|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 22.teden, pa še vedno ne čutim brc..........
22.5.2008 11:07:33   
Mijavček
Ja se čutjo tud prej, pa ne bit fouš zdejuser posted image

Jaz sem nekaj čutila že v 15. tednu, sam nisem ziher a je to blo to. V 16. tednu pa definitvno, tako kot balonček ki se napne in sprazni na hitro, včasih pa tud konkretno brciko. Sicer samo vsak drug dan približno in to samo zvečer, ko se vležem na hrbet in se umirim. Zdaj v 17. tednu že točno vem, kdaj je prebava, kdaj je levi in kdaj je desni (mam dvojčke).

Pri ekstremno suhih ženskah je možno da se čuti tud prej. V vseh revijah, internet ,..itd. pa itak piše, da se gibi začutijo od 15. - 20.tedna dalje ponavadi.

Mene je G v 16. tednu vprašala, če že čutim gibe. Če ne bi bilo možno, me verjetno ne bi tega spraševala, ne?user posted image  

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 22.teden, pa še vedno ne čutim brc..........
22.5.2008 11:14:49   
lindy
Pušenjakov odgovor:

Spoštovani,

vprašanje o občtenju plodovih gibov res težko komentiram. Še najbližje mi je občutek, da tudi v prvi nosečnosti gibov niste občutlili že pri 16 tednih (ne vem, morda ste le mislili, da jih čutite:-)), kajti klasično se jih prvič občuti okrog 20 do 22. tedna, v drugo in kasneje pa med 18. in 20 tednom.

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 22.teden, pa še vedno ne čutim brc..........
22.5.2008 11:23:58   
Mijavček
user posted image  Ja, on bo najbolj vedel ko je bil že tokrat noseč user posted image

Jest dr. Pušenjaka zelo spoštujem, ampak tole je pa v temo brcnil.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 22.teden, pa še vedno ne čutim brc..........
22.5.2008 15:23:36   
lindy
Ja sej sem takoj vedla, da bo kakšna imela tak odgovor. Pa punce kaj se zdej hudujete no, sej vam verjamem, super za vas, da vsaj čutite svoje male pikice, ker če je pa tolk mirna kot moja te pa ves čas neki skrbi, pa nč nisem fouš, sam težko razumem, da se sploh v prvi nosečnosti čuti otroček že pri 11 tednih, ker je še toolk majčken, ok od 16 tedna naprej je še vredu ampak prej pa res ne vem no...

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 22.teden, pa še vedno ne čutim brc..........
22.5.2008 15:30:33   
AnciM
Jaz sem user posted image prvič začutila v 15 tednu kot en mehurček, ki se napihne in poči. Bilo je samo enkrat in še to ko sem se zjutraj zbudila in na hrbtu še malo poležavala. Takrat mi ni bilo jasno, kaj je to. Po enem tednu se je stvar ponovila, nato pa so bili mehurčki vse pogostejši. V 18 tednu me je pa že kar prebrcal in si tudi nisem bila na jasnem kako lahko tako majhen brca tako močno. Pa je že našel ravno pravi položaj in nabijal v eno točko. Po 30 min te pa to kar boli. user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 22.teden, pa še vedno ne čutim brc..........
22.5.2008 15:54:34   
benika
sam težko razumem, da se sploh v prvi nosečnosti čuti otroček že pri 11 tednih, ker je še toolk majčken, ok od 16 tedna naprej je še vredu ampak prej pa res ne vem no...


Se strinjam.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 22.teden, pa še vedno ne čutim brc..........
22.5.2008 16:36:12   
ključek
no, jaz še vedno čutim samo balončke,čeprav se mi zdi, da je včeraj zvečer "padla" prva konkretna brca. user posted image
pa hvala vsem za izkušnje, ste me zelooooooooooooo pomirile!!!user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?