|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 18:46:27   
Anonimen
Špelin@ - pa kaj bi mi brez tebe????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 20:26:50   
Anonimen
Katina : pravi da je mali "sončni kralj" Inti zelo priden. Spančka ter dovoli tudi mamici počitek in tudi dojenje jima gre za enkrat dobro. Mamica - katina pa se tudi dobro počuti.user posted image user posted image user posted image

In vse vas lepo pozdravlja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 20:32:41   
MARTINA25
OOO **** hvala za te lepe novice od KATINE!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 20:36:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Katina : pravi da je mali "sončni kralj" Inti zelo priden. Spančka ter dovoli tudi mamici počitek in tudi dojenje jima gre za enkrat dobro. Mamica - katina pa se tudi dobro počuti.user posted image user posted image user posted image

In vse vas lepo pozdravlja.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 20:41:48   
Anonimen
Dober večer,

evo še mene na raport, narava, špelin@ hvala za pogrešanostuser posted image .

Moje počutje je danes že mnogo bolje, saj sem se danes celi dve uri stiskala k malemu Žanu od Naty, punce tak lep je, ej mislim  prav popolen jeuser posted image .

Pa Naty je že prava mamica, vse že v nulo obvlada, pa pohvale tudi novopečenemu očkatuuser posted image user posted image . Pa fuuul priden je, skoz je pančkal.
Samo mamico še vse boli od CRuser posted image

Tako, da to danes (pri Naty) je bila prava motivacija, za porod moje Anje-Tie.
Ej mi je čisto vseeno, koliko bo bolelo, samo da tudi jaz svojega sončka dobim v naročjeuser posted image user posted image .

Drugače pri meni stanje nespremenjeno, popadki na nuli, bolečine na nuli, počutje pa boljeuser posted image user posted image

****, si jutri za kafe??? Z Estrello se menive, da bi jutri malo kofetkale tam okrog 12h, kaj praviš???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 20:51:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos



****, si jutri za kafe??? Z Estrello se menive, da bi jutri malo kofetkale tam okrog 12h, kaj praviš???



Bravo user posted image user posted image user posted image   samo, da si spet med nami. smo te pogrešale. Jutri sem obvezno zraven...user posted image user posted image user posted image  V ponedeljek zjutraj pa itak grem pod nož... tako da moram izkoristit te 3 dni.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 20:57:42   
Anonimen
Punce, pa kaj je zdaj to? Men se že par dni zdi kot da se sama sabo pogovarjam... dejmo mal čvekat.

Jaz komaj čakam ponedeljek... pa tud strah me je. Torbe pa še nimam naštimane...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 20:58:17   
jana81
hej
mi imamo pa danes prvič vetrove, Nejčka tak zvija da se mi srce para, skos išče zizo, pa ne verjamem da je lačen, mu dam dudo da se potolaži. od dveh popoldan že bedi, in skos ga zvija...zdej sem ga dala atiju da me mal razbremeni, ker rok ne čutim več. Upam da mine čimprej.Bogi revček je po moje že zaspan pa ne more zaspat.
Kriza če bo tole trajalo celo noč... KAK NASVET??

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:03:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos



****, si jutri za kafe??? Z Estrello se menive, da bi jutri malo kofetkale tam okrog 12h, kaj praviš???



Bravo user posted image user posted image user posted image   samo, da si spet med nami. smo te pogrešale. Jutri sem obvezno zraven...user posted image user posted image user posted image  V ponedeljek zjutraj pa itak grem pod nož... tako da moram izkoristit te 3 dni.user posted image user posted image


saj zato, moramo jutri še en pošten čvek udarit user posted image user posted image user posted image , se vidjamo ob 12h v Mantovi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:05:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos



****, si jutri za kafe??? Z Estrello se menive, da bi jutri malo kofetkale tam okrog 12h, kaj praviš???



Bravo user posted image user posted image user posted image   samo, da si spet med nami. smo te pogrešale. Jutri sem obvezno zraven...user posted image user posted image user posted image  V ponedeljek zjutraj pa itak grem pod nož... tako da moram izkoristit te 3 dni.user posted image user posted image


saj zato, moramo jutri še en pošten čvek udarit user posted image user posted image user posted image , se vidjamo ob 12h v Mantovi



Samo da mi do jutri ne uideš rodit!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:05:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

hej
mi imamo pa danes prvič vetrove, Nejčka tak zvija da se mi srce para, skos išče zizo, pa ne verjamem da je lačen, mu dam dudo da se potolaži. od dveh popoldan že bedi, in skos ga zvija...zdej sem ga dala atiju da me mal razbremeni, ker rok ne čutim več. Upam da mine čimprej.Bogi revček je po moje že zaspan pa ne more zaspat.
Kriza če bo tole trajalo celo noč... KAK NASVET??



Ga že smeš kopat?


Če ga smeš potem ga skopaj in pa fino pomasiraj trebušček...

Če se še ne kopa, mu segrej pleničko in tako toplo daj na trebušček, potem pa ga  prav tako narahlo masiraj - pazi na popek...
In naj ga mož da na roko tako da mu leži na roki in gleda v tla, ter naj se z njim sprehaja po stanovanju. Z drugo roko pa ga naj krožno masira po križu.

Masiraš pa ga z krožnimi gibi po trebuščku v smeri urinega kazalca...
lahko pa mu tudi nogice krčiš k trebuščku pa stegneš pa skrčiš...

In ne bo trajalo celo noč ampak če pa so tisti pravi krči -KOLIKE bo to trajalo dalj časa vsak dan ...

Pa vseeno nabavi kapljice, najprej avstrijske imena žal ne vem več... ampak so še najboljše... pa seveda Bubchen oil prav za krče za masažo trebuščka...

Za Nejčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:08:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Samo da mi do jutri ne uideš rodit!!!!!user posted image user posted image user posted image


ma ne pri meni ne pri Estrelli nič ne kaže na touser posted image , drugače pa grem zdaj malo usodo izzivat, čeprav me lulika boli za ****, greva zdaj en velik krog po Logatcuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:14:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČ: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Samo da mi do jutri ne uideš rodit!!!!!user posted image user posted image user posted image


ma ne pri meni ne pri Estrelli nič ne kaže na touser posted image , drugače pa grem zdaj malo usodo izzivat, čeprav me lulika boli za ****, greva zdaj en velik krog po Logatcuuser posted image user posted image



ehhhh trapa.... jaz sem pa mislila da greš usodo izzivat user posted image  na ta načinuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:15:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČ: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Samo da mi do jutri ne uideš rodit!!!!!user posted image user posted image user posted image


ma ne pri meni ne pri Estrelli nič ne kaže na touser posted image , drugače pa grem zdaj malo usodo izzivat, čeprav me lulika boli za ****, greva zdaj en velik krog po Logatcuuser posted image user posted image



ehhhh trapa.... jaz sem pa mislila da greš usodo izzivat user posted image  na ta načinuser posted image user posted image user posted image


jok brate odpadeeeee, vse do avgusta nema ništauser posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:17:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČ: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Samo da mi do jutri ne uideš rodit!!!!!user posted image user posted image user posted image


ma ne pri meni ne pri Estrelli nič ne kaže na touser posted image , drugače pa grem zdaj malo usodo izzivat, čeprav me lulika boli za ****, greva zdaj en velik krog po Logatcuuser posted image user posted image



ehhhh trapa.... jaz sem pa mislila da greš usodo izzivat user posted image  na ta načinuser posted image user posted image user posted image


jok brate odpadeeeee, vse do avgusta nema ništauser posted image user posted image user posted image
 





Ti si smotana.... joj, da je moj dragi tukaj...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:19:25   
jana81
**** hvala za nasvete..
saj bom barbaw prosila če mi bo lahko tiste kapljice zrihtala iz avstrije.
kopat ga še ne smem, bom pa dala toplo oblogo na trbušček. masiram ga pa tko že cel dan.
ampak brez dude pa res ne gre user posted image  sam da cuza pa se mal umiri.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:19:35   
barbaw
jana ponavadi so krči zvečer najmočnejši. Pri nas so popoldan. Edino kar lahko narediš, če nimaš kapljic je, da ga nimaš špiroko povitega in da mu daš  malo dol pleničko in z nogicami potelovadita na previjalni. Nogice pa mu moraš z občutkom krčiti proti trebuščku. Pomaga masaža v nasprotni uri smerinega kazalca po trebuhu in da ga nosiš leže na roki obrnjenega na trebuh. Upam, da si tole z ležanjem na trebuhu predstavljaš. Pa lahko mu daš čajček proti krčem. Mislim, da je not kamilica, kumina, več pa se ne spomnim.
Vidim, da me je **** prehitela.
Avstrijske kapljice pa so Lefaxin in Antiflat. Preverjeno pomagajo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:20:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

**** hvala za nasvete..
saj bom barbaw prosila če mi bo lahko tiste kapljice zrihtala iz avstrije.
kopat ga še ne smem, bom pa dala toplo oblogo na trbušček. masiram ga pa tko že cel dan.
ampak brez dude pa res ne gre user posted image  sam da cuza pa se mal umiri.


saj to sploh ni slabo... pa naj dudka revček, sam da se pomiri...user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:21:04   
barbaw
Koroške lekarne imajo neke kapljice in pa kuminov sok dobiš v lekarni. Mi smo uporabljali kuminov sok ampak ni nekaj pomagal. Se je Jaka bolj potolažil z njim, ker je pasje sladki.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:21:43   
špelin@
jana81, **** ti je dala res najboljše nasvete, nimam kaj dodati user posted image  Samo vrag je, ker ponavadi pri pravih kolikah bolj malo pomaga karkoli user posted image  Otroček mora to fazo dozorevanja prebavnega trakta enostavno "prerasti", čeprav je zelo hudo gledati user posted image , ki tako bridko joka user posted image
 
edinaos, super, da si imela tako lep dan user posted image  In ja, tudi jaz sem imela v mislih en drug način izzivanja usode, istega kot **** user posted image
 
Mene je moj user posted image  prej peljal na kavo user posted image  Punci sta pa noreli okrog s rolerji oz. skirojem. Aja, spoznala sem nataso34 (oz. je ona prepoznala mene user posted image ), izgleda ena zelo fajn punca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:22:20   
Anonimen
bogi mali Nejček user posted image user posted image , jaz ti žal ne znam pomagat, jaz še tega kaj naj bi popadki bili ne vemuser posted image user posted image .

Upam, da kmalu zrihtatauser posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:23:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

jana ponavadi so krči zvečer najmočnejši. Pri nas so popoldan. Edino kar lahko narediš, če nimaš kapljic je, da ga nimaš špiroko povitega in da mu daš  malo dol pleničko in z nogicami potelovadita na previjalni. Nogice pa mu moraš z občutkom krčiti proti trebuščku. Pomaga masaža v nasprotni uri smerinega kazalca po trebuhu in da ga nosiš leže na roki obrnjenega na trebuh. Upam, da si tole z ležanjem na trebuhu predstavljaš. Pa lahko mu daš čajček proti krčem. Mislim, da je not kamilica, kumina, več pa se ne spomnim.
Vidim, da me je **** prehitela.
Avstrijske kapljice pa so Lefaxin in Antiflat. Preverjeno pomagajo.


Ja tako je prav!!! Jaz sem ti napisala v smeri urinega kazalca pa ni prav kontra je treba.user posted image


(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:28:00   
Anonimen
Špelin@, kaj nam ti štrajkaš zadnje dni?! Te je bolj malo tu gor...user posted image

A te matrajo popadki al imaš enostavno full dela, še zadnje priprave??

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:34:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Špelin@, kaj nam ti štrajkaš zadnje dni?! Te je bolj malo tu gor...user posted image

A te matrajo popadki al imaš enostavno full dela, še zadnje priprave??


Nič ne štrajkam user posted image  Je pa res, da sem obsedena s čiščenjem, pranjem,... user posted image  Popadla me je neverjetna pridnost user posted image
 
Med popadki pa v bistvu najlažje sedim ravno za računalnikom, ker se zraven fino pozibavam na žogi user posted image  Čeprav se je zdaj vse umirilo in sem si oddahnila. Samo od vsega zvijanja me zdaj zelo boli križ in komaj čakam, da me user posted image  zmasira.
 
A sem prav prebrala, da boš v ponedeljek že crkljala svojega user posted image ??
 
Aja, potem imaš jutri še pregled pri svoji G ali ne?

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 15.5.2008 21:36:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
15.5.2008 21:37:16   
Anitka
Ojla!

Se vam le na brzino oglasim in grem v horizontalo, še prej pa perilo obesim. Me nekaj špika in komaj še sedim in kaj tipkam na računalniku.

Lepo pančajte


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?