|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 8:14:17   
Anonimen
joj flower, tega je pa mene najbolj strah.... da ni brcik... jaz tkole razmišljam... skoz nas učijo, štetjte gibe, štejte gibe, tako da to ni kr neki... če ti sama pri sebi poznaš ritem in način brc otroka in se potem fuuuuuuuuuuul umiri, bi se jst šla pokazat. noben ne bo nič hud, ti pa boš pomirjena. jaz vem, da bi takoj šla. drugače pa ja se mi je zgodilo, da je bil dva dni Luka čisto miren, ampak to je bilo v nekje 26 tednu, pa takrat to ni tako pomembno, kot zdaj, ko itak začutiš, če se samo premakne. mogoče ima samo lenoben dan, mogoče pa mu kaj ni prav, daj pojdi za vsak slučaj, ali pa vsaj pokliči kako je situacija, pa boš takoj videla, kaj bodo rekli. ne skrbi po nepotrebnem, če so ginekologi ravno za to tam, da nas pregledajo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 8:27:50   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: lindy

Juhuhu pa imamo tretji del user posted image !
Punce a jest dam lahko še majsko plačo v vlogo?


Seveda lahko. Kr tko se zmeni na CSD, da boš oddala po majski plači.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 8:33:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 8:34:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 8:35:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 8:35:57   
Nyah*
Ojla moje sonosecke! user posted image user posted image user posted image  ze tretji del!

Sem mislila, da ko bom doma, bom imela vec casa za pisanje, pa mi slabo kazeuser posted image . Zaposlena sto na uro, sprehodi, pospravljanje, prodaja stanovanja, opremljanje novega (v glavi), user posted image user posted image , se mi dogaja ja!

Vidim, da imamo vse enake tegobe in skrbi. Bolecine v krizu, medenici, tudi jaz hodim kot rackauser posted image , sploh zjutraj preden se razmigam. Zredila sem se do sedaj kar 12 kguser posted image , pa sploh ne jem kaj pretirano, a zgleda same napacne stvariuser posted image . Pa saj bo, se tolazim, da hujsala bom ze potemuser posted image .

Kar se papirjev tice, mislim, da se nam, ki smo na bolniski, bolj splaca oddat cimprej, da gre cimvec plac zraven in cimmanj bolniskih mesecev, ane? Saj skupaj lahko oddamo tudi vlogo za paket oz. denar, uredimo vse skupaj ane?

Nic, mala je lacna, vas berem se kaj!

Flower, ce ni se nic brcik, se pojdi TAKOJ pokazat, da bos mirna. Javi, kako je s tabo in user posted image .

Lex, pridna si s seznamiuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 9:12:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 9:57:04   
lindy
Hvala punce za inf. glede papirjev, nom kr poklicala ba csd pa naj mi še tam povejo. Glede gibov pa je naša pupika tud tko mirna,da mene skoz skrbi, včeraj cel dan je bla bolj mirna, sej jo čutim mal, ampak skoz sam čakam kdaj bo kej, ponoč je bla mal bolj intenzivna, zdej pa spet nč, sam sej veste kako je, da ne bi rada po nepotrebnem paničarla, ker mal jo pa vseen čutim!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 9:58:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 10:00:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 10:13:55   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: lindy

Joj Majuska veš, če je tolk čvek na kupu se eno vprašanje hitro zgubi, tud jest včasih kej vprašam pa tud dvakrat, če je treba. Glede vprašanja, če mislim pravega pa tudi mene ja boli medenica oz. sramne kosti, sej še sama ne vem kaj bi to lahko blo, ampak verjetn se vse razteguje in temu posledično nas boli takorekoč vse!


ah Lindy, ne rečem če bi se mi to zgodilo enkrat ... ampak očitno tiste, ki pridemo vsake toliko v temo, enostavno ne spustite zraven, ne vem, ne znam povedat user posted image



Ne sekiraj se. Jaz tudi pridem vsake toliko, preberem vse za nazaj, vsako posebej citiram in ji odgovarjam in imam celo stran monologov sama s seboj. Pa še kar vztrajam.user posted image user posted image user posted image  
Pozna se, da so se punce, ki se osebno poznajo, bolj navezale in raje čvekajo med sabo. Tak pač je, kaj se čmo sekirat. Pa čvekaj z mano.user posted image user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 10:16:57   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Danes sem pa ful slabo spala in še zdaj sem se vstala, da sem šla AS poslušat. Res ne vem kaj mu je, da je tak miren?? user posted image Kaj se vam je že kdaj zgodilo, da 24 ur ne bi pošteno brcnil? Sem mislila, da bo zvečer živahen kot vedno, pa nič, pa zjutraj tudi nič, pa ponoči nič.. Pol noči sem prebedela in čakala na brce...Ne vem al se mi že meša in sem panična za brezveze al me mora skrbet? Pa izpit mam danes, pa se mi po pravici povedano čist fučka..



V mojem nosečniškem koledarčku al kje že piše, da bodo ta teden (32t) brce dosegle vrhunec in odslej ne bodo več tako močne kot prej. Prej boš čutila, kako iztegne koleno, rokico, se cel raztegne noter, kar boš čutila kot rahel pritisk levo in desno, pravih konkretnih brcik pa ne bo več, ker jih več ne zmore, ker je prevelik in mu je notri vse pretesno. Jaz sem bila tudi dva dni nazaj cela panična, je kar spal in spal. No, zdaj pa že 2 dni konkretno razteguje svoje ude notri.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 10:17:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 10:36:26   
kenya
Živjo punce!

Tudi sama sem ena izmed tistih, ki se skoraj nič ne javljajo, ampak sem rekla da bom vseeno kej napisala. Vidim, da imamo vse približno enake težave glede bolečin v medenici, kolkih, hvala bogu so tokrat roke o.k. Do sedaj sem pridelala 8 kg, predvsem v zadnjih treh tednih lepo vzhajam. Kar se tiče gibov je naša user posted image  zjutraj in zvečer malce bolj živahna, čez dan pa bolj mirna. čeprav mi ni čisto jasno, ampak 10 gibov naštejem že zjutraj, predvsem njeno raztegovanje. Zdaj sem začela hodit še na dekompresijo v lj in naj bi baje pomagala k boljši prekrvavitvi, manjšemu zatekanju itd. A še katera hodi v lj? Malo sem pokukala tud na predavanja v materinski šoli, pa ravno takrat, ko so predvajali posnetke poroda in moram priznat, da me je kar mal stisnl, čeprav takoj podpišem še za en tak porod kot je bilo prvič user posted image .

Bi pa rada vprašala, kakšne so kaj vaše izkušnje z masažo presredka? Prvič sem se nekaj trudla, pa so me vseeno rezal, zdej pa ne vem, al bi se sploh matrala, ker je že cel manever doseči do tja dol user posted image .
Za CSD sem jaz tud že oddala papirje in se tokrat odločila za e-zavitek, čeprav moraš kar dobr prekalkulirat, da dobiš tisti znesek, predvsem moraš pa vzet nekaj čist brezveznih stvari.

Lex, še podatki za seznamček: kenya, PDP 13.7.,user posted image , LJ, Zoja
 
 

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 10:48:03   
Juno
Jutro!
Zanima me, če je šla katera na samoplačniški UZ - kontrola rasti ploda.
Do kdaj se dela ta UZ? Kje v LJ (razen Dravlje) in cena?


Živjo!
Za Ljubljano žal ne vem (razen za Dravlje, kjer je cena 60 EUR)
V Postojni (v porodnišnici) je cena 40 EUR: http://www.bolnisnica-po.si/index.php?id=24
V Kranju pa 19 EUR.

Prepričana sem, da tvoj fantek raste tako kot mora in da nimaš razloga za skrb. Vem pa, da je mamica po takem UZ pomirjena, bolj sproščena in lažje spi user posted image

Lp, Juno

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 11:11:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Juno)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 11:17:33   
kenya
Ja, tiste ribice so me ćist iz tira vrgle, pa 8 Eur hočejo zanje user posted image . Hvala za nasvet, bom res rajš tko nardila in nabavla stvari ki jih zares rabim in ne še dodatne krame.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 12:00:08   
Anonimen
blacky jaz se teh koledarčkov pa kaj piše notri sploh ne držim več... se mi zdi, da to za ene velja, za druge ne... sem ful čakala nek višek brcik, pa so že dkoz iste, zdaj pa sem začela 34 teden, pa je še vedno notri prava nogometna tekma user posted image user posted image  verjetno utopično pričakovat, da bo tako do konca ane? ker sem zdaj ful pomirjena, ko mi ni treba čakat a bo kaj brcnil ali ne bo, ker se odziva na čisto vsako položeno dlan, pa tudi drugače je fuuuuuuuuul dejaven čez dan, se mi zdi da je zlo malo miru vmes notri user posted image  o zatekanju se menite, to mora bit kar hudo, če se skoz dogaja, meni se občasno če dlje stojim, ampak me zaenkrat ne moti zelo... tako da upam da bomo vse mele čimmanj težav s tem. ps: katera pridet pomit posodo k meni? user posted image

(odgovor članu kenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 12:07:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 12:17:05   
Anonimen
flower, sem že misla, da se za posodo javljaš user posted image  a da zatekanje še pride praviš user posted image  kak fajn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 12:41:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 12:45:12   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: kenya


Bi pa rada vprašala, kakšne so kaj vaše izkušnje z masažo presredka? Prvič sem se nekaj trudla, pa so me vseeno rezal, zdej pa ne vem, al bi se sploh matrala, ker je že cel manever doseči do tja dol user posted image .

 


Že prejšnjič sem kupila za masažo presredka zadevico od welede. Parkrat sem jo celo uporabila...ampak kaj jst vem. user posted image Pri porodu nisem bila raztrgana, šivana.

Sicer pa ni treba masirat tebi, lahko ti tudi mož. user posted image

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 12:59:08   
Juno
Pozdravljene, imam eno vprašanje.

Ali je katera že naročala preko spletne trgovine pri podjetju Recinko? Kakšne so vaše izkušnje?
Jaz sem naročila kar nekaj stvari. Naročilo sem oddala 6. maja. Naslednji dan sem dobila mail da je naročilo sprejeto, od takrat pa nič. V torek sem klicala na podjetje, rekli so, da bo prišlo do petka, a še vedno nič.
Midva z možem pa tako neučakana....

Je katera že naročala pri njih? Koliko časa ste čakale na dostavo?

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 13:08:37   
lindy
A zdej naj bi se otroček umiril, sej moja pikica je mirna že skoz, no zgleda da pravih brcik sploh ne bom občutla, zdej se itak sam premetava sem pa tja, pa še to bolj malo, zgleda da ji je tolk lepo v mojem trebuščku da sam spi!user posted image
Glede samoplačniškega uz, pa sem jest kr šla, si pol bl pomirjen, dela se pa tam nekje od 30-32 tedna in je fajn, da vidiš malo pikico, če ti že tko g. ne dela uz-ejev!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Juno)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke 2008 III. del
16.5.2008 13:14:36   
Blacky30
Marička, imam že dopust, pa vas več ne folgam brat. Zdaj odgovarjam še na poste s prejšnje teme:

Frutka, ti pa si pridna, da imaš že vse pripravljeno. Jaz sem včeraj začela sortirat cotike, pa sem vmes obupala. Več kot pol jih ne bo prišlo v poštev, ker so zimske, jaz pa bom imela poletnega otročka.user posted image  Bo treba v šoping.
Glede čiščenja pa morda kakšna gospodinjska pomočnica, če že servisa ne boš našla. Jaz žal ne vem za nobenega, za pomočnico pa vem.user posted image

Flower, tega pa skoraj ne morem verjeti. Da bi v MB 100% zagotavljali EA z 2 anestezistoma za cel UKC?!?!? So vas malo nagnili, samo zato, da bi vse prišle tja rodit.user posted image user posted image  Bom preverila pri zanesljivih virih, pa poročam.user posted image  Glede porodnih sob, pa sem jaz takrat, ko sem rodila, videla samo eno sobo z 2 posteljama in to je bila tista desno čisto na koncu hodnika, ko je tudi tuš. Jaz sem bila v alternativni sobi št. 6, menda. Sem že pozabla.user posted image

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?