.
Smo pa šli mi tudi tisto leto, ko smo dobili Saro 20.06 na dopust v oktobru v Koper in smo se imeli super, tak da mogoče te ki dobite dojenčke odrinete v jeseni. No, samo ideja.
Bobika vso srečo, če se več ne beremo. user posted image user posted image user posted image  Pa uživaj še zdaj v brezdelju, to pa ja.user posted image Čeprav....saj se boste hitro porihtali in ujeli ritem in bo vseeno še lepše. Mmmmm ko takole prebiram da boste dobili dojenčka, me kar zagrabi želja. user posted image

Nič, že mam nore ideje. Grem raje delat. user posted image

(odgovor članu NATALIJAS)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 12:53:57   
doroteja23
Bojka te pa sma blizu, no jaz zdaj tak nisem v Staršah, ampak se pa redno vračam. Kaj ti si prav iz Marjete ali si priseljenka?  Si se priženla v MArjeto? Mogoče pa se celo poznama? kaj veš, svet je včasih prav mali!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: štajerke in naši sončki
14.5.2008 21:31:25   
issa
Waw ste se pa razpisale..user posted image user posted image user posted image
no jaz sem napisala da imam starše v Selnici ob dravi, lani do novembra smo še tudi mi živeli tam....no ugotovili smo da nismo za skupaj,pa se raje na svoje selili in tako nekako rešili odnos z mojimi starši..smešno raje se mamo,samo da se ne vidimo....user posted image user posted image  svet je čuden a?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ooo bobika upam da se boš kmalu rešla čakanja...no razen če ti paše..user posted image user posted image , jaz sem bla 11 dni čez,pa sem misla da se mo bo obrnilo..user posted image user posted image user posted image user posted image
o jej natalijas saj bo, boš vidla po enem tednu ali dveh bo še rada šla tja...mi smo zdaj pred kakim mesecem komaj dobili plac v limbuškem vrtecu (prej bil v selnici),..novo okolje,novi obrazi...skratka panika...zdaj s emi je pa že dvakrat zgodlo da ni htel k meni,...user posted image user posted image user posted image  cja naši sončki,..user posted image user posted image

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: štajerke in naši sončki
15.5.2008 9:50:23   
Anonimen
Doroteja, ne jaz živim že od rojstva tu, moj je priseljenec. user posted image  Čistokrnvi mariborčan. Na videz se ziher poznama, samo če ti je tudi ime doroteja, jaz ne poznam nobene. In ja. Če je tista cifra poleg nika ....starost, pol se itak mene, proti tebi že stare koke, ne spomniš. user posted image

Issa, to pa maš tak prav....veliko lepše se razumeš s svojimi, če se vidiš takrat, ko ti zapaše. user posted image

Glede vrtca pa....naša tavečja je šla s tremi leti, en teden hodla brez problema, pol pa v drugem tednu prvo jutro z mene strgala skoraj majico, dobesedno je odletelo nekaj gumbov, ker nisem bila pripravljena za boj. user posted image  Drugi dan ista pesem, tretji dan jo je peljal ati in je čisto flegma šla not. In od takrat ni blo problemov. Tak da....saj bo.

Bobika ti si še z nami? Ali že uživaš z user posted image  v naročju?

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: štajerke in naši sončki
15.5.2008 13:03:14   
issa
pozdravljene!
tako lepo pripeka sonček! sem danes v vrtecu poslušala da ima premale planice,da skos preko pride..user posted image user posted image user posted image  le pa doma ima iste,pa ni problemov????pa še planice so od 11 do 20 kg,naš pa komaj 15...user posted image user posted image
v čem je tu fora??hehe zraven bi pa še mogla hlačke prines,ker pač zdaj nosi kratke rokave,pa nima bodija...ah ja,kaj vse še...user posted image user posted image user posted image
za zdaj HB mu ni težav it v vrtec,cel vesel steče noter,prej pa še mami dobi lupčka in ga že ni več...user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj se pa tiče mojih staršev pa tak kot sem napisala,...pač nismo se mogli pod eno streho..no malo je še seka tu kriva,..ampak kaj češ...user posted image
kaj te naj danes počnema?fajn bi bilo če bi se šla kam namočit ne?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: štajerke in naši sončki
15.5.2008 13:34:11   
Anonimen
Ojoj, issa a ti že o namakanju razmišljaš....hmmm, sicer pa, temperature so že res poletne. Se mi zdi da smo iz mraza kar v poletje prešaltali. user posted image
Me punce bomo zopet same cel popoldan, Maruša je itak brez vsake energije, boli jo glava, čisto jo je zdelalo.
Zato pa ima Sara tolko več energije. user posted image
Tak da komaj čakam da ob treh odjadramo po naši dve čebeli k babici. Danes sta obe pri njej, pol se najemo, ati gre delat, me pa na vrt. Zraven še naš štirinožec in bomo popolni. user posted image
Lepo se mejte

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: štajerke in naši sončki
15.5.2008 21:34:20   
doroteja23
Bojka ja Doroteja mi je ime! Ampak stara pa nisem tolko, malo več. NA katerem koncu Marjete pa si? JAz sem bla prej v Staršah doma pri blokih, zdaj pa so v vasi:

Lp, Doroteja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: štajerke in naši sončki
16.5.2008 7:05:16   
issa
pozdravljne!
eh ja,sem se misla it kopat v fontano z tamali, pa pol nekako ni bilo prilike..user posted image user posted image user posted image
ja ob takem lepe sončku,pa še vonju po pokošeni travi, sem že čist v poletju,...user posted image user posted image user posted image  na cajte bi se res kar namočla v malem bazenčku,....user posted image user posted image user posted image  pol pa mrzlo zapiha, mene pa mine...user posted image user posted image user posted image user posted image
bobika a ti si še doma,al si se že rešla!

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: štajerke in naši sončki
16.5.2008 8:02:36   
Anonimen
Dobro jutro štajerke....a pijete kavo? Evo, izvolite. user posted image user posted image user posted image  to je taka petkova in smejoča. user posted image

Issa saj mene je včeraj tudi prijelo tole namakanje, ker si mi lušte naredla. user posted image  No, mi smo bolj gostje ptujskih toplic. Samo sta itak obe še na meji z zdravjem, pa še same smo doma vsak dan popoldan, ker gre moj delat, pa en avto, ki ga itak on odpelje....sem se kar hitro shladila ob misli na kopanje. In smo taborile na vrtu. Še sreča da je Maruša že pri močeh in sta se zaigrali vsaj malo, da sem lahko vsaj kavo v miru spila. Čeprav z eno oko je treba vseeno škilit, ker uštimata vraga in pol.
Zvečer sta si privoščili skupno kopanje v bani. Jima vržem tiste tablete v vodo in se kopata v rdeči vodi polni mehurčkov in je zopet malo mira. Čeprav....kopalnica pa je pol v poplavah. user posted image
Doroteja....na gmajni sem doma.

Nič. Danes je petek. Mate kake posebne načrte za vikend? Mi ne. Ker bo ati zopet delal in bomo same doma. user posted image   Ampak se bomo vseeno lepo imele.

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: štajerke in naši sončki
16.5.2008 9:16:35   
issa
hehe bojka,saj pri nas je isto ati skos dela midva pa sva večinoma sama,..samo zdaj ko je lepo toplo,se je ati odločil da gre s kolesom v službo,tako da avto nama ostane,...user posted image user posted image
pol pa ko je že res sila,in da nama je res dolgčas,grema pač kam,ponavadi k mojim v selnico,ali pa na bukovec.....user posted image user posted image user posted image  se bi te še šla kam,samo mi pol nekak vole mine,da morem it sama...user posted image user posted image
drugače pa ja,pijem kavo,.hmmmmmmmmmmmmmmm,..si mi luište naredila,tako da si grem jaz zaj eno hitro skuhat!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: štajerke in naši sončki
16.5.2008 14:37:17   
Pi-kica 1
Še malo pozdravčkov od mene. Upam, da bo čez vikend lepo vreme, čeprav bo bolj delovno obarvan. V soboto imava kar oba z  možem neke obveznosti, dopoldne je on na predavanjih, popoldne pa sem jaz službeno odsotna, si bova kar kljuko na vratih podalauser posted image .
Za v nedeljo pa naročam sonce, da bomo lahko roštiljaliuser posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: štajerke in naši sončki
16.5.2008 20:51:28   
issa
ja jaz tudi upam na lepo vreme za vikend,..hehe dans mi je blo tak nekam soparno popoldne,prav težko...
se sicer nisma namakala,je pa močo naokoli...user posted image user posted image user posted image  z šlauhom (po domače povedanouser posted image ) je vrt zalivo,pa mo je bilo tako všeč,..prav lesketale so mu okice od navdušenja,.user posted image user posted image  zaliv celi vrt, malo še rožice,.malo mene in soseda, hotel je še mačaka pa mu je še pravočasno ušel...user posted image user posted image user posted image ..
pa ve kaj ste počele?

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: štajerke in naši sončki
18.5.2008 10:51:42   
issa
ojla!
kak smo?
danes je tak,..hmmmmm,..oblačno,...heh se malo paše tak.bomo pa malo bolj notri,pa bom vsaj vse po bajti porihtala,drugače se samo prestavlja sem in tja....user posted image user posted image user posted image
in ostale?kaj te počnete lepega?
midva sva spet sama,danes dela moj vsaj do treh, včeraj pa je delal od osmih zujtraj do osmih zvečer,..user posted image user posted image user posted image  kriza,..pol pa prišo domov,se malo pogovarjal, šal na računalnik,pa ni bilo od njega tudi več nič haska..na koncu je bil do polnoči na računalniku,pol pa tv gledo in zaspal v dnevni,....user posted image user posted image user posted image   pa mi naj kdo reče da je to normalno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti moški,ej.....ok morem mojemu  user posted image  njegove sozine dat...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: štajerke in naši sončki
18.5.2008 21:53:14   
Pi-kica 1
Mi smo pa preživeli super dan. Nismo se pustili vremenu in smo vseeno roštiljali. Ravno, ko smo pojedli, je pričelo deževati. Na obisk so prišli prijatelji z enoinpolletnim fantkom. Moj sinko je bil tako vznemirjen, da pride obisk, da sploh ni nič spal, pa je kar dobro dan pregural. Pravzaprav sploh ni bil nič siten. Nima namreč dosti možnosti druženja z drugimi otroki in takrat ko pride z njimi v stik, je čisto navdušen. Potem pa ponavadi sploh ne ve, kako bi se obnašal.user posted image Sta pa bila takooo luštna, ko sta se za roke vodila sem in tja iz prostora v prostor.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: štajerke in naši sončki
19.5.2008 21:37:56   
issa
joj pi-kica1 iiiiiiiiiii kak sladko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: štajerke in naši sončki
20.5.2008 16:13:45   
issa
pozdravljene!
hm včeraj mi je še pasalo malo dežeka,.samo danes user posted image user posted image user posted image user posted image  tako sem bila mokra,....grrrr....naj raje bi šla takrat domov,se slekla ,pa pod odejo,.....user posted image user posted image user posted image user posted image
tak sem utrujena te dni,..mogoče vreme krivo ne??
kaj vaši sončki uporabljajo kahlico? naš že hodi dober mesec sedet gor,not pa nič ne spusti,..kako ga naj te pripravi do tega da bo lulo not..
pa še to na kahlico gre samo ko sem jaz doma (pa v vrtecu enkrat v spremstvu ene punčkeuser posted image user posted image ),ko je pa moj te pa nikakor...pravo cviljenje nastane....
lep dan vam še želim,.kljub mokrote...user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: štajerke in naši sončki
20.5.2008 17:05:32   
Anonimen
Pozdravček vsem.
Issa zgleda da se nam vse do konca tedna obeta dež....tak da....se kar navadi. user posted image
Kahlica pri nas sicer je že aktualna, ampak nekak se ne spravimo zraven, oziroma ni neke zagnanosti, ne pri Sari, ne pri nas. Čez poletje se nameravamo spravit bolj konkretno k stvari, pa upam da nam uspe. Ko smo se rešili nabave adaptiranega mleka, sem si finančno prav oddahnila. Ko se rešimo plenic, si bom pa še bolj. user posted image
Jah nič. Pri  nas nič novega. Maruša je imela danes njen prvi šolski izlet, navdušenje je bilo popolno, jutri pa ima cepljenje. Po treh neuspelih poskusih. Sva dobili že prav grozilno povabilo, spodaj navedeni vsi možni zakoni, po katerih sem dolžna otroka pripeljat cepit. user posted image  Ja user posted image , saj se pa ne izogibamo. Kot zakleto je bila na njen termin bolana, ali pa še ni preteklo dovolj časa od jemanja antibiotika. Pa vedno sem se opravičila. No jutri upam da nama uspe.
Pol pa greva po Saro k babici in gremo punce pohajkovat, dokler ati ne konča s službo. Imamo avto in bo treba izkoristit. user posted image
.....še en mesec do mojega letnega dopusta....sem ravno zdaj gledala na koledar. user posted image  In sem se mogla malo považit. user posted image

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: štajerke in naši sončki
20.5.2008 17:06:41   
Anonimen
uf, issa ti pa maš živce. Jaz mojega že ne bi ravno preveč veselo gledala, če bi po celodnevnem delu prišel domov za računalnik. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?