|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moja porodna zgodba
1.5.2008 23:15:13   
Anonimen
Dobro poznam Angiejino zgodbo, pa tudi precej drugih. Poznam mnogo zgodb o tem porodničarju, ki je drugače zelo cenjen user posted image  in ima tudi na tem forumu precej "oboževalk". Preverjeno vem, kaj vse je počel, pardon počne. In na oddelku ima prav poseben vzdevek, raje ne povem kak, ker je grozljivo.

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moja porodna zgodba
1.5.2008 23:26:39   
mamči
O ljuba Angelina user posted image . Nimam besed..... je pa prav, da poiščeš pravico. Ma , čisto sem šokirana sedaj... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 7:32:18   
dido
resnično nimam besed kaj se ti je zgodilo, sem se kar zjokala. Pa to je groza ! Jaz bi tudi šla v javnost na tvojem mestu in mislim, da bi vsaka mamica, ki je doživela kaj podobnega morala spregovoriti, da se to več ne bi  dogajalo. GROZNO kaj se ti je zgodilo in mislim, da bi ta zdravnik moral čutiti posledice !
Jaz lahko samo rečem, da sem imela tako veliko srečo, da je prišla k meni prava zdravnica, saj se samo njej lahko zahvalim, da moj sonček sedi zraven mene in gleda risanko. Ena zdravnica prej me je mislila celo poslati domov. Če se ne bi menjala izmena, vprašanje, če bi danes bil tukaj moj sonček ali jaz.
Si v mojih mislih in upam, da boš zbrala pogum ter naredila to kar bi moral naredit vsak, ki se mu je zgodilo nekaj tako groznega : SPREGOVORITI.
NE smeš se ti sramovat, oni se morajo v dno duše sramovat!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 7:45:31   
Anonimen
Angelinauser posted image ...nimam besed,popolnoma sem sokirana,te pa 100%podpiram in upam da bos dosegla pravico.
user posted image user posted image user posted image zate,in za tvojega sonckauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu dido)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 7:57:27   
mateyka
A vem, da je, žal, tudi to včasih realnost naših zdravnikov. Ta bi moral biti nemudoma ob licenco in še kaj.


ja, se strinjam. ta ne bi nikol smel več delat. nikol nikol nikol več.
Angellina user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mary1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 8:19:45   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

O ljuba Angelina user posted image . Nimam besed..... je pa prav, da poiščeš pravico. Ma , čisto sem šokirana sedaj... user posted image

jaz tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 8:58:10   
Lianna
Nujno jih oz. ga moraš tožit. Pa v javnost dat. Čeprov ne pričakuj da bo suspendiran oz. da bodo kakorkoli ukrepali, ker se preveč ščitijo med sabo. Poznam primer ko je priznan g. ( z preiskovo ki je ne bi smel naredit) ubil dojenčka v trebuhu in so ga tožil, pa niso nič ukrepal. Pa so bili dokazi. Ampak važno je da pride to v javnost in se o tem govori. Da bodo bodoče mamice vedele katerih g. naj se izogibajo.

Lp in vse dobro. 

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
2.5.2008 9:46:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 9:55:08   
mama11
user posted image user posted image user posted image saj besed pa nimam...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 10:04:49   
Acjom1
Brez besed... Sočustvujem s tabo in upam, da ti bo uspelo s tožbo. Zares sem šokirana! user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 10:10:10   
Kasija
Angelina,

Zgodba je grozna in le težko si predstavljam, kako hudo ti je. Nisem pa šokirana, ker sem tudi sama rodila, in nisem imela dobrih izkušenj z osebjem. Mislim, da imam samo in edino srečo, da večjih posledic ni bilo. Po porodu sem premlevala potek poroda in se kar zgrozila nad možnimi poteki dogodkov. Porodnišnica - ljubljanska.
Več mam, ki se bodo pritožile, več je možnosti za bolj profesionalen in prijazen pristop. Tako da srečno s tožbo.
Predvsem pa ti želim, da se ti zacelijo rane. Tu dodajam, če slučajno ne veš, da te lahko zdravnik napoti tudi k psihologu. Pri taki hudi izkušnji ne bi bilo odveč poiskati ustrezno pomoč tudi pri celjenju duševnih ran.
Drži se user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 11:36:22   
mary1
Veš, Angelina, da kar ne morem pozabiti te zgodbe. Pravzaprav mi ni jasno, da se kaj takega lahko zgodi. Enostavno ni v mojem dometu, da bi lahko razumela. Bilo bi mi do neke mere razumljivo, da se kljub TRUDU zdravnikov zaplete, ker je jasno, da nihče ni vsemogočen, in da še najboljši nameni včasih ne pomagajo. Ampak, da ni naredil CR po popadkih od 20.00 do 7h zjutraj.... !!! Ko je jasno, da bi moral že prej... ampak, da bi vsaj ob 7h.!!!  Ne razumem, čemu, komu služi tako stališče ... Mislim, da je res dobro, da greš s tem ven, ampak dobro, dobro poskrbi zase. Za svoje duševno in fizično zdravje. Ne smeš pustiti, da te kaj še dodatno zlomi. Predvsem pa imej non stop pred očmi velikansko srečo, da je otrok zdrav. Drži se!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 13:38:28   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image kaj vse se dogaja v 21 stoletjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 14:11:25   
lotty4
jaz pa sem optimistična in bodi prva ki bo zmlela tega porodničarja, ne popusti, na vsako njihovo besedo imej 100% odgovor, ki mu bo zaznamoval življenje tako kot ga je on tebi!
ZMAGAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 14:53:12   
silvya
To je pa res grozljiva zgodba. Upam, da boš vzdržala pritiske in boš šla do konca! In ne sramuj se. tudi, če se razkriješ nima tebe biti česa sram. Sram naj bo tiste, ki so tako grdo ravnali s tabo, čeprav so se zavezali, da ljudem pomagajo po svojih najboljših močeh. user posted image

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 17:01:21   
2 Sraki
Groza! Saj človek sploh ne ve kaj naj reče. Mislim, da je to edino, kar ti lahko dam user posted image . Groza me je, da bi bila lahko na tvojem mestu, ni veliko manjkalo. In res je preveč smo mamice popustljive in prehitro pozabimo kaj se nam je vse dogajalo na tisti mizi. Nedolgo nazaj sem še pisala pohvale, vendar tole pa je kaplja čez rob. Saj sploh ne veš več kam naj greš rodit, ker nikjer brez sreče ali Božje pomoči ne prideš ven brez posledic.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 17:26:06   
bastian111
Nikoli ni prepozno za izpoved,mogoče si kateri pomagala oziroma vsaj dala vedet ,kaj se lahko zgodi. Besede so premalo zato ti lahko pošljemuser posted image  in želim vse dobro v naprej.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moja porodna zgodba
2.5.2008 23:14:38   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: dido

resnično nimam besed kaj se ti je zgodilo, sem se kar zjokala. Pa to je groza ! Jaz bi tudi šla v javnost na tvojem mestu in mislim, da bi vsaka mamica, ki je doživela kaj podobnega morala spregovoriti, da se to več ne bi  dogajalo. GROZNO kaj se ti je zgodilo in mislim, da bi ta zdravnik moral čutiti posledice ! 
Si v mojih mislih in upam, da boš zbrala pogum ter naredila to kar bi moral naredit vsak, ki se mu je zgodilo nekaj tako groznega : SPREGOVORITI.
NE smeš se ti sramovat, oni se morajo v dno duše sramovat!



Se podpišem.GROZA!!!!!
Ej,v šoku sem.GROZA;GROZA,GROZA.Nimam besed...

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Moja porodna zgodba
3.5.2008 0:16:34   
Barbk
Tudi jaz ne najdem besed in ne morem verjeti, da se kaj takega dogaja. user posted image Ne morem verjeti, da se to dopušča... in to, da nekateri mislijo, da so bogovi se mora končati!
Trenutno pa ti več kot user posted image   in moralno podporo ne morem ponuditi. Drži se punca in verjamem, da ti bo uspelo ustaviti te...


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Moja porodna zgodba
3.5.2008 0:24:13   
budulove
Boga Angelina. Kar ne morem verjet, da je to možno, tako grozna zgodba. Upam, da bo pravici zadoščeno in da dobi kar mu gre vsemogočni zdravnik.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Moja porodna zgodba
3.5.2008 8:50:20   
Anonimen
Sučustvujem z njo,vendar pa se mi zdi,da ta zgodba ne sodi sem,da jo beremo me noseče.Na hitro sem jo preletela,ker je ne upam v celoti prebrat.Res je grozno,vendar ni vredu,da jo objavi na tej strani.Brez zamere,da sem to napisala,to je moje mnenje,mogoče se bo pa le katera strinjala z mano.Prav je,da se vsaka zaveda kaj vse se lahko zgodi med porodom,vendar,nevem no...sama mislim na le najboljše.

(odgovor članu budulove)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Moja porodna zgodba
3.5.2008 9:10:12   
April
Kolikor se spomnim jo je angelina najprej objavila na čvekanju, pa so jo potem sem prestavili moderatorji.
Kar se pa tega tiče, da ni fajn, da nosečnice to berejo, se pa en strinjam čisto.  In dam prav angelini, da je to objavila. Jaz to jemljem kot svarilo, da se moraš v prvi vrsti sam pobrigat za svoje zdravje.  Pa da se izogobate takom diletantom. Jaz raje vem za take stvari, ne pa da bi si zatiskala oči. čČe rojevaš brez posebnosti je itak čist vseet tud če doma rodiš. V kolikor se pa pojavijo težave, je prav da tud nosečnice veste za vse zaplete, ki se lahko zgodijo, če porod ni voden tako kot mora bit. In da po možnosti v takem primeru same ukrepate, da ne pride do najhujšega.  Žalostna zgodba. Ni prav, da ne bi noben odgovarjal za take malomarnosti.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Moja porodna zgodba
3.5.2008 9:24:21   
Naja30
Jaz se tudi strinjam, da se naj ve, kaj se dogaja. Če katera nosečnica ne mara takih stvari brat, naj gre dol s teme ko vidi, za kaj se gre. Ko sem bila jaz noseča, nikoli nisem brala forumov kot so V objemu žalosti in spontani splav in take teme, ki bi me znervirale. vsaka zase ve, kaj prenese in kaj ne. Vsaka pa se tudi mora zavedat, da take stvari se dogajajo in nekatere (smrt otroka) so tudi življenjske. Tako da, vsaka po svoje.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Moja porodna zgodba
3.5.2008 10:27:54   
mary1
Nevednost in neinformiranost nas ne bo zaščitila niti rešila. Mislim najboljše za vse nas, za Angelino, zase, ki sem pred porodom, a hočem informacije! Hvala za pogum in pripravljenost deliti z nami. Kdo ve, koliko možnih zapletov je Angelina s tem preprečila, ko je že samo povedala, na kaj naj pazimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Moja porodna zgodba
3.5.2008 15:51:37   
onur
Pazi nase. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?