|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktoberčice :)
17.2.2005 10:52:40   
Udb
Eja, kaj pa če bi se ti registrirala, da bi si lahko kaj tudi na privat pisali?


Jaz imam G v ZD. Sem pa manj kot 1 km od bolnišnice!

Naslednji pregled imam 16.3. - bo pa to 2.UZ - s prvim je morala preveriti trajanje nosečnosti, ker imam neredne M!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Oktoberčice :)
17.2.2005 10:53:24   
KIRA
tejčika, mogoče se bove pa midve kaj vidli. sam da boš ti najbrž že domov šla, ko bom jaz šla noter.9nebesa

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Oktoberčice :)
17.2.2005 10:53:57   
Tejčika
Kira, katerega zdravnika pa imaš ti?


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Oktoberčice :)
17.2.2005 11:16:29   
KIRA
ginekologa??
v MS ga mam - dr. Godič. ni glih terna, je pa bolje ko nič. pri nas jih primanjkuje.

ko sem pa šla na IVF, sem pa mela prof. dr. Vlaisavljeviča, pa reljič me je parkrat prevzel, kr je un dost zaseden.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Oktoberčice :)
17.2.2005 11:31:51   
Made
Pozdravljene!

Že nekaj časa vas spremljam, pa ker ste to temo odprle, se še jaz javljam...;) Sem že kar marsikaj zanimivega izvedela od vas!
Meni je test pokazal + 4.2., po izračunih (na netu in koledarčku) pa naj bi imela rok nekje med 10. in 15.10. :)
Na prvi pregled pri moji gin. sem naročena 24.2. in me prav zanima, kaj bo... Imam že občasne slabosti, pa neprijeten okus v ustih, drugače pa me od vsega začetka nekaj špika tam spodaj, a ne fejst in zadnje čase tudi manj...Me je kar groza včasih, ko tukaj gori preberem, da pridete k gin. pa se pol nič ne vidi :ups:

Če bo vse o.k., nameravam rodit v MB...

Lep dan vsem!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Oktoberčice :)
17.2.2005 11:49:52   
pi
Jaz pa sem čisto nova :nosecka:, včeraj sem zagledala +++++. Po mojih izračunih bom rodila okrog 26.10.

Prej ste se pogovarjale o dopustih pa me nekaj zanima. Midva misliva iti v začetku junija na dopust na Djerbo. Zdaj pa ste me vse prestrašile. Mislite da ni preveč pametno iti na tako dolgo pot ?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Oktoberčice :)
17.2.2005 12:24:36   
Made
Čestitke Pi! :bravo::bravo: :)

Po mojem je pri dopustu čisto odvisno od tebe- kako se počutiš in koliko kompliciraš... Poznam eno, ki je v četrtem mesecu šla za več kot en mesec na potovanje po Aziji, pa je bilo vse o.k.. Še na treking je šla. Se je čisto normalno počutila, ostale morebitne komplikacije pa je najbrž niso zanimale...
Letalo baje ne škoduje, te pa po določenem mesecu ne spustijo več nanj... tako da se pozanimaj.
Meni bi recimo bilo poleg mojega počutja (in seveda zdravja otročka) važno predvsem to, koliko zanesljive bolnice imajo, v slučaju, če se ti res kaj pripeti...
Drugače pa je moje mnenje- manj kompliciraš, bolje je... ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Oktoberčice :)
17.2.2005 12:32:22   
KIRA
bravo pi!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Oktoberčice :)
17.2.2005 12:36:48   
žužu
pi, čestitke:bravo:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Oktoberčice :)
17.2.2005 14:02:05   
Made
??? Upam, da je bila to šala...:)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Oktoberčice :)
17.2.2005 14:17:12   
pi
MI ti samo jej kar ti paše. Če paše tebi bo tudi tvojemu otroku. Seveda ne mislim na cigarete in alkohol, kak dober sendvič pa res ne more škoditi otroku. Jaz sem se prvič zredila 24 kg pa je šlo v 7 mesecih vse dol, s pomočjo dojenja.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Oktoberčice :)
17.2.2005 14:17:36   
cmokec
Ojla, kolk sem vesela, ker nas je veliko in ker ste take čveke. Jaz zaenkrat za klepet v službi nimam časa, ker se vsi bojijo, da bom kmalu na bolniški, pa moram spedenati moje papirje. Skoz hodjo okoli mene, pokaži to, kje je spravljeno. Kriza, kako paniko delajo :zmeden:, pa samo šefu sem povedala, ker res nimam zamenjave.

Kar se hrane tiče je res priporočljiva zdrava prehrana, če bi že leto poprej jedel tako, da se je telo uspelo sčistiti strupov, Tako pa je sadje in zelenjava čez noč le sapica in utvara, saj bo telo rabilo par mesecev, da se bo sčistilo.
Pa še to: sadje in zelenjava ne zadostita vsem potrebam telesa. :zmeden:

Sicer pa, ma bom raje tiho,

cmokec

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Oktoberčice :)
17.2.2005 14:19:02   
pi
Žuža kaj pa meso in mleko ?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Oktoberčice :)
17.2.2005 15:21:17   
Anonimen
pi, mogoče boš pa rodila na isti dan kot sem jaz. Moja princeska ima rojstni dan 26.10. (2003)

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   Oktoberčice :)
17.2.2005 16:15:02   
urskakr
Tudi jaz se javljam. Test mi je pokazal 9.2. pozitivno. Rok bo mislim da nekje okrog 20. oktobra. Zaenkrat se pocutim vredu, razen tega da imam prebavne motnje in me tudi kr napenja.Moram se se narocit pri G, je me pa kar groza ko se spomnim, da bom morala rodit, kar me je ze od nekdaj strah.Hm, dopust bo definitivno letos v Sloveniji, ker ce bi slo le kaj narobe,ne bi rada bila nekje na Hrvaskem.:rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Oktoberčice :)
17.2.2005 16:35:11   
Jančika_
Pol bom pa jaz zgleda prva v oktobru:). Rok imam 1.10., počutje zelo vredu, posebej v primerjavi s prvič, ko sem imela kar vse nosečniške težave po spisku - obupne slabosti, utujenost (to dvoje zdaj tudi, a v minimalni obliki), kri iz nosa, spahovanje, napenjanje - tega zdaj ni:bravo:. Je pa buši tak, ko prvič v četrtem mesecu8).

Rodila bom v Celju, ker sem bila prvič zelo zadovoljna, pa še pet minut peš od porodnišnice sem doma. Saj ne, da imam namen kar pripešačit tja:)-.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Oktoberčice :)
17.2.2005 16:35:58   
Irisa
Živjo, punce!
Veseli me,da nas je toliko.
Moj rok je od 10.10. do 12.10. Na pregledu še nisem bila. Klicala sem že v ambulanto, pa so mi rekli naj se naročim naslednji teden za začetek marca. Sem bila kar malo razočarana, da šele v 8 tednu. Tolažim pa se s tem, da bo tedaj pikica že bolj vidna.
Sicer mi je že od ponedeljka ves čas slabo, ne paše mi jesti, naenkrat lahko pojem zelo malo, pa še po tej hrani sem takoj napihnjena. Danes bom poskusila z Donatom, menda pomaga.
Želim vam čim manj slabosti in ostalih težav.
Lp, Irisa

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Oktoberčice :)
17.2.2005 16:36:29   
žužu
glede prehrane...res je zdravo jesti veliko sadja, zelenjave....ampak meni je še vsako nosečnost udarilo na nezdravo hrano. pice, čokolade, sladoled. pa sem vseeno imela ful dobro kri, hemog.140-145.
v nosečnosti jaz nikoli ne kompliciram. jem, ko mi paše, jem kar mi paše. za kosilo npr. lahko pojem meso in krompir, čez pol ure pa še eno čokolado.
ni panike. sej mamo vse življenje pred sabo, pa lahko hujšamo pa stradamo, kajne.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Oktoberčice :)
17.2.2005 16:40:36   
Irisa
Res Žužu, se strinjam. Če pa ne moreš jesti, je pa spet problem. Nič mi ne paše, ker mi je slabo, če pa ne jem, mi je še bolj slabo. Tako,da je začaran krog. Če bo šlo tako naprej, bom prej shujšala, kot pa se zredila. Sicer pa se ne sekiram preveč, ker se bo kg še tako prehitro dosti nabralo (če bo vse po sreči, seveda).
Irisa

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Oktoberčice :)
17.2.2005 16:42:00   
žužu
irisa, svetujem ti, da ješ sam kruh ali prepečenec ali kuhan krompir. pa v malih obrokih. to pomaga. vsaj meni je, ko sem bila drugič noseča in mi je bilo do 4 meseca slabo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Oktoberčice :)
17.2.2005 16:44:53   
Jančika_
Pa še glede dopusta - lani sem rodila 4.8. (rok je bil 6.8.) in sva šla sredi junija na Rab, takrat sem bila v 32tem tednu. Letos bomo tudi šli tam nekje, baje, da bo vroče poletje, zato raje junija. Septembra pa si ne bi več upala.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Oktoberčice :)
17.2.2005 17:20:06   
Irisa
Hvala ti,Žužu!
Kar občudujem te, da greš že tretjič skozi to. Jaz grem prvič.
Ravno sem poskusila z malo Donata, pa se mi zdi,pa mi je kar malo bolje.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Oktoberčice :)
17.2.2005 19:51:32   
Made
Huh, nas je pa res dosti v oktobru ;):)

Meni tudi ful pase samo kruh jest, pa jabolka in se to po malem. Donat pa res zelo pomaga...
Najraje pa bi itak videla, da hrana ne bi imela vonja
:)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Oktoberčice :)
17.2.2005 23:38:01   
Annny
Jaz pa obujam spomine...lani sem bila oktobrčica, zdaj pa že držim v rokah mojo malo princesko9nebesa
Aja, rok sem imela 17.10.2004, rodila sem pa 11.10.

LP in lepo nosečnost vsem oktobrčicam želim!!!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Oktoberčice :)
18.2.2005 9:09:15   
pi
Devica te čisto razumem, kako se počutiš. Tudi jaz se danes počutim grozno. Ko sem prvič bila noseča v tem času še sploh nisem vedela da sem noseča zdaj pa se že tako grozno počutim in nisem še niti 5 tednov noseča. Katastrofa, kaj še bo iz tega.
Zvečer sem tako utrujena, da bi najraje šla že ob 7h spat. Upam,da bodo slabosti in utrujenost hitro mimo.

LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za punčko?
kara555

Ime za punčko

Nika (50%)

Klara (50%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!