|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 13:34:44   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

a moram vse prebrat al lahko samo user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak jaz že od včeraj po netu iščem, kakšen je mrzli veter pri 30 stopinjahuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 13:35:42   
tanikaa
A se fajtate? Ker potem bom šla brat od začetka, če pa se ne pa bom prešaltala na drugo temo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 13:36:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Včeraj sem klicala svojo pediatrinjo in jo vprašala, kako naj oblečem našega 6-mesečnika


Zaradi tega si klicala pediatrinjo? user posted image


Ampak res....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 13:36:25   
cmokec
Raho, poglej pod klima naprave. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 13:37:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Včeraj sem klicala svojo pediatrinjo in jo vprašala, kako naj oblečem našega 6-mesečnika


Zaradi tega si klicala pediatrinjo? user posted image


Ampak res....user posted image user posted image user posted image



Pred petimi minutami sem jokala, zdaj pa se valjam od smeha. user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 13:53:48   
mateyka
Včeraj sem klicala svojo pediatrinjo in jo vprašala, kako naj oblečem našega 6-mesečnika, ko je zunaj že krepko preko 30. Je rekla, da je lahko samo v bodiju s kratkimi ali brez rokavov, ker se otrok zelo hitro pregreje.


a res?  potem poleti uradno dvojni kratki ne smejo bit oblečeni na dojenčku? grem takoj dol dat en bodi..

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 15:15:51   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: kesi

Včeraj sem klicala svojo pediatrinjo in jo vprašala, kako naj oblečem našega 6-mesečnika, ko je zunaj že krepko preko 30. Je rekla, da je lahko samo v bodiju s kratkimi ali brez rokavov, ker se otrok  zelo hitro pregreje.


Joj joj jojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj takega? če bi bla jaz dohtarca bi pomoje dobila napad smeha, si imela srečo da ti je tako lepo povedala. A za sebe oblečt pa os. zdravnico kličeš al kuko???

Mater, men se zdi da komplicirate 1100 na uro. Oblečeš ga tako, da mu ni vroče, zdj edin če bi ga še v vatko pa alkoholne robčke ovila, da ne bi kakšen bacil dobu v tej vročini.

Lep dan!

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 15:39:15   
Olivija
Meni se zdijo za poleti zelo praktične bombažne bluzice z dolgimi rokavi (seersucker) - kot zaščito pred soncem, še posebej za dojenčke - pa to zdaj ne pomeni, da sem jih nastavljala soncu. user posted image

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 15:42:07   
Blejka26
eni res pretiravajo..jaz bo otročka oblekla samo v ena kratka rokava ker je pa le 30stopinj

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 15:47:18   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

IZVIRNO SPOROČILO: kesi

Včeraj sem klicala svojo pediatrinjo in jo vprašala, kako naj oblečem našega 6-mesečnika, ko je zunaj že krepko preko 30. Je rekla, da je lahko samo v bodiju s kratkimi ali brez rokavov, ker se otrok  zelo hitro pregreje.


Joj joj jojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj takega? če bi bla jaz dohtarca bi pomoje dobila napad smeha, si imela srečo da ti je tako lepo povedala. A za sebe oblečt pa os. zdravnico kličeš al kuko???

Mater, men se zdi da komplicirate 1100 na uro. Oblečeš ga tako, da mu ni vroče, zdj edin če bi ga še v vatko pa alkoholne robčke ovila, da ne bi kakšen bacil dobu v tej vročini.

Lep dan!


user posted image user posted image user posted image  Sandra....
punce, a ni najlažje na forumu vprašat, kot pa s svojo glavo razmišljat...

hm, mogoče sem jaz čudna ampak trenutno je moj tamali samo v plenici pa kratkih hlačah ...brez majčke, brez bodija... a čem dohterco poklicat pa vprašat, če je to ok???user posted image  (aja, je pa v postelji, ne na tleh, da ne bo katera čudno gledala)

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 15:53:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

IZVIRNO SPOROČILO: kesi

Včeraj sem klicala svojo pediatrinjo in jo vprašala, kako naj oblečem našega 6-mesečnika, ko je zunaj že krepko preko 30. Je rekla, da je lahko samo v bodiju s kratkimi ali brez rokavov, ker se otrok  zelo hitro pregreje.


Joj joj jojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj takega? če bi bla jaz dohtarca bi pomoje dobila napad smeha, si imela srečo da ti je tako lepo povedala. A za sebe oblečt pa os. zdravnico kličeš al kuko???

Mater, men se zdi da komplicirate 1100 na uro. Oblečeš ga tako, da mu ni vroče, zdj edin če bi ga še v vatko pa alkoholne robčke ovila, da ne bi kakšen bacil dobu v tej vročini.

Lep dan!


user posted image user posted image user posted image  Sandra....
punce, a ni najlažje na forumu vprašat, kot pa s svojo glavo razmišljat...

hm, mogoče sem jaz čudna ampak trenutno je moj tamali samo v plenici pa kratkih hlačah ...brez majčke, brez bodija... a čem dohterco poklicat pa vprašat, če je to ok???user posted image  (aja, je pa v postelji, ne na tleh, da ne bo katera čudno gledala)



Joj, bodi previdna, da ga ne bo kakšen komar pičil.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 16:05:02   
kesi
Pardon no, sem pač poklicala P, ker naš je bil namreč v bodiju brez rokavčkov, pa so me vsi tako čudno gledali, češ, da je to premalo za pol leta starega dojenčka, zato sem šla poklicat P, da sem jim zaprla usta. Ker potem je bilo pa v redu, češ če je pa pediatrinja rekla, potem pa že lahko.


_____________________________

KESI

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 16:16:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kesi

Pardon no, sem pač poklicala P, ker naš je bil namreč v bodiju brez rokavčkov, pa so me vsi tako čudno gledali, češ, da je to premalo za pol leta starega dojenčka, zato sem šla poklicat P, da sem jim zaprla usta. Ker potem je bilo pa v redu, češ če je pa pediatrinja rekla, potem pa že lahko.



Pa saj jaz verjamem, da si ti pametna punca, samo lahko bi tudi samo rekla, da si klicala P, pa je kljub vsemu ne bi.

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 16:19:26   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

IZVIRNO SPOROČILO: kesi

Včeraj sem klicala svojo pediatrinjo in jo vprašala, kako naj oblečem našega 6-mesečnika, ko je zunaj že krepko preko 30. Je rekla, da je lahko samo v bodiju s kratkimi ali brez rokavov, ker se otrok  zelo hitro pregreje.


Joj joj jojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj takega? če bi bla jaz dohtarca bi pomoje dobila napad smeha, si imela srečo da ti je tako lepo povedala. A za sebe oblečt pa os. zdravnico kličeš al kuko???

Mater, men se zdi da komplicirate 1100 na uro. Oblečeš ga tako, da mu ni vroče, zdj edin če bi ga še v vatko pa alkoholne robčke ovila, da ne bi kakšen bacil dobu v tej vročini.

Lep dan!


user posted image user posted image user posted image  Sandra....
punce, a ni najlažje na forumu vprašat, kot pa s svojo glavo razmišljat...

hm, mogoče sem jaz čudna ampak trenutno je moj tamali samo v plenici pa kratkih hlačah ...brez majčke, brez bodija... a čem dohterco poklicat pa vprašat, če je to ok???user posted image  (aja, je pa v postelji, ne na tleh, da ne bo katera čudno gledala)



Joj, bodi previdna, da ga ne bo kakšen komar pičil.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , jeb**at ga, a če ima kratke rokave gor, ga pa ne moreuser posted image , volgica, ti ga pihneš

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 17:34:49   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kesi
Pardon no, sem pač poklicala P, ker naš je bil namreč v bodiju brez rokavčkov, pa so me vsi tako čudno gledali, češ, da je to premalo za pol leta starega dojenčka, zato sem šla poklicat P, da sem jim zaprla usta. Ker potem je bilo pa v redu, češ če je pa pediatrinja rekla, potem pa že lahko.

Kesi, ne glede na to kaj drugi tupijo, mi materinski čut ne da, da ga ne bi ubogala... naj sebi navlečejo trojne kratke rokave, če jim paše...dojenček pač trpi in to je dejstvo.

Olivija, pomoje je odvisno od smole. Vi živite ob potočku, 99,980% uporabnic, ki sprašuje take klobase pa ne. Zdaj se bodo itak same take javile, kjer reka mimo teče.

lpuser posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 21:45:33   
Anonimen
Ljubim vas user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 21:55:29   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna


pa ni treba da je ravno 30 stopinj, je takrat ko je 25 stpinj in fajn soparno še veliko huje---ane in ko se poleti prpravja nevihta se zna pojavit še pri 30  stopinjah kar na hitro zelo neprijeten vetrič, tud če ne piha ravno 70 km/h---ANE


JOJ PAMETNJAKOVIČI EJ,.....


Treba je vnaprej pripravit dojenčka na morebitno nevihto, ja. To je pametno, ja.

user posted image

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 22:34:09   
black jack
Joj, punce vas je pa bolj zabavno brati , kot gledati razprave v  državnem zboruuser posted image  Še moj skromni  nasvet: Use your common sense!!Če pa ne gre, ga bodo vaši sončki sigurno in vam obljubiim, da jih boste samo enkrat  peljale ven, preveč ali premalo oblečene- ne glede na to, kako neubogljeni so, znajo glasno povedati če kaj jim ne ustreza.Pa srečno

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: dvojni kratki rokavi?
29.5.2008 22:41:07   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna


pa ni treba da je ravno 30 stopinj, je takrat ko je 25 stpinj in fajn soparno še veliko huje---ane in ko se poleti prpravja nevihta se zna pojavit še pri 30  stopinjah kar na hitro zelo neprijeten vetrič, tud če ne piha ravno 70 km/h---ANE


JOJ PAMETNJAKOVIČI EJ,.....


Treba je vnaprej pripravit dojenčka na morebitno nevihto, ja. To je pametno, ja.

user posted image


sej pa lahko imaš zraven ene dolge rokave, ali ne????? pa hlače, pa še kej za spreoblečit tuduser posted image user posted image user posted image  jaoooo, ženske, dejte no...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 7:33:57   
mateyka
sej pa lahko imaš zraven ene dolge rokave, ali ne????? pa hlače, pa še kej za spreoblečit tud jaoooo, ženske, dejte no...


najboljš je vse prej gor nataktnit, zato da je, ko zapiha, že vnaprej zavarovan user posted image
no, šalo na stran, ampak vseeno - tukaj jih fuuul bolj dekate kot na švedskem. in tam majo pravi polarni veter (to pri nas je milina).

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 7:49:53   
Marogica
Še vedno nisem dobila strokovnega mnenja smisla dvojnih kratkih rokavov......

Kesi zate- vseeno bolje, da si poklicala pediatrinjo in se pozanimala, kot pa da bi otroka preveč debelo oblekla. user posted image

Nasvet moje pediatrinje za oblačenje otrok: "GOspa, poglejte sebe, kako ste oblečeni."

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 7:54:24   
misar
punce..mene so pri pediatru prav opozorili, da naj ne oblačim malčice več, kot sem oblečena sama v tej vročini. mi jo imamo doma oblečeno v samo enem tankem bodiju na kratek rokav, za ven pa še hlačke al krilce...to je vse. ful so zganjal paniko, da imamo otroke preveč oblečene. predstavljaj si bit v tej vročini v dolgih rokavih user posted image user posted image . saj se skuham .
pa za ponoč so ful opozarjali, da morajo imet samo eno plast oblačil, baje, da se dojenčke ful pregrevauser posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 8:21:04   
*kinnie*
Ne.
Jaz otroka vedno tako oblečem kot sebe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 9:33:03   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna


pa ni treba da je ravno 30 stopinj, je takrat ko je 25 stpinj in fajn soparno še veliko huje---ane in ko se poleti prpravja nevihta se zna pojavit še pri 30  stopinjah kar na hitro zelo neprijeten vetrič, tud če ne piha ravno 70 km/h---ANE


JOJ PAMETNJAKOVIČI EJ,.....


Treba je vnaprej pripravit dojenčka na morebitno nevihto, ja. To je pametno, ja.

user posted image


sej pa lahko imaš zraven ene dolge rokave, ali ne????? pa hlače, pa še kej za spreoblečit tuduser posted image user posted image user posted image  jaoooo, ženske, dejte no...


To, da imaš zraven za vsak slučaj še kaj dolgega, sem pa pozabila posebej poudarit, ja. user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 12:45:52   
blue sky
A je res treba tako pretiravati, no? Itak, da je tudi dojenčkom vroče, če pa je zunaj 30 stopinj in še več, nekatere bi jim pa oblekle dvojne rokave user posted image . Najbolje je še z dekico pokriti otroka, da ga ne bo hladen veter prepihal in potem zaradi vetra dobil vnetje ušes user posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?