|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 17:42:58   
Dashenka
Pardon no, sem pač poklicala P, ker naš je bil namreč v bodiju brez rokavčkov, pa so me vsi tako čudno gledali, češ, da je to premalo za pol leta starega dojenčka, zato sem šla poklicat P, da sem jim zaprla usta. Ker potem je bilo pa v redu, češ če je pa pediatrinja rekla, potem pa že lahko.


Matr vola, ampak to je pa res toooooooooo much.
In potem se čudimo, zakaj imamo eno najvišjih prispevnih stopenj za zdravstvo in rekordne čakalne dobe.

Folk se obnaša, kot, da ne premore več kot čajno žličko pameti.

Če bi nadlegovanje dohtarije s takimi in podobnimi bedarijami, zaračunali grem stavi, da se ljudje nehali obnašat kot jata kokoši, in spraševat, ali si lahko pri +30st slečejo jopicouser posted image .



(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 18:14:30   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Pardon no, sem pač poklicala P, ker naš je bil namreč v bodiju brez rokavčkov, pa so me vsi tako čudno gledali, češ, da je to premalo za pol leta starega dojenčka, zato sem šla poklicat P, da sem jim zaprla usta. Ker potem je bilo pa v redu, češ če je pa pediatrinja rekla, potem pa že lahko.


Matr vola, ampak to je pa res toooooooooo much.
In potem se čudimo, zakaj imamo eno najvišjih prispevnih stopenj za zdravstvo in rekordne čakalne dobe.

Folk se obnaša, kot, da ne premore več kot čajno žličko pameti.

Če bi nadlegovanje dohtarije s takimi in podobnimi bedarijami, zaračunali grem stavi, da se ljudje nehali obnašat kot jata kokoši, in spraševat, ali si lahko pri +30st slečejo jopicouser posted image .






user posted image user posted image user posted image


Ženske zakon ste.user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 20:44:53   
vaney
meni se pa ne zdijo tako zakon, ampak nesramneuser posted image  dvojni dolgi rokavi so res čisto brezveze, ampak mamica pri prvem otroku najbrž res ne, kaj lahko in kaj ne, vaerjetno se trudi po naboljših močeh, da ne bi škodila otroku in bila potem odgovorna za njegovo bolezen in če je poklicala pediatrinjo, je kar naenkrat neumnauser posted image  upam, da nekaterih izmed vas nikoli ne srečam pri kakšnem pediatru, ker ste preveč pametneuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 21:16:50   
kesi
Hvala vaney. Ne morem verjet, da zaradi tega, ker sem klicala P, se me  tu žali. Nikoli v življenju me še ni noben žalil in po pravici povedano me je vse skupaj kar malo prizadelo. Sploh pa nisem rekla, da jaz nisem vedela kako obleči otroka, saj sem ga imela samo v bodiju, ampak so me drugi tako razjezili z izjavami, da je premalo oblečen, da sem poklicala P (bili so zraven mene) in je seveda rekla, da tako kot je oblečen je čisto prav, saj se otrok zelo hitro pregreje.  Če sem pa s tem nadlegovala P,... se pa opravičujem. Mislila sem, da  lahko vprašaš kar želiš, ampak očitno ne. Pa saj je vseeno. Se ne splača kregat.

_____________________________

KESI

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 21:27:28   
sanwebdra
user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 23:23:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

Otroci imajo otroke!  (se mi prov smiljo)


pavlyna, ti si moja favoritka user posted image user posted image

že od nekdaj....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: dvojni kratki rokavi?
30.5.2008 23:30:01   
sandra85
hja, nekatere ste pametneuser posted image
me prav zanima, zaradi katere druge "brezvezne" stvari ste ve klicale P pri prvem otroku.

sicer pa, js sem mu oblačla bodi brez rokavov in kratko majčko, doker ni začela ta peklenska vročina. zdaj ima ali samo bodi z kratkimi, ali pa samo majčko z kratkimi


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 6:52:13   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

hja, nekatere ste pametneuser posted image
me prav zanima, zaradi katere druge "brezvezne" stvari ste ve klicale P pri prvem otroku.

sicer pa, js sem mu oblačla bodi brez rokavov in kratko majčko, doker ni začela ta peklenska vročina. zdaj ima ali samo bodi z kratkimi, ali pa samo majčko z kratkimi



Tiste, ki uporabljamo lastno pamet in se ne obnašamo kot zmešane kure, za nobeno!

Ker zdravstveni dom ter pedater nista "call center" za splošne informacije, vremensko napoved, kuharske recepte in podobno.

Ker pediatrov ne plačujemo za to, da nam nam po telefonu dajejo informacije, kdaj zamenjat kratke nogavice z dokolenkami in te z žabami ter obratno. Ter kdaj volneno kapo zamenjat z bombažno, to s trakom in trak z....

Ker stopimo v stik s pediatrom takrat, ko otrok potrebuje medicinsko pomoč in ne takrat, ko nam zmanjka poguma, da bi sosedovi Micki zabrusili naj se briga zase, ko nam soli pamet, da je vrstni red uvajanja goste hrane najprej špinača in potem blitva in ne obratno!



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 7:28:15   
rija
Daschenka, kaj naj rečem: enostavno se podpišem user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 7:53:42   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dashenka.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 8:03:05   
angel_rebelde
OMG user posted image user posted image

Jaz sem kar paničar pri mojem otroku, a nikdar nisem klicala pediatra, da mi pove to pa to? Kaj šele vsak teden teme odpirala? user posted image Veš, med nosečnostjo celih 9 mesecev sem brskala po RR, in se tako nekaj več naučila. A se res nobena od vas ni pozanimala med nosečnostjo, brala o življenju po porodu?  Žalostno user posted image

Aja, glede oblačil. Bodi pametna, kot si pametna za sebe, kaj obleči.. Pri otroku ni nič drugače user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 8:52:32   
kokodajsa
Dashenka user posted image user posted image user posted image  
Ko bo otrok v šoli, boste pa ravnatelja/ico klicale in spraševale katere copate naj jutri prinese vaše dete v šolouser posted image  In ko bodo na faksu, se boste pa s profesorji hodile povetovat po katerih zapiskih naj se vaš odrasel potomec učiuser posted image  
Saj ne morem verjet kako ste nesamostojne. A da sebe oblečete pa stilistko vsak dan kličete pa še Trontlja, da vam bo za vaš mikrookoliš napovedal vremeuser posted image

_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 13:26:33   
vaney
mater, ste nesramneuser posted image user posted image user posted image  in ve ste mameuser posted image  škoda besed....user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu kokodajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 13:28:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

mater, ste nesramneuser posted image user posted image user posted image  in ve ste mameuser posted image  škoda besed....user posted image


Ja, res. user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 13:31:48   
vaney
aja, angel rebelde, najbrž se nas je večina pozanimala o življenju po porodu, ravnanjem z otrokom... amapk teorija je eno, praksa pa drugo in če si že takoooo pametna, bi to lahko vedelauser posted image  a ati, ko otroka oblačiš, imaš pa knjigo zraven ali kako?
drugače so pa forumi zaenkrat namenjeni izmenjavi mnenj in če kdo hoče vsak dan odpreti novo temo, jo lahko, zakaj pa ne bi vprašal izkušenih mamic, če lahko, drugo pa je, ko namesto na mame, ki so pripravljene svetovati, naletiš na krdelo "popolnih" mamic....

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 13:37:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

in ve ste mameuser posted image   


ja, kriza, ne?

boga deca....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:01:26   
BUBICA17
Ojla!

Jaz se strinjam s tistimi, ki branijo mamico, ki je poklicala P. Tako se je odločila in ima to pravico. Ker mladim mamicam vsi zelo radi dajajo nasvete tudi sama sem na tem in včasih te kaj pogreje. Glejte imam faks in sem tudi vzgojiteljica med drugim...prebrala sem ful velik, sem veliko na forumu in nasvete dobivam iz vseh strani, ker imam močno socialno mrežo in veliko pomoči pa vem, da tudi približno ne vem vsega. Včasih bi tudi na forumu kaj vprašala pa raje odgovor poiščem sama, ker se zavedam, da sem pravkar postala mamica-sem po porodu in sem bolj občutljiva  kot sicer. Dajte nam možnost in ne potem delati ene smeškote. Vsaka izmed nas je dobra mati, ker drugače ne bi iskala odgovorov in tudi ne bi imela otrok. Imamo pa vse mame napake in včasih ga malo biksnemo in rečemo ali naredimo kaj, kar ni najbolj primerno...samo učimo se. Dajte nam prosim to možnost in se malo zadržite s komentarji.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:05:18   
April
mal več samozaupanja tud ne bi škodilouser posted image

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:15:28   
izabella1
waw, kakšna razprava user posted image

Se pa strinjam s sarkastičnimi mamicami (ne namerno nesramnimi)...

Saj vendar veš kako obleči otroka. Če sebe lahko vsak dan vremenu in temperaturam primerno oblečeš, lahko tudi otroka, saj ni nič drugače. Pa naj bo to prvi otrok ali pa peti.

Sicer pa... tista mamica, ki je klicala P zaradi drugih. Ne biti nesamozavestne glede tega, kako vzgajate (oblačite?) svoje otroke. Ne vem zakaj bi se morala tako pustiti drugim, da vplivajo na vas.


_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:22:57   
BUBICA17
Rija...oprosti nočem te žaliti, ampak sama si začela. Z veliko znanja psihologije ti jamčim, da so tvoji otroci ali otrok "bolj bogi" kot pa od mamic, ki iščejo in sprašujejo traparije. S svojim velikim znanjem od otrok škodujete lastnim otrokom, ker vse veste in jih zatirate, tako kot nas na forumu. Berete teorijo in na silo prenašate v prakso. Otroci ne potrebujejo vsevednih mamic...ampak mamice, ki se znajo postaviti v vlogo otroka...torej blagor otrokom, ki jih imajo otroci. Če bi bilo veliko takih potem ne bi potrebovali toliko strokovnjakov za otroke, ki so pod stresom zaradi preobremenjenosti iz strani staršev. Malo pomislite imate več otrok in eden je začel brati pri šestih letih...drugemu to ne gre. V knjigi pa piše, da npr. pri teh letih otrok bere. S svojim znanjem boste podzavestno vplivale na otroka, da bo začel brati...kakšno sporočilo mu boste dajale...bodi takšen kot piše v knjigi, da boš popolen, ker drugače te bom napadla kot mamice na forumu. Doktorji forum že kar odsvetujejo, ker je na njem veliko napačnih podatkov in informacij, ki jih posredujejo "popolne mamice". Niti slučajno vas ne obsojam ali napadam pišem vam zato, da bi se nehalo to, kar se dogaja.
Imejte pred seboj: Če človeku ne morem pomagati (svetovati) potem mu tudi škodujem ne. Grem na drugo temo, ki ni tako "blesava".

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:25:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: BUBICA17
Z veliko znanja psihologije ti jamčim, da so tvoji otroci ali otrok "bolj bogi" kot pa od mamic, ki iščejo in sprašujejo traparije.


tudi jaz te nočem žaliti user posted image  ampak a si se dol dala s profesorjem psihologije, da si naredila izpit? user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:27:26   
BUBICA17
" Grem na drugo temo, ki ni tako blesava"
Nisem mislila, da je ta tema blesava, ampak da si to rečete kadar naletite na neko vprašanje, ki je usekano mimo.
Napaka se naredi takoj in skoraj vsaka se lahko popravi.

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:28:44   
BUBICA17
...Potem bi se mogla dat pa z velikimi. Upsi, da ne omenjam da so me učile tudi ženske.

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:29:10   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: BUBICA17
Z veliko znanja psihologije ti jamčim, da so tvoji otroci ali otrok "bolj bogi" kot pa od mamic, ki iščejo in sprašujejo traparije.


tudi jaz te nočem žaliti user posted image  ampak a si se dol dala s profesorjem psihologije, da si naredila izpit? user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:29:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: BUBICA17

...Potem bi se mogla dat pa z velikimi. Upsi, da ne omenjam da so me učile tudi ženske.


jah, lahka punca pač....pa v današnjih časih ŽŽ tudi ni nič takega user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?