|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katerega bi izbrale?
6.5.2008 0:19:38   
pikica_30
Skuštrana, ne vem, kako je pri Urban riderju, ampak pri 4riderju in 3riderju se športni del sigurno da obrniti v obe smeri (k mamici in stran od mamice) - preizkušeno na obeh vozičkih v živo v BC!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katerega bi izbrale?
6.5.2008 0:22:50   
pikica_30
Skuštrana, sem preverila na Mutsy-jevi uradni spletni strani

http://www.mutsy.nl/products/urban_rider/options

in tudi pri Urban riderju bi se športni del MORAL obrniti v obe smeri!

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katerega bi izbrale?
6.5.2008 7:45:37   
Maja T.
skate - v zeleni barvi, meni je prekrasen

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katerega bi izbrale?
6.5.2008 14:20:40   
moya
Moj favorit Mutsy - ima vse razen bremze na ročaju, imaš lažjo in malo težjo varianto, a tudi težji se mi ne zdi pretežek. 3 in 4 rider oba - sta zelo lepo vodljiva. sedež se obrača v obe smeri in zloži se lahko skupaj z sedežkom. Mi ga že nestrpno čakamo user posted image  !

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katerega bi izbrale?
6.5.2008 14:36:21   
cv3rklic4
IZVIRNO SPOROČILO: cv3rklic4

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Kakšne pa so kaj vaše izkušnje s tem vozičkom? Kako hitro se ga da zložit,
zloži se ga ful na hitro, samo potegneš dve ročki in že je skupaj. Tudi košara/lupinica/športni del se odstrani tako, da pritisneš dva gumba, potem pa reč dvigneš. Super se mi zdi to, da ni treba hkrati pritiskat in obenem dvigovat, da ločiš zogrnji del od podvozja - ne rabiš 3 rok.


tudi odstranit vsa kolesa, kolesa gredo ful lepo dol

da gre v manjši prtljažnik ne vem koliko je tvoj prtljažnik majhen, ampak če boš dala dol kolesa, bo verjetno šlo, čeprav se voziček ne zloži tako kot kaka marela - npr. Loola (prav tako od firme Bebe Confort)?

Kaj pa teža? Ni sicer peresno lahak, če pa ti cca 12 kg (ogrodje je 7 kg, ostalo pa tisto kar daš gor) ne pomeni veliko, potem je lahak. Itak verjetno nikoli ne dvigaš celega vozička hkrati, ampak ga razstaviš. Več o karakteristikah pa najdeš TUKAJ.

Pa okretnost? Okreten je ful, z eno roko lahko zavijaš brez težav sem in tja. Mogoče je nastaviti sprednje kolo da je fiksno ali pa vrtljivo za 360 stopinj - vse na ročaju vozička - ni treba hodit spredaj in tam nastavljat te "funkcije".
Vsako mnenje bo več kot dobrodošlo!


Enkrat sem že pisala o tem - definitivno je zame ta najboljši.

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katerega bi izbrale?
6.5.2008 14:41:25   
MATEJKA_
no, jaz ne bom izbrala nobenega od teh, prisegam na peg peregotov pliko P3 modular sistem... meni je pomembno, da se zloži na čim manjše...

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katerega bi izbrale?
6.5.2008 14:41:38   
skuštrana
Upss, moja napaka..Tudi na urban riderju gre sedež v obe smeriuser posted image user posted image Se vidi da vozićek full malo uporabljamo, se bolj nosimouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katerega bi izbrale?
7.5.2008 13:09:59   
pikica86
meni je pa najbolj všeč Bebe Confort Hich Treck

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katerega bi izbrale?
10.5.2008 23:06:25   
borovnička
Mutsyuser posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katerega bi izbrale?
11.5.2008 20:51:42   
skuštrana
Evo, jaz sem pred par dnevi za probo obrnila športni del tako da gleda otrok mene in vam povem, da to ni v redu..Sedeža nimaš kam pričvrstit in nekako visi, otrok pa skupaj z njim...Na športnem sedežu so spodaj 2 takni kljuki, ki jih moraš zataknit za štango, da sedež stoji prav, ko pa sedež obrneš nimaš teh kljuk kam pričvrstit, ker voziček nima zadaj te štange in zato sedež visi. Mogoče izgleda ok dokler ni notri otroka, ko pa sem dala noter našega 8 kilca se je vse povesilo. Definitivno ni narejen da tako voziš športni del, košara in lupinica ja, športni del pa ne. Obstaja moznost da jaz ne znam naštimatuser posted image , torej če katera ve naj me razsvetliuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katerega bi izbrale?
18.5.2008 21:02:56   
*ajetam*
hm lea mislim da si si malo slabo pogledala...
bremzo ima!
to, da moreš najprej športni del dat vodoravno..mislim da ni edin voziček pri katerem moreš to naredit. midva sva vse gumbe sprobala in sploh ni zahtevno-čisto simpel
tudi zložit voziček je simpl. ne vem kje si ti videla da je težko...
itak ljudje imamo različne želje user posted image samo povem da se res ne zloži težko...
če ni košare jaz ne vidim problema. važno da je mreža. pa gor položiš stvari...
mene za enkrat moti samo to ker pravijo da je premajhen športni del in pa kako se vozijo sprednja kolesa. se morem še pozanimat. ljudje vedno različno govorijo

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?