|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 21:49:24   
dolenjka
Čer user posted image

Evo, dan smo praktično preživeli zunaj user posted image  user posted image  user posted image  Jaz sem bila 2x na hribu danes user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  No, carica tudi user posted image
Drugač pa smo šli spat šele ob 21h, ker smo ob 19.45 šele notr prišli, se kopali in hranii in potem se je pošteno podelala in smo morali rito očistit, pa še mal mlekca dat user posted image

Sem pa lena, pa bi mogla mal pokidat user posted image  Najboljš da grem pod tuš pa ajat user posted image  Pa sej ne morem, ker si moram še cice spraznit ob enajstih, da ne bo kake "pomote" spet user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 21:50:45   
MetiLu
A ste le prlezle ven, sem že mislila samogovore usekat user posted image

Larisa, sej jest mu zdej oblačim čisto tanko bombažno kapico, ki je za poleti, lih tolk, da ma neki čez ušeska, če piha, v košari je pa tudi brez. Pa narobe sem napisala, ne obačim mu nogavičk, ampak čisto tanke bombažne copatke... no, pa tud nogavičke, če mu dam gor hlačke brez stopalc user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 21:51:44   
larisa
Dolenči bejbi, pa probi enkrat brez pumpanja, če se pa zbudiš, ker te bojo bolele, pa še vedno lahko spumpaš. Sej se bojo navadle počas, da jih ne boš mučla user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 21:54:09   
larisa
Ej Meti, kakšno pa maš kapico za poleti. Sem ravno zadnjič razmišljala kakšno naj dam poleti, če piha user posted image  Maš kako fotko mogoče ?

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 21:55:43   
MetiLu
O Dolenjka, dobra si da kar naprej po vaših hribih letaš. Mene je zadnjič že vzpon z vozičkom do zdravstvenega doma čist skuru user posted image

Larisa, jest mu v lupinci podložim eno tetra plenico, da ne švica tolk, ker je tista pena res čist plastična, pa revčki ful kuhajo notri. Tamalmu se kar jajčka na plenico limajo, ko ga odvijem. Zdej itak prakticiram tadolgo previjanje - ga razvijem in počakam, da se rita zlufta in dobi "normalno" barvo user posted image  no, razen če sva kje na terenu, takrat pa bolj ekspresno plenico zamenjava user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 21:58:39   
MetiLu
Zdej mam že dve kapce, eno sem kupila tako, da ima spredaj šiltek, pri strani "ušesnike" in zadaj gusarski podaljšek user posted image  drugo pa mislim da imam slikano v albumu Krst, geslo je pa tudi krst user posted image  je pa zelo podobna, samo brez zaščite za vrat zadaj user posted image  sta pa obe res tanki in zračni, v glavnem, glavica mu spodaj ne švica...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:01:28   
MetiLu
Dečve niste resne, spet ste nekam šle user posted image  
Mah jest tud kar grem, da se do prvega papcanja malo odpočijem. danes bo najbrž prej, ker je tako kmal zaspal.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:03:00   
pina-1
čer.

drage moje, po ne vem kolkem času sem jaz zdej sedela sama za TV in gledala filem.user posted image user posted image user posted image user posted image
Ana je že od 20 :15 v deželi palčkov, Mia pa je ravnokar prišla v hišo in gre po hitrem postopku spat.
Mi smo danes tudi izkoristili vreme v nulo. Sva ble z Ančko venih celi dan.

Upam, da so se vremenoslovci zmotili za vreme.
Dolenjčica, maš ZS

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:03:18   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Dolenči bejbi, pa probi enkrat brez pumpanja, če se pa zbudiš, ker te bojo bolele, pa še vedno lahko spumpaš. Sej se bojo navadle počas, da jih ne boš mučla user posted image user posted image


Larisa, stara moja, a si ti imela mastitis? No, men so bili 3je tu mač in ne bom reskirala niti mal, ker pol si grem cice odrezat, če se še 1x zgodi user posted image

Meti, moram nekaj za svojo rit narest, če že žrem tolk user posted image  Pa še tamala mal "gorskega" zraka brez smoga dobi in tako sva veliko zunaj, okrog hiše bi se hitr naveličala. Grem gor, pa kak cajtng sabo vzamem in vodo pa sva gor kako urico, pol pa nazaj. Feeling je 100/h dober, sploh, ker si ne bom mogla očitat ko bo deževalo user posted image  Pa tiste čričke po travnikih je tko lepo poslušat, se čist nakuliram - skor user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:03:50   
larisa
Meti, tud jaz dam pleničko v lupino, pa se mu je kar na bodi prpopala, ko sem ga ven vzela user posted image . Grem slikce pogledat.

Aja a mi znaš povedat kako si narediš da imaš zraven svojega imena oz. spodaj kako slikco, tako kot imate vse (user posted image npr. dolenjka pandice, pa ti računalničarjauser posted image ) pa kje to najdem kej tazga?

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:05:24   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

Dolenjčica, maš ZS


Kolk si refija spila??? Nimam nobenga ZSja user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:06:07   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

Dolenjčica, maš ZS


Kolk si refija spila??? Nimam nobenga ZSja user posted image


Ups, je že uletu user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:06:41   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Larisa, stara moja, a si ti imela mastitis? No, men so bili 3je tu mač in ne bom reskirala niti mal, ker pol si grem cice odrezat, če se še 1x zgodi user posted image




Itak te štekam, da ti je panika, sam a si predstavljaš, da boš pa potem, ko pride GH kar skos pumpala, če ne bo iz joške jedla, al se potem to uravna al kako? user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:07:57   
pina-1
punce ana se vsem zahvajuje za čestitke za mini r. dan.

Midve mava cepljenje v ponedeljek. ME prov zanima kolko smo težki. PRi nas že pobiramo stave, keri bo bližje kilaži. Se pa vse napovedane teže vrtijo okoli 7 kg.user posted image

Suzi vas lepo pozdrvlja. Je še vedno kar boga. Vročina ji je padla, grlo jo še vedno boli pa še oko se ji je vnelo. Skratka cela štalauser posted image  Suzika luba mja, drži se.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:08:36   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

Dolenjčica, maš ZS


Kolk si refija spila??? Nimam nobenga ZSja user posted image


Ups, je že uletu user posted image


a tebe še od petka držiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:09:59   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Larisa, stara moja, a si ti imela mastitis? No, men so bili 3je tu mač in ne bom reskirala niti mal, ker pol si grem cice odrezat, če se še 1x zgodi user posted image




Itak te štekam, da ti je panika, sam a si predstavljaš, da boš pa potem, ko pride GH kar skos pumpala, če ne bo iz joške jedla, al se potem to uravna al kako? user posted image


larisa, mleko se bo z GH zmanjšalo, ker bo povpraševanje manjše. Dokler so pa otročki samo dojeni je pa povpraševanje in ponudba v neprestanem usklajevanjuuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:10:21   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

Dolenjčica, maš ZS


Kolk si refija spila??? Nimam nobenga ZSja user posted image


Ups, je že uletu user posted image


a tebe še od petka držiuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, pa še mal pira sem čez spila user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:12:27   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Larisa, stara moja, a si ti imela mastitis? No, men so bili 3je tu mač in ne bom reskirala niti mal, ker pol si grem cice odrezat, če se še 1x zgodi user posted image




Itak te štekam, da ti je panika, sam a si predstavljaš, da boš pa potem, ko pride GH kar skos pumpala, če ne bo iz joške jedla, al se potem to uravna al kako? user posted image


Sej vem, sam naša zna tut do 5h spat, kar bi pomenilo, da je ena cica polna 10h, druha pa 9 user posted image  Noup, tega si pa ne upam, pa sej mi ni panike, mam vsaj ozimnico in se ga lohk mal nasekam in pol kar iz skrinje vzamem, cice pa spumpam in v lijak zlijem user posted image  Sem se znajdla a ne? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:13:07   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Larisa, stara moja, a si ti imela mastitis? No, men so bili 3je tu mač in ne bom reskirala niti mal, ker pol si grem cice odrezat, če se še 1x zgodi user posted image




Itak te štekam, da ti je panika, sam a si predstavljaš, da boš pa potem, ko pride GH kar skos pumpala, če ne bo iz joške jedla, al se potem to uravna al kako? user posted image


larisa, mleko se bo z GH zmanjšalo, ker bo povpraševanje manjše. Dokler so pa otročki samo dojeni je pa povpraševanje in ponudba v neprestanem usklajevanjuuser posted image


Klinc pa tako povpraševanje, če carica spi, mami more pa pumpat. user posted image user posted image Pol to ni glih usklajeno ponudba pa povpraševanje user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:15:34   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka



 


Sej vem, sam naša zna tut do 5h spat, kar bi pomenilo, da je ena cica polna 10h, druha pa 9 user posted image  Noup, tega si pa ne upam, pa sej mi ni panike, mam vsaj ozimnico in se ga lohk mal nasekam in pol kar iz skrinje vzamem, cice pa spumpam in v lijak zlijem user posted image  Sem se znajdla a ne? user posted image  user posted image  user posted image


Itak sama najbolj veš kaj in kako morš delat user posted image
Tud jaz si zdej včasih ponoč spumpam, k do 5h spi, da bom lahko šla z vami popivat!!!user posted image

< Sporočilo je popravil larisa -- 14.5.2008 22:16:39 >


_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:20:24   
pina-1
larisa, jaz vsako noč spumpam po 200-260 ml, ker Ana noč prespi in me okoli 3 cicike zbudijo ker so tako nabite. Pač ene mamo tako "srečo", da moramo pumpat mleko ven. 

Aja pa po dnevi mi tolko mleka še ven steče, da ga je ziher še za ene 150ml. Pa to tako boli. Včasih me prov solze oblijejo.
Ja je en dreko usklajeno povpraševanje in ponudba pri meni.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:24:06   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

larisa, jaz vsako noč spumpam po 200-260 ml, ker Ana noč prespi in me okoli 3 cicike zbudijo ker so tako nabite. Pač ene mamo tako "srečo", da moramo pumpat mleko ven. 

Aja pa po dnevi mi tolko mleka še ven steče, da ga je ziher še za ene 150ml. Pa to tako boli. Včasih me prov solze oblijejo.
Ja je en dreko usklajeno povpraševanje in ponudba pri meni.


Ampak res kera fora. Ene bi rade spale, pa jim user posted image  ne dajo, ker jejo ponoč. Enim pa user posted image  noč prespijo, pa morjo mlekca črpatuser posted image  

Nč grem jaz pogledat kaj palčki pa Nejc počnejo. Pa pa

Mirno nočko vsem user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:25:28   
dolenjka
Jaz si jo grem pa mal umit, pol pa pridem nazaj user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:32:55   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jaz si jo grem pa mal umit, pol pa pridem nazaj user posted image


a se boš sladoledno palčko privoščila danes zvečer?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 22:34:15   
bamby
Jaz sem imela danes Anajo tudi brez kapice zunaj, pa v bodiju z rokavčki in tanke hlačke brez stopalc + nogavičke. Ko je zaspala, sem jo še z eno tanko dekico pokrila.

Zdajle sem bila pa še s peglo na sprehodu. Sem tako klela zraven, ko sem ene decove hlače peglala, da bi jih najrajši kar v smeti zagnala user posted image . Pa še en nič vreden likalnik imam user posted image user posted image user posted image !

Anaja je že od 8h v posteljici, pa ob 9h še ni spala user posted image . Je migala z glavo sem ter tja, da je po moje morsko bolezen fasala, da je pol lahko zaspala user posted image . Bo treba kmalu še enkrat papat. Nazadnje je ob 5h.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?