|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: maine coon mačke
23.5.2008 13:39:26   
coony
hi,hiuser posted image , nč ne skrbi ledenka se zgodi. vem, kako je to saj se znajo narediti težke kot cement, če hočejouser posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: maine coon mačke
26.5.2008 12:42:48   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: coony

mala maja: mačkarni kjer sem jaz kupila našega, imajo kar nekaj naraščaja. če te zanima mi lahko pošlješ zs, pa se zmeniva za vse ostale podatkeuser posted image . mogoče veš od kje je muca tvojega zananca (sej vem sem firbčnauser posted image )?



iz vrhnike.


Joj punce ste mi še večje lušte naredile sem se čist user posted image user posted image  v teleuser posted image . Coony sedajle se bomo selili in bova z mojim morala počakati do jeseni ali celo do spomladi,. Nima smisla sedaj kupovati, ker bo čisto zmedenauser posted image .
Sej vem potlej pa spet ne bo legal, pol pa denarja in če ne bova sedaj kupila ne bova nikoli.user posted image

(odgovor članu coony)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: maine coon mačke
8.6.2008 12:50:33   
Anonimen
Kako lepi mucki, norouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj mačkonar mu je precej podoben user posted image samo je verjetno mešanček...je pa tudi tako kosmat in ima fuuul gosto, dolgo dlako!In tudi karakterno zelo ustreza opisu maine coon mačke...no verjetno je pa veliko bolj požrešenuser posted image


user posted image



user posted image



< Sporočilo je popravil poopsika -- 8.6.2008 12:52:50 >

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: maine coon mačke
8.6.2008 13:50:51   
coony
poopsika imaš čudovitega mucka in na oko je res podoben maine coon-omuser posted image . se mu vidi da je pravi scrkljanček.

mala maja resnočno si želim, da se ti bo želja po maine coon-u nekoč izpolnila. sicer pa, če te je strah, da bi bil mačkon zmeden, ker se boš v kratkem selila, vsaj po mojem mnenju ni noben problemuser posted image . ker po mojih izkhušnjah, so to mačkoni, ki so veliko bolj navezani na človeka kot na prostor v katerem živijo in se zelo hitro prilagodijo drugemu prostoru. samo da je njihov lastnik z njimiuser posted image .

jagodni pozdrav od beny-a

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: maine coon mačke
8.6.2008 14:32:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: coony

poopsika imaš čudovitega mucka in na oko je res podoben maine coon-omuser posted image . se mu vidi da je pravi scrkljanček.

mala maja resnočno si želim, da se ti bo želja po maine coon-u nekoč izpolnila. sicer pa, če te je strah, da bi bil mačkon zmeden, ker se boš v kratkem selila, vsaj po mojem mnenju ni noben problemuser posted image . ker po mojih izkhušnjah, so to mačkoni, ki so veliko bolj navezani na človeka kot na prostor v katerem živijo in se zelo hitro prilagodijo drugemu prostoru. samo da je njihov lastnik z njimiuser posted image .

jagodni pozdrav od beny-a

user posted image


joj coony kako imaš lepega muckauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..jst sem si zmeraj želela mucka oranžne barveuser posted image
Res je čudovit!
ala za pohvale, naši Jaky bo ziher veseluser posted image . Ja naš je pa razvajenc bolj kot si lahko predstavljašuser posted image ..Pa tako priden, našo dojenčico obožuje!

Lep mačji pozdravčekuser posted image

(odgovor članu coony)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: maine coon mačke
13.11.2008 7:41:44   
coony
no nekaj časa je že preteklo odkar sem zadnjič pisala v to temo. no pa vseeno, poleg maincoon-a benny-a, ki sem ga že predstavila, se nam je v soboto pridružila še maine coon-ka ulla. oba prihajata iz iste mačkarne multicoon iz krškega. hitro sta se navadila en na drugega in benny jo je prav lepo sprejel, sta se hitro poštekala, čeprav je bil dve leti sam svoj kralj. tako da je spoznavanje potekalo brez kakršnega koli pihanja in renčanjauser posted image .

no pa še nekaj slikic naših dveh lepotcev
takole je zgledalo, ko sem jo prinesla domov

user posted image

user posted image

user posted image

tukaj sem sama

user posted image

user posted image

pa še nekaj skupnihuser posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu coony)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: maine coon mačke
13.11.2008 18:27:42   
Laubica
JOJ imate lepe mačake-takega bom nekoč tudi jaz imela-moj mož je namreč proti da bi toliko denarja dal za mačko-sam enkrat ga bom nahecala -ko bodo otroci zrasli in nama bo dolgi časuser posted image -jaz bi imela takega ko si ti slikco prilepla user posted image
  pa mislim da bo vaša nova članica tudi takšna-ali ne?????
Jaz sem se že dogovarjala z eno vzrediteljico iz ZG (če se ne motim je ta na sliki)pol pa me je mož kregaluser posted image no pravijo upanje zadnje umreuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu coony)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: maine coon mačke
14.11.2008 7:53:18   
coony
Laubica hvala. tale mačkon- srebrn je iz zagreba in verjetno je res to tista vzrediteljica s katero si se dogovarjala.
moja nova mačkonka bo nekaj podobnega ja, ta na sliki (srebrn) pa je njen dedekuser posted image .
upam, da ti bo uspelo (kmalu) prepričati moža za nakup enega takega mačkona.

sej jz sem imela pri nakupu prvega (pa tudi tamale) podoben problem samo ne z možem ampak očetom. pa sva ga z mamo kr pred dejstvo postavle in tako ga je pred dvema letoma, prišel iz službe doma čakalo kosmato presenečanje.
pri tamali,ki je prišla pred enim tednom, je bilo pa prav tako.
no ja zdej ma benny-a full rad (čeprav to včasih v prisotnosti mene ali mame nerad pokaže), tamala ga je pa tudi že osvojilauser posted image .

< Sporočilo je popravil coony -- 14.11.2008 7:54:54 >

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: maine coon mačke
15.11.2008 13:20:10   
Laubica
A to je njen dedekuser posted image -pol bo ziher lepa -ker je čudovit tale mačkonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja-veš ti si še pri starših je drugače -mi imamo 2 otroka en je komaj bil leto dni en je pa že 9 tak da malo da odrastejo pol ga bom spet zagnjavilauser posted image -ti pa nam kar lepi slikce tvojga podmladka -kako raste-in povej -kaj boš imela mladičke da si si par izbrala?

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu coony)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: maine coon mačke
15.11.2008 13:21:31   
Laubica
Aja -še to -ko sem tega mačkona videla v CE na razstavi -sploh nisem mogla it vstran-nobena druga muca me ni več zanimala -tako me je tale dedekuser posted image očaral

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: maine coon mačke
15.11.2008 15:07:26   
coony
ja,ja normalno da je drugače ker sem pri staršihuser posted image . no vseeno upam, da ga boš enkrat uspela prepričatiuser posted image . ja njen dedek je res ogromen in lep. pa tudi moj rdečko po velikosti ne zaustaja za njimuser posted image .
jp v prihodnosti bodo pri nas doma mladički. sicer ne med mojima dvema, ker benny (rdeč) je kastriran ulla pa je vzrejna muckauser posted image  (bo imela mladičke, ko bo odrastla in bo za to čas)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: maine coon mačke
15.11.2008 18:34:16   
Laubica
Ja super-ti samo poročajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu coony)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: maine coon mačke
14.3.2009 14:44:13   
ledenka
danes sem videla Bennyja in Ullo na sprehodu, res lepa mucka user posted image user posted image user posted image  in zelo pridna v njunih vozičkih. moj bi pobegnil ven, preden bi prišla iz hiše user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu coony)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?