|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: E vitamin
4.6.2008 19:42:44   
tinč407
kaj pa naj naredim če ima moj dragi že preveč povečano spolno slo? user posted image user posted image  mu naj s čim vstran vzamem e vitamin?user posted image  mu še ga je sploh varno dati, ko pa bi vedno samo user posted image  user posted image


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: E vitamin
5.6.2008 10:20:44   
pin
kaj pa naj naredim če ima moj dragi že preveč povečano spolno slo? user posted image user posted image  mu naj s čim vstran vzamem e vitamin?user posted image  mu še ga je sploh varno dati, ko pa bi vedno samo user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: E vitamin
5.6.2008 15:43:32   
divans1
Punce a se lahko te tablete evitol ližejo??? Meni so prevelike, js je nikakor ne morem pogoltnit!!!

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: E vitamin
5.6.2008 17:47:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: divans1
Punce a se lahko te tablete evitol ližejo?

Piše na škatlici: Tableto raztopite v ustih ali pogoltnite s tekočino.
Raztopite v ustih pomeni lizanje po domače ;) Kot recimo septolete :)

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 5.6.2008 17:49:03 >

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: E vitamin
6.6.2008 12:13:51   
ursa30
jaz sem jih najprej goltala in se skoraj zadavla pri temuser posted image  tako da jih zdaj ližem. so pa finga okusa,tko da ni panike lizat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: E vitamin
6.6.2008 12:36:56   
sunny24
Jst tudi pridno papcam te tablete in upam, da bo kaj pomagalo. So pa full fine. Sej bi provala vse, sam da bi kmalu zagledala user posted image !!!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: E vitamin
6.6.2008 12:40:00   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Jst tudi pridno papcam te tablete in upam, da bo kaj pomagalo. So pa full fine. Sej bi provala vse, sam da bi kmalu zagledala user posted image !!!


jap, jst tut vse sprobavam, za kar sem slišala da naj bi pomagalo pri zanostivi:
"sem na" krvomočnici, evitolu, matičnem mlečkuuser posted image
bomo vidl če bo kj pomagal...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: E vitamin
6.6.2008 13:42:06   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Jst tudi pridno papcam te tablete in upam, da bo kaj pomagalo. So pa full fine. Sej bi provala vse, sam da bi kmalu zagledala user posted image !!!


jap, jst tut vse sprobavam, za kar sem slišala da naj bi pomagalo pri zanostivi:
"sem na" krvomočnici, evitolu, matičnem mlečkuuser posted image
bomo vidl če bo kj pomagal...



jaz tudi, krvomočnica, evitol, kmalu še mm.... pomoje se nam že vsem mal meša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: E vitamin
6.6.2008 13:51:04   
mimikimi
Punce mene pa zanima če poližete vse na enkrat ali ne, ker jih je traba vzet 3 na dan?

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: E vitamin
6.6.2008 13:53:22   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: mimikimi

Punce mene pa zanima če poližete vse na enkrat ali ne, ker jih je traba vzet 3 na dan?


jst ne. vzamem po obroku, tako kot piše. eno po malici, eno pri kosilu, eno pri večerji..po zajtrku pa pojem kapsulo matičnega mlečka..tako so mi svetovali tam kjer sem ga kupila

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: E vitamin
6.6.2008 13:54:12   
ursa30
jaz tudi, krvomočnica, evitol, kmalu še mm.... pomoje se nam že vsem mal meša


me veseli, da nisem edina norka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: E vitamin
6.6.2008 14:00:50   
sunny24
Ej, a MM pijete med O al cel čas? Kako pa krvomočnico? Kaj pa folno pijete? Meni se že bliska od vseh teh stvari...user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: E vitamin
6.6.2008 14:03:32   
sunny24
ursa30...A pol se lahko damo v društvo AJV...anonimnih jemalcev vitaminov?Sem že skori zrela za tja!user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: E vitamin
6.6.2008 14:06:58   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

ursa30...A pol se lahko damo v društvo AJV...anonimnih jemalcev vitaminov?Sem že skori zrela za tja!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  jst sm zrela še za marsikam drugam se mi včasih zdi user posted image user posted image
drgač pa ja..komot se damo v društvouser posted image user posted image

katalina:ti piješ sladkani čaj?jaz sem vedno dodala žličko ali dve medu, pa mi je danes v sanolaborju rekla da je bolje da se pije nesladkan, ker drugače naj bi izničil učinekuser posted image
tko da od danes naprej pijem nesladkanega..bljek user posted image  ampak za user posted image  vse user posted image  

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: E vitamin
6.6.2008 14:29:45   
Athina
Jst bi tudi rada člansko izkaznico user posted image user posted image user posted image
Me zanima, a ma še katera ful rumen urin po tem Evitolu? Meni se zdi, da je ravno zaradi tega ... Mislim, da bom zmanjšala na dve tableti na dan ... tudi v želodcu me je malo tiščalo, pa ne vem, a je zaradi tega ali ne ... A katera ve, kako je s tem?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: E vitamin
6.6.2008 14:48:37   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Ej, a MM pijete med O al cel čas? Kako pa krvomočnico? Kaj pa folno pijete? Meni se že bliska od vseh teh stvari...user posted image


jaz imam MM v kapsulah, sm ga začela jesti šele tri dni nazaj. jemala ga bom po moje skos, sj škodit ne more. krvomočnico jaz pijem, ko se konča user posted image , neham jo pa piti en teden pred pričakovano user posted image
folno sem začela jesti dve leti nazaj, ko sva začela delati na user posted image , vendar sem jo po parih mesecih  neuspelih poskusov nehala jemati, spet jo bom pa začela jemati, ko se bo pokazal user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: E vitamin
6.6.2008 14:52:16   
pin
jaz že papam e vitamin. 3 tablete na dan. se mi že malo pozna, samo na user posted image user posted image  mislim

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: E vitamin
6.6.2008 14:59:37   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: pin

jaz že papam e vitamin. 3 tablete na dan. se mi že malo pozna, samo na user posted image user posted image  mislim


pol nisem edina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: E vitamin
6.6.2008 16:23:28   
sajka
(S@nta)ni se se prijelo,saj sem sele dobr zacela jest vitamincke,pa tudi na terapiji sem bila sele 1krat.Naslednji teden imam drugo,potem se 2-3krat.Bom pa porocala kako je bilo in kaksni so rezultati.
Probam se kontrolirat da cim manj mislim na user posted image .
Vidim da ste ene cist not.Super.Porocajte kako je...user posted image


user posted image





< Sporočilo je popravil sajka -- 6.6.2008 16:28:43 >

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: E vitamin
6.6.2008 17:31:17   
Felicita
punce, če mate rumen urin čudnega vonja, to pomeni da ste pojedle premalo maščobe, da bi se e-vitamin raztopil (ja, e je vitamin, ki se topi v maščobi). tko da kakšna low-fat diet ni ravno primerna za zraven terapije z e vitaminom.

E vitamin sicer deluje tudi na podoben način kot aspirin (zavira strjevanje krvi); nad 1000 mg na dan se pa smatra že kot strupen. V povprečni dnevni hrani ga je cca 300mg (špinača, listnata zelenjava, šparglji, oreščki, olive).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sajka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: E vitamin
6.6.2008 19:15:00   
giotti
Punce, jaz bi vas tudi spodbudila, da dajete vase čim manj sintetičnih vitaminov in jih raje dobite v naravni obliki preko biološko pridelane hrane. Oreščki imajo veliko E vitamina, kot je omenila že Felicita, pa tudi folno kislino imajo in na sploh imajo oreščki prav vse hranilne snovi, ki jih telo potrebuje. Folna pa se nahaja tudi v polnozrnati hrani ter otrobih ter zelenolistanti zelenjavi. Malo truda pri prehrani in ne bo potrebno nobenih umetnih dodatkov. Polno zdravja vam želim. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: E vitamin
6.6.2008 22:34:07   
sajka
Naravnega tokoferola-e vitamina pri nas ni za dobit v kapsulah,je samo sinteticni-umeten.Naravni je v prodaji olje psenicnih kalckov.Seveda  pa se strinjam da je najboljsi v sadju in zelenjavi.Tudi v DM kjer prodajajo znamko Nutrilab je vse umetno,in zavajajo.Zato preberite navodila,droben tisk predno zapravljate.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: E vitamin
7.6.2008 9:29:30   
Athina
Hvala Felicita ... jaz sem takoj videla, da meni ne ustreza najbolj ... mislim, da bom kar prekinila s to terapijo ... ostale pa poročajte, če se kaj prime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti ...

(odgovor članu sajka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: E vitamin
7.6.2008 17:11:32   
sunny24
Ja, kaj pa če je vnos sadja in zelenjave skoraj na minimumu? Še spomnem se ne, kdaj sem na zadnje jedla zeleno solato. Sadje pa tudi jem mogoče dvakrat na teden-no, zdaj poleti ga bom več jedla, ker tisto sadje, ki je pozimi na razpolago, meni ni všeč. In tko, če hočem dobit kaj vitaminov, moram lih te sintetične vitamine jest. user posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: E vitamin
7.6.2008 22:00:51   
n74
Sama sem zdaj narocila na netu 300mg kapsule.


Ojla, sajka ali napišeš link, kje si naročila te kapsule. Meni bi se zdelo tudi bolj enostavno vzeti eno na dan. Ali pa mogoče tabletke evitol tri naenkrat. Tudi jaz bi se včlanila v društvo, zaenkrat papcam Q10, algea tabletke, tifol, matični mleček, več zelenjave kot običajno,... pa bi še kaj dodala, upam da me ne bo pobralo user posted image

lp

(odgovor članu sajka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?