|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:26:02   
TamaraJ
Ojla..

Najprej iskrene čestitke Katiniuser posted image user posted image user posted image . Sem tako navijala in mislila nanjo. user posted image user posted image


Edina... tebi pa želim, da nisi žalostna zaradi mene, ampak se začni veseliti svoje sončice tako, kot si zasluži. Sicer znam tudi v takšnih trenutkih uporabiti spelinin valjaruser posted image .
Zdaj se grem pa končno stiskat k mojim fantkom. nekaj dni v bolnici je bilo dovolj, da znam spet ceniti, kaj je domauser posted image

Lahko noč vsem


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:29:07   
valentina2006
TamaraJ: Ob tvoji zgodbi... sem ostala brez besed. Pri meni so privreli na dan spomini izpred 1 leta, ko bi
sama morala biti majčica 2007... tako, da iz izkušenj vem, kako se počutiš ti in tvoji bližnji. Bodi močna...

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:36:39   
valentina2006
jutri za GP, CTG  
 
špelin@, Anitka, natasa34, 80kaja
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:36:58   
barbaw
SS moj lubi je šel včeraj po LEFAXIN kapljice v Avstrijo in pomagajo. user posted image  Naše ne matra ful, ampak dovolj da ji popek zakrvavi in da bi se nosila. Kapljice ji dam pred vsakim obrokom in je dosti boljše. user posted image  Tudi jaz pazim na prehrano pa očitno ni dovolj. Po rokah pa je nočem nositi, ker je moj škrat zahteven otrok in se potem ne morem posvetiti njemu. Kar naenkrat pa mu vse pozornosti tudi ne morem odvzet. Pa še Maje nočem tako razvajat user posted image , ker me bosta drugače otroka zasužnjila.

Aurora načeloma otroci sami nazaj zamenjajo ritem kot mora bit. Zna pa to trajati. Najbolje je, da ga pustiš dokler ne joka. Vsaj jaz bi naredila tako. Spat verjento ne moreš, če kaj čeblja, ga pa kar pusti in mu ne posvečaj pozornosti. Zakaj pa ga budiš podnevi? Pri nas je tako, da Maja spi od 3-4 ure. Vmes je budna, ampak jaz jo kar pustim ležat in je ne dvigujem, ker je nočem tolliko razvajat. user posted image  Saj jo crkljam, da ne bo kdo mislil, da je ne, samo v nekih mejah.

Katy kaj je tvoja user posted image  lačna ali jo napenja?

Katina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tamara user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:45:10   
Soncnica Sandra ***
ORIGINALNO SPOROČILO: BARBAW
SS moj lubi je šel včeraj po LEFAXIN kapljice v Avstrijo in pomagajo. Naše ne matra ful, ampak dovolj da ji popek zakrvavi in da bi se nosila. Kapljice ji dam pred vsakim obrokom in je dosti boljše. Tudi jaz pazim na prehrano pa očitno ni dovolj. Po rokah pa je nočem nositi, ker je moj škrat zahteven otrok in se potem ne morem posvetiti njemu. Kar naenkrat pa mu vse pozornosti tudi ne morem odvzet. Pa še Maje nočem tako razvajat , ker me bosta drugače otroka zasužnjila.


Veš Barbaw sej pri naši je zelo podobno kot pri vaši, ful ji paše, če jo nosim naslonjeno spredaj na prsih, tako kot bi podirali kupček. Pa ravno tako ji popek zakrvavi. Kako pa je kaj s kakanjem pri Maji? Našo Manco tudi tole malce matra, kot bi bila zaprta. Tudi jaz pazim na prehrano ampak očitno ne pomaga. Ji pa dodajam še adaptiramo mleko, ker pri meni ne dobi dovolj.

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:50:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
darmar: HVALA za info za bon za H & M... smo že izkoristl gužvo user posted image  user posted image  user posted image
 
Ej, a mi znaš pomagat? Jaz na tisti spletni strani ne najdem nobene ankete oz. bona, zdaj pa ne vem, a sem čorava ali kaj... user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Zdaj se grem pa končno stiskat k mojim fantkom. nekaj dni v bolnici je bilo dovolj, da znam spet ceniti, kaj je domauser posted image

Lahko noč vsem
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Fajn se pocrkljajte user posted image  user posted image
 
Za jutri user posted image user posted image user posted image  za Anitko, nataso34 in 80kajo za preglede in CTG-je.
****, ti pa dobro opravi v PDC user posted image user posted image
 
Jaz imam jutri pregled ob 10h, tako da se verjetno prej še kaj oglasim user posted image
 
Vsem želim miren sen user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:54:16   
StBarbara
Spelin@: BON

http://shrani.si/f/1T/wj/3XvCfEsa/hm.jpg



< Sporočilo je popravil StBarbara -- 14.5.2008 21:56:12 >


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:56:14   
Soncnica Sandra ***
Katina je rodila!!!!!!!!!!!! Ima sinka po imenu Inti, težkega 3865 g, dolgega 53 cm, obseg glavice pa je 36 cm


ČESTITKE!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 21:59:44   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
darmar: HVALA za info za bon za H & M... smo že izkoristl gužvo user posted image  user posted image  user posted image
 
Ej, a mi znaš pomagat? Jaz na tisti spletni strani ne najdem nobene ankete oz. bona, zdaj pa ne vem, a sem čorava ali kaj... user posted image
 



špelin@: Veš da user posted image  user posted image ... TUKI jo izpoln in si naprintaj user posted image ... pol pa akcija in v nabavo user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 22:00:17   
Soncnica Sandra ***
ŠPELIN: ne nisi čorova, samo malce je skrito (se bolj slabo vidi) kjer piše, da te vabijo da rešiš anketo.
 
Drugače ti je pa st.barbara že napisla link

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 22:00:59   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

Spelin@: BON

http://shrani.si/f/1T/wj/3XvCfEsa/hm.jpg




No vidm, da sem prepozna user posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
14.5.2008 22:04:05   
valentina2006
Zdej pa majčice... še iz moje strani...

user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 5:54:01   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Ojla..

Zdaj se grem pa končno stiskat k mojim fantkom. nekaj dni v bolnici je bilo dovolj, da znam spet ceniti, kaj je domauser posted image



TamaraJuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 5:57:39   
Anitka
Sicer pa drage moje dobro jutro vsem, jaz počasi vstajam in grem proti P na CTG.

Pa seveda pestke za:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
špelin@, natasa34, 80kaja, ****
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 6:22:14   
narava
Pozdravljene tetke!

Uh, vreme v lj je ob tej gluhi, nemi in se kaki uriuser posted image  seveda prekrasno, ker je tako fajn osvezujoce in glih prov..pa dela se en tak lep dan za rodituser posted image

se enkrat cestitke katini, sva se vceraj srecali v sprejemni ambulanti v P (ne, ne, niso me sprejeli - SEuser posted image ), ravno na njeni poti v porodno. Sva malo poklepetali in zazelela sem ji sreco. Bila je presenetljivo (ali pa tudi ne??) mirna - tako kot vedno: cist skulirana.
Jaz sem sla na pregled, ker ce Poba ne bi pridobil v enem tednu bi mi danes sprozili porod. Ampak, ej ti otroci so res cudez, Poba se je v enem tednu zredil za 700guser posted image  user posted image  me je pregledala se vaginalno, odprta sem ze 2 prsta (je bla zdravnica kao ful presenecena, glede na to da sem prvorodka in se tako  lepo tedensko odpiram user posted image ), tut popadki se ze kazejo, mi je rekla, da me sicer naroci nekst vik k moji G, a da misli, da bomo mi se kaj prej prisli?! upaaaaaaam..!

sicer pa se mi je vceraj po pregledu na poti domov vllilo zelo veliko krvi s kosi in je krvavitev trajala ceeeeel dan. ker tudi po enajsti uri zvecer ni pojenjala, sva se z mojim lepo spakirala v P in se sla pokazat. CTG ok, mali brca, pri ponovnem pregledu odprtja MV (maaaaaaaaatr, kok to boli!!!!!! user posted image  me je po koncanem pregledu kar samo od sebe vrglo s stola!user posted image ) pa je bilo ugotovljeno, da je nas cep sel papa. G me je pospremil z besedami: lahko bo trajalo se par ur ali pa par dni, ampak kakorkoli, zacelo se je! Yes! user posted image

tako. sedaj pa samo se uradno cakamo! user posted image

aja, prvic po nevemkolikem casu sem spala tudi ponoci. ocitno mi je bila misel na sprozitev poroda kar tezka za "nosit" in sem se sekirala ful. vceraj, ko pa sem izvedela, da bo le slo lepo naravno, pa sem spala ful dobro. kljub nerednim in ze kar bolecim popadkom user posted image  ocitno se niso bili pravi, ker pravijo, da tistih se pa ne da prespat user posted image

no toliko, aja: itak nisem sla brat 4. dela do konca -  a se kera cudi zakaj?? user posted image

tamara - kapo dol (oziroma v mojem primeru ruto) za pogum in pozitivnost! res, kljub temu da na srecanju nisva govorili, sem ponosna da poznam tako borko!! user posted image

taula: ze odkar sem se zbudila si prepevam komad: ella, ellaaaa! mi je tak ful dobr komad, pa pojma nimam kaj poje, vem samo, da je refren tak, kot je ime tvoji pupiki! user posted image

se se beremo kasneje

srecno danes vsem na pregledih, **** ce bos mela cas kasneje za kak cvek ali podobno, mi samo sporoci, pa priletim (oziroma dohrumimuser posted image ) s trolo.

lp, narava.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 7:22:31   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
narava, kako lepo, da si spet z nami - upam, da ostaneš do poroda takole "on daily basis" user posted image  Smo res pogrešale tvoje vremensko jutranje javljanje user posted image  Stiskam pesti, da se tudi pri tebi zares začne user posted image user posted image user posted image
 
Punce, hvala vsem za linke do H&M bona user posted image
 
Včeraj sem imela še bolj otečene noge, prav od kolena dol user posted image  Obup! Sem mislila, da bo čez noč bolje, ampak imam zdajle še vedno slonovske tace user posted image user posted image user posted image  Poleg tega imam tak rjavo-roza izcedek, nič sluzast, še dobro, da imam danes pregled, bom vprašala, kako je zdaj z vsem tem.
Veliko sončka pošiljam vsem user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 8:31:21   
barbaw
SS midve se izključno dojive in tudi kaka malo težje. Včasih gre komot včasih pa se malo napenja. Vem pa, da nekatero adaptirano mleko zapira. Nisem pa seznanjena katero, ker je tudi od otroka odvisno. Tudi moja se najraje nosi naslonjena na rame. Je pa zdaj po kapljicah boljše in je ne rabim več toliko nosit. Meni se zdi, da je ful pridna. Ko pomislim kakšen je bil škratek pa sploh. Pri njej se lahko vsaj malo spočijem. Mi imamo bolj probleme s polivanjem. Včasih ne podre kupčka in če se kaj napenja poliva mleko, danes ponoči pa se je konkretno zbruhala, ker se je preveč najedla. user posted image  Eno dojko ima dovolj, ponoči pa je hotela več in sem jo podojila na obeh, pa mi je vse vrnila. user posted image  Sem jo čisto prebudila s preoblačenjem, ker je bila čisto mokra. Ampak smo z dudo rešli za uro in pol, potem pa spet lakota, ker je bil želodček prazen. Zjutraj pa sve spet ujeli ritem in smo na starih tirih. user posted image

Špelin@ nisi ti nič čorava. Jaz sem tudi rabila kar nekaj časa, da sem našla bon. user posted image  Sem vztrajala tako dolgo dokler ga nisem našla.

user posted image user posted image user posted image  za vse preglede, CTG-je in porode

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 9:01:13   
jana81
barbaw in SS naš Nejc pa sploh ni rad naslonjen na ramo, tolk ja, da podre kupčka, pol pa postane ful nemiren, in ga morem dat dol, je pa najraje na kolenih na hrbtu, da me gleda, al pa mojga, in samo da mu govoriš.
Tud mi polivamo občasno in pol ga začne kolcat...revček
Je pa cukr mali tak prehlajen, da skos kiha...včeraj sem kupila tiste nivejine ampule za nosek, tako da mu danes malo sčistim nosek, mogoče bo malo boljše.
a ve ponoči previjate svoje user posted image  ??

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 9:02:00   
mya26
Dobro jutro!
Pa vi ste čist nore. Prejšne par dni po stran al dve na dan, včeri pa kr 5 al kolk. Sem šla na dekompresijo, ko sem prišla domov sem vzela Lano iz vrtca in sva šli na sistematiko k zobozdravniku oz. na predavanje. Sem bla prav mal jezna. Tam sva bili skoraj 2 uri, najprej smo mal čakal ker so eni zamujal, potem je sledilo predavnje, ki je bilo namenjeno bolj nam stršem kot pa otrokom (ene 45min) potem pa še 15 min kao pravljica ob slikah o umivanju zobkov. Na koncu je sestra pokazala na vsakem otroku kako se prav umiva zobke. Ta mali (3 letniki) so bli že vsi naveličani, ker je bil slab zrak, pa mal jim je bilo dolgčas,... Čim sva prišli domov, sem se samo preoblekal in že sva z mojim letela k Evi na tečaj. Sej to zadnje je pasal ampak mene še danes zjutraj boli glava, kljub temu da sem včeraj vzela en lekadol, ker sem mislila da mi jo bo razneslo.user posted image Zdaj pa šibam nekaj pojest, ker mi že kruli po želodčku.

Katina: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj se pa velik cartajte! Sem včeraj prav mislila nate, ko sem bila na dekompresiji.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 9:21:12   
špelin@
user posted image

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 9:21:37   
špelin@
user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 9:35:33   
špelin@
Tako, sem se odločila, da dam odpustnici še sesil in valentini2006 user posted image
 
Danes sem pred pregledom kar malo živčna user posted image  Že celo dopoldne hodim na user posted image  user posted image
 
Nič, treba bo it.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 9:36:44   
sesil
jutro majčice

oooooooooo, kaj vidim. spelin@, a sem že jaz na vrsti? hvala za odpustnico, res je lepa. si me pa presenetila. hm, sej res se bližam koncu. komaj čakam da spoznam to malo user posted image  (sicer napovedujejo da bo velik), ki mi napenja trebuhuser posted image
ta 5. del pa šiba 100km/h. ni jih čez majčice.
včeraj sva bila z mojim v shopingu, sva napolnila hladilnih, zdej pa grem na čokolešnik. pridem nazaj.
Katina iskrene čestitke!!!!!!!!!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 9:42:51   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

user posted image


špelin@: HVALAAAAAAAA... zdej si pa v moje učke priklicala nekaj solzic. Ma hotla sem se razpisat... pa nimam besed...
skratka...

           user posted image  

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 10:52:17   
kastanjeta
ojla
Vem da se dolgo nisem oglasila, pa vendar bi vam rada sporočila, da smo 5.5.2008 dobili sinka Tristana velikega 3200g in 50 cm. Nas je zelo presenetil, ker bi ga mogli dobit šele 21.5.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?