|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: allernova ali pregomin
22.5.2008 10:40:43   
ksenija.
Izabela bom probala še z banano. Bom videla kako bo, pa tvoje ni nič zapiralo po banani?

Zdaj pa me zanima kje si dobila to čokolado organic? To je v prahu? Kako pa zgleda pravi kakav v prahu?

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu izabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: allernova ali pregomin
22.5.2008 13:51:56   
trdozimc
Jaz sem kupila že narejeno organsko čokolado v intersparu.
So ti durge že na vse odgovorile, edino to bi rada še dodala, da je tudi kakav lahko alergen, tako da malo previdnosti ne škodi.

Ja, pri nas je tudi banana rulala prvo leto! Ima pa Isabela prav, poskusi s prstom, da pride na okus, mogoče bo pa potem z žličko tudi jedel. Pa teh kovinskih žličk mali preveč ne marajo, če imaš mogoče to, bi jo lahko zamenjala za plastično? Aja, pa pri uvajanju GH pravijo, da je dobro, če malčka najprej malo podojiš, da ni taaaaakoooo lačen, potem pa mu daš GH in nato še do konca podojiš, ampak tu tudi jaz ne morem bit pametna, ker nimam svojih izkušenj.

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: allernova ali pregomin
22.5.2008 18:54:39   
izabella1
Za čokolado... ne vem na pamet, se spomnim da je bil temnordeč in zlat ovitek user posted image ej, pogledam in ti točno sporočim. za kakav ima trdozimc prav, ni nujno, da bo ok.

Po banani pa ni bila nič bolj zaprta (edino zadnje čase jo malo baše, vendar vse poglihava s suhimi slivami user posted image ) Hej, če pomaga pomaga pri jedi... to ni tako velika žrtev (razen če bi imeli res ful probleme ...)


_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: allernova ali pregomin
22.5.2008 21:12:33   
racman2
Joj, jaz mam spet probleme oz. mojauser posted image .Nič mi ne uspe ji zbasat v usta razen joške, sej bi blo vse prav, če bi imela dosti mleka. Hrani se na 1 uro, na teži je pa v 14 dneh dobila samo 100g in me resno skrbi.
Jo pa zadnje 10 dni spet napenja in zvija, pa sem mislila da bo že konec tega.user posted image
Jutri bom še flašo zamenjala, pa še allernovo bom na komarčku naredila, ki je bolj sladek pa 2 uri jo bom pustila brez hrane, pa da vidimo.
Upam, da bo ratalo, če ne niti čez 1 mesec ne bom šla na dopust.

(odgovor članu izabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?