|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 11:00:54   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Otročkom zna biti v vozičku še bolj vroče kot nam, ker jih voziček sam še dodatno greje, pa manj jim piha, tako, da tisto o dvojnih rokavih pri tridesetih st.,... user posted image


mogoče pa tud ta mamica hodi pri 30 v dvojih dolgih rokavih. kajpa veš, jest kuja zakuham, mogoče pa je ker res tolk zmrznjen.

je pa res da me včasih kake stare tetke ustavjo in pol ja da e ne boste prehladili, pa zakaj nima kapce, .....


Se kar na dveh temah hkrati pogovarjava.user posted image  
Ja tele tetke...user posted image  Meni tašča vsak dan podvrže, naj ga kar fejst napravljam, pa kapico gor dajem, ker je veter, pol jo pa faše (se prehladi) in ga je potem cel teden treba nazaj v tirnice spravljat.user posted image

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 11:08:23   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Otročkom zna biti v vozičku še bolj vroče kot nam, ker jih voziček sam še dodatno greje, pa manj jim piha, tako, da tisto o dvojnih rokavih pri tridesetih st.,... user posted image


mogoče pa tud ta mamica hodi pri 30 v dvojih dolgih rokavih. kajpa veš, jest kuja zakuham, mogoče pa je ker res tolk zmrznjen.

je pa res da me včasih kake stare tetke ustavjo in pol ja da e ne boste prehladili, pa zakaj nima kapce, .....


Se kar na dveh temah hkrati pogovarjava.user posted image  
Ja tele tetke...user posted image  Meni tašča vsak dan podvrže, naj ga kar fejst napravljam, pa kapico gor dajem, ker je veter, pol jo pa faše (se prehladi) in ga je potem cel teden treba nazaj v tirnice spravljat.user posted image


očitno nas moderatori ne mislijo skenslat user posted image user posted image

jaz pa vsem tem tetkam samo povem, da ji je toplo in je to to. pa mal se jim nasmehnem, skoz eno uho noter, skoz drugo ven in je to to.

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
27.5.2008 12:42:34   
abc100
Dones ste bile pa pridne. Sedaj pa lahko gremo na nov del, saj smo  tega nafilale v nulo in še malo čez.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?