|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:56:10   
mesecnica
Čer.

Dolenjka eno ?

Zadnjič sem zasledila, da si kupila AnoBanano za Taro. Jaz sem jo dobila danes, pa mi ni jasno kako bi se mogla oglašat, ko jo potreseš user posted image . Not v banani je ena stvar, ampak men se zdi, da ne dela... Ropotajo samo tisti obročki in v nogicah. A bi se mogla banana še kako posebej oglašat???

Thenksi za odgovor...

Lp,

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 20:02:31   
bamby
februarka, ne govori mi, kaj vse se v kopalnem tušu nabere user posted image user posted image user posted image . Jaz sem v petek ribala tuš kabino kot nora. Sem skoraj celo podrla, na koncu mi je pa še Cilita zmanjkalo user posted image , tako da do konca je nisem še najbolje spucala. Sem bila pa ziher 2 uri tam noter user posted image . Je prišel dec domov, pa je rekel, kdo bo vse to skup nazaj spravil user posted image . Itak,da tisti, ki je podrl. Pa še dobro, da je prišel, da je pol Anajo pedenal, da sem jaz lahko v miru tam delala svoje. Pri nas imamo pa še ogromno vodnega kamna in to se nabere za pucat, da je joj user posted image !

 ella, a tako bi ti rada  user posted image ?? ctrl + c (kopiraj)in ko to preneseš pa ctrl + v (prilepi).

Mi smo se pa že okoli 7h okopali, ob pol osmih pa pojedli večerjo in zdaj je že skoraj pri palčkih. Se še nekaj oglaša, ampak mislim, da so jo verjetno že vzeli s sabo user posted image user posted image .
Jo moram pa danes res zelo pohvalit glede papanja. Mi je vseh 5 obrokov pojedla v nulo kolikor sem ji dala. 4x 165 ml in zdaj je imela 180 ml. Verjetno bi pa še kaj, če bi bilo še kaj noter user posted image .
Smo pa popoldne šli k mojim staršem na obisk, ker je tako na slabo vreme kazalo. Anaja je bila pa še kar sitna, dokler ni zaspala. Ko pa se je zbudila, je bila pa še kar dobre volje, pol je bilo treba pa iti domov, da smo se do cajta zrihtali za spanje.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 20:16:05   
larisa
Bamby, dej ti še za moj avatar naštuderi kako naj nardim, da bo migal user posted image ???

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 20:20:46   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: bamby


 ella, a tako bi ti rada  user posted image ?? ctrl + c (kopiraj)in ko to preneseš pa ctrl + v (prilepi).




user posted image user posted image user posted image pa jaz to vse vem, je to v moji profesiji user posted image user posted image user posted image sam, men ne dela user posted image user posted image user posted image

user posted image

evo naša je že t desno popapcala, levo še 1x oblizna za sladico, zdej je v postlji, neki zajca navija user posted image user posted image sam bo pomoje kmal omagala user posted image

< Sporočilo je popravil ella79 -- 4.6.2008 20:22:02 >


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 20:22:56   
ella79
user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 20:23:43   
ella79
user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 20:26:13   
bamby
ella, in kaj tebi zdaj tu ne dela user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 20:32:01   
Jančika_
Imate odprto novo nadaljevanje, tole zaklepam. 

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?