|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:28:01   
buči
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: buči

a starševki dodatek je za študenteke? Tega nikoli ne vem ...


Ja, pa nas, brezposelne user posted image


ne, resno, jaz sem tudi pred nastopom porodniške bila na zavodu brezposelna, ampka imam porodniško. A ni starševski dodatek enoten za vse (500 evrov)

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:28:24   
srečka nosečka
Super, da sta tvoja fanta že bolje. user posted image

Baje je najboljša ustekleničena voda Dana, ker jo na najbolj "čistem" kraju črpajo.
Jih je pa res nemogoče pred vsemi bakterijami obvarovat. Naša že vse lepo nosi v usta in cuca, kar ji pride v roke. user posted image
Najboljše so roke, ko prideva s sprehoda domov. Ima tako zašmirane , kot da bi bila rudarka. user posted image


_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:28:45   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Buči hvala za nasvet. user posted image  Upam, da boste kmalu zdravi.user posted image  
Enkrat ste že govorile o tem britta filtru, kje se najugodneje kupi, če mi katera pove?


Ni kakih omembe vrednih razlik, bolj je potem pri filtrih razlika v cenah, se mi zdi, da je pr francozu še najugodnejše (filtri) user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:30:41   
buči
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Buči hvala za nasvet. user posted image  Upam, da boste kmalu zdravi.user posted image  
Enkrat ste že govorile o tem britta filtru, kje se najugodneje kupi, če mi katera pove?


Ni kakih omembe vrednih razlik, bolj je potem pri filtrih razlika v cenah, se mi zdi, da je pr francozu še najugodnejše (filtri) user posted image


al pa če imaš bon od baby bonusa za dm

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:30:51   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: buči

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: buči

a starševki dodatek je za študenteke? Tega nikoli ne vem ...


Ja, pa nas, brezposelne user posted image


ne, resno, jaz sem tudi pred nastopom porodniške bila na zavodu brezposelna, ampka imam porodniško. A ni starševski dodatek enoten za vse (500 evrov)


np, starševski dodatek je 182 EUR in ga dobijo študentke in brezposelne (več kot 3 leta brez službe), je pa pol ena fora za tiste, ki so bile v zadnjih 3 letih kaj zaposlene in dobijo cca 500 EUR bruto, ostale pa porodniško oz. starševsko nadomestilo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:30:55   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

A jaz tut še kako  * dobim al sem na maximumu user posted image



ko imaš 4000 postov te skenslajo user posted image user posted image user posted image

samo te me ne bomo dale user posted image user posted image user posted image

JOKE

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:31:47   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

A jaz tut še kako  * dobim al sem na maximumu user posted image



ko imaš 4000 postov te skenslajo user posted image user posted image user posted image

samo te me ne bomo dale user posted image user posted image user posted image

JOKE


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:33:46   
buči
Se mi bo odfu*****! Aljaž že od sobote od kosila ni nič jedel. No kakšen grizek česa. in danes se mu počasi vrača apetit. Seveda mu ustrežem, ko le reče, da bi kaj. Tako sem že ob 8.10 kuhala juho, ob 10.20 pire, zdaj spet juho. Poje seveda par žlic, ker ne more več.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:35:44   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Se mi bo odfu*****! Aljaž že od sobote od kosila ni nič jedel. No kakšen grizek česa. in danes se mu počasi vrača apetit. Seveda mu ustrežem, ko le reče, da bi kaj. Tako sem že ob 8.10 kuhala juho, ob 10.20 pire, zdaj spet juho. Poje seveda par žlic, ker ne more več.


Sej bo boljš user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:37:09   
buči
Se bom spet malo poslovila od vas, čeprav bi še ful klepetala. Grem pihat juhi in mu probat uturit vsaj 10 žličk, predno potem dobi zdravilo in vseečko, da gre spat.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:37:34   
Suzi*
ojla.

smo z vozičkanja. pri nas je celo malo sončka. plačala in odnesla sem pogodbo za vrtec v vrtec, pa končno sem dobila plenice v mullerju. pol se je pa žana posračkala in lačna ratala, smo šle pa kar domov. danes pa moj pride prej domov. juhej. moram pa nekej skuhat za kosilo, pa nimam ideje. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:38:23   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

ojla.

smo z vozičkanja. pri nas je celo malo sončka. plačala in odnesla sem pogodbo za vrtec v vrtec, pa končno sem dobila plenice v mullerju. pol se je pa žana posračkala in lačna ratala, smo šle pa kar domov. danes pa moj pride prej domov. juhej. moram pa nekej skuhat za kosilo, pa nimam ideje. user posted image




Plačala pogodbo user posted image

Jaz tudi ne vem kaj bi kuhala user posted image  Mogoče rožice od Pine user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:40:47   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

dolenjka a se ti da pogledat na vodo kok ima natrija? Pa če še za druge sestavine piše kok je česa? prosim in hvala user posted image


Evo:

Nitrat < 2 mg/l
Nitrit < 0,01 mg/l
Natrij < 1 mg/l
Fluorid < 0,1 mg/l
Sulfat < 1 mg/l
Mangan < 10 ng/l

Da boš tole uslugo drago plačala ti je pa verjetn jasn user posted image


ja ja mi je čist jasn user posted image user posted image hvala


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:41:33   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

dolenjka a se ti da pogledat na vodo kok ima natrija? Pa če še za druge sestavine piše kok je česa? prosim in hvala user posted image


Evo:

Nitrat < 2 mg/l
Nitrit < 0,01 mg/l
Natrij < 1 mg/l
Fluorid < 0,1 mg/l
Sulfat < 1 mg/l
Mangan < 10 ng/l

Da boš tole uslugo drago plačala ti je pa verjetn jasn user posted image


ja ja mi je čist jasn user posted image user posted image hvala



No, sam da ti je user posted image

In, je sestava OK, al kako user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:42:11   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

ojla.

smo z vozičkanja. pri nas je celo malo sončka. plačala in odnesla sem pogodbo za vrtec v vrtec, pa končno sem dobila plenice v mullerju. pol se je pa žana posračkala in lačna ratala, smo šle pa kar domov. danes pa moj pride prej domov. juhej. moram pa nekej skuhat za kosilo, pa nimam ideje. user posted image




Plačala pogodbo user posted image

Jaz tudi ne vem kaj bi kuhala user posted image  Mogoče rožice od Pine user posted image


plačala sem akontacijo ob vpisu, pa to potrdilo in izpolnjeno pogodbo odnesla v vrtec.  sem mal čudno napisala, res.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:42:38   
ella79
buči važno da ima spet apetit, sej še kak dan pa bo bolje user posted image user posted image

jaz bom pa danes spet špinačo kuhala user posted image kok je men to dobr user posted image ne nimam špinače, blitvo mam, sam je še tok mlada, da zgleda kot špinača user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:43:07   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

ojla.

smo z vozičkanja. pri nas je celo malo sončka. plačala in odnesla sem pogodbo za vrtec v vrtec, pa končno sem dobila plenice v mullerju. pol se je pa žana posračkala in lačna ratala, smo šle pa kar domov. danes pa moj pride prej domov. juhej. moram pa nekej skuhat za kosilo, pa nimam ideje. user posted image




Plačala pogodbo user posted image

Jaz tudi ne vem kaj bi kuhala user posted image  Mogoče rožice od Pine user posted image


plačala sem akontacijo ob vpisu, pa to potrdilo in izpolnjeno pogodbo odnesla v vrtec.  sem mal čudno napisala, res.


ti si itak mal čudna user posted image

A si se tut ti skrivat začela user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:43:35   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

buči važno da ima spet apetit, sej še kak dan pa bo bolje user posted image user posted image

jaz bom pa danes spet špinačo kuhala user posted image kok je men to dobr user posted image ne nimam špinače, blitvo mam, sam je še tok mlada, da zgleda kot špinača user posted image


mmmmmmmmmmmmmmmm

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:44:29   
mlavla
ojla punce..se vam malo pridružujem..z debato..
pri nas pa bo danes kar solata s tuno..se mi sploh ne da kuhat...user posted image
moj pa itak šele zvečer pride..pa bom takrat kaj v lonec vrgla...

glede starševskega dodatka..jst sem ena od tistih, ki dobi teh bogih 182eur...user posted image

buči..upsm,da bo Aljaž kmalu bolje...drugače pa mu jst malo posodim svoj apetit...zadnje čase samo jem...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:45:01   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

dolenjka a se ti da pogledat na vodo kok ima natrija? Pa če še za druge sestavine piše kok je česa? prosim in hvala user posted image


Evo:

Nitrat < 2 mg/l
Nitrit < 0,01 mg/l
Natrij < 1 mg/l
Fluorid < 0,1 mg/l
Sulfat < 1 mg/l
Mangan < 10 ng/l

Da boš tole uslugo drago plačala ti je pa verjetn jasn user posted image


ja ja mi je čist jasn user posted image user posted image hvala



No, sam da ti je user posted image

In, je sestava OK, al kako user posted image


imam pred sabo vodo Jana, pa mal primerjam sestavine. Mislim, da je pri user posted image najbolj natrij problem user posted image Jana ga ima 2 mg/l, 'tvoja' pa pol manj user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:47:49   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

dolenjka a se ti da pogledat na vodo kok ima natrija? Pa če še za druge sestavine piše kok je česa? prosim in hvala user posted image


Evo:

Nitrat < 2 mg/l
Nitrit < 0,01 mg/l
Natrij < 1 mg/l
Fluorid < 0,1 mg/l
Sulfat < 1 mg/l
Mangan < 10 ng/l

Da boš tole uslugo drago plačala ti je pa verjetn jasn user posted image


ja ja mi je čist jasn user posted image user posted image hvala



No, sam da ti je user posted image

In, je sestava OK, al kako user posted image


imam pred sabo vodo Jana, pa mal primerjam sestavine. Mislim, da je pri user posted image najbolj natrij problem user posted image Jana ga ima 2 mg/l, 'tvoja' pa pol manj user posted image



tnx, jaz pa ponavad Jano sa limun pijem user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:48:32   
ella79
mlavla jaz sem tudi sama za kosilo, pa si bom vseeno blitvo in krompirček naredila user posted image jaz pa nimam apetita, sem pa isto skoz lačna, tako da morm jest user posted image mi je to zdele čist nepomembno, sam da je dovolj mleka in da je kvaliteten user posted image user posted image user posted image
država pa res špara z vami, mamami študentkami user posted image je vedno za vse drugo dnar, sam za mlade ne user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:49:10   
ella79
pa je padla user posted image user posted image user posted image user posted image
200-tka namreč user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:49:50   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

pa je padla user posted image user posted image user posted image user posted image
200-tka namreč user posted image user posted image user posted image



že imamo 3. del user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:52:32   
mlavla
ja pr men je mleka zaenkrat dovolj..sej mam kar kalorično hrano na jedilniku(beri sladkarije..in se mi to na vagi že pozna..user posted image )..sam kdaj pa kdaj moram pa to popravt tud s kakšno skledo solatke..

zanima me kako vaši user posted image  kaj spijo ponoči?
Mi smo danes spet imeli predstavo sredi noči..Neža je imela ob enih 100% polne baterije in do pol štirih ni zaspala...sem še zdej čist hin..zdele pa spi...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?