|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:04:05   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy


Naša Erika se je (no, še vedno se) tudi zelo potila. Ni pomoči. Najhuje je ponoči. Ko se je spotila, se je odkrila, ker ji je bilo vroče, potem pa jo je zazeblo - seveda, mokra je bila in se je zbudila. Kolk sem komaj čakala, da bo jesen. Res. In to kar nekaj let zapored.


Jst imam pri Sari isti problem. Ker ji je vroče se ponoči skoz odkriva,proti jutru pa jo zazebe in se zbudi. Jo pokrijem pa se spet odkrije in tako dalje. Sploh ne vem kaj naj naredim. Spalna vreča odpade ker bi se not skuhala.


sisy jaz zaenkrat z aponoči najboj vidim da ji ustreza da ji je malo bolj hladno kot pretoplo in veliko bolje spi. nitka se ponavdi odkrije proti jutru. no zdej niti ne vem, ke rne čekiram, ko je v svoji sobici user posted image . ampak zdi se mi da ji bo počasi dovolj samo pižamica.

mogoče jo pa toliko obleči, da ne rabi bit pokrita. no razen če se rada drži za kapno tako kot nitka user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:04:08   
Jumpy
Grem delat.

Lep dan! user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:07:00   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

Jst jo nikol nisem v spalno vrečo dajala...Že sploh ta občutek da ko ji je vroče da se ne more odkrit-katastrofa...Si ne bi upala....


jaz je tud nisem mela nikoli v spalni, sploh je nima če sem iskrena. pa me mnoge mamice čudno gledajo kako je nisem mela v spalni vreči. sam nitka se prej nazaj ni nikoli odkrivala.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:07:48   
Sisy

Jst sem pa vsa "napsihirana" in se podzavestno zbujam celo noč in čekiram če je še pokritauser posted image  Groza ti rečem....Ssem že tudi študirala v tej smeri da bi jo malo bolj oblekla pa nič pokrila...Sam mi je kr čuden filing ker skos sodim po sebi ..Imam občutek kot da bolje spijo če imajo nekaj čez sebe pokrito pa magari čist eno tanko zadevo...

< Sporočilo je popravil Sisy -- 27.5.2008 11:08:02 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:09:53   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

Jst jo nikol nisem v spalno vrečo dajala...Že sploh ta občutek da ko ji je vroče da se ne more odkrit-katastrofa...Si ne bi upala....


jaz je tud nisem mela nikoli v spalni, sploh je nima če sem iskrena. pa me mnoge mamice čudno gledajo kako je nisem mela v spalni vreči. sam nitka se prej nazaj ni nikoli odkrivala.


isto pri nas...

Prej se nikoli ni odkrivala zdej ima pa noge non stop u luft pol pa tista tanka dekca odleti "dok si reku keks"user posted image

Men se tut vsi čudjo zakaj nimam spalne vreče...Pr 23 stopinjah? No way....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:11:04   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy


Jst sem pa vsa "napsihirana" in se podzavestno zbujam celo noč in čekiram če je še pokritauser posted image  Groza ti rečem....Ssem že tudi študirala v tej smeri da bi jo malo bolj oblekla pa nič pokrila...Sam mi je kr čuden filing ker skos sodim po sebi ..Imam občutek kot da bolje spijo če imajo nekaj čez sebe pokrito pa magari čist eno tanko zadevo...


jest sm en čas isto kot praviš. ker smjest taka da morm met neki čez sebe tud poleti in tud če mi je ful vroče morm vsaj rjuho met čez ledvica in pas.

sam zdej k je v svoji sobici ne diram lava dok spava user posted image user posted image user posted image user posted image

zjutri je zmeraj odkrita - pravzaprav tko gor potegne, da ji noge ven gledajo, sam nima zjutraj nikol mrzlih tko da ji je očitno ok.

z jumpy sva pa že na 202. sam zdej mi je zgleda ušla delat user posted image user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:12:31   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

Jst jo nikol nisem v spalno vrečo dajala...Že sploh ta občutek da ko ji je vroče da se ne more odkrit-katastrofa...Si ne bi upala....


jaz je tud nisem mela nikoli v spalni, sploh je nima če sem iskrena. pa me mnoge mamice čudno gledajo kako je nisem mela v spalni vreči. sam nitka se prej nazaj ni nikoli odkrivala.


isto pri nas...

Prej se nikoli ni odkrivala zdej ima pa noge non stop u luft pol pa tista tanka dekca odleti "dok si reku keks"user posted image

Men se tut vsi čudjo zakaj nimam spalne vreče...Pr 23 stopinjah? No way....


ej sisy a veš da sta zgleda nini dve češpli pa res ful podobni glede tega. nitka tud odkar noge u luft user posted image user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:13:32   
Sisy
a vidve še kr 9.del obdelujeta al kako?user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:15:00   
Sisy
Lenča in Tikca pa sam bereta in modro molčitauser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:17:25   
tikca
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

Lenča in Tikca pa sam bereta in modro molčitauser posted image


Tikca vmes kuha, pospravlja, pripravlja teritorij na balkonu za Lolija, ko se zbudi, vmes pa še mal čekira RR. Kje se mi pa da sam tle sedet pa refreš stiskat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:19:35   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: tikca

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

Lenča in Tikca pa sam bereta in modro molčitauser posted image


Tikca vmes kuha, pospravlja, pripravlja teritorij na balkonu za Lolija, ko se zbudi, vmes pa še mal čekira RR. Kje se mi pa da sam tle sedet pa refreš stiskat user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

A Loulo kr na balkonu kraljuje?Jst sem tut študirala če bi naši igrišče kr na balkonu nardila...

Drgač pa loh prideš še k nam skuhatuser posted image

Mi2 pa pol šibava ven...Čakam da se prinčipesa zbudi....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:20:47   
tikca
Drugač pa vidim, da naš ni tak vročekrvnež. Ponoči je v bodiju z dolgimi rokavi in pižamco spodnji del z nogicami. Pol je pa s kovtrčkom pokrit, pa ni nikol preveč vroč. Pa tut v spalni vreči je bil priden do nedavnega, ene 10 dni nazaj, ko sem vidla, da mu je čist premajhna ratala. Zdej je pa borba ponoči, ker ni nikoli pokrit.
V soboto ko sem ful kašljala sem šla spat v "apartma" pa je bil moj ob Lovrotu je reku,d a je mogoče 3 urce spal, drugač je skos čekiral, če je tamali pokrit. Je napsihiran tko k ti Sisy user posted image

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:21:50   
tikca
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: tikca

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

Lenča in Tikca pa sam bereta in modro molčitauser posted image


Tikca vmes kuha, pospravlja, pripravlja teritorij na balkonu za Lolija, ko se zbudi, vmes pa še mal čekira RR. Kje se mi pa da sam tle sedet pa refreš stiskat user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

A Loulo kr na balkonu kraljuje?Jst sem tut študirala če bi naši igrišče kr na balkonu nardila...

Drgač pa loh prideš še k nam skuhatuser posted image

Mi2 pa pol šibava ven...Čakam da se prinčipesa zbudi....


Ja ful fajn je to v bajti res. Mamo en tak staaar kovter za dvojno posteljo pa je kar na tleh, pa senčnik pa igrače pa je žur.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:22:33   
pajac
 
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem


user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sploh nisem opazila...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:23:03   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: tikca

Ponoči je v bodiju z dolgimi rokavi in pižamco spodnji del z nogicami.


Sara tut...Ampak študiram če bi na body s kratkimi rokavi prešaltala-....Pa si kr ne upamuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:24:39   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem


user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sploh nisem opazila...user posted image user posted image user posted image user posted image



jest tut neuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:25:13   
tikca
No in cena čvekanja je skleda pržgana user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:26:17   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: tikca

No in cena čvekanja je skleda pržgana user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:28:12   
tikca
Sem še rešila pšančka, ufuser posted image

Sem kupila tako kjut pižamco v HM v enem delu, kratki rokavi in kratke hlače, komaj čakam, da ga v to oblečem. Sej, ko se bodo enkrat nadaljevali taki dnevi, bom navalilauser posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:29:34   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: tikca

Sem še rešila pšančka, ufuser posted image

Sem kupila tako kjut pižamco v HM v enem delu, kratki rokavi in kratke hlače, komaj čakam, da ga v to oblečem. Sej, ko se bodo enkrat nadaljevali taki dnevi, bom navalilauser posted image


sem vidla te pižamce ja...morm kupit...Sam a misliš da to dobr plenico gor drži? Glih še enga body-ja ji ne bi uspodi dajala...

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:32:21   
tikca
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: tikca

Sem še rešila pšančka, ufuser posted image

Sem kupila tako kjut pižamco v HM v enem delu, kratki rokavi in kratke hlače, komaj čakam, da ga v to oblečem. Sej, ko se bodo enkrat nadaljevali taki dnevi, bom navalilauser posted image


sem vidla te pižamce ja...morm kupit...Sam a misliš da to dobr plenico gor drži? Glih še enga body-ja ji ne bi uspodi dajala...


Aja a veš, da na to pa nisem pomislilauser posted image  Ma no, ponoč jo bo že obdržala gor, ni vraguser posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:33:20   
Tatjuša
no moja pikica je pa kr u samem bobijo pa u žaklčku, sam je žakel bol tanek tko da ni problema! pa ji do sedaj ni bilo vroče in se tudi men ni potrebno zbujat in jo pokrivat

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:34:35   
Sisy
ma ja po mojem tudi,...Čeprov se mi zdi da so bodiji še najbolj fajn ker vse skup gor držijouser posted image

Evo moj otrok se je končno zbudu...Šibava na sončka...se beremo....user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:35:15   
tikca
http://www4.slikomat.com/08/0527/xd7-5555-0.jpg

http://www4.slikomat.com/08/0527/kj4-5555-0.jpg

http://www4.slikomat.com/08/0527/s3c-5555-0.jpg

No tkole, da res uživauser posted image  Pa tut liziko je že dobil ja, tašča kriva ne jazuser posted image

< Sporočilo je popravil tikca -- 27.5.2008 11:36:04 >

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:39:32   
tikca
No naš se je tut zbudil.
Fajn bodte!

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?