|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 8:05:21   
KAHLO


Včerej ste bile pa čist divje s pisanjem - a je bila kakšna luna? Če drugega ne, je bila lana luna user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

No torej kaj je zdej s to kremšnito?



SREČANJE II DEL:
DATUMI, KDAJ KATERA NE MORE:
 
31.5.
 
 

7.6.
zoe
KAHLO
 

14.6.
(zoe - še nič ne obljubim kako bo) 
 

21.6.
(Tejchy - še nisem 100%, da bom službeno odsotna)

 
28.6.
Tejchy 
 
 
5.7.
 
 
 
Tak... zdaj pa pišite....
 
 


(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 8:32:15   
Tejchy
ČVEKICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ... ja čestitke, da ste nas uspele pregurat na 200 in čez.... vsaka čast....... so mi skor učke vn padle zjutraj, ko sem videla september - II del ........

pf- francoska manikura.......... js kr hodim tko... 10€ plačam, pa drži ziher 10dni.... je pa res, da nič kaj preveč ne prckam z rokami po kakem vrtu al pa tko... se mi ne da sami ubadat s tem, čeprav včasih sem si to sama delala... prvič si bolj tko narediš... pol pa se že izučiš...

Lara croft - Egipt user posted image  user posted image  user posted image  .......... tud js sem mela to v planu letos... pa sem odpovedala... sploh zato, ker sem to planirala za poletje... mi je pa malo žal, da se nisem zorganizirala in šla maja........ ko še ni take hude vročine...... pa nisem tik pred rokom......... bomo pa drugo leto...... piramide pa kamele bodo že počakale user posted image  user posted image  user posted image  

me to you - glede papirjev........... js mislim, da počas bomo mogle začet to rihtat... js mam na koledarčku napisano, da moram za porodniško urediti v začetku julija - vsaj ta datum mi je na strani CSD Šiška vrglo vn, ko sem si računala višino......... ziher pa mi bo tud moja G kaj povedala oz. dala napotke... Itak ti mora tud potrdilo izdat o PDP...


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 8:41:08   
*zoe*
Jaz pa zdele papcam sirov burek user posted image  user posted image  user posted image  je ful dober, pa jogurt zraven.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 8:42:27   
KAHLO
emi...ne najdem slikice...ti pa prpoman intenetno stran kopanja v čebričku http://www.tummy-tub.de/

Me to you....meni je sestra rekla da bova naslednjič papirje za CSD urejale...k mi bodo določli datom PDP in izdali potrdilo s katerim moram na CSD...in pol tam urejajo porodniškega itd...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 8:55:30   
Lara Croft
O marička babetine.... hahaha.... ste ful naklofale oštja.....

Burek na vse zgodaj.... hahaha.... meni pol do večerje ne bi blo treba jest... user posted image

Ajuto.... zdej prihaja parket lakirat.... morem it proč od tle.... Ma zvečer bo pa lepo pri nas...... no, samo v dveh prostorih.... Ostalo pa drugič....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:01:05   
Olivija*
Tudi jaz bi sem vam pridružila na srečanju, ampak imam sobote precej zasedene - običajno grem domov na Koroško, pa sezona porok se je začela... Spodaj sem napisala, kdaj sigurno ne morem, ostale sobote so pa tudi še bolj tako-tako.

O kremšnitah je govora - torej se dobimo na Trojanah, ali pa na Bledu? user posted image user posted image Meni sicer najbolj ustreza Lj.



SREČANJE II DEL:
DATUMI, KDAJ KATERA NE MORE:
 
31.5.
 
 

7.6.
zoe
nosecka08
 

14.6.
(zoe - še nič ne obljubim kako bo) 
 

21.6.
(Tejchy - še nisem 100%, da bom službeno odsotna)
nosecka08

 
28.6.
Tejchy
nosecka08

 
5.7.
 


KAHLO, upam da je zdaj počutje že boljše. Tudi mene vsak dan kaj ščipa in tišči, ampak potem čez čas mine... Če  se boš pa dlje slabo počutila, ti pa verjetno kakih vitaminčkov ali mineralčkov manjka.




< Sporočilo je popravil nosecka08 -- 22.5.2008 9:02:48 >

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:05:28   
ključek
burek, kremšnite.............................user posted image  a date nehat govorit o hrani, ker sem LAČNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 9:05:37   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: *zoe*

Jaz pa zdele papcam sirov burek user posted image  user posted image  user posted image  je ful dober, pa jogurt zraven.


men je pa zdle čist mesni burek zadišal, ufffff

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 9:13:37   
Tejchy
js sem pa sam pri jogurtu............ trenutno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 9:14:10   
ključek
maruškaŠ, kdaj imaš ti rok? boš šla rodit v trbovlje??

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:15:17   
Marsy
Ooooj!

Priznam, že zelo dolgo se nisem oglasila in spremljala foruma. Nazadnje mislim, da sem brala 99. stran. In tega pa res nisem pričakovala user posted image .

V glavnem, predvsem sem prišla pokukat, če ste se že kaj zmenile za srečanje in vidm, da so stvari v teku. Super!

Drugač pa sem 2 tedna po dopustu. Bila sva (no, smo bili - dete je dalo vedeti, da je z nama - sem na plaži dobro začutila razgibavanje v trebuhu user posted image ) za 14 dni v Egiptu; v El Gouni in je bilo res super. Se še vedno privajam na realnost.

Danes začenjamo s 23. tednom, počutje super. Vsi sicer pravijo, da imam izredno majhen trebušček (sem šla v trgovino z nosečniškimi oblačili pogledat za hlače, ker so me moje začele mal tiščat in me je prodajalka prijazno opozorila, da gledam nosečniške hlače, če nisem opazila... Šla sem tudi pogledat na aerobiko za nosečke in mi je vaditeljica rekla, da je pa zame res še prezgodaj in ko sem vprašala, kdaj naj pridem, da ne bo prekmalu, je bila pa čist paf, kje imam trebuh...)
Ampak glede na to, da smo bili prejšnji teden na ultrazvoku in je bilo dete v celoti premerjeno in pregledano, pa ginekologinja ni nič omenila, da je blazno majhen, mislim, da me nima to kaj skrbeti. ?

Sva šla pa z dragim mal po trgovinah in sva zavila v Baby Center in moram rečt, da mi je mal slabo ratal od cen - kako je to drago... V kakšne stroške se pa mislite ve spuščat z nakupom vozička, posteljice, avtosedežev ipd.?

Upam, da ste v redu in da se nam uspe sestati user posted image .

Lep dan

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:15:59   
KAHLO
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka08

Tudi jaz bi sem vam pridružila na srečanju, ampak imam sobote precej zasedene - običajno grem domov na Koroško, pa sezona porok se je začela... Spodaj sem napisala, kdaj sigurno ne morem, ostale sobote so pa tudi še bolj tako-tako.

O kremšnitah je govora - torej se dobimo na Trojanah, ali pa na Bledu? user posted image user posted image Meni sicer najbolj ustreza Lj.


SREČANJE II DEL:
DATUMI, KDAJ KATERA NE MORE:
 
31.5.
 
 

7.6.
zoe
nosecka08
KAHLO
 

14.6.
(zoe - še nič ne obljubim kako bo) 
 

21.6.
(Tejchy - še nisem 100%, da bom službeno odsotna)
nosecka08

 
28.6.
Tejchy
nosecka08

 
5.7.
 


Nosečka08 danes mam prvič v vseh 25 tednih tak zanič dan.....leva stran me full boli..roko mam tako težko k kamen....pa kr nekam ji jo dala .........user posted image user posted image user posted image celo noč sem se premetavala, k me je tako bolelo....nevem no...če sem pa včeraj cel ananas zažrla....ma vsak dan sigurno kg kakega sadja pojem.....pa še une tablete jem...jaz mislim da me je mogel kak prepih dobit...al pa mam res kako nosečniško revmo v levem delu!!!user posted image user posted image user posted image tako jamram k kaka stara babica k ima res uno hudo revmo!!...



(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:16:03   
bučkabb
helllooooo septemberske nosečke, ste pa res pridne čvekice.
jaz sem ful v gužvi in vas uspem tu pa tam kaj prebrat na hiterco, sledim vam pa itak ne več, ko ste prehitre.

čestitam vsem za uspešne preglede in dobro počutje, za vse ki še čakate kakršne koli preglede oz. izvide pa držim pestiuser posted image user posted image user posted image

jaz se tud počutim dobro, nimam drugih večjih težav, kot da me ob večerih ko se umirim peče zgaga, ma tud to bomo preživel sam da bi blo z našo user posted image  vse vredo.

glede strečanja, vam jaz tud nič ne obljubljam, ko imam sobote ful zasedene, al grem v službo, al pomagam svojmu v njegovi firmi, al pa je še kaj druga na planu, eno teh sobot pa ko boma mela čas mama pa namen it mal v Austrijo pogledat za vozičke in drugo opremo. skratka ker med tednom cele dneve delama z user posted image , si sobote planirama za skupna opravila, če seveda spet nisma vsak na svojem delovnem mestu.

uživajte v svoji user posted image  in LP

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:19:27   
ključek
tako jamram k kaka stara babica k ima res uno hudo revmo!!...


kaj bo šele, ko boš res stara babica...........user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 9:33:25   
arabela*
Me to you,trenutno je nora na stooped dooguser posted image .Ima ene 100 delov gor,pol še zvečer preden spi,ji k konderpetu tega cucka naštimam,pa je miruser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:35:21   
KAHLO
Me to you.............madonca če bom tako tečna.....bom sama sebe naklofalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 9:36:22   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

maruškaŠ, kdaj imaš ti rok? boš šla rodit v trbovlje??


Rok mam 28.9. in ja v Trbovlje bom šla, ja. Pa sej niso tolk slabi. Jaz sem že prvič imela dobro izkušnjo, tako porodno kot tudi tistih nekaj dni po porodu. Pa so bli v tistih časih (pred skor 8 leti) ful zastareli. Pa sem kljub vsemu se zmenila, da sem imela sina skos pri sebi (24 ur), čeprav sem bila edina v porodnišnici s takšno željo user posted image . Pa so mi vseeno ugodili...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:40:21   
*zoe*
Marsy pozdravljena nazaj user posted image , verjamem, da se je težko privadit nazaj na realnost.

Kakšen obseg trebuščka pa imaš? Jaz imam tudi bolj majhen trebušček, vsi pravijo, da se mi nič ne pozna, sploh če nimam oprijetih oblačil.

V BC so pa res nore cene, jaz se bom odpravila v Avstrjio pokukat kaj in kako.

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:43:37   
pf
Jutro babike. Mašinca ste bile pridne. Medaljo bi morale dobiti za vzdržljivost in vsaka en bon za 50 eur za tortice v vaši najljubši slaščičarni. To bi pa bilo. Jaz pa se danes počutim slabo. Vroče mi hoče biti, glava me boli. Nič kaj zavidanja vredno počutje. Tejchy včeraj sem si kupila set za francosko in bom poskusila doma malo čarati. Prvih parkrat bo tak, tak, potem bo pa že sigurno bolje. Pozna se mi, da sedaj ko sem doma več prckam po zemlji, no saj drugače tudi sem, ampak ne toliko. Vreme je pa res grozno, ampak nič kaj ne kaže da bi bil kak sonček. Upam, da bo vsaj drug teden, ker v nedeljo popoldne bi se naj pokazal malo. No upam, da res. No zdaj grem pa na vrt malo, da se malo prezračim in nadiham svežega zraka. Grem saditi že tretjo sorto paprike. Se mi že vsi smejijo. Vrt  imam tak v nulo, kot v vrtnariji. Se mi vsi že smejijo. Mami moja ima drugače vse ful v nulo rože, vrt, okolico, ampak letos se mi pa samo čudi, ko prideta z atijem na obisk. 

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 9:53:43   
ključek
vsaka en bon za 50 eur za tortice v vaši najljubši slaščičarni.


user posted image user posted image user posted image user posted image  sponzorji, javite se!!!!

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 10:03:31   
ZmajTolovaj
Sva šla pa z dragim mal po trgovinah in sva zavila v Baby Center in moram rečt, da mi je mal slabo ratal od cen - kako je to drago... V kakšne stroške se pa mislite ve spuščat z nakupom vozička, posteljice, avtosedežev ipd.?


Pohištvo IKEA
za opremo razne spletne variante
www.soncek.si
www.o-baby.de (več maš tule)
www.kikiwelt.de
www.ebay.com
konec koncev tudi bolha
pa fino je počakat na kako akcijo kje.

Da o cotah ne bi - H&M, C&A, ker BC je absolutno predrag.

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 22.5.2008 10:06:30 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 10:10:40   
maruškaŠ
Meni so ful dal za tuhtat s tistim ISOFIX podstavkom. Je pa tko, da pride sam podstavek toliko kot avtosedež, torej 130€. Po drugi strani pa je pripenjanje z uporabo ISOFIX-a najbolj varna varianta prevažanja otroka v avtu... In ker v mojem avtu ISOFIX obstaja - me ful cuka.

Po eni strani mi je fuuuul drago, pa po drugi strani ni za brezveze, ampak večjo varnost. Ahhh

Drugač pa razni bodiji in žabice znajo bit ugodni tut v Sparu (Sprky linija), pa verjetn H&M, C&A - predragih stvari se glih ne bom posluževala, ker je brezveze. Imam še nekaj stvari od starejšega sina - tut posteljico. Sreča.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 10:32:59   
Olivija*
Pravijo, da je strošek opreme za prvega otroka nekje med 3.000 in 4.000 EUR (voziček,posteljica, posteljnina, banjica, lupinica, ležalnik, stolček, plenice, oblačila...).

Meni se je zdela cifra visoka, ampak zdaj ko gledam cene, bo res nekaj takega naneslo, pa ne mislim kupovat nekih luksuznih stvari dragih firm, ampak pri nekaterih stvareh se enostavno ne splača šparat (predvsem ko gre za varnostuser posted image in udobno spanje).

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 10:40:09   
Špelca25
Zdravo,

maruškaŠ: glede spanja novorojencka, so meni rekli, da ga je treba obvezno dajati na bok i(nas se nima dve leti) in mu se podloziti hrbet, npr. z zvito brisaco, da se ne prevali. Vzglavje mora biti rahlo dvignjeno, sploh je to pomembno, ce otrok poliva. Kakrsni koli povstri so prepovedani. Ista navodila mi je dala tudi fiziterapevtka. Bom v drugo ravnala isto, ce se je v prvo tako dobro obneslo.

Drugace pa, lepo se imejte v tem klavarnem dnevu.


(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 10:41:07   
*zoe*
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka08

Pravijo, da je strošek opreme za prvega otroka nekje med 3.000 in 4.000 EUR (voziček,posteljica, posteljnina, banjica, lupinica, ležalnik, stolček, plenice, oblačila...).

Meni se je zdela cifra visoka, ampak zdaj ko gledam cene, bo res nekaj takega naneslo, pa ne mislim kupovat nekih luksuznih stvari dragih firm, ampak pri nekaterih stvareh se enostavno ne splača šparat (predvsem ko gre za varnostuser posted image in udobno spanje).



Se popolnoma strinjam, sploh ni zdravo varčevat na posteljici in jogiju user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?