|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 17:07:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra1984)
  Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 17:15:56   
Tinky
Glugluglu, ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Me bo pobralo od te vročine. Komaj čakam, da grem v P, tko bom vsaj v klimi. Tle se res ne da več dihat.
Pa net me neki zajeb.....

Tečna sem kot




< Sporočilo je popravil Tinky -- 2.7.2008 17:18:15 >


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 17:17:36   
TODI
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

TODI, ja Rustika je tam čisto na koncu! Kdaj se zdaj uradno dobimo?




Zaradi mene lahko že ob 9h, ali pa ob 9:30, da nebomo zgledale kot upokojenci, ki čakajo pred vrati da se odprejo user posted image user posted image


_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 17:22:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TODI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 18:07:05   
Tinky
Lex, pozabila sem sporočit datum naslednjega ctg-ja in pregleda, to je 7.7.
SIcer upam, da bom do takrat že v dveh kosih user posted image


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 18:10:01   
neboglasnica
Evo mene: smo šli na sladoled in hoteli še vplačati loto, žal bi lahko samo do 15.00. Očitno ne bomo milijonarji, pa drug teden user posted image user posted image .

Kupila sem si knjigo in zdaj grem brat, brat, brat in poleg tega se prileže žretje... Punci sem postrigla in sta odhiteli malo ven, preden se vlije; mož gleda tv, jaz pa kakor pravim, grem uživat. Vas preberem kasneje..

zvezdica: držim pesti!

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 18:34:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4757
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 18:35:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 18:46:01   
Tinky
Hruška, sem vem, da mu je lepo v trebuščku....sam zdej je pa res čas, da se spoznamo. user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   Julijke 2008 III. del
2.7.2008 18:47:22   
dzanika
glugluglu - čestitke!! user posted image  user posted image  user posted image Upam da ni bilo prehudo...

HD - mislim da ima samo takšen dan tvoja mala da ne brca tolko. Pri meni se to večkrat zgodi. Pa že mislim da se res umirja in pol pride en dan k vse nadoknadi. user posted image

papir - nekaj bo na temle pivu. Jaz ga v življenju nisem marala, zadnje čase pa mi tko paše da me moj samo debelo gleda. Pa mi ga ne pusti pit. user posted image

anikabd - dobrodošla!! user posted image user posted image user posted image

Zvezdica - tudi jaz sem vesela da je z enim user posted image vse ok. Boste pa tega tolk bolj razvajali. user posted image

netki - izcedek mi niti ne omenjaj. Ga mam že fuuul dolgo, skoraj celo nosečnost.

No pa da še poročam kako je pri meni. Včeraj zvečer sem za večerjo jedla pico (en kos od družinske). Ponoči pa me začne ful zvijat. In me je vse bolel tko da nisem niti vedla al so popadki al me želodec matra. In sem šla ene 5x na wc in mela drisko.user posted image Želodec pa kr bolel in bolel. Pol sem vzela še en rupurut in čez kakšno uro se je umiril tko da sem šla naprej spat. Danes je spet vse ok. Ravnokar sem oddremala eno urco, zdej k sem vas brala sem pojedla 400g čokoladnih bananic in zdej mi je skor mal slabo po njih. user posted image Ja sama sem si kriva, zakaj pa morm vse takoj pojest. user posted image











(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 18:51:45   
pety78
Almera, lepa sobica. Mavrična. user posted image user posted image
Kako se pa kaj obnesejo tisti predalčki iz Ikee, trofas, če se ne motim. Jaz bi jih za našega vzela, ker ima Mammut sobico, da bi bilo malo več reda z igračami.

Tinky, midve imava pa isto rok, a ne? Pa tudi naslednji pregled imam 7.7., ampak če ne bom prej rodila, me bo pobralo. Ker me namreč čaka amnioskopija v Kranju, tega se pa nenormalno bojim, ker javkam že pri odvzemu brisa, pa enkrat sem celo skupaj padla, ponavadi mi je pa vedno slabo, da moram še malo na stolčku obležati. Uf! Kaj vse me še čaka. user posted image

Ne vem, če ne bom šla zdej mal po štengah hodit, samo kaj, če me v 4. ali 7. štuku sreča kak sosed, jaz sem pa iz 2.štuka...user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 18:53:04   
jocika
Jocika, si ti normalna, po tej vročin v hrib? Bi rada rodila? Jz sm šl sam na banko in v trgovino, pa sm čist adijo.

Ha ha Netki, preverjam, če bom kej začela čutit, če me bo kej grablo.user posted image  Pa sem našo pupo navadla na take aktivnosti, tak da sploh ne mrdne. Bom mogla it na Triglav, če bom hotla rodituser posted image . Danes moj tud jamra pa stoka, kak je vroče, men je pa že cel dan čist ok - razen ko sem v najhujši vročini v tist hrib rinla sem res mal zašvicala he he....

Zvezdica, žal mi je za eno pikico, ampak maš res luštno tolažbo, pa vso srečouser posted image user posted image user posted image user posted image . Vsaj eden bo, žal se pri dvojčkih take stvari rade naredijo - škoda, da si že vedela, da bi mogla bit dva...

Almera, ti si pa umetnik - ali kdorkoli je urejal sobico. Čist sem navdušena!!!!!!!user posted image

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 18:53:31   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: dzanika


papir - nekaj bo na temle pivu. Jaz ga v življenju nisem marala, zadnje čase pa mi tko paše da me moj samo debelo gleda. Pa mi ga ne pusti pit. user posted image



To se tudi meni dogaja. Moj sploh noče nič več rečt, po moje si misli svoje. user posted image Očitno v tej vročini paše, da malo pogreni, ker vode ne maram najbolj, jo pijem bolj na silo, od sokov se pa res ne odžejam.


_____________________________



(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:04:49   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


Tinky, midve imava pa isto rok, a ne? Pa tudi naslednji pregled imam 7.7., ampak če ne bom prej rodila, me bo pobralo. 



Mene že vsak dan pobira. Zadnja dva tedna sem tečna in zoprna za znoret, bogi tisti, ki je poleg mene. Vsi in vse mi gre že na živce.

Danes sem full pucala v upanju, da me bo kej zgrablo, a slabo kaže...uffffffaaaaaaaa.

Nekaj me zanima in sicer, če si čez rok hodiš na ctg na dva dni...in kakšni pregledi sledijo?

< Sporočilo je popravil Tinky -- 2.7.2008 19:05:01 >


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:13:43   
pety78
Glede pregledov točno ne vem, ker imajo porodnišnice različno. V Kranju še delajo amnioskopijo, drugje pa niti ne več.
Po PDP-ju pa poleg CTG-ja verjetno pregledajo še vaginalno, če je maternični vrat že odprt in zmehčan.
Eh, jaz imam tudi že dosti tega, spucala sem tudi dvakrat generalno. Še plišate igrače od sina sem prala, ko mi je cot zmanjkalo. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:16:12   
Tinky
Mene G v celi nosečnosti ni niti enkrat vaginalno pregledala, pa niti na zadnjem ne, ko sem upala, da bo pogledala, če sem kaj odprta.
Tko, da sploh ne vem, kako naprej user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:20:41   
pety78
Uf, mene je vedno, ampak zaradi tega, ker sem imela konizacijo, drugače tudi ne gledajo. Samo po PDP-ju bi pa skor morali. Sicer bo pa itak CTG kazal popadke, oziroma naju bo danes ali pa jutri ponoči začelo šraufati...user posted image

Pri prvi nosečnosti sem čutila bolečine kot pri menstruaciji 3 dni pred rokom, ki so se vlekle cel dan, ponoči me je pa že tako bolelo, da nisem mogla več zravnano hodit, pa sem šla v porodnišnico. Najprej so me pregledali vaginalno in ugotovili, da sem odprta že 3 cm. Rodila sem čez nekaj ur.

_____________________________



(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:32:43   
3jeMi
RATAL MI JE, PREBRATI VSE.
Danes sem imela tak mini pregled (samo pri sestri, gospod G je itak na dopustu), pritisk tako kot vedno, skoraj v podnu, poslušanje srčka in na svidenje čez 14 dni. Sem pa zvedela, da bom imela prvi vaginalni pregled v nosečnosti na PDP in pravtako CTG, če ne rodim prej. user posted image
Potem je pa sledilo crkljanje pri mami in očetu user posted image  - rižev narastek z jabolki in kavica, pa zopet polne vrečke dobrot za domov. Saj veste... da otroci ne bodo lačni.

Punce, hvala za tak sprejem... user posted image

netki... saj tisto, kar si ti napisala, je bila ena brca v rit zame user posted image

karamela6... 1. maj - ne boš verjela, ampak midva se o najini obletnici (pravtako 1.maj) pogovarjava par dni prej, potem pa oba 1. maja kar pozabiva nanjo user posted image , res pa je, da sva takrat kje na lepšem in nama je odpuščeno... user posted image

blacky30... glede monologov... ne me narobe razumet... tale je bolj žleht izjava... pri monologih si vsaj ziher, da se pogovorjaš s pametnim človekom... jaz doma, še večkrat pa v službi, to kar prakticiram... joj, samo tole se pa res žleht sliši user posted image .

hruška debeluška... saj mogoče pa sploh ne boš potrebovala EA, če boš malo pred porodom smajlija spila. Čeprav po pravici povedano, meni zadnje dva tedna tudi tako pivo diši, pa ga sploh ne maram. Pa če temu dodam še gledanje vsake fuzbal tekme Eura... uf, zgleda imam user posted image  ful kontrolo nad mano. Itak mi je pa zadnjič moj user posted image  rekel, da zdaj imam pa tudi jaz svojega lulčka. Pa sem ga malo čukasto pogledala in se raje ugriznila v jezik, ker bi mu kmalu rekla, da potem pa njegovega ne potrebujem. Ampak pri takih izjavah je bolje, da si previden, ker nikoli ne veš kaj moške prime. Jaz jih žal še vedno ne razumem in jih verjetno tudi nikoli ne bom. user posted image

Čestitam glugluglu! user posted image
Pozdravljena anikabd user posted image

petra1984... pri meni je user posted image  med plavanjem vedno ful ponorel in si dal duška tudi kasneje. Zato se mi zdi, da ni nobene panike.

Drage user posted image , lepo se imejte.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 19:35:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4769
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 19:36:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:37:07   
neboglasnica
Kaj zdaj, babe? Ste rekle, da bomo naklofale do 200....

No, med branjem so me moji spodili ven, punci na rolarje, mami pa korak za korakom za njima. Ana je šele tretjič na rolerjih, tako da gremo res strahovito počasi. Sara je pa pogrnila, kolikor je dolga in široka, ko je delala lastovko. In ona seveda ne bo nikoli več stopila na rolerje...

Tudi sprehod pri meni ne pali, zdaj me pa že vsak vpraša, kdaj bo. Še poštar sprašuje: gospa, kaj še niste šli rodit? Mi je pa hecno, ker imam trebuh spuščen že kar nekaj časa, dete me pa vsak dan višje brca, tako po občutku. Potem ga pa včasih čutim tam spodaj nekje, skoraj da mi moli roko ven, isto sekundo pa pri pleksusu.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 19:38:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:38:37   
neboglasnica
flower, jaz tudi. Pri Sari sem jih pojedla na tone, ko sem rodila, pri Ani nič posebnega, zdaj jih pa zadnji mesec pojem toliko kolikor jih imam doma. Po mojem bo imelo dete glavo v obliki nektarineuser posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 19:40:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:52:44   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

3jeMi - VSE prebrala? user posted image  

Ne vem, katera je napisala, da bi danes mele 200 strani... Švoh kaže... Kje je zdaj tista?! Ha?! user posted image

evo me, jst sem sam predlagala......pa začuda ste vse opazle

no o čem bo tekla debata......

kje je inigo???



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?