|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsak kovanec...
15.2.2005 21:51:54   
anajmad
Ti dedci,so včasih tako egoistični,kot da se cel svet okol njih vrti,kajne????
Ne vem,mislim,da smo pa mal same krive pa seveda njihove mame:)-:)-:)-:)-:)-:)-nekje mora bit začetek.Včasih je treba mal zaropotat,pol se pa kr hitr ustrašjo,pa je neki cajta mir in spet......od začetka.Vem,da ti je hudo,si utrujena in sploh zdej,ko si začela v službo:(.Ampak spočit se tud moraš,tako ali drugače.Malo zaropotaj,ali pa v miru zmeni,pa bo kmalu viden rezultat.
en lp:morje:D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Vsak kovanec...
16.2.2005 2:28:53   
LEJLA
Pri nas je oci doma z Marinom vsak cetrtek in se cel da sam stimata. Mami je pa v sluzbi. In od kar ga oci mirka tudi veliko lazje razume, kako je meni kadar sem sama z:duda: doma in kaj je realno pricakkovati da bo narejeno in kaj ne. Zastopi tudi, da ce ima otrok slab dan ne mores jet niti na wc in da ga bom ob takih dnevih, ko pride iz sluzbe z veseljem "izkoristila" za varstvo, da se kaj skuha/ naredi.
On je po celodnevnem varstvu tako utrujen, da gre dostikrat kar spat, ko pridem domov. Ampak se navajata in stvari grejo na bolje.

Se pa strinjam z nojci, da moramo jet mame tudi ven. Meni se zdi, da se ze v sluzbi mal "zluftam" oz. se drugace utrudis, kot ce si 24h z otrokom.
Sama ze nekaj casa gruntam v kateri "krozek" naj se vclanim.....pa nimam pojma kaj bi....sportnik glih nisem, umetnik tudi ne...nekih dobrih prijateljic pa tu v zda se nisem nasla, da bi kofetkale oz. se sprehajale...pa sem mislila jeseni kaj se bo spremenilo, ko bom naredila izpit za avto...nic....

je pa tako, da se vcasih res kar malo bogo naredim in pustim popedenat (pomoc po pospraavljanju/kuhanju)

ja moj je bil navajen jest pred tv dokler je bil "samski"....ko sva zacela skupaj zivet sem vztrajala, da se je za mizo in to vsi, ki so takrat doma....tudi sedaj vecinoma sedimo za mizo vsi trije....izjema je kaksna pozna vecerja ob filmu, ki ga gledava OBA (pa ce vse ostane razmetano)
nekako vztrajam, da se tv cez dan ne prizge...seveda bo drugace, ko bo:duda:zacel gledati risanke...ampak da je pa nonstop on to pa ne....
drugace pa tudi sama opazm, da ce je zvecer on doma, kar nekako zabluziva pred tv ali pc
ce pa gre popoldne nazaj na siht...pa uspem potem , ko martin zaspi vse pospravit (kuhije, kopalnice, sesanja, perila) in to v slabih dveh urah

no pa sem zabluzila...malo opisala kako je pri nas

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Vsak kovanec...
16.2.2005 10:12:26   
Anonimen
Nisem pričakovala takega odziva. Sem mislila, da se večini ne bo dalo brat tako dolgega sporočila.

Ja, saj imate prav, ga bo že treba sameg apustit tudi za kakšen vikend, pa naj se sama rihtata. Najbrž brez slabe vesti sicer ne bo šlo ampak...

Problem je le v tem, da se mi tudi sanja ne, kam naj se dam. Športnik nisem (niti slučajno), nekih hobijev nimam, prijateljic tudi ne prav dosti, če pa so, imajo male otroke, pa se mi zdi neumno it brez Lee. Khmmm. No, neki se bom že spomnila.


No, iz našega pisanj lahko izluščim nekaj:

1. mamice sinkov, upoštevajte, da bodo tudi oni enkrat možje. Vzgojite jih tako, da prizanesete vsaj eni ženi in mamici ;)

2. Več ali manj vsi moški so enaki :((

3. Se jih pa da prevzgojit :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Vsak kovanec...
16.2.2005 11:30:04   
nejcko

...in amen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Vsak kovanec...
16.2.2005 13:29:02   
Anonimen
Ja, Kalbo saj se strinajm s tabo.
Zato sem pa tudi napisala , da je večina moških enkakih, ne pa, da ste vsi.
Če hočeš priznati ali ne, jih je pa ogromno takih, kot smo napisale.

Hvala bogu, da so tebe tako vzgojili, da si res pravično delita dolžnosti.
Kar se mene tiče, vem, da bi morala biti enakovredna in oba delati vse.
V realnosti pa je žal drugače in ker pač nočem živeti v svinjaku sama naredim kar je treba.
Žalostno je to, da se je treba z veliko moškimi najprej res dolgo kregati, nagovarjati, prositi in postaviti pred dejstvo, da se česa lotijo. Vem, da bi bilo lepo, če bi se v družinski skupnosti le pogovarjaali, jedli, igrali in kam šli. Tako, kot je bilo v otroštvu. In nekateri kar ne dojamejo, da je realnost drugačna!

Jaz imam v glavi pošlihtno in nisem ena tistih, ki bi mu vsako stvar prinesla k riti. Omenjeni primer je bil pač tak, da je bilo ravno valentinovo, pa mi je rekel, če mu prinesem sok in sem mu pač ga. Nisem pa ena od tistih, ki možu še rit obrišejo, potem pa jamrajo kaj vse je potrebno naredit.

Ampak dejstvo pa je, da kuhanje za vse ni le moja obveza, da kopalnico in kuhinjo ter vsega ostalega ne čistim le zaradi sebe ampak za vse. Torej je to skupno delo, ki bi ga bilo potrebno delit.

Sem pa vesela, da se je oglasil tudi kakšen moški in povedal svoje mnenje.

Zanimivo je le to, zakaj se ne oglasijo tudi tisti, ki so opisani v teh postih!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Vsak kovanec...
16.2.2005 13:54:41   
dory
Kljub ognju v strehi..tudi ta mora bit...kalbo,kje delajo take dedce :)

Alja tebi pa glavo gor...in glede dolocenih stvari bo treba udart po mizi...ker nismo me narejene za sluzkinje ampak imamo svoje zivljenje,svoje zelje,cilje,svoje predstave o tem,kako bi zivljenje izgledalo...ce ga delimo z nekom se pravi,da bi lahko delili tudi vse kar delimo ane...dobro saj ne recem,so stvari,ki jih kdo opravlja bolje kot drug ampak sej se da vse zment...sam pogovorit se je treba...


Moje skromno mnenje :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Vsak kovanec...
16.2.2005 13:57:50   
Anonimen
Ja, ogenj v strehi pa mora bit na vsake toliko, da ne postane preveč dolgočasno. ;)

Pa vsak ogenj v strehi za kak dan izboljša situacijo.
Moj mož me je včeraj samo objemal in je vse za sabo pospravil, ko je prišel iz službe.:bravo:

Bomo vidli, če danes še drži. :zmeden2:




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Vsak kovanec...
16.2.2005 14:18:25   
dory
Ja brez ognja bi blo dolcas ja..in to samo poglobi ljubezen,seveda,ce se znamo v pravem trenutku pogovorit..


A iz avstralije:zmeden:...a zdej bom mogla se tja lezt:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Vsak kovanec...
16.2.2005 14:27:05   
Anonimen
ja, je samoumevno, pa saj konec koncev mi je vseeno, samo da pospravi.

Drugače pa lahko še kakšnega prijatelja iz Avstarlije pripelješ, da ne bo treba it teji tja po moža! :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   Vsak kovanec...
16.2.2005 14:55:51   
Anonimen
Kalbo, tebe bi bilo treba klonirat. Zaradi takih, kot si ti, bi kloniranje zaradi mene lahko dovolili.
Čeprav si po moje čisto navaden fant, ki zna misliti s svojo glavo. Po mojem mnenju tudi vzgoja iz otroštva ne šteje prav preveč, saj ko odrastemo, pač mislimo s svojimi možgani, a ne?
A veš, kako je bilo pa pri nas, ko sem bila še manjša, pa niti ne več ne vem kako majhna, kakih 10 let sem bila govoto že stara, sestra pa je dve leti starejša od mene? Midve sva sedeli na kavču, imeli noge na mizi in gledali TV, foter je pa sesal... Pa se mi danes to čisto nič ne pozna, a ni čudno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Vsak kovanec...
16.2.2005 15:09:47   
ZARA
No punce moj je tak k Kalbo,a ste mi kej fous 8)...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Vsak kovanec...
16.2.2005 15:15:17   
Anonimen
ja, čeprav menjala pa ne bi.
Pa ne zato, ker bi bil tvoj slab ampak ker imam mojega najraje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Vsak kovanec...
16.2.2005 15:16:06   
ZARA
:)-:)- a mislis da bi jst??!!
Never!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Vsak kovanec...
16.2.2005 15:26:50   
Anonimen
fajn, ker ti ga ne dam! :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   Vsak kovanec...
16.2.2005 15:45:04   
Lenny
Kalbo, dobro si napisal! Tudi pri naju je tako porihtano. Vsak nekaj naredi, pa je delo mimo, potem lahko skupaj uživamo. Mojega v.d. tasta pa je tudi skoraj pobralo, ko mu je sin po telefonu rekel, da ravno sesa :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Vsak kovanec...
16.2.2005 15:45:09   
Jančika_
Alja, ne mu peglat, ne mu soka nosit. Naj on tebi pegla. Ali pa vsaj sebi. Ko bo ostal brez srajc, se bo zamislil, če prej ne.

Kalbo, zelo dobro si opisal tipično situacijo - babi vse naredi, pol ti pa še pod roke gledajo, če res znaš kaj sam naredit. Brezveze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Vsak kovanec...
16.2.2005 21:16:10   
TaRe*
Marty,jaz na žalost nimam takšnega kot ti,ti pa dam čisto prav.Treba jim je pustiti,sploh če pokažejo malo veselja.
Jaz sama se večkrat zalotim,da še kadar se ponudi,da bo kaj naredil namesto mene,rečem da bom raje sama,da bo prej.To isto je prej počela njegova mama,potem pa ni sploh čudno,da nobenih navad nima,ali pa občutka,da delo njega čaka.
Pravijo,da je prvih sto let ponavadi tko,pol se pa navadijo...:bravo:8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Vsak kovanec...
16.2.2005 22:26:25   
wawa
Mislim, da bi si vse me morale še enkrat prebrati Nojčino sporočilo na drugi strani. Z njo se iz lastnih izkušenj popolnoma strinjam.:bravo: Ne pogovori, ne prepiri ne prošnje nič ne pomaga če se z dejanji in z odnosom do same sebe ne postaviš nasproti takšnim odnosom. Najprej je potrebno pri sebi razčistiti, koliko si pomeniš in kaj želiš in potrebuješ....skratka Nojči super si to povedala!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Vsak kovanec...
17.2.2005 10:27:15   
ZARA
ko je vama fajn ...:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Vsak kovanec...
17.2.2005 11:24:25   
Žaža
A veste v čem je problem te teme? Pa ne samo te teme ampak moških.

Dokler smo bile same z njimi je bilo življenje takšno, kot je pač bilo. Hodili smo na žurke, pa v kino, pa športali smo, pa kofetali s kolegi... skratka zabave ni manjkalo, doma nas pa tako ni bilo, tako da tam tudi ni bilo veliko dela.

Potem pa pride otrok. Me ga 9 mesecev nosimo pod srčkom in smo vedno manj "sposobne" okoli letat. Ne paše nam cigaretni dim iz kafičev, hitro bi šle spat ker smo utrujene, po možnosti nam noge fejst zatekajo, o kakšnem poskočnem športu lahko samo še sanjamo in tako naprej.
Kaj pa moški? Oni lahko isto počnejo še naprej. Me jih sicer malo pogrešamo, mislimo pa si, naj še uživa, dokler se otrok ni rodil.

Ko pa se otrok rodi.... bi pa želele, da tudi oni prevzamejo odgovornost, kot smo jo me že pred 9 meseci.
Problem je v odgovornosti. Enostavno se ne sprijaznijo s tem, da so tudi oni očetje, odgovorni za otroka in za vse, kar je z njim povezano.

Veste kaj mi gre najbolj na živce??
Ko grem kam sama, pa me potem sprašujejo "A malecko pa ati danes pazi?"

HALOOOO?? PAZI??? Pa saj je njen oče, in ne varuška!!!!

Sicer nimam recepta kako to spremenit, a vse je v naših glavah. Okolica nas jemlje tako, oni se sami jemljejo tako in pozavestno jih tudi me jemljemo tako.

Žalost ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Vsak kovanec...
17.2.2005 11:43:11   
dory
Ma ej res...jaz ocitno zivim na napacnem koncu:((:((..takih k Kalbo tle ne delajo:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Vsak kovanec...
17.2.2005 11:58:43   
Žaža
Kalbo,
zanimivo, da si ti lahko potegnil črto, kljub temu, da je tvoj oče popolnoma drugačen. Morda pa prav zaradi tega???
Ne poznam veliko takšnih primerov.
(pravzaprav je v moji in moževi familiji prava katastrofa, ker so vsi od najinih babic, do staršev ločeni)

Žaža


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Vsak kovanec...
17.2.2005 14:34:56   
Anonimen
Hoj, Kalbo in vsi ostali!
Popolnoma se strinjam s teboj in moja miselnost je že od nekdaj taka, čeprav je moj !foter" tak kot tvoj in moj tast tudi.
Vsaka mora pogruntat svojega dragega, saj jih dobimo brez navodi za uporabo:)- In če drobna pohvala dela čudeže, mu bom pač večkrat rekla da je priden-pa čeprav se mi zdi v osnovi butasto:)-:)-:)-
Pospravljanja in čiščenja se zlepa ne loti. Le ko sem bila v porodnišnici se je potrudil, da me je pričakalo lepo stanovanje, ali kadar me je bolezen položila v posteljo. Drugače pa ga v 16 letih še nisem videla, da bi čistil stranišče, ali se v predpasniku vrtel za štedilnikom. Verjetno bi tudi jaz rabila umetno dihanje:)-;):)- Bi bila pa seveda zelo vesela, če bi se to zgodilo in zagotovo bi ga pohvalila, ker vem da bi to od njega terjalo maksimalen trud 8)
Pozdravčke od Nojči....sredi kuhanja, pisanja domačih nalog in pestovanja Filipa našla čas za RR:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   Vsak kovanec...
18.2.2005 10:38:34   
Anonimen

Alja full dobro si napisala.. :)-:bravo: Mislim na stil pisanja.. Bi rekel, d aimas smisel za crni humor..

In lepo skrbis za svojega mozicka.. :)

Potem pa sprasujes ce si sebicna, ce hoces 15 minut zase?! Teoreticno ja.. :)-

Drugace pa je to vprasnje malo oziroma zelo cudno postavljeno. Kat da ne bi razumela sveta.. Lej to, da nimas nic casa zase je prislo iz tvoje domisljije.. ker resnica je, da imas 24 ur zase.. Kako pa porabljas ta cas.. je pa samo od tebe odvisno.
Ja vem.. ce nihce ne previje otroka ga moras ti.. to se razumem.. ampak ce nihce ne spegla srajc od tvojega moza.. pa ni samoumevno, da jih moras ti.. Tega pa vec ne razumem..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   Vsak kovanec...
19.2.2005 14:42:49   
TARA in MAJ
se strinjam z Zaro KRATKO IN JEDERNATO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?