|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:18:56   
uršika***
Ve ste pa res forauser posted image user posted image user posted image
Jaz limam božične slikice, ve pa nam skomine delate s temile dedciuser posted image
No ja, ni švohuser posted image

Sva se pa midva zdaj dogovorila, da ne bova nič vtikala do novega leta, da ne bi slučajno kaj sprožila. Bova se igračkala na drugačen način, sam sex pa meni tako ne paše več, ker se počutim kot en prašič na ražnju, ki se obrne tako, kot ga en naštimauser posted image user posted image user posted image - upam da razumeteuser posted image  - se bova poslužila drugačnih tehnik zadovoljevanja- za katere pa seveda tudi upam, da ne bodo kaj sprožile pred novim letomuser posted image

Je pa seznamček res luštkanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:48:27   
petra88
hehehehe, sam ste res face! user posted image hmm, sam zdej pa to ni glih najbolj fajn, ena ne sme decov, ena pa ne sladkarij.. kaj pa zdej? najbolš da začnemo kake cunjce popat notr user posted image nevem no. Sem gledala če je kaka slikca od mojga igralca da je čokolado pa je nisem dobila, tako da jaz tokrat ne bom nič lepila sem. user posted image
Uršika, sta pa dobra, da se vama je ratalo to zmenit. bo tud držalo? user posted image user posted image aja, če bosta ubrala druge tehnike, potem mogoče še rata. Hahaha, prašič na ražnju.. ja saj je res nekaj podobnega, ker kmalu začne vse bolet in se je treba sukat.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:49:15   
uršika***
hehe, jaz sem pa angelček. Me spoznate?user posted image
Zakja pa ni nikjer nobene???? Pa dajmo danes pridet na drugo stran nouser posted image
A to nas potem avtomatsko vrže na drugo stran al kako?

Borring mi je, sama sem, monologe imam že cel dan tuleuser posted image user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:56:27   
uršika***
Petra tako je to ja- prašič na ražnju, ki se ne more sam obračat, rabi pomočuser posted image user posted image

Kaj pa, če bi prilimale še kakšno slikico od bebike??????

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:59:23   
uršika***
user posted image


user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 17:20:10   
OLjica
Danes sem bila na predavanju za epiduralno, anestezistka je bila zlo prijazna, babica še boljuser posted image
mene pa zelo mika epiduralna, strah me je pa posledic,nikoli ne vesuser posted image  je pa rekla, to v Jeseniški porodnišnici, da ko prideš v porod. te vprašajo, kako boš rodila. če se odločiš za naravno pot in potem imaš močne bolečine, ne dobiš - ti ne dajo epiduralneuser posted image

moram se učit,mam še en izpit in se mi ne da, sploh ne, je pa zaj.... izpituser posted image


(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 17:47:39   
khurde
Niia, "čestitke" za merilec! user posted image

Neki bi ti samo predlagala. Meni je dala eno knjižico, kjer so opisani obroki (Prehrana pri sladkorni bolezni tipa 2 - samo kot informacijo glede prehrane, koliko in kdaj naj bi jedla, drugače mi je rekla, da ta nosečniška nima veze s tem). In sem prva dva dni jedla po tej knjižici, pa sem imela konstantno cuker povišan. Sedaj tri dni jem tako kot prej, edino kar je, da sem spet začela jesti večkrat na dan, kar se mi par mesecev ni izšlo zaradi faksa, pa sem skos v normali. user posted image  In pišem si obroke, da pol nekako vidim, po čem imam višji sladkor in po čem nižjega, pa malo eksperimentiram zdele par dni. Ker npr. meni gre čez ali blizu meje po polnozrnatem pecivu (te mali kruhki polnozrnati), čeprav naj bi to kar precej jedla, tudi po dve (!!!) polnozrnati žemlji pri večerji ipd. Mi pa npr. ne gre čez, če popijem vročo čokolado in zraven pojem par piškotov, prav tako sem imela danes normalen cuker po dozi koščka milke, vrstice velike gorenjke z lešniki, parih mozartovih kroglic in dveh piškotih z marmelado. Ni nobene logike tukaj, ampak kaj češ.

Je pa odvisno od dneva, pa tud od dela dneva (jutro, popoldne, večer) samo če ti je dala dieto in boš imela povišan sladkor, probaj kaj spremenit v tej predpisani prehrani, ker ni nujno, da ti ustreza, čeprav naj bi po vsej "logiki" morala biti optimalna. Samo smo si preveč različni, da bi lahko rekli, da ena in ista stvar paše vsem.

Eh, mi imamo pa naslednjo sredo pregled v porodnišnici, samo mi G ni nič povedala pri kom, samo datum pa uro mi je sporočila.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 17:48:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu OLjica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 18:07:15   
khurde
Oljica, pridno se uči! Pa čestitke za izpit!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 18:13:22   
OLjica
hvala khurde. kako pa ti napreduješ na faksu in z izpiti?

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 18:18:09   
pikapoka2
OLjica, jaz sem tudi bila 14 dni nazaj na predavanju za EA.
Je anastezist vse lepo na dolgo in široko razložiluser posted image , trajalo je krepko čez eno uro. user posted image  Je pa varijanta drugačna kot pri vasuser posted image  Namreč, rečeno je bilo, da lahko EA, tiste ki smo bile na predavanjih, zahtevamo kadarkoli. V glavnem ni se treba že na začetku odločit. Ko misliš, da so bolečine prehude, rečeš in dobiš. Niti ni pomembno kdaj je to, ker je vedno en anastezist dežuren. Tako, da je lahko dop, pop al ponoči, nima veze. Upam, da drži.
Jaz sicer nisem za EA, nevem ampak nekak si želim čisto naraven porod z vsemi bolečinami, sem čudna, a neuser posted image , ampak vem, da se bom bolje počutila, če bom vedela, da lahk zahtevam EA.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 18:19:50   
TANČKAA
Lepo pozdravljene!
Čeprav se vam oglašam prvič, vas redno berem!user posted image  Če me je karkoli zanimal glede nosečnosti, sem vas samo brala in vi ste mi odgovorile.user posted image  Tudi jaz imam PDP 7.1.2009, in že komaj čakam da pride ta dan!
Ker nam res še malo manjka do 2. dela sem si rekla bom pa še jst mal pisala, da se ne boste same trudile!

uživajte kar se da, s čokoladicami ali bonbončiki samo da ste OK!


(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 18:26:39   
pikapoka2
TANČKAA pozdravljena!
Še ena januarčica user posted image .

(odgovor članu TANČKAA)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 18:50:14   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

zvezdica: ah tega pa kr mej, mi ni nič zanjga user posted image ,...men je pa tak všečen pa predvsem dober igralec Ralph Fiennes igral je pa v Schindlerjevmu seznamu pa še enmu dobrmu filmu pa se zdej ne spovnem naslova


user posted image user posted image user posted image

Je pa matt men vseen najbl sexi...mal pa mora bit samovšečen...če je pa tak za user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 19:06:32   
uršika***
Tančkaa zakaj se pa nisi prej nič javila, pa bi zdaj že bile na drugi strani. Ti kar napiši še kaj, bo bolj veselouser posted image  Sem te pa že večkrat videla, da si na tej strani, samo javila se nisi nič. Si se skrivalauser posted image
Zdaj se pa lepo redno javljaj, ker nam ni ostalo več veliko časauser posted image

Vas pa vse občudujem, ki še furate izpite, pa predavanja, vaje,.... in sem vedno vesela, ko katera naredi izpituser posted image user posted image user posted image

A gremo zdaj na drugo stran???????????????????????????

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 19:17:09   
lunica12
Ojla punce....

No sam tolko da se javim sem danes prispela iz bolnice in koncno dobila odpusnico...
In kako ste kaj ve?

Bom potem mal precekirala kaj ste kej pisale..user posted image


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 19:24:36   
uršika***
Lunica pa daj napiši še kaj večuser posted image
Kaj je bilo?

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 19:42:37   
mimi30
Zdravo!

Večkrat vas preberem, da vidim kaj se dogaja ostalim nosečkam, pišem pa danes prvič.
Rok imam 31.1.2008, še spadam k vam user posted image .  Nimamo pojma kaj bomo dobili, ker spretno skriva. Rodit gremo v CE, če nam bo uspelo, ker smo drugače v Mb. Naslednji pregled imam jutri 10.12.

Danes sem bila zadnjič v službi, od jutri koristim dopust, s 4.1. pa nastopim porodniško.

Mogoče katera ve kako je z dopustom za naslednje leto? Nam pripada v celoti tudi, če že na začetku leta nastopim s porodniško?


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:01:06   
khurde
O, super, še dve novi!!! Dobrodošli!!! user posted image user posted image user posted image


Oljica, meni trenutno faks kar laufa, čeprav imam včasih energije le še za spat, haha. Do sedaj mi je uspelo vse sfurat, dva kolokvija, dva eseja, ena predstavitev, eno postavljanje vprašanj, prisotnost, redno delo (oddajanje raznih tedenskih zadev ipd.). Probam čimveč sedaj naredit, da mi bojo pol mogoče mal čez prste pogledal na momente.user posted image  No, edino pri enem predmetu malo štopam, to pa zato, ker je ultra dolgočasen in ni osebe, kateri bi se zdel kaj vreden. Samo bom mogla to spremenit...

Koliko imaš ti še do konca? Jaz imam predavanja celo leto, tudi naslednji semester, takrat pa ne vem, kako bo šlo... bomo videli, moram še po govorilnih ta teden, da se zmenim glede drugega semestra.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:03:09   
khurde
Aja, Mimi, glede dopusta pa nič ne vem (študentka).

Še malo, pa naklofamo za novo temo!!!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:06:02   
khurde
Niia, za naju (pa ostale tudi, seveda, samo midve sva bolj kritični glede teh slatkišev). user posted image

user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:07:38   
Zvezdica
tančka in mimi... DOBRODOŠLI.
Zdaj pa vsak dan klikajta na moje mestouser posted image user posted image user posted image user posted image

Resno mislim... ampak tudi pišita veliko, da vaju sploh spoznamo.

LP


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:07:40   
khurde
A samo meni tako grdo pride ta slikica, da se samo en del vidi, a drugim tudi?

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:08:07   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

A samo meni tako grdo pride ta slikica, da se samo en del vidi, a drugim tudi?


ja tudi drugimuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:09:16   
khurde
kako se to popravi? ker je očitno prevelika. user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?