|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Eurosong 08
17.5.2008 19:57:21   
Anonimen
Meni je pa Rebeka ena redkih na naši sceni, ki mi je všeč.Pesem ni ne vem kaj, vendar jo ni Rebeka napisala, zato naj gredo kritike avtorju pesmi.Dosegla je tisto kar si je želela- sodelovanje na Evrosongu.

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Eurosong 08
17.5.2008 19:58:31   
pika74
Men je tud fejst user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Eurosong 08
17.5.2008 20:04:27   
ElaM
V glavnem, gledam Rebeko na odru in vidim, da eni možakarji šibajo sem in tja po odru. In sem si mislim, da so verjetno kakšni scenci, ker je pač vaja.user posted image user posted image user posted image  In potem vidim, da je to koreografija.user posted image  


_____________________________

:)

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Eurosong 08
17.5.2008 20:30:14   
nizozemka
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

V glavnem, gledam Rebeko na odru in vidim, da eni možakarji šibajo sem in tja po odru. In sem si mislim, da so verjetno kakšni scenci, ker je pač vaja.user posted image user posted image user posted image  In potem vidim, da je to koreografija.user posted image  


Jaz pa skorajda nisem locila rebeke od moskih. user posted image  majo vsi iste gibe...
user posted image

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Eurosong 08
17.5.2008 20:41:08   
Blejka26
men je pa to čist brez veze..kar nekiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Eurosong 08
17.5.2008 21:12:28   
jackie*
Koreografija?user posted image

Ma, če bi si iz MTV-ja en videospot od Madonne posnela, pa v svoji dnevni sobi eno nedeljo popoldan vadila njene gibe, bi bila boljša.

Groza, če je že slaba pevka in ima zanič pesem, bi lahko vsaj kaj naredila na izgledu in vtisu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Eurosong 08
18.5.2008 19:33:41   
snenny
pesem je sicer huda, pa Rebeka je tud dobra dokler ne začne pet.user posted image  Upam, da se bo max potrudla, sam to je itak vse ena VELIKA kuhna(politika) in je že itak vse prodan.

(odgovor članu jackie*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Eurosong 08
18.5.2008 20:05:30   
felicia
kateri so pa vaši favoriti oz. za katero državo mislite da bo zmagala?

(odgovor članu snenny)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 7:30:06   
bodoča
Mam zdajle malo časa pa sem šla poslušat enih par predstavnikov.

Rebeka je Rebeka, nič posebnega, show je pa zanič, no pa obleka tud ni naljboljša, ena izmed najslabših se mi zdi belgijska predstavnica, če drugi ne bomo pa menda vsaj to premagali. Evo moj favorit je pa Israel user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 9:29:44   
pikica*
Men so pa tile komentarji tako tipično slovenskiuser posted image . Mislim, da še nismo imeli predstavnika za Evrovizijo, ki ga ne bi totalno spljuvali. Pa da ne bo izpadlo, da sem neka Rebekina fanica.....daleč od tega. Za pesem in celoten show mi je čisto vseeno. Dam pa kapo dol pred Rebeko, ker ima punca jajca in točno ve kaj hoče. Koliko vas je tukaj takšnih? In moram priznati, da me vsakič znova preseneča. Sej je bolj freh in kot je včeraj pri Zrnecu in Bizovičarju izjavila, Bohorka. Jp, prava Bohorka z jajci. Škoda, da ni več takšnih.

Pa še to bi dodala....glede na to, koliko negativne energije Slovenci ponavadi oddamo našim Eurosong predstavnikom, me čudi, da so do sedaj sploh uspeli prit živi in zdravi do samega tekmovanja.  A ne bi enkrat  za spremembo raje poskusili razmišljat in delovat pozitivno?

< Sporočilo je popravil pikica* -- 19.5.2008 9:33:51 >

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 9:43:52   
Ancy
Sam rez zgleda k ene zvezdne steze user posted image user posted image user posted image

Drugače pa mi je pesem všeč, se mi zdi da ma boljši glas kot na začetku ''kariere'' ko je bla čist sfalena..... Všeč mi je tudi kot pojava, ker ni ena anoreksična zafnanka kot nekatere druge slovenske ''ikone'' s televizije.... Drugače pa nisem neka fenica ampak ji vseeno želim vso srečo na eurosongu, mogoče res nima nevem kakšnih oblek in koreografije izgleda pa simpatična, mogoče bo pa to vžgalouser posted image
Pustimo se presenetit...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 9:45:17   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Men so pa tile komentarji tako tipično slovenskiuser posted image . Mislim, da še nismo imeli predstavnika za Evrovizijo, ki ga ne bi totalno spljuvali. Pa da ne bo izpadlo, da sem neka Rebekina fanica.....daleč od tega. Za pesem in celoten show mi je čisto vseeno. Dam pa kapo dol pred Rebeko, ker ima punca jajca in točno ve kaj hoče. Koliko vas je tukaj takšnih? In moram priznati, da me vsakič znova preseneča. Sej je bolj freh in kot je včeraj pri Zrnecu in Bizovičarju izjavila, Bohorka. Jp, prava Bohorka z jajci. Škoda, da ni več takšnih.

Pa še to bi dodala....glede na to, koliko negativne energije Slovenci ponavadi oddamo našim Eurosong predstavnikom, me čudi, da so do sedaj sploh uspeli prit živi in zdravi do samega tekmovanja.  A ne bi enkrat  za spremembo raje poskusili razmišljat in delovat pozitivno?


Se podpišem, fovšija pač ne pozna meja v naši preljubi deželici. Sicer je pa tole vaja in ne nastop.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 9:46:16   
Ancy
Na RR bi mogli odpret temo ''slovenski kotiček'' pa naj admin tole prestavi tja notri user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 11:12:38   
Anonimen
Se pravi,  če ti je nekaj fajn in super, potem lahko poveš in ploskaš, če ti nekaj ni fajn, si pa kar avtomatično fovš al kaj? Tudi če argumentiraš, zakaj ti ni fajn? In veš, da je lahko tisto boljše?

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 11:43:34   
kalbo
Tudi če argumentiraš, zakaj ti ni fajn? In veš, da je lahko tisto boljše?


Ja, fajn je, če vsaj veš, da lahko ti osebno nardiš eno stvar boljše. Doma iz fotelja s polno gofljo kokic je lahko šinfat, to je itak SLO nacionalni šport, pa naj bo to Primož Peterka, hokejska reprezentanca, par Škufca - Venturini al pa Rebeka Dremelj. Rebeko ima pa itak pol Slovenije v zobeh, ker si je zrihtala zastonj hišo, hvala bogu, da se zna prodat, punca je pač podjetna.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 19.5.2008 11:44:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 11:47:04   
Zanica
Meni se Rebeka zdi pametna,elokventna ženska ki zna kaj hoče. Kako je pametna se je pokazalo na ta način da si je zgradila hišo in je vložila le 60% sredstev! Vendar žal ne zna pet, tudi včeraj na "a s ti tud..." je bla neka improvizacija na Vrag naj vzame v jazz stilu, pa še bolj raztegnjena pesem je bla, in katastrofalno mi je zvenelo...
Pesem sama po sebi pa ni tako slaba, če bi bila slaba pesem ne bi zmagala na Emi, a ne? Ampak, želim ji vso srečo na Evroviziji, ne bo zmagala, ampak da vsaj ne konča na zadnjem mestu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 12:07:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tudi če argumentiraš, zakaj ti ni fajn? In veš, da je lahko tisto boljše?


Ja, fajn je, če vsaj veš, da lahko ti osebno nardiš eno stvar boljše. Doma iz fotelja s polno gofljo kokic je lahko šinfat, to je itak SLO nacionalni šport, pa naj bo to Primož Peterka, hokejska reprezentanca, par Škufca - Venturini al pa Rebeka Dremelj. Rebeko ima pa itak pol Slovenije v zobeh, ker si je zrihtala zastonj hišo, hvala bogu, da se zna prodat, punca je pač podjetna.


Kokic ne jem pred TV user posted image .

Se ne strinjam, veš. Ker potemtakem če bi vse ocenjevali na podlagi tega, kar bi SAMI lahko naredili, sploh ne bi smeli nikogar kritizirat (konstuktivno ali nekonstruktivno). Šefi te ne bi smeli ocenjevati, učitelji ne bi smeli ocenjevati, politikov nikoli ne bi smeli kritizirat, starši ne bi smeli nikoli nič reči svojemu otroku, ko bi iz šole prinesel dvojko, pa vejo, da zna in zmore za trojko, štirko, nobeden ne bi smel komentirat filmov, glasbe,..., razen če bi sami isto stvar bolje izvedli. Pa to delamo. Tudi gradbeniku, ki omete naredi slabo in površno, poveš svoje, ker veš, da se jih da narediti bolje in bolj natančno, tudi če tega sam ne znaš ali zmoreš (ali pa tudi, no, jaz ne user posted image ).

Kritiziraš pa lahko na dva načina:
- kar tako, zaradi trenutnega vzdušja, potrebe, zakompleksanosti, ker nimaš drugega dela,... - del tega je tudi fovšija in to je kritizerstvo.
- ker veš, da nekdo zna nekaj bolje in si razočaran nad tem, kar je podal. In hočeš s konstruktivno kritiko povedat, da je lahko bolje, ne vem, da zmore v to vložiti več truda,...  To je kritika, ki ima svoj namen, pa če ga tistega, kateremu je namenjena, doseže ali ne.

Jaz pač gledam na podlagi tega kar je tisti, ki neko stvar izvaja, zmožen narediti. In mislim, da je Rebeka ena zelo pametna, iznajdljiva ženska, ki zna narediti zelo dober žur, kar Evrosong tudi je, in ta nastop tak kot je, tega dela njene osebnosti ne prikaže. Oziroma ni pisan njej na kožo (kar se tiče koreografije) in tisti, ki je delal koreografijo, ni upošteval ne same pesmi, ne njene vsebine in predvsem ni upošteval Rebeke, njene energičnosti, karizme. Je pa res, da je to vaja, ne zaresen nastop.
Ne vem, no, a je razumljivo, kje je razlika, vsaj zame?

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 12:12:31   
Mišni
Kdaj pa sploh je zbor?

Pa kako to, da je bila Rebeka včeraj gostja pri unihdveh gumpcih, pri Vladotu in Juriju? A ni v Bg?

Drugače mi je še kar, samo koreografija je pa res čisto mimo. Ne vidim povezave s pesmijo, pa vse je nekam štorasto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 12:16:50   
Anonimen
Oddaja ni v živo. Snemana je bila pred odhodom v Beograd. Jutri baje je prvi del Evrosonga.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 12:18:49   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Oddaja ni v živo. Snemana je bila pred odhodom v Beograd. Jutri baje je prvi del Evrosonga.


Aja, tega pa nisme vedela, thanks.

A jutri potem. No, fajn. Moram kokice nabavit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 12:18:51   
Anonimen
http://www.preberi.si/content/kaj/482/38/

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 13:07:04   
kalbo
No, to je pa že bolš :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 21:36:02   
Peteršilj
Jaz pa ji želim vso srečo, ker ima punca res jajca. Bravo, Rebekauser posted image user posted image , čeprav obleka tudi meni ni všeč.

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 21:41:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj

Jaz pa ji želim vso srečo,.




Pa saj ji vsi želimo srečo, še bolj pa ji želimo da se do jutri nauči plesat in pet..mater še sedet ne zna ko ženska.user posted image


Kalbo, človek bi si mislil, da sediš pred tv z zamaški v ušesi in vrečko na glavi....ti angelček ti user posted image

< Sporočilo je popravil nivess -- 19.5.2008 21:42:01 >

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 21:56:47   
blanč
Men je Rebeka tud fejst punca, sam to, da smo jo poslal na evrosong smo pa mal mimo užgal, ker pet pa res ne zna, no ja, za kako veselico že za evrosong pauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?