|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
15.5.2008 12:28:28   
Blejka26
če ti zamuja je najbolje narediti test nosečnosti da se prepričaš.ni ti treba takoj leteti k G najprej naredi test in boš videla.Vse je možno da zanosiš tako,toda dvomim da si zanosila če ti je sam enkrat spustil notr..no naj raje ne rečem kaj prehitro..naredi test takoj in nam sporoči..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
16.5.2008 7:04:26   
srki
No, tudi pri nas je punca, ki je šla, namessto v srednjo šolo, rodit. Je otročka obdržala, ima čudovito punčko, odgovornega očka in skrbne starše. Za šolo bo še čas prišel......

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
16.5.2008 12:39:03   
wonderland
Ragazza...tako kot pravijo punce, pojdi v lekarno, kupi test in bos videla kaj se bo pokazalo. Ce je minus potem je zate to tako ali tako odlicno, ce bo pa plus pa takoj k tvoji zdravnici in se pogovori kako in kaj s splavom...seveda, ce se bos odlocila za njega. Ja, in res je, da bos od starsev potrebovala podpis oz. dovoljenje, ceprav imam nekako v mislih, da od svojega 16.leta naprej lahko sama odlocas o takih stvarh. Nisem pa prepricana. Vem, da bo najtezje povedat starsem ampak to ti bo sigurno lazje in za njih manjsi sok, kot pa kasneje, ko bi jim morala povedati, da si noseca....ker tega se pac ne da skriti :o)

Vse bo cool in javi kaj ti je pokazal test!!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
17.5.2008 12:49:36   
Blejka26
si naredila test?ali si noseča ali nisi..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
17.5.2008 13:39:32   
Anonimen
Vedno ko slišim kaj takega, si rečem, madonca pa saj smo v 21. stoletju, toda kot je že ena rekla, vsi smo bli enkrat mladi, pa smo počeli neumnosti. Mislim, da ima vsaka med nami eno vsaj podobno izkušnjo. Jaz sem nedolžnost izgubila zelo pozno, nism imela nevemkoliko spolnih partnerjev, pa sem vseeno mela enkrat paniko, ker nisva uporabila kondoma, tip je sicr uporabil metodo umik, ampak men je zaostajala 14 dni - živci so bli čist na meji, da popizdim, na koncu se je izkazalo, da nisem noseča - zato te draga Valerija popolnoma razumem. Samo ne panike zganjat - če se ti izkaže, da si noseča, si takoj poišči ginekologa, pa povej situacijo - pol se bo pa itak vse uredilo, boš videla.
Aja, kar se pa tiče tistih tabletk po spolnem odnosu - nama je enkrat počil kondom, pa sm šla drug dan - v soboto - k dežurni šolski zdravnici, ki me je dobesedno vrgla ven iz ambulante, da ona mi tega že ne bo napisala, ker to je mini splav in ona je proti splavu - potem so me v ambulanti za odrasle ful lepo sprejeli, me napisala v knjigo prehodnih pacientov in mi dali te tabletke. Mislim, da moraš skozi take izkušnje pri našem zdravstvu, kjer ti MORAJO, če tko želiš naredit splav - če je zdravnik moralno do tega zadržan, mora to potlačit.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
17.5.2008 18:42:27   
faka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SAMO NAS JE VRGLA V DEBATO,IN SE NE JAVI VEČ.!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
17.5.2008 19:07:15   
Blejka26
zgleda da ni noseča drugače bi se že ubrnila na nas..sam to ni lepo

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
17.5.2008 20:51:32   
Anonimen
Mogoče pa je, pa je v paniki - al pa jo je kdo zatožil.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
17.5.2008 20:52:58   
Blejka26
dokler se nam ne javi,če se nam sploh bo,ne bomo vedeli

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 8:15:05   
Anonimen
Obtožujete dekle pri 17ih, ampak žalostno je, da se take stvari zgodijo ženskam pri 27ih, pa ne vejo, kdo je očeuser posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 11:21:31   
srki
Ja, to je pa še bolj žalostno, ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 11:31:54   
Anonimen
Mladost ni izgovor za to da ne bi uporabile kondom.mater,saj gre za vaše življenjeuser posted image   To je samo velika neodgovornost in nevarnost za druge bi lahko rekla.In tudi dvomim,da tiste ,ki ste priznale,da ste seksale brez kondoma,da niste šle na testiranje za spolne bolezni kajne.

ja,sem bila mlada,ampak sem bila odgovorna in uporabila kondom.
saj nismo živali,da ne moremo brzdati svojega nagona

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 14:41:51   
ksench
hei!
a mi lahka kira prosim pove,kdaj nardit test nosečnosti...a lahk dva dni po spolnem odnosu,čeprau je še do menstruacije en tedenuser posted image !
(mela sm spolni odnos,kjer je počil kondom...sicer je tip penis dal iz noznice,sam sva sele takrat videla da je pocen-skrbi me,da je prislo do izliva v nozniciuser posted image user posted image )
ker js sm namreč že nardila test,pa je bil negativen...zdej se mi pa zdi,da bi mogla počakat,da bi mi menstruacija zamujala vsaj dva dni!
test sm pa nardila zato...ker,ce bi bil pozitiven,bi se sla k zdravniku pozanimat glede unih tabletk,ko prekine nosečnost,če se ti to slucajno zgodi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 15:01:23   
Anonimen
Tkoj pojdi k dežurnemu, povej kakšno je stanje - ne odlašaj, ker test ne pokaže nosečnosti vsaj 14 dni po zanositvi.

(odgovor članu ksench)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 15:04:28   
ksench
tnx...sam,a mislis,da bo prepozno,da pocakam na jutriuser posted image ?
ker js sm star 17 let,pa ne bi rada,da glih mami zve...pa bi sla takoj jutri zjutrajuser posted image !
jaoooo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 15:11:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ksench

tnx...sam,a mislis,da bo prepozno,da pocakam na jutriuser posted image ?
ker js sm star 17 let,pa ne bi rada,da glih mami zve...pa bi sla takoj jutri zjutrajuser posted image !
jaoooo...



72ur po nezaščitenem odnosu lahko vzameš tabletke da ne pride do zanositve. Kasneje pa ne več.

(odgovor članu ksench)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 15:15:56   
ksench
pol bi še blo jutr pravi čas...ker to se je zgodilo v petek okol pol osmih zvečer!
najlepša vam hvala za pomoč,pa se še priporočamuser posted image !

sam še eno vprapšanje..a je važno h kirmu zdravniku greš?more bit ginekolog al je lahka navadn zdravnik?

pa a majo te tabletke kake stranske učinke...al pač poješ,pa lahka greš domov?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 15:19:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ksench

pol bi še blo jutr pravi čas...ker to se je zgodilo v petek okol pol osmih zvečer!
najlepša vam hvala za pomoč,pa se še priporočamuser posted image !

sam še eno vprapšanje..a je važno h kirmu zdravniku greš?more bit ginekolog al je lahka navadn zdravnik?

pa a majo te tabletke kake stranske učinke...al pač poješ,pa lahka greš domov?



Najboljš je da greš do ginekologa, pa si sprot še kontracepcijo omislišuser posted image , dobiš jih pa pomoje tudi pri osebnemu zdravniku.
Kolkr se jaz spomnim poješ dve takoj, dve pa čez 12ur, sam nism pa ziher, ker to je že ful ful dolg nazajuser posted image
Stranskih učinkov pa ne poznam, jaz mislim da jih nisem imela. Razen mirnejših živcevuser posted image

(odgovor članu ksench)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 15:29:34   
ksench
waaaa...najlepša ti hvala!
upam,da uredim,tako da bo vse vredu...
ker zdle me pa že ornk skrbi glede tegauser posted image !
še enkrat HVALA za informacije...pa ostante še tak dobreuser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 15:33:51   
Anonimen
http://www.eetaq.si/index.php?option=com_glossary&task=view&id=135&Itemid=16

Lej tukaj ti piše vse o teh tabletih. Pa fajn zrihtej

(odgovor članu ksench)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 15:55:21   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: ksench

tnx...sam,a mislis,da bo prepozno,da pocakam na jutriuser posted image ?
ker js sm star 17 let,pa ne bi rada,da glih mami zve...pa bi sla takoj jutri zjutrajuser posted image !
jaoooo...



72ur po nezaščitenem odnosu lahko vzameš tabletke da ne pride do zanositve. Kasneje pa ne več.



Pa tudi to ni 100%. Jaz sem v porodnišnici ležala z eno punco, ki jima je tudi počil kondom, sta šla takoj na dežurno, dobila je tabletke in jih lepo pojedla, čez 9 mesecev pa sva skupaj ležali v sobi, vsaka z svojim user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 18:22:55   
Anonimen
joj...precej me je strah glede tegauser posted image !
kaj pa če to ne bo preprečl?...sam najbol me jezi to,ker ne vem,če je prišl do izliva v meni...
fant mi je povedu,prišlo mi bo...in se je odmaknu od mene...potem,pa sva ugotovila,da je kondom počenuser posted image !
tak da...tu gre zdej za veliko vprašljivost...
sam vseen pa bolš,da grem k zdravniku in vseeno probam s temi tabletkamiuser posted image !
hvala...

(odgovor članu mojčca)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 18:47:30   
mateyka
dalj čakaš s tabletkami, manj verjetno je da bodo delovale - to je sigurno. tako da tistih 72 ur.. ne se zanašat na njih. vem pa, da lahko greš na urgenco in zahtevaš tabletke, če nimaš svojega ginekologa (pa kao nedelja) in ti jih dajo. tako bo še najboljše, ker je najhitreje - tabletko rabiš vzet čimprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 18:51:47   
hmm...
Ragazza   kako je? Ali si noseča ali nisi?

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sumim,da sem noseča, kaj naj naredim?
18.5.2008 19:31:48   
Anonimen
nastal je rahel problem...ker doma tega ne vejo (17. let sm stara),pa ne bi zdej to doma povedalauser posted image !
čeprau vem,da bi me doma mami popolnoma razumela...sam ne zberem tulk poguma,da bi spregovorila o tem!
čist sm obupana...sploh ne vem ka naj!
zdle grem do dežurnega...al počakam na jutriuser posted image ?
(hvala za pomoč)

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?