|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:37:16   
zalenka
mal resnosti. ami bo kera odgovorila k sem sprašvala kako če je vašim tud tolk vroče.

pliz res rabim eno rešitev ker tole ne bo šlo več tko

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:37:18   
pajac
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:37:20   
tikca
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: tikca

Ajaaa what's new?? Nam pa spodaj prvi dve žagici ven rineta user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  lovro

upam da ne boili

pri nas smo zdej za spodnji dvojki sitkani in bognedaj usta odpret, pokazat, zobke umit. - nimaš najmanjših šans. pa sploh se mi zdi da se še kej dosti ne vidi user posted image user posted image user posted image


Oh siten je siten, ko 300 user posted image , samo sem to pripisovala prehladu, ker je vse istočasno. Pa kašlja, pa iz noska mu teče, pa zobka ven rineta. Kar jokcamo pa jokcamo, pa nič nam ni prav. Ampak vse enkrat mine user posted image

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:37:47   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

filam filam user posted image user posted image user posted image user posted image


paprike??user posted image



Njam......user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:38:17   
zalenka
postavljamo rekord na 201 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:38:48   
*lenc@*
ej, kar na 201. strani smouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:38:58   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

filam filam user posted image user posted image user posted image user posted image


paprike??user posted image



Njam......user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


žal ne, bi pa. če kera povabi kuj prletim tud na drug konc slovenije za filanko user posted image user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:39:09   
*lenc@*
mojga povabila še rr ne sprejmeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:40:12   
tikca
Moderator je paf od tega čvekanja, pa kar ne more zapret user posted image user posted image user posted image  Pa brez zamere, joke spet user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:40:20   
Jumpy
Moderatorji nas ne dohajajo. user posted image

Zalenka odgovor dobiš na novi temi. V kratkem.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:40:52   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

mojga povabila še rr ne sprejmeuser posted image user posted image user posted image user posted image


sprejme sprejme....



_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:41:10   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: tikca

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: tikca

Ajaaa what's new?? Nam pa spodaj prvi dve žagici ven rineta user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  lovro

upam da ne boili

pri nas smo zdej za spodnji dvojki sitkani in bognedaj usta odpret, pokazat, zobke umit. - nimaš najmanjših šans. pa sploh se mi zdi da se še kej dosti ne vidi user posted image user posted image user posted image


Oh siten je siten, ko 300 user posted image , samo sem to pripisovala prehladu, ker je vse istočasno. Pa kašlja, pa iz noska mu teče, pa zobka ven rineta. Kar jokcamo pa jokcamo, pa nič nam ni prav. Ampak vse enkrat mine user posted image


pa lažje sprejmeš ane, če zobki rinejo user posted image user posted image

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:41:57   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

filam filam user posted image user posted image user posted image user posted image


paprike??user posted image



Njam......user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


žal ne, bi pa. če kera povabi kuj prletim tud na drug konc slovenije za filanko user posted image user posted image


sem pa dobila idejo za kosilo...
ko se peter zbudi grev po papriko in mleto meso
pa še bučke bi lahko filala user posted image user posted image

Joj spet jaz o hrani..

< Sporočilo je popravil pajac -- 27.5.2008 10:42:30 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:42:04   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Moderatorji nas ne dohajajo. user posted image

Zalenka odgovor dobiš na novi temi. V kratkem.


no lepo prosim. res ne vem kaj nej

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:42:21   
*lenc@*
Zalenka, obleč jo na minimum, en bodi s kratkimi in to je to, ob sončku brez vetra mislim. saj danes bo vroče, moja gre v lepo kiklco iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sem sprašvala na forumu, zakaj dvojne rokave? do kere T mate v bodi brez rokav in kratko majčko? zdaj pr 30 najbrž sam enga ne? k zdaj pa res otroke tok različn vidš oblečene, da je jo.saj vem, da se ravnaš po svojmu ampak sem se včer pogovarjla z eno in mi je rekla, da ma dvojno tud pr 30 in več in res ne morem razumet zakaj, A obsataja kak logična, zdravstvena razlaga??


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:43:56   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Zalenka, obleč jo na minimum, en bodi s kratkimi in to je to, ob sončku brez vetra mislim. saj danes bo vroče, moja gre v lepo kiklco iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sem sprašvala na forumu, zakaj dvojne rokave? do kere T mate v bodi brez rokav in kratko majčko? zdaj pr 30 najbrž sam enga ne? k zdaj pa res otroke tok različn vidš oblečene, da je jo.saj vem, da se ravnaš po svojmu ampak sem se včer pogovarjla z eno in mi je rekla, da ma dvojno tud pr 30 in več in res ne morem razumet zakaj, A obsataja kak logična, zdravstvena razlaga??



mislim da ne
jaz sem Petru včeraj slekla majico in je ostal v bodiju s kratkimi rokavi in hlačah. Edino kar je ga je sonček mal prijel, ker sem kremo doma pozabila... Koza kaj naj rečem...

Bolj verjetno je da bo zakuhal in bo večji problem . Seveda vse: po pameti!!


< Sporočilo je popravil pajac -- 27.5.2008 10:44:45 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:45:27   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Zalenka, obleč jo na minimum, en bodi s kratkimi in to je to, ob sončku brez vetra mislim. saj danes bo vroče, moja gre v lepo kiklco iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sem sprašvala na forumu, zakaj dvojne rokave? do kere T mate v bodi brez rokav in kratko majčko? zdaj pr 30 najbrž sam enga ne? k zdaj pa res otroke tok različn vidš oblečene, da je jo.saj vem, da se ravnaš po svojmu ampak sem se včer pogovarjla z eno in mi je rekla, da ma dvojno tud pr 30 in več in res ne morem razumet zakaj, A obsataja kak logična, zdravstvena razlaga??



dvojne rokave????

sej to sm napisala, da je včeri mela samo plenico in bodi s kratkimi rokavi in je bla premočena in čist kuhana. sm jo mogla pol nest k je v vozičku ratala sitkana - normalno no, če se je kuhala. zdej pa ne vem kaj nej

dvojne rokave pri 30??? nitka mi zavre user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:45:47   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Zalenka, obleč jo na minimum, en bodi s kratkimi in to je to, ob sončku brez vetra mislim. saj danes bo vroče, moja gre v lepo kiklco iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sem sprašvala na forumu, zakaj dvojne rokave? do kere T mate v bodi brez rokav in kratko majčko? zdaj pr 30 najbrž sam enga ne? k zdaj pa res otroke tok različn vidš oblečene, da je jo.saj vem, da se ravnaš po svojmu ampak sem se včer pogovarjla z eno in mi je rekla, da ma dvojno tud pr 30 in več in res ne morem razumet zakaj, A obsataja kak logična, zdravstvena razlaga??


ja da ženska v glavi nima pošlihtan user posted image

ne, dej boste resni, nam je vroče v majci brez rokavov, tamale pša nekateri oblačjo k da nismo na istem kontinentu user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:46:41   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Zalenka, obleč jo na minimum, en bodi s kratkimi in to je to, ob sončku brez vetra mislim. saj danes bo vroče, moja gre v lepo kiklco iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sem sprašvala na forumu, zakaj dvojne rokave? do kere T mate v bodi brez rokav in kratko majčko? zdaj pr 30 najbrž sam enga ne? k zdaj pa res otroke tok različn vidš oblečene, da je jo.saj vem, da se ravnaš po svojmu ampak sem se včer pogovarjla z eno in mi je rekla, da ma dvojno tud pr 30 in več in res ne morem razumet zakaj, A obsataja kak logična, zdravstvena razlaga??



mislim da ne
jaz sem Petru včeraj slekla majico in je ostal v bodiju s kratkimi rokavi in hlačah. Edino kar je ga je sonček mal prijel, ker sem kremo doma pozabila... Koza kaj naj rečem...

Bolj verjetno je da bo zakuhal in bo večji problem . Seveda vse: po pameti!!



nitka je očitno glede tega dost po meni, ker jaz tud takoj zakuham. pravzaprav v oba ekstrema. me hitro zebe, pa hitr zakuham. nikol mi ni prav bi se lahka reklo user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:48:06   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Zalenka, obleč jo na minimum, en bodi s kratkimi in to je to, ob sončku brez vetra mislim. saj danes bo vroče, moja gre v lepo kiklco iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sem sprašvala na forumu, zakaj dvojne rokave? do kere T mate v bodi brez rokav in kratko majčko? zdaj pr 30 najbrž sam enga ne? k zdaj pa res otroke tok različn vidš oblečene, da je jo.saj vem, da se ravnaš po svojmu ampak sem se včer pogovarjla z eno in mi je rekla, da ma dvojno tud pr 30 in več in res ne morem razumet zakaj, A obsataja kak logična, zdravstvena razlaga??


ja da ženska v glavi nima pošlihtan user posted image

ne, dej boste resni, nam je vroče v majci brez rokavov, tamale pša nekateri oblačjo k da nismo na istem kontinentu user posted image


pa računi da njih še voziček greje.

dons sva ble ob 8.15 zuni pa je bla u bodiju s kratkimi rokavčki in capri hlačkah, pa štumfke k sem ji jih dala dol po nekaj minutah. pa ji je blo vroče in e mela moker hrbet ko sem jo ven vzela.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:48:57   
zalenka
ciljamo na 202?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nas bodo moderatorji mal za ušesa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:49:56   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

ciljamo na 202?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nas bodo moderatorji mal za ušesa user posted image user posted image user posted image


ne vem zakaj nimajo avtomatizirano, da se tema zaklene pri 200 in se objavi sporočilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:50:38   
zalenka
kje ste zdej, a ste pobegnle???

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:51:24   
Jumpy
Otročkom zna biti v vozičku še bolj vroče kot nam, ker jih voziček sam še dodatno greje, pa manj jim piha, tako, da tisto o dvojnih rokavih pri tridesetih st.,... user posted image

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 10:56:22   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Otročkom zna biti v vozičku še bolj vroče kot nam, ker jih voziček sam še dodatno greje, pa manj jim piha, tako, da tisto o dvojnih rokavih pri tridesetih st.,... user posted image


mogoče pa tud ta mamica hodi pri 30 v dvojih dolgih rokavih. kajpa veš, jest kuja zakuham, mogoče pa je ker res tolk zmrznjen.

je pa res da me včasih kake stare tetke ustavjo in pol ja da e ne boste prehladili, pa zakaj nima kapce, .....

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?