|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 22:42:15   
mala maja
ma men je tud fejst, no lahko bi bilo boljše ampak je kar ok.

je pa tole ozvočenje in nasploh vokali pa to mal mimo. Upam da ne bo takole na nastopu, ker pol smo pečeni na zadnjem mestuuser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Eurosong 08
19.5.2008 23:43:02   
nejcko
Meni komad ni boh ve kaj, smo ga pa izbrali in poslali v Bg. Marsikateri naš komad na evrosongu mi ni bil preveč všeč, ampak ko gre zares, mi pa vedno stopijo solze v oči. Resno.

Jaz Rebeki želim čim boljšo uvrstitev, da bi vsaj v finale prišla ... že zato, ker zastopa mojo domovino.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 10:30:16   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Meni komad ni boh ve kaj, smo ga pa izbrali in poslali v Bg. Marsikateri naš komad na evrosongu mi ni bil preveč všeč, ampak ko gre zares, mi pa vedno stopijo solze v oči. Resno.

Jaz Rebeki želim čim boljšo uvrstitev, da bi vsaj v finale prišla ... že zato, ker zastopa mojo domovino.


Enakouser posted image user posted image user posted image dajmo Rebeka

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 13:41:45   
Anonimen
Nocoj ob 21h na 2 programu TV Slovenija 

Prenos predizbora iz Beograda.

V prvem predizboru se bo predstavilo devetnajst pesmi. Le deset najbolje ocenjenih pa se bo lahko pridružilo že znanim finalistov na sobotnem sklepnem večeru. Devetim bo to uspelo po glasovanju gledalcev in poslušalcev prek telefonov, eno pesem pa bodo dodali po mnenju žirij v predizboru sodelujočih državah. Upamo, da bo med desetimi srečneži tudi naša predstavnica. Rebeka Dremelj bo s skladbo Vrag naj vzame (glasba: Josip Miani Pipi, besedilo: Amon) nastopila kot osma. Prireditev bosta vodila televizijska voditeljica Jovana Janković ter glasbenik in pevec Željko Joksimović. Režiser prireditve bo Šved Sven Stojanović, ki je režiral že evrovizijske izbore v Latviji (2003), Turčiji (2004) in Ukrajini (2005). Za televizijske gledalce v Sloveniji bo prireditev komentiral Andrej Hofer, za radijske poslušalce pa Aida Kurtović.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 13:43:44   
Volga
A to je potem danes treba gledat? pa ob devetih? Takrat jaz že spim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 13:46:40   
Blejka26
jaz bom navijala za tiste tipčke ki so 4-je sam ne vem iz kere države..ne vem kako se imenujejo a so II divo nekaj takega.Baje so oni tud sam da nam prehitr rekla.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 13:47:27   
tanikaa
Jaz bom danes spala že ob osmih. user posted image  Vsaj upam. user posted image

Sicer pa, da bom edina - očitno. Meni je komad od Rebeke všeč. Pa me tožite.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 13:47:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

jaz bom navijala za tiste tipčke ki so 4-je sam ne vem iz kere države..ne vem kako se imenujejo a so II divo nekaj takega.Baje so oni tud sam da nam prehitr rekla.


Kaj baje so oni tud sam?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 13:51:47   
Anonimen
Največ možnosti za zmago med Balkanci naj bi imela srbska predstavnica Jelena Tomašević in njena pesem Oro, ki jo je napisal ugleden avtor in voditelj letošnje Evrovizije Željko Joksimović. Pesem visoko kotira tudi na zmagovalnih stavnicah in je za ruskim izvajalcem druga pesem, ki ji napovedujejo zmago. Medijem so zanimivi tudi makedonski predstavniki Tamara, Vrčak in Adrijan s pesmijo Let Me Love You, čeprav ne veljajo za favorite, redko pa jih opazi tudi "balkanski lobi".

Tudi naša predstavnica Rebeka Dremelj naj ne bi imela veliko možnosti za zmago. Vendarle pa je že osvojila en naslov, saj so jo novinarji razglasili za najlepšo izvajalko na letošnjem evrosongu. Med Balkanci so medije najmanj navdušili Bosanec Laka, ki "je zelo neprimeren za Evrovizijo", in hrvaški predstavniki Kraljevi ulice. Še najslabše se piše Črnogorcu Stefanu Filipoviću, ki na stavnicah zaseda eno od zadnjih mest.


(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 13:54:26   
helloKitty
Za vse fenice drsanja: ob nastopu ruskega pevca bo zraven drsal Evgeni Plushenkouser posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 14:08:39   
Nika v službi
Ankica, user posted image . Zelo dobro napisano, se zelo strinjam.

Eurosonga praviloma ne spremljam, pogledam le kakšen delček, vsem predstavnikom do sedaj, pa tudi Rebeki, želim uspešen nastop.

Je pa po mojem mnenju scenski nastop nedodelan, vokalno je na tej vaji Rebeka bolj švoh, obleka mi pa itak ni všeč. Se mi zdi, da bi res lahko za Rebeko, ki je postavna in energična punca, izbrala kaj mnogo, mnogo boljšega! 

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 14:13:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ankica, user posted image . Zelo dobro napisano, se zelo strinjam.

Eurosonga praviloma ne spremljam, pogledam le kakšen delček, vsem predstavnikom do sedaj, pa tudi Rebeki, želim uspešen nastop.

Je pa po mojem mnenju scenski nastop nedodelan, vokalno je na tej vaji Rebeka bolj švoh, obleka mi pa itak ni všeč. Se mi zdi, da bi res lahko za Rebeko, ki je postavna in energična punca, izbrala kaj mnogo, mnogo boljšega! 


Saj mogoče pa ne bo imela tiste zelen Tarzanovske ali pač user posted image  Madona, je kot bi jo psi obgrizli.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 14:18:26   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ankica, user posted image . Zelo dobro napisano, se zelo strinjam.

Eurosonga praviloma ne spremljam, pogledam le kakšen delček, vsem predstavnikom do sedaj, pa tudi Rebeki, želim uspešen nastop.

Je pa po mojem mnenju scenski nastop nedodelan, vokalno je na tej vaji Rebeka bolj švoh, obleka mi pa itak ni všeč. Se mi zdi, da bi res lahko za Rebeko, ki je postavna in energična punca, izbrala kaj mnogo, mnogo boljšega! 


Saj mogoče pa ne bo imela tiste zelen Tarzanovske ali pač user posted image  Madona, je kot bi jo psi obgrizli.


če te Dražove oblači ti kaj drugega ne preostaneuser posted image user posted image user posted image user posted image

Men zgleda ko kobila Suzi,
in tisti ki zna pet lahko samo stoji v navadni obleki in je v redu. Madonna pa res mora salte delat, da jo sploh kdo gleda.
eh, ne vem če bo kam pregurala, smo že mel boljše predstavnike pa ni blo nič od nič.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 15:54:21   
mika
Men zgleda ko kobila Suzi,


tud jaz jo  tako imenujemuser posted image

joj sem grdauser posted image , ampak ne morem je ne gledat ne poslušat.

Hvalabogu ima svojo publiko, ki jo rada poslušauser posted image .


(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 17:00:03   
KBM
Meni je tudi Rebeka všečuser posted image user posted image user posted image

Želim ji čim višjo uvrstitevuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 17:07:56   
KBM
Prvi polfinalni izbor evrovizijske popevke 2008 je pred vrati. Ob 21. uri se bodo prižgale luči na odru beograjske Arene, na katerega bo stopilo devetnajst izvajalcev.

V povezavi pa si oglejte vse današnje polfinaliste. user posted image

klik

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 19:46:07   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

user posted image




user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 21:22:49   
Lianna
Gledam pa so mi bli do zdej vsi bedni. Kr neki.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 21:23:38   
Anonimen
Estonci:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa kaj si noruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 21:28:10   
helloKitty
Še 2 pesmi user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 21:37:35   
sunny24
evo jo našo tarzanko...

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 21:37:42   
Lianna
Ojoj kako je Reberka zdejle oblečena. No pesem ni slaba.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 21:39:33   
Pi-kica 1
Meni je pa ona bolj všeč kot pesemuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 21:40:05   
Urša
Luškana je bila!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Eurosong 08
20.5.2008 21:40:42   
pety78
Čestitke Rebeki! user posted image Sem bila kar malo ponosna. Je vredu vse to odpela in izpeljala. Sedaj pa držimo pesti za finale.

_____________________________



(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?