|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:20:33   
Nana Liza
Martita - hvala za SMS user posted image , sem šla takoj na forum pogledat. user posted image Me je treba mal zbezet!user posted image
Jutri sem že zmenjena, tako da žal ne morem. Za naslednji teden pa lahko, samo se dejmo nekaj dni prej zmenit, da planiram. Sem še hujša, kot v službi. user posted image

Copatki - fenomenalno!user posted image Jest sem tudi za, ker so pa res zelo poceni. Jest bi vzela kar za oba otroka. Samo imajo jih samo do 24m, za večje nisem opazila. Če katera opazi za večje (3 leta), naj mi prosim pove.

Vas jutri dopoldne še preberem. user posted image

Bravo čveke! user posted image


< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 7.8.2008 22:21:40 >

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:23:15   
tintin
Tudi jaz sem za, da naročimo skupaj copatke! user posted image

Na hitro še en update od danes. Spet smo pohajali, tokrat po Avstrijskem Koroškem. Smo bili na Klopinjskem jezeru, ki je najtoplejše v Avstriji. Ima 26 stopinj. Bilo je luštno! Potem smo jo mahnili še v Celovec, v Eduscho, sva si z možem nabavila Espresso mašino (končno!), tako da si lahko en dostojen kafe naredim tudi doma. user posted image Je pa na principu kapsul (posamična porcija kafeta v mini lončku), tako da ni nobene svinjerije za pucatuser posted image

Manca, sem danes nabavila še malo plenic in pa robčke (sem sprobala, ker sem zadnjič vzela en paketek za probo in so fajn). Sem pa ugotovila, da so ti Schleckerji res vsepovsod, v vsaki mal večji vasiuser posted image in seveda so polno založeni s plenicamiuser posted image

Potepinka
, samo da je vse ok!user posted image

Jutri gre pa možek po 3 tednih delat, tako da bova z malim za spremembo doma...zadnje 3 tedne smo res 100% izkoristili!

Papa!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:25:00   
Nana Liza
Potepinka - user posted image user posted image user posted image za izvide!

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:28:41   
mamuška
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Potepinka - user posted image user posted image user posted image za izvide!



user posted image user posted image user posted image Se pridružujem, čez zdravje - ga ni!

Mi smo se danes kopali V Bohinju, gužva po cest za crknituser posted image user posted image user posted image , za jezerom pa tudi ni glih prazno. Jezero je toplo, mulariaj uživala, mati crknjena, kot vedno.

Čeveljci - trenutno smo opremljeni, malo dražje siceruser posted image user posted image , ampak smo. Se pa za kasneje, ko preraste, kar imamo, vsekakor priporočam.

Jutri imamo po enem mesecu spet NFTH in razvojno. Upam, da bomo dobro zvozili.

No, dons mi častimo user posted image in user posted image . 10 mescevuser posted image user posted image je že za nami. Slikic še zmer ne zanm limat.


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:33:34   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: mamuška



No, dons mi častimo user posted image in user posted image . 10 mescevuser posted image user posted image je že za nami.



čestitke

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:36:48   
mklks
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

No ta prvo da povem sem koooončno dobila izvide od G za bris,je kazalo vnetje,ampak to sploh ni pomembno predrakavih sprememb pa ni


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo, super, sem ful vesela...pa si si verjetno fulll oddahnila, upam, da bo čez eno leto izvid pokazal enako





čestitam, tud za naprej ti želim vse naj najuser posted image user posted image

mamuška- čestitke za 10 mesecev tudi z naše strani!!!user posted image user posted image

mama11, jutri šparam senčkouser posted image user posted image

zdej grem pa res spat...nočkouser posted image


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 22:49:26   
Tanayya29
Policist stoji ob cesti in spremlja hitrost na radarju. Omejitev je 80

kilometrov na uro in vozniki se tega drzijo. Naenkrat pa pride mimo
avtomobil, ki vozi 33 na uro. Ker je prepocasna vožnja tudi nevama,
policist ustavi avtomobil. V njem sedijo ątiri babice. Ena vozi, druge
pa sedijo popolnoma blede z izbuljenimi očmi.

"Gospod policist, v čem je problem. Saj nisem vozila prehitro, a ne ?
"Ne, gospa, niste vozili prehitro. Vozili ste prepočasi. In to je
lahko tudi zelo nevamo! " "Prepočasi? Ne,ne vozila sem točno 33 na
uro, kot je bila omejitev." " Gospa, 33 ni omejitev hitrosti ampak
številka ceste, na kateri se ste!" "Joj, zdaj pa mi je nerodno. Hvala,
gospod policist, da ste me opozorili na napako. Obljubim, da se ne bo
ponovilo!"

"Dobro, dobro, le pojdite zdaj. Le nekaj bi vas ąe vprašal. Kako to,
da so ostale dame tako blede in prestrašene. Je z njimi kaj narobe?"
"Oh, ne, le do pred kratkim smo vozile po cesti številka 195.






Potepinka super za izvideuser posted image user posted image user posted image .
Se pridružujem zmatranim in se mi še pisat ne da.....

Lahko noč....

Dominik vse najboljše....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 0:04:41   
kanarka
user posted image user posted image user posted image  Tanayya, dober ni kaj.

Sonchek, na tole pa moram reagirat, pa čeprav mi je računalnik zdejle spil že vse živce. Res takoj kontaktiraj proizvajalca, da umaknejo igračo iz prodaje. Sej verjetno ni pri tej igrači nobene panike, ampak na CNNu so skoz opozarjali na igrače proizvedene na Kitajskem, ki vsebujejo neko barvo (mislim, da se ji reče LED) in so otroci imeli potem težave. Ne skrbi, pri tvoji pupi bi se verjetno že pojavile, če bi vsebovale to sestavino, ampak vseeno, to je res nedopustno in ne morejo to prodajati. Razen če so se tako posodobili, da so barve čist naravne, kar pa skor ne morem verjet. Vem, da je pri CNNu šlo za Matell pa Fisher-ja, vglavnem same znane proizvajalce. Seveda tudi samo za eno vrsto igrač in ne vse po vrsti. Ne mi zamerit, ampak morala sem ti to napisati, ker lahko preprečiš, da še ostali dojenčki to jejo!

_____________________________

Making the decision to have a child - It's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 7:51:39   
mklks
dobro jutro! se javljam, preden se gremo kopat in uživat, ostale se pa fajn mejte, vozičkejte se, mal se sončku nastavte....pa se zvečer slišmo!!!!

aja, pa vidim da sem prva dons, eno veliiiko kofi častim za bujenje:)user posted image


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 7:57:30   
potepinka
Dobro jutro
Mark je pokonc že od 6.10

no pa še ena kavica


user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 7:58:27   
potepinka
mkks si me prehitela  user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 8:07:00   
scubadiver
Dobro jutro,

Pri nas se dogaja čudež. Lana še kar spi user posted image user posted image . MOgoče zato, ker sva se z mojim včeraj narobe razumela ko ji je delal večerjo. SEm mu rekla naj ji naredi enega linota ki je na pultu, kar z alpskim mlekom. On ji je pa naredil Milupa kašico, ki ima mleko že noter, namesto vode pa je dal alpsko mleko, tko da je dobila dvojno dozo mleka user posted image user posted image .

mklks in potepinka hvala za kavice user posted image

Uživajte na trubarjevini, mi je žal, da se vam ne moreva pridružit.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 8:11:29   
tabi
Jutro
Hvala za kavicouser posted image
Tudi mi smo pokonci Nejc 6.15 mami gleva vltecuser posted image ,Nika pa 6.30 ma ma pa pauser posted image
Tko da sva z Niko ze z vrtca jst sem že rožice zalila pa postelje postlala en stroj cun že perem pa biskvite pečemuser posted image .pol se pa z Niko napapava pa šibneva proti trubarčkuuser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 8:13:17   
barika
jutro


mene je pa v vratu štihnal, sem napol invalid, pa bom danes bolj malo tu gor (jaka žalostuser posted image )

uživajte

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 8:14:55   
barika
Glede fišerja...potem bom pa še jaz napisala dobavitelju, ker grejo iz njihovih igrač tudi barve dol...user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 8:34:49   
Tanayya29
Jutro!

Hvala za kavico mlkks in potepinka.

Mark
vse najboljše.

A tko je s temi igračami?Jao bože.Jaz še nisem zasledila,da bi šlo kaj dol...Sonček,ti kar napiši pismo,tako kot ti je svetovala mama11.

trubarjevina
ma punce,jaz sem vedno,do sedaj mislila,da se dobivate na trubarjevi v lj.,pa zadnjič je martita tok hvalila,pa sm mislila..."ma,kaj je tam tok lepegauser posted image user posted image user posted image ".No,kdaj sem pa res smešna.

Kot npr.danes ponoči,je ena osa zašla v sobo,in sem odprla lučko,ko je Taj pil mleko,in je tam okrog luči se vrtela,in sem pol s cajtngom lovila oso,pa sem jo kar zalimala,oprostite ob 5h zjutraj se mi jo ni dalo spravljat na svobodo...hmm,ja.....Sj vem,ni prav,ampak Taja je nedolgo nazaj že pičila....

No,danes pa bom tudi jaz dala Tajčiju kar KM in kašo me zanima,kako bo....Treba mal šparat un mlek je draguser posted image user posted image user posted image user posted image .

Nč,šibam se že razburja,Taj mislim...

Lep dan!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 8:37:40   
sonchek
jutro...
no zdej je pa pomoje čas da se prestavimo na 4-del..
Kokr se jaz spomnim, ne rabimo čakat da nas zaklenejo, amak je dost boljš da same nehamo in gremo napre na novi del.
Sem prepičana da bo Jančika fuuulll vesela....

jaz grem, se beremo tm...
papauser posted image


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 9:58:31   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

trubarjevina
ma punce,jaz sem vedno,do sedaj mislila,da se dobivate na trubarjevi v lj.,pa zadnjič je martita tok hvalila,pa sm mislila..."ma,kaj je tam tok lepegauser posted image user posted image user posted image ".No,kdaj sem pa res smešna.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 10:38:54   
zirafa76
pozdrav samo na hitro..moram pospravit,ker dobim obiske...user posted image

Copatki..vedno pozabim povedat...Izabela ima malo cudna stopala,zato mi je zdravnik povedal,da rabi zaenkrat take cevlje,da se noga popravi,pol pa ni problema..mogoce sem zato dobila taka navodila o teh cevljih,da morajo boti skoraj ortopedni...

E-Bay..midva narocava preko njega nekatere stvari..predvsem moj,placa z kartico ne pal...samo zele ga je malo stisnalo,zaradi afere v ZDA,ko so ukradli 40 mio stevilk kreditnih kartic,tako da bova malo pocakala....Sva pa ravno narocala,drugace pa jaz narocam iz ZDA dost stvari...pa me se vedno ceneje pride z postnino vred kot pa tu...ja,dolaruser posted image


Drugace pa se nasa ze sama drzi ob opori,samo z eno roko ze,hodi ob njej..prav pridna je,pa tile copati so tud kul,se je ze navadal....user posted image

PA VCERAJ JE REKLA MAMA in roke proti meni..smo bili ravno v mestu..a mislite,da je to ze to???user posted image

moram it..papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 16:16:07   
DEBELUŠKA30
Haloooo, no mi smo z dopusta, je blo "fino", če temu lahko tako rečem user posted image . Smo imeli kar pestro (40 vročine, driska, sitnost...) in kar nekaj ne prespanih noči user posted image user posted image user posted image !
Nato pa je končno pokukal zgornji zobek, tko da AJTAK, lahko nam prilimaš tretji zobek, mislim, pa da je tudi četrti na vidiku!
Za nazaj sem nekaj brala, ne vse, mi ne znese user posted image !
Naša tud še ne puza!
Potepinka za izvide user posted image user posted image !

Mi bi mel tud tele copatke, bi tud naročila kar ene par komadov!

A gre katera kaj v Avstijo???

Se še kasneje malo javim............

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 18:20:21   
DEBELUŠKA30
PRESELILE SMO SE NA 4. DEL, TAM SE DOBIMO user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
8.8.2008 18:45:48   
mama11
A res, kar preselile ste se...

Potepinka user posted image user posted image

Lana user posted image user posted image

Maja user posted image user posted image

Danes smo končali v Šmarjeških, Mklks, tako da upam, da nisi šparala senčke... Ma je bilo pa hecno. Ravno nakopali smo se, jaz uspavam tamalo v vozičku in začne deževati -  zaprem strehico, napnem Pepenyja, jo pokrijem z brisačo in postavim voziček pod senčnik, potem sem šla plavat (kaj lepšega kot biti v bazenu, ko dežuje). Pa dežuje, pa toča, pa spet dežuje, pa še 1x toča, potem sem šla pa raje ven iz bazena ker sem se ves čas tako ali tako skrivala pod mostičkom (leseni bazen), grem nazaj do ležalnikov, kjer je moj čuval pupo... in je vse to z grmenjem prespala in potem spala še pol ure. Pa še v avtu in zdajle že več kot uro in pol spi...

Vidim, da še vedno potrebuje 3x na dan konkretno spanje, tako da sem se odločila, da bom zmanjšala na 4 obroke, ker sicer dobi kosilo ob 3h, zadnjo malico pa manj kot 2 uri pred večerjo. Po moje bi ona najraje bila brez dopoldanske sadne malice, ki jo še vedno komaj pogoltne, ampak nočem, da je čisto brez sadja, tako da bom sadje kar vmešala v jogurt, ki ga ponavadi dobi za popoldansko malico. Tiste, ki imate po 4 obroke, kako jih razporedite (ne mislim časovno, ampak kdaj kateri obrok, ker razmišljam, da bi po zajtrku dobila že kar kosilo, ker tako pozno je - okoli 11-12h?
 
A potem se bomo dogovorile za naročilo?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?